Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Goya a w jakim rozmiarze nakupiłas tych pieluch? i pampersy czy jakieś huggisy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Witamy nową mamusię:) Basiu ja wczoraj segregowałam ciuszki, które mam zeby ogarnąc co muszę jeszcze dokupić i przez to w nocy się obudziłam bo cieszyłąm się jak głupia:) Goju właśnie słyszałam o tych promocjach w doz.pl w poprzednim tygodniu założyłam kartę i teraz czekam na nią, powiedz mi jakie pieluszki kupować konkretnie??słyszałam ze te newborn wystarczy 1 paczka a potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti te newborn sa w malych paczkach po 28 sztuk ale są też w paczkach po 70 pare, mi koleżanki mówią ze przez 3 dni w szpitalu 30 sztuk użyły, więc pytanie jak duzą tę paczkę....ja narazie kupiłam tę małą...a co do pupy kupujecie? puder, krem, maść? jakie i jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka u mnie w szpitalu dla malucha masz miec tylko ubranko na wyjscie reszte oni zapewniaja. o do pupy to pytasz o jakies kremy na odparzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że piszecie o tej promocji na pampersy, ja mam tą kartę ... tyle, że na internecie pisze, że te pampers care są już niedostępne :-( kolejna ciężka noc za mną ... w ogóle, to zaczyna już być coraz cieplej (pomijając zbliżający się weekend), dziecko coraz większe ... mi coraz ciężej i stwierdziłam, że w poniedziałek poproszę już lekarza o zwolnienie ... w końcu to 7miesiąc, kiedyś trzeba odpocząć .. no i zająć się aktywną dwulatką ... kiepsko widzę mój odpoczynek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora moja kolezanka uzywała tych pierwszy miesiac jak się często zmienia i powiedziała ze są super a co najwazniejsze cena pozawala na to by je baaaardzo czesto zmieniać wiec myslę ze nie bedziesz musiała się z tetra bawić (wcale nie sa już takie miłe te tetry, teraz kupiłam i masakra jakaś zobaczymy po praniu), tylko sprawiła sobie taki kosz na brudne pieluchy bo powiedziała ze jak ich ma 15 dziennie i wrzucałaby do zwykłego wiadra ze smieciami to cały dom by przeszedł...wiec ja zamierzam też nabyć taki kosz na pieluchy i te na początek happy stosować...ponoć większe happy nie są już takie miłe bo sa bardziej "ceratowe" jak tiwerdzą dwie moje koleżanki..potem używają huggisów bo mowią ze najlepiej rozciągliwe i nie "puchną" jak pampersy ze dzidziuś zrobi siusiu i jest tragedia...no nie wiem...ja się wypowiem pewnie we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam te większe huggisy i mi one nie pasują ... są sztywne, córce też niewygodnie w nich było i nie mają takiej gumeczki niby rozciągającej. huggisów 3 jeszcze próbowałam, ale odparzały córkę, więc więcej prób nie podejmowałam i zostałam przy pampersach ... teraz już tylko na noc, na drzemkę i na spacer (bo jaśnie pani musi mieć nocnik żeby się załatwić ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie;)u mnie noc nawet nie taka zła;)wiadomo z pobudkami i dłuższym męczeniem się przy zaśnięciu ale bez telewizora heh:) rano coś mnie ból brzuch obudził ale to chyba bardziej taki ból jakby żołądek coś mi się wydaje że to żelazo które łykam szałowo na niego nie działa i stąd mam takie dziwne uczucie w środku, zresztą w ulotce napisali że to możliwe objawy eh. Piszecie o tych pampersach ja kupię jedną paczkę takich od urodzenia i jedną tych następnych myślę o Pampers o innych firmach nie wiem nic siostra