Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość Quore88
dzieki za info z tymi pampersami :) juz wrocilam z rossmana i obkupiłam sie ;P dostalam jeszcze karte rabatowa dla mam Rossnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę coś powiedzieć na temat wózków ... jeśli macie wybór to nie kupuje wózków 2 w 1 czy 3 w 1 ... ja przynajmniej żałuję że tak zrobiłam ... w gondoli dziecko jezdzi 5-6 miesięcy, a spacerówka ma nam posłużyć dłużej ze 2 lata albo nawet więcej ... a te spacerówki z tych kompletów 2 w 1 czy 3 w 1 są ciężkie ... a dziecko też swoje waży ... no i niezbyt poręczne i ciężko zmieścić je w bagażniku, no chyba że ktoś ma kombi ;-) teraz byłabym mądrzejsza i kupiła osobno gondolę ... a później lepszą, lżejszą spacerówkę. No ale muszę się pomęczyć już z tym wózkiem co mam ... najwyżej jak mały z gondoli wyrośnie to ten sprzedamy i kupimy jakąś lżejszą spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam na początku o 3w1 wózku, ale koleżanka zaproponowała mi swój, ten właśnie co w linku pokazałam, za śmieszną cenę 100zł i pomyślałam że będzie praktyczniej kupić oddzielnie gondole a potem spacerówkę, bo faktycznie jak oglądałam te w zestawach to nie były zbyt fajne. Jutro jadę odebrać swój wózek:) A co myślicie o puduszce w kształcie rogala do karmienia? Bo też chce mi odsprzedać i zastanawiam się czy to wogóle się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie o wózkach to się coraz bardziej przekonuję do tych kółek piankowych, tylko cena mnie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30już30, fajny ten komplet koszulki ze szlafrokiem, i ta cena...zastanawiam się tylko czy nie za krótka ta koszulka, bo jeszcze na brzuchu się podniesie? Ale korci mnie, żeby zamówić.... Dzięki za linki, próbki już też zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:)co do kółek ja się też nie znam nie wiem które lepsze ale wózek mam upatrzony już w czerwcu jadę do kupić:)bebetto solaris:)beżowy mi się podoba na zabój:)heh nie wiem czy tym kolorem się za bardzo nie sugeruję że mi się tak podoba hehe:)gondola ze spacerówką:)widziałam go złożonego w formie gondoli i w formie spacerówki i wygląda na porządną ta spacerówka:)nie jest jakiś chyba bardzo drogi 1200 zł niecałe:)fotelik mam od siostry:)w przyszłym tygodniu czeka mnie od środy do niedzieli wypad w góry:) mąż ma robić znajomej płytki na schodach, bo w sumie nie było za bardzo jak odmówić a prosiła nas bo mąż umie sporo takich prac robić;)a że sam nie chce jechać to pojadę z nim i będę towarzyszyć:)odpocznę od miasta trochę:)odebrałam wczoraj wyniki eh hemoglobina po tym żelazie które łykam z 11 mi spadła jeszcze na 10,9 eh niedużo ale miałam nadzieję że wzrośnie bo tak się męczę po nim z bólem żołądka że chciałam żeby wzrosła eh:(białych krwinek masa czerwonych malutko eh a mocz masakra, nie mam już upławów ani świądu ani nic a tu bardzo liczne bakterie i leukocytów w moczu mam 25 tys a miałam tamtym razem 15 tyś ale były upławy i świąd a teraz jest sporo więcej tych leukocytów co niby stan zapalny pokazuje a nie czuję jakoś objawów eh:(chyba już do końca ciąży będę mieć kiepskie wyniki trudno. Robię właśnie obiad:)świeżego pstrąga z piekarnika z młodymi ziemniaczkami i sałatką z lodowej sałaty z pomidorem i ogórkiem:)może mi po rybce żelazo skoczy:)eh dzisiaj o 16 ostatnie zajęcia w szkole rodzenia:)fajnie było chodzić:)miłego popołudnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięi dziewczyny za cynka o pieluchach w rossamnie kupiłam dwójki 108 szt. za 49.99 i jedynki 48 szt. po 19.9!