Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

sikorka - podziwiam za takie szybkie przytulanie!!! Ja czekam aż minie 6 tygodni, bo odchody się pojawiają nawet jak się juz nie krwawi - w uplawach. i łatwo o zakażenie. Poza tym czekam na zielone światło od lekarza. zreszta rana mnie jeszcze ciągnie i na razie w ogole nie myślę o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym porodzie czekałam na zezwolenie lekarza, ale mimo że powiedział że już można to coś mnie zabolało przy badaniu i czekałam jeszcze 2tyg prawie :D a teraz nawet o tym nie myślę bo i tak jestem sama jeszcze sporo czasu więc nie mam problemu :) Mój też te kupki tak robi, czasami raz na 2dni, czasami codziennie ;) Mój cały czas zasypia sam, tzn w dzień i rano i w nocy.. Tylko wieczorem przy cycku albo się tulimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08.............??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław............13.08..............córka.........Natalka qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08..............??...................?? sierp.2012..........27.........Wł-ek.................24.08...............??.................?? supernudziara.....24.........Kalisz..................26.08..............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn................26.08..............??.................?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................WAGA/DŁ.........IMIĘ.......SN/CC letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590/54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53.........Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........2650/??.........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900/55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.....03.08-01.09....2700/50......Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420/56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........3200/50.........Adam.........CC .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........3850/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08...........3980/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08...........4130/57.........Franek.......SN Aneta0804...........??.......13.08........09.08..........3250/52..........Amelia......CC? vicodin...............29.......16.08.......10.08...........3320/54.......Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??.............3400/55........Maja..........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08..........3000/50.........Gabryś.......SN 30juz30........................17.08.......11.08...........3500/54........Wiktorek....CC Quore1988..........24........10.08......14.08...........2800/55.........Kacper.......SN basieńka77..........35.......21.08.......14.08.......... 3700/55.........Robert.......CC Camerata............28.......22.08.......19.08...........3330/55.........Emilka.......SN Tynka0901...........24.......24.08.......21.08...........3730/57........Kacperek....SN malutka3110........32........30.08.......21.08...........3100/56.......Aleksanda....CC toficzek27..........27........19.08.......21.08...........3900/59........Maja.........SN Pafi86................26........26.08.......22.08........... 3200/50........synek........SN Aga.S.................38........26.08.......22.08...........3700/55.........Iga..........CC Gosiaaa .............32.......11/18.08.....23.08.........3800/57.... .....Marek.......SN asiulka358...........28........23.08.......24.08...........4300/58.........Pola.........CC sikorka1988.........24........23.08.......24.08...........2750/52........Gabrysia....CC goja27.10............30........17.08.......26.08...........3600/55.........Igorek......SN joannaUK1987.......24........26.08.......27.08...........3130/53.........Alex.........SN Mart884..............28........27.08.......27.08...........3340/55.........Maja........SN Oliwia27l..............28........24.08.......01.09...........3190/54.........Zuzia.......SN fabi784................28........27.08.......01.09...........3170/53........Adrian......CC AgataK................27........30.08.......04.09...........3400/53........Hekenka....SN ita3-84................28........05.09.......06.09...........3970/55.........????????......