używała Pampers i zadowolona wiem cena odstrasza nieraz ale jakoś może damy rade:)plus chusteczki oczywiście i sudocrem myślę do pupy. Sama uzywam sudocremu do buzi na jakieś moje drobne niedoskonałości a do pupy u siostry synka się świetnie nadał:)Dzwoniłam do szpitala do szkoły rodzenia mam zadzwonić za chwilę chyba zrezygnuję bo do 37 tygodnia zajęcia troszkę mi się wydają jak na mnie za póżno a chyba lepiej te pare tygodni(więcej niż 2) siąśc sobie spokojnie na pupie a nie ćwiczyć heh:)teraz mi ciężko niektóre najprostsze czynności wykonywać a co będzie potem dopiero:)no nic zadzwonię za chwilę pogadam z Panią czy kobiety tak późno wogóle jakieś chodzą:)to miłego dzionka Mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O te tygodnie żeby sobie siąść na pupie chodziło mi o tygodnie przed porodem że lepiej się uspokoić heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, coś robię te firmy że jednym pampers pasuje a innym huggis...moze na początek kupię po paczce wszystkich jakby się coś działo..co do sudocremu tez uzywam ale wydaje mi się za suchy do takiej malutkiej pupy ale moze to wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie:):) 🌻 mam nadzieje ze dotrwasz do konca terminu:) Moj gin zawsze bada szyjke na kazdej wizycie tez mowi ze dluga i zamknieta. Ostatnio chyba 35mm bylo. Czas goni jak szalony tez pamietam pierwsza wizyte 1 grudnia bylam :) a tu zaraz czerwiec:):) Basiu bede trzymac kciuki abys dostala sie na to usg nalezy ci sie i tyle:) a poznej mozesz juz poszalec na zakupach. Nie mam pojecia czemu ten femibion poszedl tak w gore duzy popyt na te witaminki jest.Ale rynek farmaceutyczny w Polsce jest duzy wiec manipulowac cenami to oni umieja niestety.Wkurzaja mnie te rozbierznosci w cenach bo sa na prawde duze.Zrobia promocje na okreslone leki a zeby nie byc stratnym to w gore idzie cos innego:( Sikorka jak minela noc na nowym lozu malzenskim:):) Ja w nocy jak mam sie przekrecic to robie to w zolwim tempie ale zawsze czuje prawe wiezadlo. Ja zaopatrze sie na poczatek w pieluszki libero baby soft:) 2 paczki mi starcza.Pakowane po 28szt newborn.Pozniej dokupie dwojki bo dostepne mam u siebie od reki.Do szpitala musze zabrac pieluszki i chusteczki.Do pupy jescze nie wiem w co sie zaopatrze.W pudelkach po narodzinach dziecka ktore sie dostaje w szpitalu i tak sa probki wiec zobacze co mi podpasuje.Z corka nie uzywalam nic do smarowania pupy bo zadnych problemow nie bylo :) czas pokaze.Na pewno zaopatrze sie w majtki wielorazowe z siateczki,podklady daja wiec tez nie musze pakowac w trobe.W rossmanie zakupie male kosmetyki dla siebie bo nie mam zamiaru tachac wielkich opakowan.Sa fajne malutkie zele i szampony pasty do zebow kremy itp. wiec duzo miejsca mi nie zajmie:) Chusteczki kupie bambino odpowiada mi zapach i nawilzenie ale czy dla malej pupki posluza zobaczymy. Kolezanka mi ostatnio mowila ze w pepco byly ostatnio pieluchy tetrowe 2,50 za sztuke. Gosia wcale ci sie nie dziwie a na l4 wiadomo ze inaczej troche czas sobie zorganizujesz:) Jeju jak u mnie dzis duszno jest niech popada w koncu.Zmykam pulpety robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na łóżku spałam całą noc plus 3 godziny w dzień :) Byłam dziś na badaniu glukozy. Babka z laboratorium mówiła że powinnam dostać medal za tak ekspresowe wypicie i nie zwymiotowanie :) Podobno nawet się nie skrzywiłam hehe. W poniedziałek wyniki będą to zobaczymy co tam u mnie :) U