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka1988 ja bez tej poduszki-rogala nie wyobrażałam sobie karmienia, po prostu umiałam tylko na niej:)dla mnie była niezbędna. A propos promocji w rossmanie-od dziś zaczął sie program Rossnę: http://www.rossnet.pl/Start.aspx Trzeba wziąść z rossmanna ze sklepu kartę Rossnę, potem zarejestrowac sie na stronie, uaktualnić kartę (wpisując numer z niej) i można korzystać z 3 % dodatkowego rabatu (przy regularnych zakupachrabat rośnie do 10 %) i podobno obejmuje ten rabat również produkty w promocji czyli pieluszki Pampers Newborn za 19,90 zł mozna kupić jeszcze z 3 % rabatu :) grosiki wprawdzie ale..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy też czujecie się jak słoniątka:)? Ja dziś to ledwo chodzę, jakbym kamień miała w brzuchu. Najadłam się placków ziemniaczanych i mam skutki... a często je robię i pierwszy raz taki efekt :|. Jeszcze Maleństwo szaleje jak codzień, poleżeć nie daje... Nie mogę się doczekać sierpnia, oby wytrwać te 9 tygodni do 38tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - ja sie czuję jak wielki słoń!! Cyce mam takie ogromne, że niedługo się o nie potknę! Brzuch już też przeszkadza a jak się najem to mam wrażenie, że zaraz pęknę! Kolejny dzień minął ekspresowo. W przedszkolu byłam na Dniu rodziny, 0 13 wróciliśmy do domu. Potem obiad, pojechałam do mamy po truskawki, trochę z mlodym na placu zabaw i do domu. A teraz gotuję kompot z tych truskawek:) Uwielbiam je! Jeszcze będę musiała zrobić dżem, ale to następnym rzutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja położna powiedziała żeby uważać na truskawki bo powodują twardnienie brzucha ale nie groźne...chodzi o to by Was nie wystarszyło ze Wam brzuszki twardnieją...truskawki zatrzymują na jakiś czas wodę w organizmie i twardnieje brzucho :) to tylko tak na wszelki bo ostatnio mówiła ze idzie sezon wiec ostrzegała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda nam się popsuła:( Chłodno, całą noc lało a teraz wieje i jest bardzo nieprzyjemnie. Nic mi się nie chce a na 14 mam kosmetyczkę i trzeba dojechać 30 km:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka to daj znać jak będziesz miała ten wózek - czy fajny i czy warto. Cena rewelacyjna. Zgadzam się z Gosiaa i też bym chciała właśnie gondolkę nawet nie za drogą do lutego a potem droższą, dobrą spacerówkę. Oglądałam te 2w1 i straszny kolos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka358 - dzięki za info o truskawkach, ja je uwielbiam a ostatnio faktycznie brzuch częściej mi się stawia, aż dostałam wczoraj od gina luteinę i no-spę do łykania. Będę teraz widzieć, że to może od truskawek. a co do słoniowatości to uda mi sie straszne zrobiły.... w dwa miesiące doszło mi 6 cm w obwodzie, mam takie jak mąż tylko on ma same mięśnie a ja celulit.... A ten celulit to mi wyskoczył taki że się przeraziłam! aż do kolan i wielki jak Alpy. Mam nadzieję, że uda się z nim zawalczyć po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Jeśli pozowlicie, to do Was dołączę. Prawdopodobnie też będę mamą sierpniową, mam termin na 30.08. Według dwóch lekarzy pod sercem noszę małą królewnę, jeśli się to sprawdzi, będzie nosiła imie Helenka. Mam już synka z grudnia 2009, żywe srebro, z objawiającym się buntem dwulatka:) Ja jeszcze pracuję, ale już powoli wymiękam, umówiłam się z szefem, ze dam radę do końca czerwca... podobnie jak niektóre z Was, czuję się czasem jak słoń,a przed nami jeszcze trochę czasu. Co do cellulitu- mi pojawił się w poprzedniej ciąży i jakiś czas po porodzie wchłonąl się, także nie martwcie się! oczywiście nie jestem posiadaczką idealnie gładkiej skóry:) bo cellulit mam, ale ten ciązowy, taki intensywny zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej AgataK :) właśnie jak to