Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basiu👄 ale super ze sie dostalas:-) :-) a jednak przeczucie zawiodlo:P ale przynajmniej wiesz co i jak:-) :-) :-) hihi teraz to bedziesz przebierac ciuszki po bratanku dla swojej coreczki:-) :-) :-) :-) buziole:-) :-) :-) Pozdrawiam mamusie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Aguś właśnie przebrałam te walizy od siostry odrzuciłam te które były typowo chłopięce spakowałam spowrotem i oddam siostrze:)ale większośc rzeczy taka uniwersalna:)i tak bardzo dużo tego jest:)Właśnie robię pierwsze pranko:)jutro będę prasować:)i prać dalej:)frajdę heh mi sprawia:)fakt nie mam intuicji jednak heh;)ale to nic:)będzie córunia:)Dzięki Dziewczynki za gratulacje;)Marti a z tym usg to tak już Ci piszę:)od 10 się zaczynały zapisy:)galeria otwarta od 8 była. Ja przyjechałam na jakąś hmm...za dziesięć dziewiątą i już było kilkanaście dziewczyn w kolejce stało przed takim szlabanem i chodził ochroniarz za nim i pilnował i punkt 10 go otworzył. Ja przyszłam jako gdzieś 13 byłam a za mną w momencie zaczęła się taka kolejka robić że chyba z 60 kobiet w mgnieniu oka się ustawiło za mną. I stałam cierpliwie jedna za drugą stałyśmy jak ochroniarz otworzył ten szlaban to po prostu zaczęłyśmy iść pasażem aż do namiotów takich dwóch które były kawałek dalej i przed nimi były dwie dziewczyny i zapisywały na godzinę z dowodu osobistego pesel brały i prosiły o maila.Ale jak to wszędzie bywa kilka dziewczyn pobiegło od razu wyminęło nas stojących w kolejce i chciało się zapisać heh i się krzyk podniósł że stałyśmy cierpliwie że jest kolejka i że nie ma tak że one się zapiszą przed nami, bo kulturę trzeba zachować heh i spuściły głowy i odeszły. JMnie zapisali na 12:45 więc musiałam 10 minut przed tą godzinką przy namiocie się stawić:)poszłam na lody i jedzonko:)Jedna nastolatka z brzuchem takim że żadnym praktycznie może 2 miesiąc ciąży lat miała może 17 zaczęła się awanturować że kto pierwszy ten lepszy i dyskusja trwała heh ale zaraz ją tam dziewczyny porządnie ochrzaniły heh:)Tu w Krakowie przez dwa dni to był wczoraj i dziś. U CIebie też w sobotę i niedzielę powinno być. Tak że jak coś to idź sobie na 8 na pewno galerię otwierają o tej i poczekaj na pasażu to na pewno się dostaniesz;)na drugi dzień nie można się zapisać też trzeba po prostu się stawić:)to trwało wszystko od 10 do 18 oprócz badań pokazy kąpieli masażu noszenia w chuście konkursy próbki dla maluchów ulotki i porady dietetyka położnej tak że się troszkę można dowiedzieć:)generalnie warto się wybrać tak że śmiało sobie idź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a nie wiesz czy gdzieś na mazurach też będą takie akcje z badaniami? Ja też się chcę wybrać w przyszłym miesiacu na usg 3D. Jadę jutro do mamy na kilka dni, bo muszę odpocząć. Dziś miałam gości, imieniny babci, 13 osób w domu, oczywiście trzeba było ich jakoś przyjąć, cały piątek sprzątałam, wczoraj gotowałam, a dziś latałam miedzy kuchnia a stołem. A kręgosłup mi dokucza. Nie tylko dół pleców, ale i kark. W piątek byłam u lekarza to mi kazali zwalniać tempo, bo to już 7 miesiac zaczęłam i dobrze by było wytrwać jeszcze conajmniej 9 tygodni. A ja u siebie nie umiem leżeć, P. wyjechał i miejsca sobie znaleźć nie mogę, ciągle muszę coś robić. Najgorsze są wieczory, chyba w ciąży się tak wrażliwa zrobiłam, bo to nie nasza pierwsza rozłąka, a ja od czwartku ryczę jak głupia jak tylko pomyśle że się zobaczymy aż w