mnie dziś jest tak duszno że ledwo chodzę, nie ma czym oddychać. Ale weekend 15st i deszcz :/ A miałam nadzieje na rower wodny :) Z tymi pampersami to też zamierzam powoli robić zapasy bo później będzie ciężko wszystko na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mamusie;* widze że wszystkie mamy podobne dolegliwości, ja tez mam zapalenie tam na dole;( i do tego potworny ból krocza;( rozmawiałam o tym z położną i jak mi nie przejdzie to umówi mnie z fizjoterapeuta. mam problem przy chodzeniu i przekręcaniu sie w nocy z boku na bok. brzuch mnie tez pobolewa nawet często i twardnieje. najbardziej wieczorami, ale biore ciepły prysznic i sie uspokaja. przy mierzeniu brzuszka wyszło mi 29 tydz ciazy, a miałam 26+3. i za miesiac jak bedzie taka duża rozbieżność w pomiarze to bede miała dodatkowe usg. od wtorku wróciłam do pracy ale ledwo dotrwałam do dziś, zaraz jak wróce z pracy to obowiązkowo 2 godziny snu. jeszcze tydz i tyle ide na lenistwo;)a z racji z tego że jestem na samo zatrudnienu to ide na macierzyński;) jakieś pieniążki bede miała wypłacane przez 39 tyg. ale to musze jeszce poczytać czy mi sie nalezy. a jak nie to bede na utrzymaniu męza. okropne ale nie mam wyjścia nie daje już rady;( co do pieluch to kazdy chwali inna firme. zalezy co dzieciaczkowi się spodoba. ja kupiłam 2 paczki huggis i 2 paczki pampers. a które bede używać to jeszce nie wiem. w uk sa dość pampersy tanie. jak widziałam w pl ceny to kopara opada. słyszałam że w biedrące sa jakieś fajne pampersy ale nie znam nazwy ani ceny. koleżanka sobie chwaliła. ja też sprzątam jak szalona w kątach, mama jak do mnie przyjedzie za 2 tyg to zrobimy razem kuchnie i mieszkanko bedzie czekać;) wyprawka u mnie zakończona;) w tym tyg zamówiłam wanienke, która już doszła i taką karuzele nad łóżeczko. a znajomi jak przyjdą zobaczyć małego to maja się słozyc i kupić krzesełko do jedzenia i ciuszki tak na 6 miesięcy;) jak usłyszeli że juz mam wszystko gotowe to zapytali otwarcie czego jeszcze potrzebuje;) u mnie dzis pierwszy dzień ładnej pogody prawie 20 stopni;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampersów to jak dla mnie są najlepsze. Kupiłam 1 paczkę newborn 72 szt, 2 paczki dwójek i najwięcej, bo aż 5 trójek. Małych nie ma sensu dużo kupować. Jak ktoś chce na doz zamówić, to trzeba się zalogowac i kliknąć info, żeby mailem was poinformowali od kiedy będą dostępne. Co do huggisów - używałam ale nie classic tylko te drugie i byłu nie najgorsze, ale pampers bardziej miekki. Happy sa beznadziejne, te na pępek sa sztywne, wysokie i nie spełniają swojej funkcji. Te z biedronki to dada i sa też fajne, mięciutkie, ale mój Wiktor miał na nie uczulenie, więc na poczatek nakupowałam samych pampresów, potem dadę na pewno spróbuję. Co do tetry - ja bym się nie zdecydowała. Przy maluszku jest tyle pracy, ze dodatkowe szorowanie, gotowanie tetry by mnie wykończyło. Moim zdaniem leżenie w mokrzej tetrze wcale nie jest ani zdrowsze ani przyjemniejsze niż leżenie w pampersie, ktory chłonie całą wilgoć. Z kremów zdecydowanie polecam alantan - i maść i krem. Na grubsze odparzenia bephanten i tormentiol. Sudocrem dla mnie za bardzo wysusza. Co do chusteczek to polecam tez dady z biedronki - są super wilgotne, duże i nie wysychaja w otwartej paczce. A podkłady polecam seni, te z rossmanna tez sa ok ale drogo wychodzą - 1,50 zł/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to właśnie wróciliśmy do