Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zbliżają się Świeta. Cieszycie się?

Polecane posty

Gość a mnie nie cieszą wcale
te święta, nie chcę ich obchodzić i chciałabym je przespać... w tym roku zmarł mój Tato i to będą pierwsze święta bez Niego... nie wyobrażam sobie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
nie lubie swiat. Juz od wielu lat traktuje je jak zlo konieczne. Gdyby nie corka to pewnie nic bym nie robila. Rozpierdala mnie to co sie dzieje juz w pazdzierniku w marketach. Osobiscie spotkalam sie z takim wyprzedzeniem w LIdlu. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie cieszę się, bo mam zawrót głowy w pracy i strasznie mnie ciśnie "góra", straciłam już cierpliwość do ludzi :( ale jak słyszę Mariah Carey i jej "All I want for Christmas is You" robi mi się ciepło w sercu, nie wiem dlaczego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam święta...
Święta są przereklamowane, ludzie nakupią żarcia na weekend jakby w czasie świąt wyrastały im 4 żołądki , spasą się potem że pół roku się muszą odchudzać. W sklepach nie można się ruszyć, z każdej strony ktoś się pcha. Nigdy nie wiadomo co kupić na prezent i w rezultacie człowiek się nabiega jak wariat a i tak często prezent nietrafiony. W tv zwykle nuda i te same filmy co roku. Święta to porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrkdajodaj
zgadzam się z powyzszym i do tego jeszcze czlowiek sie narobi jak debil, sprzatanie swiateczne, gotowanie pieczenie i sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy te świeta
ludziska sie narobia, nakupia mnóstwo żarcia, nasprzataja, wydadza kupe kasy, pokłóca przy tym kilka razy .... a potem zmeczeni, zciorani tym wszystkim siada w domu, przy zarciu i udaja , ze sa szczesliwi bo sa przciez świeta , porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....nie podoba mi się ta cała gonitwa:(. Nie muszę mieć dwunastu potraw i uginającego się stołu. Widzę w sklepach, że ludzie robią zakupy, jakbyśmy mieli nie dwa dni świąt, a dwa tygodnie! Zapominają przy tym o rzeczach naprawdę ważnych:( - o tym, by się wyciszyć i przygotować się do przeżywania świąt w rodzinnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULTURALNYBARDZO
ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ?
Ciesze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swieta kocham!! zakupy zawsze mozna sobie rozlozyc na raty a nie biegac za wszytskim na ostatnia chwile. ja prezenty do dzieci w rodzinie juz mam, do siostr i rodzicow tez. teraz tylko na koniec zostawilam sobie prezent do meza.. Ta radosc dzieci gdy czekaja na mikolaja, panujaca ciepla atmosfera rodzinna, zapach pieczonych piernikow, koledy, spacery po sniegu...te oklepane filmy w TV... KOCHAM u mnie w domu to zawsze byl super czas.. żaluje ze teraz BN wypadna w weekend ale coz... za rok bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruell von hrabia lex
św.Mikołaj nie przyniesie wam faceta pod choinkę niestety nie ma tylu facetów ile byście chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie cieszymy się
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne przepisy podałyście
ja nie chę tych świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia2376
swieta sa superkocham ta goraczke przed swiateczna heh tylko szkoda ze nie ma jeszcze sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta są zajebiste, kilka dni oddechu od pracy... prezenty sie teraz kupuje na alledrogo, jak ktoś dalej lata po sklepach to poprostu nie jest jezzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak swiąteczny seks
pod choinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaNina
jak się ma z kim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem że
uwielbiam,last christmas-wham-ponadczasowe,prezenty już mam,sprzątanie rozłożone na raty,bombki dokupilam,mina młodego jak wyciąga prezent spod choinki-bezcenna,a w pierwszy dzień świat siedzimy w domu i oglądamy posytym sniedanku w piżamach głupaqwego kevina,a póznym wieczorem idziemy z dzieciakami na dłuuuuuuuuuugi spacer(na sankach jak bedzie snieg oczywiście0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana24
nie ciesze sie, nie beda takie jak kazde poprzednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem że
ale i tak najlepiej wspominam święta u mojej nieżyjącej już babci na wsi,gdzie zjeżdżała się cała rodzina,śnieg po pachy,boże jak mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrfdr
A ja sie na te nawet ciesze, bo po raz pierwszy od 4 lat zostajemy w domu na swieta, a zawsze jezdzilismy do rodziny meza (moja za daleko). A w tym roku jestem w ciazy i maz nie chce mnie meczyc 9godzinna jazda samochodem, wiec jestem super szczesliwa, ze spedze te swieta tylko z mezem we dwoje, a wlasciwie juz prawie we troje. Nie ma to jak swieta w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie... ale mimo wszystko gratuluje, gdzie to jest skoro musielibyście jechać 9 godzin? generalnie przez 9 godzin jak sie che to polskę z północy na południe mozna przejechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrfdr
Nie mieszkam w Polsce, a tyle jedzimy z naszego Stanu do Stanu gdzie mieszka rodzina meza. Bardzo tesknie za bialymi swietami w Polsce z moja rodzinka, zwlaszcza za tymi gdy bylam dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy był ten pierwszy
Jestem tak wykończona, że nawet nie zauważyłam, nie odczułam, ciagle w biegu latanie w stroju kąpielowym za facetami po mieście w zimie kosztuje dużo energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanelxxxxxxxxx
a moje swieta beda okropne...babcie mam powaznie chora i facet mnie zostaw..nie chce tych swiąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×