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja odważyłam się dlatego że za tydzień mój wyjeżdża i rozłąka aż do świąt :( A abstynencja już jakiś czas była, od maja, potem raz tylko przed porodem. Dziewczyny czy wasze maluchy też taki charczący oddech mają? Moja nosek ma czysty, wcześniej trochę śluzu ściągałam, a charcze i się zastanawiam kiedy ten śluz się oczyści w końcu? Trzymałam ją na rękach to na pleckach czułam drganie jak świszczała. Temperatura 36,6 czyli ok. Kaszlu też brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybko bo brak czasu ostatnio;( siokorka ja właśnie teraz wziełam małego do odbicia i go głaskałam po pleckach i tez takie coś słyszałam i czułam, tez nie kaszle i nie jest przeziębiony. znalazłam takie coś moze sie przyda. jadłospisy dla kobiet karmioncych piersia JADŁOSPIS: Poniedziałek I śniadanie * 2 kromki żytniego chleba z 2 łyżeczkami masła i pastą z tuńczyka (1/4 puszki tuńczyka w sosie własnym, jajko gotowane na twardo, 3 łyżeczki natki pietruszki, odrobina oliwy) * kubek jogurtu naturalnego z łyżką płatków owsianych i łyżką rodzynek * szklanka słabej czarnej herbaty II śniadanie * sałatka owocowa (owoc kiwi, 1/2 banana, jabłko, 2 łyżki jogurtu) Obiad * talerz zupy pomidorowej z ryżem brązowym (3 łyżki po ugotowaniu) * 2 bitki wołowe z ziemniakami i startymi gotowanymi buraczkami * surówka z cykorii i jabłek (3 łyżki) * szklanka kompotu z wiśni Podwieczorek * szklanka kisielu z czarnej porzeczki * 2 herbatniki * szklanka wody mineralnej niegazowanej Kolacja * bułka grahamka z masłem, 2 listkami sałaty i plastrem schabu pieczonego * 1/2 pomidora z listkami świeżej bazylii * szklanka herbaty owocowej (np. malinowej) Wtorek I śniadanie * talerz zupy mlecznej: mleko (2 proc. tłuszczu) plus 2 łyżki musli z suszonymi owocami, np. rodzynkami, morelami * bułka orkiszowa z masłem, plastrem żółtego sera oraz 34 plasterkami świeżego ogórka * szklanka kawy zbożowej * 1/2 szklanki niegazowanej wody mineralnej II śniadanie * tost sycylski (2 kromki chleba tostowego z masłem, plastrem szynki i plastrem sera mozarella, szczypta bazylii lub majeranku) * szklanka soku marchwiowego Obiad * talerz zupy jarzynowej * potrawka z kurczaka (objętość ok. 1 szklanki) * kasza jęczmienna perłowa na sypko (3 łyżki po ugotowaniu) z łyżką oliwy z oliwek * 4 liście sałaty ze śmietaną 12 proc. tłuszczu * szklanka kompotu z jabłek Podwieczorek * koktajl mleczno-bananowy (szklanka mleka 2 proc., 1/2 banana, łyżeczka otrębów pszennych) Kolacja * bułka pełnoziarnista z łyżeczką masła, 2 plastrami twarogu półtłustego i 2 łyżkami konfitury z jagód * szklanka herbaty z kopru włoskiego * szklanka niegazowanej wody mineralnej Środa I śniadanie * 2 kromki pumpernikla z serkiem kanapkowym, * 2 listki cykorii * 1/2 pomidora * owoc kiwi * szklanka mleka 2 proc. II śniadanie * kromka chleba razowego żytniego z łyżeczką masła, plastrem szynki wołowej i łyżką żurawiny * szklanka zielonej herbaty Obiad * talerz zupy szpinakowej z ziemniakami (2 sztuki) * pierogi z kaszą gryczaną, serem twarogowym półtłustym i miętą (5 sztuk) * szklanka soku pomidorowego Podwieczorek * plaster babki (biszkopt) * 1/2 brzoskwini * szklanka herbaty owocowej Kolacja * zapiekanka ryżowa (5 łyżek ugotowanego ryżu, jabłko, 3 łyżki śmietany 12 proc., szczypta cynamonu i cukru waniliowego) * szklanka naparu z rumianku Czwartek I śniadanie * jajecznica na parze z 2 jaj