domu po 10 godzinach na dworze! Najpierw byliśmy nad Odrą łowić ryby:) Chłopaki mieli ubaw, dla mnie ciut za gorąco. A potem siedzieliśmy u nas w ogrodzie. Zmęczona jestem bardzo. Było 31 stopni a jutro ma być już góra 15:( Ja mam zjazd w weekend, więc przynajmniej się nie ugrzeję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aguś za kciuki:)kochana jesteś:)no wreszcie poznam płeć mam nadzieję bo już końcówka ciąży prawie a ja nie wiem co w brzuszku szaleje:)a z cenami leków jest masakra naprawdę co wyprawiają:(Te małe produkty w rossmanie to super sprawa tak samo Aguś się zaopatrzę w takie mini produkty. W SNC słyszałam że pieluszki tetrowe po 2 zł są ale nie wiem czy prawda;)a w pepco nawet byłam ostatnio i kurczę nie zwróciłam uwagi hm:)Sikorka naprawdę podziwiam i gratuluję tej glukozy:)Kasiula współczuję zapalenia eh mi została jedna globulka:)zobaczymy po czy nie będzie już tego świądu:)kurcze super że masz już całą wyprawkę:)ja jutro jadę do Krakowa po pierdółkowe rzeczy z wyprawki:)zostanie mi jak wszystko jutro kupię z tych "drobiazgów" do zamówienia materac pościel i wózek do kupna ale to już chyba w przyszłym miesiącu. Jutro dorwę też proszek do prania to zacznę prać te ciuszki od siostry:)Eh cały dzień mnie boli żołądek:(tak jak po antybiotykach boli:(to od tego żelaza pewnie, które łykam. Przemęczę się do wizyty kolejnej czyli do 1 czerwca i jak mi nie przejdzie to lekarce powiem żeby coś wymyśliła. Nie wiem jakim cudem ale Pani ze szkoły rodzenia wcisnęła mnie jeszcze na tą grupę, a nie na czerwiec:) Bo narazie były tylko dwa razy zajęcia i mówiła że to o początkach ciąży tylko było więc nie straciłam dużo i że miejsc nie ma ale wciśnie mnie bo z rozmowy telefonicznej jej się spodobałam heh:)bo sama stwierdziła że zaczynać w czerwcu od 33 tygodnia to troszkę późno:)we wtorek mam na 16 iść na zajęcia:)cieszę się zawsze to nie będę taka zielona:)Życzę dobrej nocki śpijcie dobrze Kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powinnam sie odezwac po wizycie ale jakos wylecialo mi z glowy, taka ladna pogoda ze korzystalismy z mlodym ile sie dalo ;-) wiec tak.. wyniki takie sobie, znowu bakterie (i to jakies od owocow poludniowych! nazwy nie pamietam byla strasznie dziwna ;) ) wiec dostalam jakies tabletki, po glukozie 143 czyli powtorka to samo co z malym ale slaba wiec luzik na plusie 6 kg potwierdzila dziewcyznke, wazy 1-1,200 kg wymiary ok reszta wszystko w porzadku moja gin ma operacje i dopiero 25.06 bede miala wizyte.. i to nie u niej przyjdzie ktos na zastepstwo ja mam malo rzeczy do kupienia wiec kupuje po troszku choc ostatnio nie odmowilam sobie zkaupienia 5 szt body dla dziewczynki i skarpetek ;D dzisiaj pojedziemy po lozeczko juz wybralismy to i moze pieluchy tetrowe i flanelowe kupie jesli chodzi o kosmetyki na odparzenia nic nie kupuje bo jak dostalam probke dla malego sudokremu taka mala tak dalej lezy, data waznosci sprawdzona jeszcze rok posluzy jak bedzie potrzeba oczywiscie ;-) nie ma co smarowac na "zas" bo sie skora dziecka przyzwyczai i jak rzeczyzwiscie odparzenia sie pojawia to bedzie tylko problem zgadzam sie z goja ze termentiol jest super a i maka ziemniaczana ;-) pieluchy - huggiesy takie sobie, ale dokladnie kazdemu dziecku pasuje co innego i to trzeba wybrac samemu fajne sa rosmanowe, dady z biedry chusteczki dady potwierdzam super nawilzone a czy pampersy wychodza tak drogo.. w normalnej cenie napewno ale w promocjach