sierpniu. Dziś przywieźli mi 2 wielkie paki pampersów Huggies Jumbo 3 po 99 sztuk.Płacili 49,99 ale nie mam pojęcia gdzie, bo z wrażenia nie zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu gratki Córeczki :) i fajnie ze się udało dostać, usg 4d to nie małe przeżycie :) ja po ćwiczeniach w szkole rodzenia, fajnie że mam na wieczór tę szkołę to się dobrze po takim ruchu będzie spało :) czy któras kupowała coś ze sklepu superdzidzius.pl? bo chcę kupić łożeczko i pościel i ogolnie wieksze zakupy zrobić moze macie jakąś opinie? a łóżeczko takie: http://www.superdzidzius.pl/pl/p/Lozeczko-niemowlece-MSB-Gwiazdki-biale-5002-07/4685

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja nie kupowałam nic w tym sklepie, więc nie wiem. Dziewczyny mam pytanie, od jakiś sobotniego wieczoru mniej czuję małą, mam wrażenie jakby się obrudziłą plecami do pępka a rączkami i nóżkami w kierunku kręgosłupa. któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja czasem czuje zamiast ruchów gilgotanie palcami, albo po pracy jelit wiem ze ona coś tam działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak często mam że czuje mniej Małą. Nawet któregoś razu zacęłam ruchy liczyć już. Dziś też jak na razie spokojna, ale nie biore do głowy, lekarka ostatnio mówiła że tak może być bo coraz mniej miejsca się robi już do hasania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;* Basia gratuluje córeczki!! to termin zmienił Ci sie chyba o tydz, tak?? sikorka-współczuje rozłąki z partnerem;*, dbaj o siebie a nie przemęczaj!!! goja sie pewnie teraz leni w słoneczku;) co do krechy na brzuchu to ja mam, taka troszke nie wyraźna, ale jest. z ruchami dziecka u mnie też tak jest że czasami sie tak rusza że sie boje czy wszystko u niego ok;) a czasami pare ruchów tylko na dzień. rozmawiałam z położna to powiedziała, że jak mniej czuje to zjeść kawałek czekolady i odpoczywac i mały powinien zacząć szalec. a jak dzień nie bede czuła nic to na pogotowie. teraz podobno dzieciaczki maja mniej miejsca i wiecej spią. waga staneła mi w miejscu,narazie nie idzie w góre. boje sie że bedzie jak w tamtym miesiącu 1 kg było na plusie a potem coś w 3 tyg dodatkowo 4. narazie 5 kg a uczucie;) jak bym była wielorybem;) mnie znowu wzieło przeziębienie;( juz mam dość. a uszy bola jak cholera.ale nie wiem czy to nie przez ta pogode bo max 15 stopni wieje i leje;( podobno od środy mam być lepiej, oby. a co sie dzieje z reszta mamuś??? kochane odezwijcie się. wiem że czasami sie czyta a nie ma ochoty nic napisać. ale napiszcie co u was jak wasze kruszynki??? miłego dnia kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
ja nie mam lini na brzuchu, pepek schowany ;p ... rozstepow nie ma, a brzuch czasami swedzi .... co do ruchów to sa dni ze mały jest mniej aktywny, a sa takie ze tez jak Kasiauk zastanawiam sie czy wszystko ok bo tak szaleje :) moj maly czesto nie daje spac mi na boku lewym ... bo daje o sobie znac dosc intensywnie :) na pleckach musze czesto spac ... lubie sobie tak polezec i patrzec jak brzuch mi faluje :) Pozdrawiaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