z łyżeczką szczypiorku * 2 kromki chleba razowego żytniego z 2 łyżeczkami masła * 1/2 pomidora * szklanka herbaty II śniadanie * szklanka budyniu waniliowego * kromka pieczywa chrupkiego * szklanka soku z czarnej porzeczki Obiad * talerz barszczu czerwonego z ziemniakami * makaron pełnoziarnisty (1 szklanka po ugotowaniu*) * pierś z indyka gotowana, ok. 200 g * 45 różyczek gotowanego brokuła * szklanka herbaty owocowej Podwieczorek * mus jabłkowy (2 starte jabłka, łyżeczka otrębów pszennych i kilka wyłuskanych orzechów włoskich) * szklanka niegazowanej wody mineralnej Kolacja * 2 kromki chleba pełnoziarnistego z masłem, 2 plastrami sera twarogowego półtłustego i 3 rzodkiewkami * szklanka mleka 2 proc. Piątek I śniadanie * 2 kromki chleba graham z 2 łyżeczkami masła i 2 plastrami żółtego sera * pomidor, 2 łyżeczki kiełków słonecznika * szklanka kefiru zmiksowana z 1/2 banana * szklanka kawy zbożowej II śniadanie * miseczka sałatki jarzynowej * bułka pełnoziarnista * szklanka zielonej herbaty Obiad * talerz krupniku z kaszą jęczmienną * 2 klopsiki cielęce w sosie koperkowym z ziemniakami i pure z buraków * surówka z marchwi i jabłka * szklanka soku owocowo-warzywnego Podwieczorek * 3 biszkopty * szklanka kisielu z czarnej porzeczki * szklanka niegazowanej wody mineralnej Kolacja * filet z dorsza pieczony w folii z majerankiem * ryż brązowy (3 łyżki po ugotowaniu) * szpinak gotowany (3 łyżki), posypany serem typu feta * szklanka herbaty z melisy Sobota I śniadanie * kubek jogurtu naturalnego z łyżeczką nasion słonecznika, łyżką pestek dyni, łyżką otrębów, * kilkoma rodzynkami * 1/2 grejpfruta * szklanka herbaty * szklanka niegazowanej wody mineralnej II śniadanie * kromka chleba razowego żytniego z masłem * opakowanie twarożku homogenizowanego * szklanka herbaty Obiad * talerz zupy krem z brokułów z 2 łyżkami płatków migdałowych * makaron pełnoziarnisty (6 łyżek po ugotowaniu) z serem twarogowym półtłustym (3 plastry grubości kromki chleba), 3 łyżkami jogurtu naturalnego i startym jabłkiem * szklanka kompotu z wiśni Podwieczorek * bułka grahamka z masłem, 2 liśćmi sałaty, 2 plastrami szynki i pomidorem * szklanka bawarki (herbata pół na pół z mlekiem) Kolacja * kopytka (ok. 8 sztuk) * surówka z marchwi * szklanka naparu z rumianku Niedziela I śniadanie * zupa mleczna (szklanka mleka 2 proc. z 2 łyżkami płatków owsianych) * bułka grahamka z białym serkiem kanapkowym * 2 plastry schabu pieczonego, * koperek suszony (do posypania) * szklanka słabej czarnej herbaty II śniadanie * szklanka maślanki * 2 ciasteczka owsiane * szklanka niegazowanej wody mineralnej Obiad * talerz zupy ziemniaczanej z koperkiem * 2 naleśniki ze szpinakiem * surówka z dyni i pomidorów * szklanka soku z czarnej porzeczki Podwieczorek * sałatka owocowa (kiwi, 1/2 banana, nektarynka, łyżeczka nasion słonecznika) * szklanka wody mineralnej Kolacja * risotto z warzywami (objętość ok. 2 szklanek*) * szklanka słabej herbaty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego menu si wlasnie polozna smiala ze kto ma czas i potrzebe tak jesc :).i kazala.jesc wsio ale.w.normie oprocz rzeczy wzdymajacych i wiadomo smieci ala.mcdonald poza tym jesc wsio.i sie nie glodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego menu si wlasnie polozna smiala ze kto ma czas i potrzebe tak jesc :).i kazala.jesc wsio ale.w.normie oprocz rzeczy wzdymajacych i wiadomo smieci ala.mcdonald poza tym jesc wsio.i sie nie glodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - oj bidulo, współczuję rozstania:( A u mnie w miarę spokój. W dzien Igor mi ladnie sam zasypiał w łóżeczku i teraz też próbujemy:) Wykapany, najedzony, ale trochę marudzi:( W każdym razie nie pręzy się i nie płacze. tralala - ja mialam podobnie po urodzeniu starszego syna. Probowaliśmy ale tak mnie jeszcze bolalo, że musieliśmy