nie, czesto w tesco jest karton np 3 186 szt za 100 zl czy w realu paczka za 43 wiec w przeliczeniu na sztuki podobnie jak inne, ja przeszlam calkowicie na pampersy jak maly zaczal chodzic a tak roznych uzywalam w rossmanie fakt nie pamietam ktora pisala ale warto jest kupic te male probki dla siebie zeby nie targac do szpitala tych rzeczy ja musze zerknac co mi do szpitala potrzebne bede rodzic w tym samym a gdzies na telefonie mam zdjecie tablicy ktora wisi w szpitalu i jest napisane co trzeba miec dla siebie i dla dziecka ;-) mi poki co jest ciezko oddychac i szybko sie mecze ale (odpukac) zadnych skurczy twardnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i stopy mnie bola jak dluzej postoje lub pochodze czyli codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - też mam tak ze stopami, a wczoraj na rybach byliśmy i skręciłam sobie lekko nogę, to w ogóle chodze jak kaczka:) Moje chłopaki śpia a ja konczę śniadanie i jadę na zajęcia. Dzisiaj już jest 10 stopni i pada:( Beznadziejna pogoda. A poza tym weszlam własnie w III trymestr i aż trudni uwierzyć, że ten czas tak szybko leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dzisiaj wczesniiej sobie wstalam jest sliczna pogoda i znajomi przyjezdaja wieczorkiem....niestety ja bede siedziec przy soczku hehe ;) mezus pojechal do pracy na caly dzionek a ja za godzinke wybieram sie z przyjaciolka popatrzec za akcesoriami dla diecka mam na mysli przescieradlo , i poszeki na przebranie.... moze przy okazji jeszcze cos uda mi sie kupic . Kasiula Uk do mnie tez rodzice przylatuja za rowny miesiac tato bedzie nam robil pokoik dla dziecka tapeta malowanie itd a mamuske wykorzystam do pomocy z ubrankami hehe ;) szkoda ze te dwa tygodnie znou nam tak szybko przeleca. milego dzionka moje drogie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wpadłyśmy w zakupowy szał hehe. Ja też wczoraj byłam na zakupach. W zasadzie mam juz wszystko prócz wózka, ale tez już upatrzony... Łóżeczko mam pokoleniowe, jeszcze po moim M. , kupiłam materac a teściowa szyje mi pościele. Zaopatrzyłam się W Tantum Rosa dla siebie podkłady i wielkie podpaski, dwie koszule do karmienia,( nie kupuje szlafroku, w moim szpitalu i tak prawie nie wyjde z sali- a w sierpniu nie wydaje mi się on konieczny), krem Bepanthen... O Tyle dobry, że w przeciwieństwie do sudocremu można używać także na brodawki bolące. Ponieważ już trochę tych pieluch się kiedyś natestowałam:) wybrałam te z Biedronki -Dada. Dokupię jeszcze z 5 tetrowych bo się przydają bardzo, to jak się ulewa , to do karmienia... I spokojnie czekać zostało, tyle że w czerwcu jeszcze przede mną podróż na wesele na drugi koniec Polski. Ale myślę że damy radę Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę dziewczyny jesteście niezłe. A ja jeszcze NIC nie mam. Dostałam od koleżanki z 3 pary ciuszków i na drugi dzień dostałam tak częstych skurczy, że się przestraszyłam, że urodzę w 23 tygodniu. I postanowiłam nic nie kupować na razie. Poczekam jeszcze z miesiąc, dwa. Goja - dyskutowałaby z tymi tetrowymi - teraz te wielorazowe są takie super szyte jak pampersy, które tylko się wrzuca do pralki na 40 stopni, nie prasuje, do tego są takie nakładki na pieluszkę dzięki czemu kupkę wywala się z tym papierkiem do toalety i nie trzeba się babrać. A z tego co czytałam to właśnie w pampersach dzieci mają podwyższoną o stopień, dwa temperaturę co w przypadku chłopców może nie być dobre na