jest statystycznie wiecej kobie rodzi przed terminem czy po?? ja bym chciała chociaż parę dni szybciej by dzidzia wiecej słoneczka zażyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, nie da się chyba powiedzieć jak to statystycznie jest z tym rodzeniem w terminie czy przed. Ja urodziłam dzień przed wyznaczonym terminem z OM. Ale to jest w terminie ... w terminie to jest 40tygodni +/- 2 tygodnie ... wiadomo, że te dwa dodatkowe tygodnie, to nie bardzo którakolwiek z nas chciałaby chodzić, ale tak jest i nic z tym nie zrobimy. Ja patrzę byle dotrwać do 38tc w dwupaku a później niech się dzieje co chce ... czyli jeszcze 8tygodni mi zostało oszczędzania się, a później się zobaczy ... pewnie seks wejdzie do repertuaru ... skoro teraz mam zakaz ;-) no chyba, że będę wielka jak słoń i nie będzie mi się chciało. Na razie mam 5 pudeł ubranek do przebrania i uprania, ale nawet nie chcę o tym myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaa ale ja to wiem co napisałaś naprawdę, chodzi mi o to czy się spotkałyście czy to zazwczyaj jest przed czy po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susełek - miałam podobnie jak agata, w pierwszej ciąży duży cellulit, który zniknął w większej części po porodzie:) Gosiaa - ja tez mam tyle ubranek do przebrania i tak leżą sobie. Nie mam weny żeby je przejrzeć. Zresztą i tak nie mam jeszcze komody dla dziecka, więc lepiej niech leżą w worach. asiulka - ogolnie słyszałam, ze dziewczynki lubią rodzić się po terminie a chłopcy przed. Ja urodziłam synka 2 tyg. przed terminem, a znajome swoje córeczki przenosiły ok 2 tyg. wróciłam własnie od kosmetyczki, korki okropne, aż mnie szlag trafiał! tym bardziej, ze czasem juz mi niewygodnie za kierownicą. Do tego mam nerwa na takie ślamazary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Odebrałam dziś wózek ten co podałam w linku:) Jest super! Koła pompowane, duże, miękko się prowadzi, dobrze się buja :), tapicerka ściągana do prania. Jestem zadowolona :) Do tego dostałam jeszcze rożek z wkładem kokosowym usztywniającym pod plecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - no to super, że jesteś zadowolona:) To teraz musisz czekać aż 2 miesiące na nowego lokatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! śmiać mi się zachciało, jak was poczytałam :) bo z tym słoniem - ja mam tak samo i dokładnie czuję się czasem, jakbym miała pęknąć ;) no i po waszych wpisach rzeczywiście zastanawiam się nad opcją wózka - w sensie najpierw kupić gondolkę a na wiosnę dopiero spacerówkę :) wcześniej byłam przekonana że 3w1 najlepiej ale rzeczywiście te wózki są cięższe...i myślę nad takim który sikorka kupiła, co raz bardziej się zastanawiam...i chyba się skuszę :) i tylko tak się zastanawiam - sikorko chyba ta gondolka spora rzeczywiście (to dobrze, bo dłużej dziecko się powozi)...tylko szkoda że nosidełka nie ma w zestawie...tak trzeba będzie sobie dokupić osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcze
Hej sierpniówki, też chciała bym do was dołączyć,mam termin na 28 sierpnia i prawdopodobnie będzie chłopiec choć bardzo chciałam dziewczynkę.Mam już w domu 2 letniego Krzysia,małe sreberko i jednocześnie łobuziak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1748
