Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej Fabi:)widzę z Krakowa jesteś tak jak Malutka;)ja z okolic Krakowa;)planujesz gdzieś w którymś szpitalu poród?U mnie chyba będzie MSWiA .Moja lekarka pracuje w Koperniku ale poleca MSWiA i powiedziała mi na ostatniej wizycie, że mi wszystko super załatwi i da znać co i jak że mam się nie martwić nic. Ordynator to jej znajomy dobry chyba więc mam nadzieję że bedzie ok:)Wtrącę się nieładnie w pytanie o te skurcze, ja ostatnio mówiłam mojej lekarce że czasem zdarza się właśnie że mi się robi twarde bardzo miejsce na brzuchu czuję jak spina i mija po kilkunastu sekundach. Nie mam tak często i właśnie zastanawiałam się czy to nie te skurcze. Lekarka powiedziała, że póki w dole brzucha nisko tego nie mam to dobrze. Ja jutro zaczynam 23 tydzień eh jak ten czas leci:)jak tak sobie liczę to już do tego sierpnia nie tak daleko...oglądałam dziś na TLC taki program "Porodówka" heh masakra niektóre porody tam, aż wzdrygałam się na sam widok niektórych porodów.:)ale trzeba myśleć pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi twardniał brzuch w 17 tyg, był to efekt przeforsowania, zajmowałam się dość ruchliwym 1,5 rocznym dzieckiem, twardniał mi na kilka minut, bezboleśnie, potem czułam ciągnięcie w dole brzucha. No i wylądowałam na patologii z diagnozą zagrażającego poronienia. Od tamtej pory nospa forte na nawet najkrótszy skurcz i leżę wtedy. A bolą was plecy? Mnie zaczynają już po całości, zaczęło się od karku, najbardziej mi dokucza, ale czasem czuje jakby coś weszło między łopatki, czasem kłucia w bokach w okolicy żeber... Chodzę jak staruszka połamana. A nie pracuje od lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę na internecie już trzecią godzinę, wygońcie mnie stąd !:) aktualnie na allegro w dziale niemowlęcym.. Kupujecie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 juz 30 ja siedzę i oglądam jak Ty;)narazie nic nie kupiłam tam:)ale tyle rzeczy mi się podoba że się skuszę chyba:)Oliwia fajny brzuszek:)mój trochę większy ale zaczynam 23:)sikorka eh nawet mnie nie strasz:(ja mam baardzo rzadko tak ze nie panikuję póki co;)A takie kłucia też mi się zdarzają:)nie za często ale są:)eh jutro o 10 mam dentystkę i to nieszczęsne kanałowe eh:((((( trzymajcie kciuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kupiłam pościel:P Ale jeszcze nie przyszła. Nie mogłam się powstrzymać :) No i zamowiłam w aptece DOZ 5 paczek pampersów! Super mają promocję za 40 zł paczka z kartą rabatową. a resztę kupię chyba na żywo, bo jednak te drobiazgi z przesyłką drogo wychodzą. Mnie też boli krocze i pachwiny, szczególnie po południu. I znowu zaczynam odczuwać zmęczenie. Jak byłam ten tydzień na zwolnieniu to czulam się super! A teraz po dwóch dniach trace siły:( A jeszcze mam zjazd w weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 jaką kupiłas? pokazałabyś w linku? bo ja tez muszę pościel i kocyk kupić, jeden już kocyk kupiłam na targu :) ale jest śliczny i bardzo puchaty,mały 70 na 100 za 24 zł granatowy z mega żółciutkim ptaszkiem tym z bajki ech wyleciała mi nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
hej, Basia2410 - właściwie to ja też jestem z okolic , ale w Krakowie będę rodzić więc napisałam Kraków:) Ja myślałam o Koperniku chociaż koleżanki polecają też Ujastek, a moja bratowa na dniach ma rodzić w Narutowiczu to zobaczę czy będzie zadowolona... mój lekarz też poleca Narutowicza chociaż tam nie pracuje..., ale myślę, że wybiorę spośród tych dwóch: Kopernik albo Narutowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
hej, Basia2410 - właściwie to ja też jestem z okolic , ale w Krakowie będę rodzić więc napisałam Kraków:) Ja myślałam o Koperniku chociaż koleżanki polecają też Ujastek, a moja bratowa na dniach ma rodzić w Narutowiczu to zobaczę czy będzie zadowolona... mój lekarz też poleca Narutowicza chociaż tam nie pracuje..., ale myślę, że wybiorę spośród tych dwóch: Kopernik albo Narutowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcja od złotówki BCM