poczekać. Dziewczyny kiedy powinny się rozpuścić szwy? Bo u mnie minęło 2,5 tygodnia a jeszcze coś czuję, że jest. Boję się, zeby się nie wrosły. kasiula - znam ten jadłospis, ale nie moge nabialu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam rozpuszczalne i jestem prawie 6 tyg po porodzie i mnie ciągnie.jeszcze nie ziadam całym dupskiem na krześle;) a co do sexu to boje się strasznie to jak pierwszy raz;) tylko mi sie rozeszło szycie to nie bedzie tak ciasno;) trudno coś za coś;) któras pisała o bólu krocza po porodzie, mi sie w 6 dobie zacząl stan zapalny i trwał przez 3 tyg z antybiotykami. ból okropny. nikomu nie zycze. u mnie kapturki na piersi uratowały zycie;) bez nich nie było by karmienia piersia. mały je 150ml co 3 godz i do tego cyc!!! ma też problemy z kupa ale robie mu jedzie rowerek;) tak do skutku i jest kupisko, ale strasznie twarde. staram się podawac mu wode ale niechce pić. a co do tegop jadłospisu to tak na szybkiego znalazłam i dodałam. nie czytałam dokładnie ale chyba nie jest najgorszy. miss m- u Ciebie dziecko podało małemu kaszke a u mnie mąz stary chłop podał biszkopta!!! myślałam że go udusze. ale małemu nic nie jest. mój mąz dostał bon dla synka do sklepu z rzeczami dla dzieci i kupiłam mate edukacyjna , bujaczek i spacerówke. i takie prezety to ja rozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula jadlispis nie jest zly tylko wg.mojego.szpitala taka dieta jet.miepotrzebna :)ja nawet ogorki kiszone.w szpitalu na obiad mialam ale nie.jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień za nami stas wykapany, zamowilismy monitor oddechu i zamontowalismy będę trochę spokojniejsza kupiłam tez na wszelki wypadek espumisan i jutro ma przyjść sabsimplex poczta. Apteczka gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rana boli a dziś tydzień minął od porodu mogę iść jutro do znajomego lekarza żeby zobaczył to ale sama nie wiem dziś zrobię okład z rivanolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,od 3ciej wymiotowałąm kilka razy,mam dreszcze a starszy syn katar,ostatnio mu z nosa lecialo,jak miał 8miesiecy,ale nie tak jak teraz. Dzisiejszego dnia to chyba nie przezyje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)my wczoraj byliśmy na szczepieniu:)byłam w szoku bo mała tak świetnie zniosła szczepienie że brak słów:)szczepiliśmy 6 w 1 plus rotawirus. Położna doradziła 5 w 1 i na wzw osobno bo tą wzw już w szpitalu podali i dziecko dobrze zniosło, choć mówiła że w 6 w 1 jest lepsza postać tej wzw. Ale i tak brakło im 5 w 1, a i tak chciałam jedno ukłucie tylko więc stanęło na 6 w 1. Małej dałam jeść tylko 5 minut rano żeby rotawirusa nie zwróciła jak coś a jakby porządnie pojadła pewnie tak by było, potem godzinę czekania ponad w przychodni nawet nie zakwiliła:)Rotawirusa super wypiła oczy miała ogromne heh a pielęgniarka jej pomalutku wpuszczała na policzek:)a przy ukłuciu zapłakała z 10 sekund może trwało:)całowałam ją i przytulałam przy tym i super:)chyba ja gorzej zniosłam stres z tym szczepieniem niż ona hehe:)za 6 tygodni druga dawka rotawirusa i 6 w 1:)w moje urodziny szczepienie małej akurat wypadło heh:)miejsce wkłucia posmarować kazały altacetem i super zero śladu:)żadnej temperatury ani rozdrażnienia. Normalnie mała spała i jadła:)tak że nie taki diabeł straszny Dziewczynki:)mi się okres już skończył wypadało by iść do ginekologa ale coś mi się do pani doktor nie spieszy:(ja przytulanek próbowałam z mężem koło 4 tygodnia po porodzie i było ok a teraz coś mnie pobolewa, hm..też ciasno jeść:)męzowi pasuje wiadomo hehe:)widzę że z kolkami już u Was lepiej ja powiem Wam odłożyłam żółty ser bo jadłam codziennie na kanapce i małej zniknął ból brzuszka więc nie będę póki co jeść:)chyba że jakiś chudy bardzo dostanę a nie tłusty taki:)pogoda okropna u nas i wczoraj i dziś ja odpuszczę spacer