tez tak macie ze jak chwilke przed kompem sie zgarbicie to szkrabki daja o sobie znac ... ja musze siedziec wyprostowanaaaaa tak ze masakra bo kopie pod prawym zebrem bo mu ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanie czy któras miała lub ma problem z mrugającymi powiekami?? mam tak od paru dni. czego może mi brakować??? biore codziennie witaminy dla kobiet w ciązy +omega3+witamine d+1x1 asmag (magnez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) :-) Sikoreczko ja tez bym ryczala jak bobr a do tego jeszcze hormony w ciazy ech:-) :-) mam nadzieje ze szybko ci ten czas zleci:-) :-) a te hugiesy to widzialam dzis w biedronce:-) Ja tez czasami czuje takie gilgotanie ale tylko po lewej stronie:-) maly ulozony glowa w dol jest wypina mi pupke z prawej strony co niestety sprawia mi bol. Tak samo jak siedze przy komputerze zaraz musze zmieniac pozycje. Najgorzej j w tej chwili jest mi buty wiazac bo mam wrazenie ze go gniote. Brzuch swedzi jak nosze getry. Ostatnio tak sie podrapalam az mialam sznyty. Pepek wystaje ale z corka tez tak mialam. A linii myslalam ze nie mam ale przyjrzalam sie w lusterku i jest . Pandora🌻 na polepszenie humorku:-) :-) :-) Kasiula braki magnezu sie odzywaja mimo brania asmagu. A pijesz kawe bo ona wplukuje mg. W srode zaczynam 31tc i mam 6kg . Zastanawialam sie ostatnio co slychac u naszej zalozycielki tematu :-) o ile dobrze kojarze to blizniaki miala miec:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam to samo jak siedze a juz dzisiaj to wogole i duszno mi i jakas wymordowana jestem;/ stopy bola jak .... ;/ ojj doskwiera juz ciaz a i brzuszek hehe Pandora trzymaj sie mimo wszystko co tam sie dzieje ;-) migotanie powiek - nie znam sie na tym Aga na kiedy masz termin bo chyba jakos poczatek sierpnia nie?' ja zaczelam 30ty tydzien szok jak to leci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hbs ujemny cukrzycy nie mam. Byłam na wizycie i dalej nie znam płci, bo usg nie było, ale już za dwa tygodnie... Jakoś wytrzymam. Moja waga od 5 tygodni nawet nie drgneła- obecnie jestem w 27 tygodniu. Wszystkiego przytyłam 3 kg- ale wyniki mam dobre i lekarz nic nie mówił. Ciekawe w takim razie ile waży maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś wymiotowałam i to tak ostro ze mam całą buzie w popękanych naczynkach z wysilku....nie wiem czy to od arbuza czy z pierwszego dnia upałów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju asiulka wspolczuje:-(oby noc byla spokojna:-Dciekawe wlasnie moze ta duchota daje sie we znaki. Mnie dzis od rana mdlilo ale to ostatnio normalne u mnie:-( spij dobrze:-* Anetko tak sam poczatek sierpnia ale mam wrazenie ze bedzie wczesniej zobaczymy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widzę, że jestem dziś pierwsza z zrana :-) jakoś nie mogę Was nadrobić, widziałam tylko, że Basia będzie miała dziewczynkę gratuluję!!!!! Dziś u mnie ciepły dzień się zapowiada, nawet pierwszy raz włożyłam sukienkę :-) ok muszę zjeść coś i przy okazji Was podczytam Miłego dnia Brzuchatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:)ja wczoraj się nie odzywałam bo heh wzięłam się za pranie:)5 prań i potem 4 godziny prasowania:)heh była sterta ciuszków a jak wyprasowałam to wygląda jak kilka par tylko heh;)dzisiaj to samo dalej pranko i prasowanko ale o 16 mam szkołę rodzenia więc nie będę juz tak długo prasowała bo po wczoraj boli mnie dziś wszystko heh:)na szkołę muszę iść sama bo mąż w pracy:(co do ruchów Marti mam identycznie jak Ty:)mi na usg pani powiedziała że główką w dół mała, więc przypuszczam że właśnie pleckami do brzucha się odwróciła:)rzadko właśnie ruchy czuję ale też do głowy nie biorę bo też słyszałam że mniej miejsca mniej szaleństw:)a poród Kasiula mi się nie przesunął...na 10 sierpnia mam termin tak że tak jak i lekarz mi od początku mówił:)lub na 8 z usg:)a czemu miał się przesunąć?