Dziewczyny zapraszam do obejrzenia zestwu ubranek dla dziewczynki 0-3, licytacja od 1 zł, bez ceny minimalnej Ubranka na LATO http://allegro.pl/zestaw-dziewczynka-0-3-wios na-lato-firmowki-bcm-i2273796150.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 to takie kilkusekundowe bezbolesne ale niekomfortowe napinanie sie brzucha.Pytam bo wlasnie po 20tygodniu one sie ze tak powiem uaktywniaja.Ja czuje je prawie codziennie.Lekarz mowi ze nic na dole sie nie dzieje. Bolace krocze mi na razie nie dokucza ale przyjdzie z czasem wspolczuje ze juz sie z tym meczycie bo to dopiero niekomfortowe uczucie. Basia nie ogladaj za duzo:P Pomysl masz brzuszek a tu za chwilke zobaczysz malego lokatora ktory zamieszkiwal go przez 9m-cy.Mowie ci jak dla mnie zarabiste uczucie:):):):Ja jak oglodalam ten program to mi sie lezka krecila bo sama juz bym chciala zeby byl sierpien aby przytulic mojego maluszka:):):) Na allegro staram sie za czesto nie wchodzic oglodalam ostatnio wozki i zestawy ciuszkow dla dzieci ale to bardzo pozera czas:P Oliwia🌻 a jak corka reaguje na brzuch bo moja takie oczy robi czasem hehehe:) Basia trzymam kciuki:) Goja jednak widzisz w domu prace inaczej sobie rozlozysz bo w czasie i nie musisz sie spieszyc a w szkole niestety ale pomysl 2tyg jeszcze i majowka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 to takie kilkusekundowe bezbolesne ale niekomfortowe napinanie sie brzucha.Pytam bo wlasnie po 20tygodniu one sie ze tak powiem uaktywniaja.Ja czuje je prawie codziennie.Lekarz mowi ze nic na dole sie nie dzieje. Bolace krocze mi na razie nie dokucza ale przyjdzie z czasem wspolczuje ze juz sie z tym meczycie bo to dopiero niekomfortowe uczucie. Basia nie ogladaj za duzo:P Pomysl masz brzuszek a tu za chwilke zobaczysz malego lokatora ktory zamieszkiwal go przez 9m-cy.Mowie ci jak dla mnie zarabiste uczucie:):):):Ja jak oglodalam ten program to mi sie lezka krecila bo sama juz bym chciala zeby byl sierpien aby przytulic mojego maluszka:):):) Na allegro staram sie za czesto nie wchodzic oglodalam ostatnio wozki i zestawy ciuszkow dla dzieci ale to bardzo pozera czas:P Oliwia🌻 a jak corka reaguje na brzuch bo moja takie oczy robi czasem hehehe:) Basia trzymam kciuki:) Goja jednak widzisz w domu prace inaczej sobie rozlozysz bo w czasie i nie musisz sie spieszyc a w szkole niestety ale pomysl 2tyg jeszcze i majowka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 to takie kilkusekundowe bezbolesne ale niekomfortowe napinanie sie brzucha.Pytam bo wlasnie po 20tygodniu one sie ze tak powiem uaktywniaja.Ja czuje je prawie codziennie.Lekarz mowi ze nic na dole sie nie dzieje. Bolace krocze mi na razie nie dokucza ale przyjdzie z czasem wspolczuje ze juz sie z tym meczycie bo to dopiero niekomfortowe uczucie. Basia nie ogladaj za duzo:P Pomysl masz brzuszek a tu za chwilke zobaczysz malego lokatora ktory zamieszkiwal go przez 9m-cy.Mowie ci jak dla mnie zarabiste uczucie:):):):Ja jak oglodalam ten program to mi sie lezka krecila bo sama juz bym chciala zeby byl sierpien aby przytulic mojego maluszka:):):) Na allegro staram sie za czesto nie wchodzic oglodalam ostatnio wozki i zestawy ciuszkow dla dzieci ale to bardzo pozera czas:P Oliwia🌻 a jak corka reaguje na brzuch bo moja takie oczy robi czasem hehehe:) Basia trzymam kciuki:) Goja jednak widzisz w domu prace inaczej sobie rozlozysz bo w czasie i nie musisz sie spieszyc a w szkole niestety ale pomysl 2tyg jeszcze i majowka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mnie też boli krocze, ale to już dłuższy czas, nic przyjemnego ....no i co noc leci mi cos z piersi, mam na pizdżamie i prześcieradle plamy. Ja się znowu pokłóciłam z moim, kurcze, on to taki dobry wujek dla wszystkich, jemu ucinaja z faktury pieniądze,bo cięcia, a on swoim pracownikom jakieś bonusy daje, zaraz nie wytrzymam, niech on dzis lepiej nie wraca.....tak się wczoraj wkurzyłam, że aż maleństwo to poczuło chyba, bo tak się biedactwo zaczęło ruszać ehhh A i moja teściowa wymyśliła tzn nawet nie ona, ale jej to pasuje, wyjazd