jąderka. Poza tym takie pieluszki się częściej zmienia bo od razu dziecko sygnalizuje, że ma mokro. Nie na darmo na odparzenia przy pampersach zaleca się przejść na trochę na tetrę. No ale to każdego wybór osobisty. Ja się zdecyduję na wielorazowe bo to 1/3 ceny i z tego co czytam są zdrowsze. Ja sie wybieram na glukoze pod koniec tygodnia i mam nadzieję, że pójdzie mi tak dobrze jak Sikorce :-). Lekarz polecił dodać sok z cytryny. Jestem teraz w 25 tygodniu i zaczynają mi dokuczać biodra w nocy. Nic przyjemnego. Zaczęłam też szkołę rodzenia :-) A przytyłam już 12 kg.... wiem że za dużo ale będę się martwić po porodzie. I tak nie jem tyle co się powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susełek1 jest co robić przy dziecku, większośc kobiet nawet nie zdązy się zorientować a wraca do swoich wymiarów sprzed ciąży, Akurat w ciązy to nie trzeba tym się przejmować, tak jak piszesz bedzie na to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieje dzis:( Na pekajace brodawki to zaopatrze sie a maltan bo nie trzeba go zmywac przed karmieniem a bardzo dobry jest:) Chusteczki dada zawsze mam w domu dla siebie ale bambino tez kupie.Szkoda ze rzadko mozna dostac w biedronce dada te najmniejsze :( Na allegro z tego co sie orientuje to mega paczki pampersow mozna kupic w fajnej cenie jak ktoras z was jest zainteresowana akurat to sa 2: http://allegro.pl/pampers-newborn-2-3-6-kg-3x80-szt-razem-24o-sztuk-i2319272188.html Ja szlafrok wezme mam taki cienki jakos w samej koszuli tak dziwnie by mi bylo:P Siostra do szpitala kupila taka koszule http://allegro.pl/duzy-wybor-koszula-do-karmienia-roz-s-m-promocj-i2289373824.html a tu wklejam te mini produkty z rossmana http://www.rossnet.pl/Produkty/Mini-produkty-w-podrozy,2303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia27l - podobno karmienie piersią nieźle zbija wagę :-) Mam nadzieję, że to prawda ;-). Poza tym ja będę biegać do pralki w pieluchami więc też będzie ruch ;-))) taka tam aga - a siostra już tę koszulkę dostała? dobry materiał? widziałam na allegro tez takie koszulki od razu ze szlafrokiem ale takie ceny, że trochę się boję czy to nie na dwa prania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga - identyczne koszule kupiłam w sklepie, bardzo miłe sa, wygodne, fajnie się układają. Nie prałam susełku więc ni8e wiem jak po praniu, ale wygladają oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zauważyłam pierwszy raz siarę, trochę byłam zaskoczona w pierwszej ciązy miałam dopiero w 9 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak koszula juz ochrzczona i sprawdzona 8 maja:-Dmusze taka zakupic do karmienia idealna:-Dpo praniu nic sie z nia nie stalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się podobały te koszule na allegro, teraz już wiem że warto zamówić :) Mi dzisiaj duszno calutki dzień, chociaż temperatura na podwórku 14stopni i wieje. Chyba ciśnienie jakieś :/ Dziewczyny macie na brzuchu jakieś blizny, szwy po operacjach? Ja mam szew sprzed 4 lat po przepuchlinie nad pępkiem, i kurczę zaczyna mnie pobolewać, bo Mała upodobała sobie to miejsce do "wypychania". I boję się czy mi krzywdy nie zrobi. Miałam wyciąganą przepuchlinę bez zakładania siatki wzmacniającej, z tego powodu grozi mi cesarka. Jakby znów pękło to musieliby od razu operować, bo to z zagrożeniem życia jest. I zaczynam się martwić ile takie szwy trzymają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×