że waga małej taka?prawidłowa jest tak mówiła Pani:)Asiulka biedaku współczuję eh okropne:(Oliwia już niedługo ja jak bym na to 4d nie pojechała też bym dopiero miała za 2 tygodnie i też bym dopiero wtedy wiedziała:)A drganie powiek to fakt Aga ma rację mało magnezu.Pandora trzymaj się tam i głowa do góry:)no to lecę Dziewczynki do prasowanka i pranka:)heh ciekawe kiedy się zniechęcę narazie mimo wysiłku jestem w euforii heh:)miłego dzionka:)buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Asiulka współczuję, mam nadzieję, że dzisiaj będzie już lepiej. Basiu Ty już tak ostatecznie pierzesz czy będziesz jeszcze raz prała te ciuszki?? Ja 2 tygodnie temu też prałam ciuszki, które dostałam od znajomych i zajęło mi to "5 pralek" ale odpuscilam prasonaie bo bede to wszystko w loweli prala pod koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja w ten weekend odwiedziłam Kraków-bo miałam Komunię chrześniaka. Pogoda była cudna, impreza w klimatyzowanym pomieszczeniu, więc wszystko było w porządku. Droga-3,5 godziny też w porządku. Basiu, gratuluję córeczki :). Mój chrześniak był tak szczęśliwy, że przyjechałam, aż się wzruszyłam. Bo mu mama mówiła, że różnie ze mną może być. Z resztą, nie raz się wzruszyłam podczas uroczystości-beksa za mnie i tyle. Moje maleństwo ciągle jest aktywne, wierci się i fika, aż zaczęłam mówić na nie Fikuś :) Moje drogie odpoczywajcie ile się da- szczególnie te które jesteście w pierwszej ciąży, tak mi wszyscy mówią, bo przy następnej nie będzie to takie proste... Przerwę chwilową sobie w pracy zrobiłam, i bronię się przed zwolnieniem chorobowym, chociaż moja lekarka tego nie może zrozumieć. Powiedziała, że za tydzień, to ona się mnie już nie będzie pytać... A ja naprawdę świetnie się czuję, chciałabym pracować jak najdłużej... Ściskam wszystkie z Bieszczad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*basieńka* i znajomi mają rację ... przy następnej ciąży już nie wypoczniesz ... nie poleżysz z brzuchem do góry, bo starsze dziecko będzie się chciało bawić i tym podobne ... poza tym, przy tym które się urodzi też za szybko nie odpoczniesz i się nie wyśpisz ... ja całe noce przesypiam dopiero od niecałego pół roku, a i tak się zdarzają pobudki w nocy ;-) ja od 4 czy 5 czerwca idę już na zwolnienie ... wystarczy tego dobrego ... upały już dają się we znaki ... i nie widzę siebie po 30 tc w pracy. Jeny, Wy już pierzecie i prasujecie, a ja jeszcze ubranek od teściowej nie przywiozłam ... a po drugie ... nie mam tego wszystkiego gdzie pochować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje:)Basiu fajnie że komunia udana:)może warto byłoby odpocząć?odetchnąć przed porodem nabrać sił hm?wiadomo że jeśli się czujesz na siłach pracować i sprawia Ci to przyjemność to co innego ale może warto "złapać oddech":)Marti ja po siostrzeńcu mam ciuszki kupiłam właśnie Lovelę do kolorów i do białego bo jelpa dostać nie mogłam. Tak że ja tylko raz piorę:) Bawełniane bodziaki i inne ciuszki białe i jasne bez aplikacji w 90 stopniach prałam a te kolorowe i z aplikacjami w 60 stopniach:)super dopiera ta Lovela płynu do płukania nie chciałam używać bo stwierdziłam że po co dodatkowa chemia. Po skończonym praniu włączałam jeszcze 15 minutowe dodatkowe płukanie i tyle;)dziś coś mam mniej sił niż wczoraj, wyprasowałam tylko z jednego prania ciuszki i odpadłam heh:)ale piorę dalej póki pogoda