do miasta obok do jej siostry, bo wujek nas dawno nie widział, a chce zobaczyć brzusio, a wyjeżdża zagranice, noż kuźwa ja sie ze swoim prawie nie widuje, bo ciągle go nie ma, tydz temu byliśmy u teściów w sb i pn wielkanocny i teraz znowu a taka wyprawa to ponad pół dnia. Wkurwia mnie to wszystko, sorry ale się zbulwersowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszków to nawet poszaleć nie mogę na lumpkach, bo nie znam płci, jak już takie wyrąbiste ubranko jest typowo dla dziewczynki(bo jednak dla chłopców to i dla dziewczynki tez ubierzesz, no chyba, ze typowo w auta) to biorę i mam chyba 4 szt takie typowo dla dziewczynki. Wczoraj byłam też i po 3 zł kupiłam, śliczny pajacyk biały z nadrukowana zebrą z boku, spodnie dresowe takie tycie szare, śliczniutką bluze zapinaną na zamek z kapturem, odcinana pod "biutem" dla dziewczynki bo biała w kwiatuszki i takie getry ze stópkami pomarańczowe z centkami ala tygrys, była do tego góra ale tak napackane było na niej, jakis tygrys namalowany i jakieś niebieskie napisy, że nie wzięłam, ale to komplet więc chyba dzis podejdę i dokupie glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) ach czuje sie podekscytowana jeszcze tylko 4 godzinki i dowiemy sie czy w brzuszku mieszka chlopiec czy dziewczynka no i modle sie o to zeby wszystko bylo dobrze.wkoncu nie zawsze piatek trzynastego musi byc pechowy prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna na pewno będzie wszystko ok, ja tez miałam mieć dziś, ale przełożyli mi na poniedziałek, więc trzymajcie kciuki za mnie i moje maleństwo w poniedziałek!!!!ja trzymam za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja już po wizycie dentystki eh masakra mówię jej, że chcę żeby mi to w miarę szybko skończyła, bo nie mam głowy do chodzenia do niej ona na to, że jak by mi znieczulenie dała to by wszystko wyczyściła i gotowe ale ona nie chce mi dawać znieczulenia. Ona wie, że niby nie szkodzi ale po co ryzykować. Podłubała w nim i okazało się, że jeszcze boli trochę więc zatruła go na 3 tygodnie znowu żeby jak będzie robić następnym razem nie bolało nic bez znieczulenia. Eh i dogadaj się:(jeszcze zapomniałam o 8 którą też mi tamtym razem zatruła a teraz zapomniała do niej wogóle zajrzeć ja zapomniałam na śmierć w domu dotarło do mnie eh trudno. Eh zła jestem bo naprawdę nie mam ochoty tam chodzić:( Jeszcze dziś miałam odruchy wymiotne jak tylko mi włożyła wacik i wiertło że myślałyśmy że nic nie będzie z roboty heh:)poszłam bez śniadania i jak wyszlam to słabo tak mi było że ledwo doszłam do sklepu i domu. Ita hehe jakieś fajne te lumpki masz u siebie że takie fajne ciuszki wynajdujesz;)Nie dziwię się, że masz nerwy na teściową, ale możesz powiedzieć, że źle się czujesz i nie ponad pół dnia spędzać na takich wyprawach. To tak jak byś zwierzątkiem w cyrku była i ktoś brzuszek sobie chce zobaczyć. Ja się darłam ostatnio do Męża jak do Szwagierki mnie wyciągał że nie jestem eksponatem i się szlajać nie będę bo ktoś sobie chce na brzuch popatrzeć. A dziś byłam po dentystce na szybkich zakupach w sklepie osiedlowym spotkałam koleżankę też w ciąży i pierwsze co doskoczyła do mojego brzucha i głaska eh jakoś mnie zirytowało to ona w tym samym tygodniu co ja prawie a jakoś ja się do jej brzucha nie dobierałam eh może przesadzam ale jakoś mi niefajnie.:(Ja też mam na koszulce plamy rano tam gdzie piersi codziennie zmieniam koszulkę eh nie wyrabiam z praniem:)Goja zmykaj na wolne już bo się zamęczysz biedaku. Aga no ja się staram nie brać do głowy jakichś tam wersji porodu:)wolę myśleć że jakoś maluch wyskoczy na pewno szybko heh:) Fabi moja lekarka pracuje w Koperniku, ale Galla poleca:)a siostra rodziła w Ujastku i wiadomo są plusy i minusy jak każdego szpitala przynajmniej w jej opinii:) Eh kiepsko się czuję chociaż dzień ładny słoneczko świeci eh. Miłego popołudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja właśnie z połówkowego wróciłam na 100% Maja będzie wszystko ładnie pokazała. Wymiary, przepływy itp prawidłowe, więc spokojniejsi