Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

basieńka - zamawiasz produkt przez neta a przy odbiorze pokazujesz kartę i płacisz ze zniżka. Bez karty tez można zamawiać, bardzo dużo produktów jest tańszym przez internet. O wiele bardziej się opłaca, niż kupowanie na miejscu. Marti - powodzenia! Próbowałam trochę poprasować, ale dałam radę pół godziny:( Zbyt gorąco dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś dostałam kartę z tej apteki i będę zamawiać te pampersy newborn po 19.99. A ja od 2 dni nie mogę sobie miejsca znów znaleźć, chodze jak nakręcona, szukam zajęcia, dziś już zdążyłam być na zakupach, zrobić pranie, obiad i ciasto drożdżowe też już w piekarniku. Mój P. też nie może się ogarnąć w Londku, niby pracuje, wie że trzeba póki co się przemęczyć, ale dzwoni po kilka razy dziennie bo mówi że nie daje rady. Nie poznaje Go, nigdy nie był zbyt wylewny, a tu proszę :). Sprawdzałam dziś bilety na samolot na koniec czerwca i w sumie nie jest drogo, tylko muszę mieć zaświadczenie od lekarza już. Boję się latać, nie wiem czy nie pojadę busem z klimatyzacją i rozkładanymi siedzeniami, bo widziałam takie ogłoszenia. A muszę się tam jakoś dostać, obiecałam młodszej siostrze ten wyjazd, no i czuję że jak ja tam nie dotrę to mój zaraz wróci tutaj :) Kurczę też bym chciała wiedzieć jak moje Maleństwo rośnie, ale muszę poczekać do połowy czerwca, wtedy jadę na 3D. A też z OM już 28 tydzień kończę. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie, mała obróciła się główką w dół i waży już 1100g , wszystkie pomiary w porządku. Moja szyjka jeszcze mocniej się skróciła więc założył mi pessar, teraz przynajmniej będę spokojnieszja, zaraz na szkołe rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - ja miałam piankowe koła i byly w porządku. Ale nie polecam ci takiej rączki! Jak będzie trzeba pokołysać wózek to nie dasz rady. Ktoś wymyślił beznadziejne rozwiązanie dzieląc uchwyt na dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolka - zalezy gdzie mieszkasz(jakie sa chodniki) i zima moze byc troche ciezko ale raczki kicha pomysl sobie, pada deszcz a Ty w jednej rece parasolka a w drugiej.. jedna raczka wozka i go trzeba pchac, nie latwe ;-) Marti to dobrze ze go zalozyli. wazne, ze bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ta rączka to dla mnie jedyne wyjscie bo niby mieszkam na I piętrze ale bez windy i z wąską klatką, dzieki tej rączce wozek składa się do pionu jak parasolka - stelaż a to jest bardzo ważne, a gondola ma nózki i moze być łózeczkiem i kołyską...poza tym nie korzystałam z parasolki od dziecka nawet żadnej nie mam, jak bedzia padac a pojdę na dwór to w takim płaszczyku przeciwdeszczowym z kiosku ruchu co nie krępuję rąk bo co mi z parasolem jak będę musiała dziecko poprawić? dodatkowo to podnoszenie pod głową jest regulowane pokrętłem na zewnątrz gondolki co umozliwia np. podniesienie dzidzi bez grzebania pod jej głową...no wózek rewela...mnie tam tylko kółka martwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- skoro zalety przeważają, to bierz ten wózek. Każdy musi dopasowac sobie pod siebie, pod swoje mieszkanie szczególnie:) sikorka - ładny wózeczek:) A kolorów do wyboru!!! Ja wózek mam stary i drugi dostanę od kumpeli, żeby stal w domu. Miała wyrzucić, a tak może mi się przyda. Mieszkam też na 1 piętrze, ale schody mam spiralne i bardzo wąskie, więc nie ma może o wnoszeniu wozka. Jeden będzie na dole a drugi w domu. A ja już po badaniach, jak nigdy było pusto w laboratorium! Zakupy zrobiłam na obiad, teraz jem śniadanie. Trochę ogarnę, wywieszę pranie i wracam do książki, ktora mnie wczoraj wciągnęła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja a co czytasz? z chęcią też bym się czymś zajęła przyjemnym :) a do wózka martwi mnie ze dziecko bedzie się przez te kółka trzęsło, myslałam ze ktoraś takie kółka miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja też ten wózek oglądałam parę dni temu i mam na niego chrapkę :-) Bo nie chcę żadnych 2w1 czy 3w1 tylko kupować według potrzeb. Muszę tylko przekonać dziadków do zakupu przez internet bo oni by wszystko w sklepie kupowali a mi żal przepłacać. Z pasami to ja się zapinam tylko na ten na ukos bo boje się o brzuszek. Zapinam pasy na pustym fotelu, siadam i tylko przekładam sobie ten górny pas. a ja wczoraj robiłam w końcu glukozę i musze przyznać, ze nie było tak źle. Pić mi się chciało po nocy więc z ulgą przyjęłam taki wielki kubas picia, gdyby jeszcze było schłodzone to mniam, jak lemoniada ;-)). I tak myślę, że może w niektórych przypadkach pielęgniarki dawały wam za mało wody i stężenie było za duże bo mi tak rozrobiła, że miałam taki plastikowy, wielki kubek, chyba 300 albo 350 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka ma piankowe koła u siebie i jest zadowolona też, ale ona mało wychodzi w sumie. A nie można zamówić do tego wózka kół pompowanych? U mnie jest taka możliwość za dopłata. A Twój wózek i tak słono kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pomyliłam się, chodziło mi o Sikorkę i jej link do wózka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.Czytałam sobie co tu piszecie i z chęcią do Was dołączę:)Jestem teraz w 29tc.Termin mam na 13.08.Jak narazie to dobrze się czuję Tylko co jedynie to przez dwa ostatnie dni miałam trochę spuchnięte nogi i stopy,ale dzisiaj jest już ok. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka super wózek naprawdę , ja mam przy blizniaczym kółka piankowe i całą zimę jeżdziłam i wcale bym pompowanych nie chciała. Teraz też chce taki sam wózek tylko z chicco z tych samych powodów że sie stelaz składa jak parasolka, i nie zajmie duzo miejsca w bagazniku. Ten co ty pokazałaś super tylko trochę drogi jest już wózek dla blizniaków strasznie drogo mnie kosztował więc teraz już nie będę tak wymyslać ale wózek rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - ja miałam piankowe koła ze względu na to, że jeździłam na spacer po polnych drogach, więc bałam się, że pompowane będą miały zaraz "kapcia". Nie trzęsło nic, dobrze się jechało, tylko może więcej śniegu mi się do nich czepiało. Ale przecież zanim spadnie u nas śnieg to przerzucimy się na spacerówki:) A czytam jakiś trihller "Profesor", autora nie pamiętam, potem ci napiszę. Susełek - a nie szkodzi:) aneta - witamy:) Mi tez puchną stopy, ale nie codziennie, raczej jak się nałażę. Uff a ja niestety nie poczytałam:( Przypomniało mi się, że miałam upec rogaliki, bo jutro w przedszkolu Wiktora jest Dzień Rodziny. Zabralam się za ciasto i przyjechała moja mama. No to po 12 dopiero zaczęłam piec, o 14 skończyłam, obrałam młode ziemniaki i czas zleciał! Teraz już idę po mlodego do przedszkola. Tyle roboty w tym domu, że ja nie wiem, jak to ogarniałam chodząc do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja czy Twój Wiktorek chętnie chodzi do prszedszkola? Wie, że jestes teraz w domu? bo mój zaczął od wrzesnia tamtego roku, czesto chorował w sumie ale do tej pory nie lubi przedszola i odkad jestem na L4 to czasem az mam wyrzuty sumienia ze go takiegosmutnego tam zostawiam....dzis i wczoraj nie był bo pokasłuje... A chce zeby chodził, zeby sie przyzwyczajał, zeby bawił sie z innymi dziećmi, jadał inne rzeczy niz te w domu, uczył sie posłuszeństwa itd :) sorki ze troche inny temat poruszłyłam na tym wątku :) A mam pytaniew odnośnie karty w doz.pl, zarejestrowałam sie