cześć dziewczyny;* widze że duzo sie dzieje na forum. nie było mnie prawie dwa tyg, laptop mi siadł a z tel nie lubie pisać. ja nie czuje sie jak słon tylko jak wieloryb;) waga na plusie 7 kg jutro zaczynam 31 tydz. w środe bede miała wizyte u położnej to dowiem sie jak tam moje wynik krwii z 27 tyd. ostatnio połozna owiedział że hemoglobina leci w dół najbardziej po 30 tyg. mam nadziej że nie bedzie tak u nas. ja kupiłam wózek bebetto pascal http://www.li-lu.pl/polecane/wozek-bebetto-pascal.html podobał mi sie od samego poczatku jak go zobaczyłam. w tym tyg moze popiore ciuszki dla małego, bo mam mame i bedzie prasowac te wszystkie malusie rzeczy;) mi tez bardzo często twardnieje brzuch i do tego boli, ale bardzo dużo leże i mam nadzieje że dotrwam do końca;) do tego doszły mocne bóle krzyży;( i takie skurcze w krzyzach że ruszyc sie czasami nie moge. na drgająca powieke zwiększyłam dawke magnezu i juz jest wszystko ok. witam nowe mamusie;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zaczynam czuć cięzkość mojego brzuszka, szczególnie w nocy i rano po przebudzeniu. Przytyłlam niby tylko 4 kg ale wszystko poszło w brzuszek i ciągle mam uczucie rozpierania. Twardnienie brzuszka , stawianie się coraz częściej. Dzidzia wypycha mi nóżkę pod żebrami w okolicy wątroby i zaczyna to już być bolesne. Chyba zaczyna brakować jej miejsca. Ja się tu chyba ostatnia ostałam co nie zna jeszcze płci, ale już pojutrze mam mieć usg i mam nadzieję że wkońcu będę mogła przestać mówić bezosobowo do mojego brzuszka. Konkretnie na jakiejs tam płci mi nie zależy... Ale miło bedzie wiedzieć.... Za tydzień jadę na wesele i to na drugi koniec Polski ale chyba dam radę jeszcze trochę pobalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Kasiula ja kupuję właśnie wózek bebetto tyle że solaris a Ty masz pascala:)ale są bardzo bardzo podobne:)kolorystyka inna i kółka chyba ale minimalne różnice generalnie:)eh ja wczoraj miałam wizytę u lekarki. Badała tylko ginekologicznie na usg nie dała skierowania a myślałam że koło 30 tygodnia jest planowe usg rozwoju dziecka. Ja w sumie miałam 2 tygodnie temu to 4d a myślę że jakby coś nie tak było to tamta Pani by mi powiedziała więc nie pytałam nawet o to usg wczoraj. Na przyszłej wizycie będę już w 34 ponad tygodniu i będę robić wszystkie posiewy do porodu już. Jestem prawie pewna że ten streptococcus znów wyjdzie eh i w szpitalu będą musieli podać mi antybiotyk i na małą mieć oko po porodzie. Mówiłam lekarce że się właśnie martwię o to to uspokoiła mnie że miała wczoraj 5 ciężarnych z tym właśnie i że to powszechne i żeby się nie bać:)eh i Dziewczynki podjęłam decyzję że będę rodzić u mnie w Olkuszu:)eh tylko dzięki szkole rodzenia bo się kurcze fajnie oswoiłam z oddziałem poznałam położne lekarzy i się mniej boję jakoś a w Krakowie nie znam nic kompletnie w szpitalu. Mówiłam lekarce stwierdziła że najważniejsze żebym ja była spokojna i żebym się nie bała i że w każdym momencie mogę jechać do Krakowa jak coś:)u nas w szpitalu jest super sala do porodów rodzinnych świeżutka po remoncie i jak jest wolna akurat trzeba mieć szczęście to na nią cię dają jak rodzisz niezależnie czy chcesz rodzinnie rodzić czy nie a jak jest zajęta to na ogólną porodówkę która jest eh no gorsza:)eh ja to się tylko lekarzy boję bo same stare pierdoły u nas pracują ale każdy mi mówi że lekarz to przy cesarce tylko a tak to raz na pare godzin a wszystko to położna i to z nią najwięcej współpracy i wogóle. Powiem Wam, że popłakuję wieczorami ze strachu przed porodem już. Nie chcę się źle nastawiać ale szczerze mówię że się zaczynam bać. Po prostu nie wiem co mnie czeka i się boję eh.Przytyłam 1,5 kg w miesiąc w sumie od początku już 6,5 nie jest źle:)Też mam twardy brzuszek i mała też pod żebrami i biustem mi wywala nóżki i po bokach kopie strasznie eh.Czuję że ma już mniej miejsca i pewnie dlatego. Musimy dotrwać do końca wszystkie pięknie nie ma innej opcji:)kurcze rzadko coś piszecie Mamusie:)Aga to nie pamiętam kiedy pisała:)mam nadzieję że u niej ok.Miłego popołudnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×