dziś bo w taką pogodę katar się może jak nic przyplątać. Ja nie wiem na jaką antykoncepcję sie zdecyduję. Chyba mąż będzie musiał się zabezpieczać heh:)tabletek nie chcę, spirali też raczej nie zastrzyki akurat u znajomej zawiodły i z brzuszkiem chodziła heh a w kalendarzyk nie mam czasu i ochoty się bawić heh:)mała jak mi usypia wieczorem koło 22 23 to wstaje tylko raz w nocy koło 4 5 i spi potem do 9 :)więc noce mam fajne w miarę nawet wyspana jestem nie mogę narzekać:)dobrego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po nocce małego, chyba brzuszek bolal bo poplakiwal i sie mocno prezyl,ale jakoś daliśmy radę niedawno wstalismy bo odsypialismy. Coś mniejsze kupki robi i bardziej sie męczy przy nich, nie wiem czy coś zjadłam czy jak ale ogólnie uważam na to co jem. Tez coś katarek ma ma nadzieje ze przejdzie. Z kroczem lepiej rivanol pomogło:-). Basia to super z tym szczepieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - ja bym obstawiała, że małą bolał brzuch nie od tłustego ale w ogóle od nabiału. Może za czesto jadłas ten ser? U nas noc nawet nawet:) Teraz młody usnął a potem jedziemy na szybkie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Fabi gratuluję serdecznie! U nas zaczęły się kolki.....nie są jakieś mocne no ale są..położna poleciłą nam bobotic więc podajemy po 2 kropelki 3 razy dziennie i zobaczymy jak to będzie. Vicodin Ty chyba pisałAś o wItaminach D+K? jAKIE Ci pediatra poleciła, bo ja mam właśnie te w kapsułkach d+k i może zmienie.... My już wszystkie papierki związanie z malutką mamy pozałatwiane, wczoraj 3h w urzędach się nastałam po jakieś kARTY CZIPOWE I BECIKOWE WRRR.BIUROKRACJA.... Podsyłam na maila ki;lka zdjęć Mai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marit Juvit D+K - to kropelki w płynie - w sumie z dozownikiem, wygodne w użyciu.. :) Basia ciesze się, że póki co ok po szczepieniu:) oby tak dalej:) jedno mogę tyko podpowiedzieć jak już używacie 6w1 i jej zabraknie jak będziesz na kolejnym szczepieniu - nie bierz 5w1 - pediatrzy i wakcynolodzy absolutnie odradzają szczepienie na zmianę 5w1 i 6w1... i dobrze, że 6w1 bo ta wzw bezpłatna jest gorsza niż ta wzw, która jest 6w1... :) nasza nocka, jak zwykle 2-2,5 h i pobudka...:) Ita sabsimplex u nas 28 zł. ogólnie smutno u nas... wczoraj u teściowej na TK wyszedł guz płuca... dziś ma bronchofiberoskopie i będziemy wiedzieć czy to nowotwór czy nie... choć nasz lekarski nos i rozum podpowiada jedno niestety...:( czekamy w sumie na wieści... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin dziękuję za odp. i przykro mi z powodu teściowej, ale trzeba poczekać na wynik badania, więc jeszcze nic nie przesądzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też z kapsułek zmieniliśmy na Juvit D+K.. i jest poprawa :) Co do diety to ja jem wszystko co nie jest tłuste i smażone :) No i słodyczy też nie jem, raz w tygodniu wypiję kakao, bo małemu nic nie jest. Nawet brzoskwinie jadłam :) Moje dzieciaczki jeszcze katarki, ale odciągamy i psikamy i coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin to u was SabSimplex tańszy niż w Niemczech, my płacimy 8-9 euro. U nas poprawione nastroje bo na koniec września jedziemy do tatusia :)) załatwił w końcu wszystko i będziemy już razem. Ale się cieszę:) :) teraz szał z pakowaniem :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin strasznie mi przykro z powodu teściowej, ale zawsze trzeba wierzyć ze będzie dobrze. Moja siostra wczoraj była u gastrologa musi ponowic krew bo coś z markerami nie tak już sie martwię bardzo o nią, z kolei u drugiej siostry wali sie małżeństwo, straciła prace,u teściowej wykryto guzy na tarczycy a tata jedzie w pn na operacje do warszawy ale modlę sie i wierze ze będzie wszystko ok.Wiec glowa do góry. Ja zamowilam sabsimplex przez Polozna i dziś ma przyjść razem z przesyłka 60 zł.Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vicodin nie nie 5 w 1 już nie wchodzi w grę, ja idę programem 6 w 1 jak nie będą mieli jej w przychodni to kupię gdzieś chyba można dostać poza przychodnią prawda?ale u nas w przychodni jakoś bardzo często nie kupują tej 6 w 1, oszczędność rodziców ponoć, tak że nie powinno braknąć:)a co do sera to fakt może za dużo jadłam ale odstawiłam i jest ok więc się obejdę narazie:)no może plasterek raz na jakiś czas nie zaszkodzi na pewno:)Vicodin eh współczuję i trzymam jednak kciuki by okazało się że to nie nowotwór.Ita też nie za wesoło u Ciebie. Oby się wyklarowało wszystko:)Ja podaję w kapsułkach witaminki KiD Vitum i jest ok po Bobiku była masakra:)Mam podawać do końca 3 miesiąca a potem podawać do roczku już tylko D a jeśli pediatra stwierdzi ze ciemiączko się słabo zarasta i główka miękka to da receptę na mocniejszą D3. Tak mi położna wczoraj mówiła:)Ja też słodyczy nie jem wogóle tylko biszkopty i herbatniki:)zjadłabym za to chętnie pomidora albo pomidorowe rzeczy ale się boję bo ponoć alergenny bywa często hm...jecie?ja tęsknię najbardziej za coca colą heh:)z cytrynką i lodem:)A moja mała bardzo często kupki robi rzadko kiedy w pampersie jest samo siku ale się nie martwię bo ładnie przybiera:)chociaż teraz już wolniej niż na początku przybiera:)waży teraz 4500:) a ma 6 tygodni:)ze szpitala przy wypisie miała 2730 więc ładnie rośnie myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia bardzo ładnie przybrała! mój za 2 dni ma 6tyg i waży 4300, a przy wyjsciu ze szpitala miał 3100, takze jak najbardziej ok :) a pomidory jem ;] a w poniedzialek szczepienie a w czwartek bioderka buuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały śpi, więc mam chwile dla siebie:) dzięki:) jakoś to będzie:) Trala fajnie, że w końcu razem:)) Ita nieźle... to zawsze sprowadza do parteru... człowiek myśli, że u niego źle... :/ jak będziesz chciała kolejne opakowanie, to daj znać, kupimy tu z mężem i prześlemy... szkoda Twoich pieniędzy... kurcze gdyby mąż się dowiedział wcześniej ile to byś nie płaciła tyle położnej... także naprawdę jeśli będziesz chciała kolejne opakowanie daj znać... tylko ciut wcześniej w razie gdyby trzeba było czekać:) jeny drogi ten sabsimplex u Was:( Basia to nieźle przytyła:) super:)) spokojnie apteki sprowadzą szczepionkę nie będzie problemu... widzę, że to wiedziałaś, ale zdarzają się pediatrzy, którzy mieszają te szczepionki a nie wolno, dlatego napisałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Moja Maja konczy dzis miesiac. Niestety my tez od tygodnia walczymy z katarem. Teraz w dzien jest juz ok ale w nocy jeszcze ja zapycha. Do szczepien mam jeszcze dwa tygodnie. Bede szczepic 5w1 + zółtaczka. Na pneumokoki zaszczepie tak jak starszego po drugim roku zycia jedna dawka. Na meningokoki nie szczepie i na rotawirusy tez raczej nie. Ja raczej nie jestem zwolenniczka szczepienia na wszystko co sie da. Zawsze obgaduje to z ciocia która jest pediatra. Nie jestem jeszcze pewna co do rotawirusów ze wzgledu na to ze starszy do przedszkola chodzi ale jeszcze raz musze to przemyslec i przegadac z ciocia. Syna nie szczepiłam. Rózne sa opinie o tej szczepionce wiec sama nie wiem. Ja dokarmiam mala piersia i jem wszystko oprócz rzeczy wzdymajacych. Ogólnie jem mało bo apetyt słaby a waga staneła w miejscu i jestem tym faktem załamana. Mam jeszcze 10 kilo do zrzucenia i wydaje mi sie ze to niemozliwe. Zle sie czuje w swoim ciele i mam z tego powodu doła. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vicodin dziękuję Ty to taki dobry fachowy duch forum:)fachowa porada i troska:)dzięki naprawdę:)jak moja mała będzie tak rosła to klocek będzie ze hej heh:)ale oby tak dalej tylko i oby wasze maluszki też zdrowo rosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×