tam, nadało mi jakis numer karty ale co teraz...? jak zrobic zeby ją zamówic? zeby przyszła do domu..?czy odbiera sie w patece meisjcowej doz.pl? hmm... Zamówiłam sobie to: http://allegro.pl/komplet-szlafrok-koszula-do-porodu-karmienia-l-xl-i2350694959.html Przypomniałam sobie ze na oddziale położniczym jest strasznie gorąco, i to był marzec a teraz jeszcze m-c letni to na ramiączkach będę miała,a jak coś to szlafrpoczek cienki narzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mogę już na świeżo zdecydowanie polecić dwóch sprzedawców na allegro u których zrobiłam wyprawkę: wasal83 (tu kupiłam śliczny kocyk bobasa i smoczki gryzaczki) i rajrodzica-pl (tu taniutkie pieluszki tetrowe i mnóstwo drobiazgów). Wszystko przyszło sprawnie, każdy kolor zamówienia i każdy szczegół zgadzał się w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 dziękuję za linki, tez zamówię te koszulę raj rodzica z allegro znam bo w zesżły miesiacu całą pakę tetry i innych zamówiłam i było sprawnie i fajne te rzeczy dzięki za link do próbek :) Dziewczyny wiem ze ten wózek jest drogi ja myslałam ze kupię 3 w 1 za maks 1800 zł ale ta lekkość składania przy tym ze dziecko jeszcze waży i nie mam windy dominuje, zakupię go na początku lipca tak by w sierpniu już nic nie robić i wyspać się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w tym DOZ jak pójdę do apteki tez te pieluchy będą po 19,99 a kartą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 - mój też chodzi od września i na poczatku było ciężko, ale teraz chodzi bardzo chętnie:) Nie mam wyrzutów sumienia, że ja w domu a on w przedszkolu, bo traktuję to nie jako przechowalnię dla dziecka, ale przygotowanie do szkoly. On się tam nie nudzi, rozwija się, jest z dziećmi, a ze mną ciągle by jęczał. Dzięki temu ja też trochę jeszcze poodpoczywam przed porodem, bo na wakacje już młodego zostawiam w domu. Własnie wróciliśmy z przedszkola, teraz powrót zajmuje nam godzinę:) A mieszkamy 5 min od niego! Ale to raz plac zabaw, to lody, to plotki z innymi mamami i jakoś czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja też teraz intensywnie myślę o tym, jaki wózek zakupić...podoba mi się taki coś jak sikorka wrzuciła linka, takie klasyczne, ale to kwestia gustu, no i muszę zobaczyć na żywo czy są wygodne w prowadzeniu :) pójdę do sklepu i trochę ,,pojeżdżę" tymi wózkami, a mam zamiar zamówić przez internet, bo będzie na pewno taniej :) a widziałyście te takie retro? http://www.ceneo.pl/13425123 takie mi się podobają :) ale takiego nie kupię, bo chyba ta wiklina na dole to nie za ciepła ;) ale z wyglądu to super jak dla mnie! no i witam również kolejną mamuśkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten wózek, ale też właśnie nie mam przekonania do tych kółek, jeśli dziewczyny piszą, że fajnie się takim jeździ to brać, brać:) Asiulka tak będą za 19,9 ale tylko do końca maja jest ta promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam cynka od kolezanki ze jest duża promocja pampersów w carrefour, ponoć 150 szt za 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossman:)
new born kobietki od jutra sa w promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka tak sa 150 szt rozmiar 3 co do kolek to chyba od osoby zalezy, wlasnie wiekszosc woli wieksze a ja tam jedna zime na pompowanych przejezdzilam druga w spacerowce na wlasnie tych malych i jakos nie odczulam strasznej roznicy z tym ze te mniejsze to faktycznie trzesie wozkiem wiec jak bedziesz kupowac "wyjedz" przed sklep i wyprobuj po chodnikach o fajna ta promocja w rosmmaniesie przejade w wekeend kupie bo mi juz tylko kosmetyczne sprawy zostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×