już jestemy Joanna daj znać kto tam u Ciebie pomieszkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje córeczki! a co do mojego połówkowego-miałam już ponad 2 tyg temu w 20 tc to u mnie wyszły poszerzone miedniczki nerkowe..dlatego niedługo bede miec powtarzane to usg....wiecie może o co chodzi....? martwię się o to..... czytałam wprawdzie,ale jak zawsze-może to oznaczać wszystko albo nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30już30 - mój się urodzil z powiększoną miedniczką, ale potem wrócilo wszystko do normy. A pościel taką kupiłam: http://allegro.pl/sliczna-posciel-3-cz-120x90-ochraniacz-super-cena-i2248964249.html nr 9i 18. Jeszcze nie przyszła, więc nie wiem jak w realu:) Marti - gratulacje!!! Ja już po pracy, ale w weekend szkoła, więc nie mam powodu do radości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie lekarz cos mówił ze to sie moze zmienic z tym poszerzeniem miedniczek i ze to sie obserwuje przez usg po porodzie....jednak sie troche martwie.. OOo własnie podobnego typu oglądałam :) i tez interesuje mnie 3-częsciowa pościel, ochraniacz plus poszewki...te z dinozaurem są najładniejsze, zastanawiam sie czy nie weme takiej samej :) Dla pierwszego synka kupiłam caly zestaw chyba kilkanaście części z baldachimem ,przbornikiem, falbanką do łóżeczka etc.haftowaną,zapłąciłam coś ponad 300 zł,ale teraz nie chciałabym aż tyle na to wydawać, a baldachim bede miała z szyfonu, luvbię jednak te baldachimy I jeszcze tak odnośnie wyprawki-(mam urlop,dlatego sie troche w to zaangażowałam) to sprawdziłam ceny na allegro i u mnie w sklepach (mieszkam w małym mieście,17 000 mieszkańców woj.lubelskie ) ceny są generalnie wyższe niż na allegro a wybór jednak mniejszy...także nawet po zapłacie przesyłki kuriewrskiej wyjdzie pewnie taniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 - ja mam kołdrę i poduszkę własnie po pierwszym dziecku, więc teraz tylko pościel. Ale nie miałam takiego wypasionego kompletu:) Muszę jeszcze dokupić prześcieradła. Ufff ale się najadlam! Za bardzo byłam glodna no i się napchałam na zapas:P Już oświadczyłam w pracy, że za dwa tyg. ide na zwolnienie. Wprawdzie gina mam 10 maja ale pójdę wczesniej do internisty i wezmę zwolnienie na te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po obiedzie uff Marti to juz mozesz szalec:) Gratuluje:) 30juz30 wcale ci sie nie dziwie ze sie martwisz ale musi byc dobrze:) A odnosnie wyprawki hm ja mieszkam w miescie 120tys i coo ceny sa masakryczne i maly wybor wiec allegro i inne sklepy internetowe to sa zbawieniem. Goja 2 tyg szybciutko zleca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zapomniałam Wam napisać że śniło mi się i dziś jak bardzo często ostatnio maluch już w domku z nami oczywiście był:)I wiecie co?zostawiłam go na chwilę z kimś w drugim pokoju rozmawiałam on leżał w łóżeczku wróciłam za chwilę i zobaczyłam że maluch najadł się plasteliny a skąd się wzięła nie wiem;)i wyciągałam mu tą plastelinę:)hehe głupoty, że masakra;)a potem zapomniałam mu pampersa włożyć i jak by mi nie powiedział mąż to bym się nie zorientowała:)śmiać mi się chce samej z siebie;)eh sny:)pościel bardzo ładna:)zwłaszcza w dinusie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja to uwielbiam te sny hahaha a mnie sie dzis snilo ze odpadly mi brodawki i nie mialam jak nakarmic moje dziecko hihihihi i wszedzie ich szukalam:):):) ostatnio tez mialam sen ze z brzucha wystawaly mi szpony jakiegos ptaka Zamiast malych paluszkow hehehe:) moja siostra to mi zawsze powtarza ze ja to mam sny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane bylam na usg wszystko jest wporzadku.no i bedziemy mieli CHLOPCA :)::):) tak jak przeczuwalam malutki ma 15.5 cm wiec teraz tylko wizyty co miesiac u poloznej i za 4 miesace do porodu:):))ale sie ciesze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Gratuluje synka:)fajnie, ze juz wiesz teraz mozna zaczac kompletowac ciuszki ect. te 15cm to z nozkami czy tylko od glowki do dupki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×