żeby mi wyschło a prasowanko w czasie rozłożę:)na 16 idę do szkoły rodzenia i muszę mieć trochę sił na ćwiczenia dlatego teraz odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dzięki dziewczyny, męczyło mnie aż nie usnęłam ale leczę się rosołem i dziś już oki...jestem prawie pewna ze to arbuz i upał wzięły górę ale dziś już wiatrak działa cały dzień i jest lepiej...najlepiej jest w samochodzie z klimą na twarz (bo mi się to zaczyna strasznym upałem na buzi) i w centrach handlowych wiec już wiem ze bedę często odwiedzac sklepy w późniejszych miesiacach... jutro zaczynam 7 miesiąc i III trymestr :) nie moge się doczekać :) czy któraś z Was wie ile stopni może być a aucie jak będzie jechało dziecko? bo tak sie zastanawiam jak będziemy niunie odbierać w sierpniu pewnie gorąco i pewnie w dzień wypisują...na ile nastawić klimę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że lepiej klimy nie nastawiać wogóle...bo hm...z takiego chłodniejszego zawsze wnętrza na ciepło potem nawet żeby tylko do domu dojść zawsze ta chwila jest hm...lepiej może w miarę wywietrzyć auto i szukać miejsca żeby w cieniu stanąć przed wypisem malucha..ja tak myślę ale też się nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten goracy dzien uffff. Nawet jesc sie nie chce. Ja rodzilam corke w sierpniu a bylo chlodno i wietrznie . Z reszta same wiecie jak pogoda lubi sie zmieniac szybko. Basiu praca wre pelna para:-) :-) Basienko77 to ci chrzesniak wzruszenie zafundowal:-) jaka radosc mial z samego przyjazdu twojego wrazliwy chlopak:-) a jak dalas rade wysiedziec w samochodzie:-) :-) tez sie zgodze z tym wypoczywaniem w ciazy mimo iz moja corka jest juz 'duza' a do szkoly troche daleko komunia za pasem wiec ruch mam zapewniony. Gosia ma 2latke pelna energii wiec nie ma mowy o odpoczynku takim prawdziwym anetka i goja rowniez wiedza jak to jest. W domu zawsze jest cos do zrobienia. Gosia to odliczaj dni do wolnego:-) :-) i nie martw sie u mnie tylko kolyska stoi i pare ciuszkow mam popranych. Tez w polu jestem ale w czerwcu chcem zaczac. Szalec nie bede wiec szybko pojdzie:-) :-) Asiulka i cale szczescie ze juz lepiej:-) :-) ale pamietaj klima i wiatraki sa zdradliwe:-) 3 trymestr brzmi powaznie co nie:-) :-) :-) :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam, nadrabiam ale jeszcze troszkę mi zostało... Jak Was czytam to Wy już z tymi zakupami sporo do przodu, ja tak naprawdę nic jeszcze nie mam :-) Ale od czerwca ide na L4 więc nadrobię :-) Od czerwca też zaczynam szkołe rodzenia, zapisałam się w ten poniedziałek, jest finansowana z Unii więc za darmo, ale tylko 8 h, no ale zawsze to coś. Glukoze mam w przyszły poniedziałek trzymajcie kciuki, ale u mnie tak jakoś dziwnie jest, bo kazała mi wypić ją w domu i w ciągu godziny przyjechać na krew, czy to nie dziwacznie jakoś? Zastanawiam sie nad kupnem elektronicznej niani 3 w 1, czyli niania-dzwięk, niania-video obraz i czujnik oddechu, ale dość drogie to co Wy o tym sądzicie? Zaraz zmykam do domku, ale mi dzis szybko minął dzień. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita miałam podobnie , piłam w domu glukoze 75 i po dwóch godzinach szłam na pobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się, to co piszą w książkach...mam skurcze łydek, zgagę i nie moge spać w nocy...wiercę się i przewalam....o 5 wylądowałam na kanapie bo wydaje mi się ze w sypialni jest gorąco przez Męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×