Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

susekek dzieki ale nie mamy rego samego problemu, moja ssie chetnie tylkopo swojemu i powtorze po raz setny moze to byc wada zgryzu, butelka medeli ja troszke naprawia w sensi to ssanie ale pojedyncze razy jest.dobrze..a teraz juz nie.mogedawac cycka bo potem jes probkem z jedzeniem i spaniem wiec u nas tak juz bedzie ja, Pola i laktator :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - dzieki za pocieszenie:) pandora - u mnie podobnie, mąż śpi czesto w innym pokoju albo ze starszym synem. ale ja piersią karmię, więc i tak mi w niczym nie pomoże. Aneta - ja nie czytam młodszemu, chyba ze starszemu a Igor leży razem z nami:) Susełek - gratulacje za wytrwałość:) Jednak widać, że jak się czegoś bardzo pragnie, to mozna to zrealizować:) moj od początku pięknie ssał, więc poza moimi boleściami nie było większych problemów. A mój dzisiaj spac nie chce, tylko na spacerze spał 2 godziny i to ciągle się przebudzał. Też załatwiłam becikowe wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka przepraszam, nie wiedzialam ze to przez zgryz i chcialam dobrze. bylam dluzej w szpitalu potem baby blues i mialam jakies 30 stron nieczytanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula normalnie nie masz pojecia jak ci zazdroszcze super maszz tym swoim mezem :) aja mam ochote mojego rozerwac w pol :( cholera zawiozlam starszego na takewon-do zostawilam go z gabrysiem ale oczywiscie najpierw musialam go przebrac i nakarmic bo on oczywiscie tego nie zrobi :( wykorzystalam czas czyli godz jak kacper mial trening i skoczylam do kolezanki na kawke a jak go odebralam to weszlam do sklepu wiec wrocilam pozniej niz mialam o jakies 20 min wracam a on do mnie z pretensjami ze przeciez mialam godzine czasu wiec jak chcialam to moglam wtedy zakupy zrobic a nie teraz i ze dziecko mu placze no k.... a jak ja siedze calymi dniami i sie dziecmi opiekuje to dobrze w nocy tez ja wstaje a on mi godzinki pozalowal oczywisci nie wpadl na pomysl ze dziecko jest posikane i trzeba mu pieluszke przebrac bo jak tylko mu sciaglam pieluche to fikal nozkami zadowolony jakis 20min normalnie mialam ochote go udusic :( no przynajmniej sie wygadalam :) kurcze wogole ostatnio sie czesto klocimy o dzieci :( eh uciekam bo maluszek sie budzi spi dzis po 15 min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka Twojemu mezowi ja bym sie na tydzien przydala to potem Ciebie by na rekach nosił....niedocenia co ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka skąd ja to znam... Mój jak był w domu to to samo, jak prosiłam o pomoc to pytał jak sobie poradzę jak on wyjedzie... A został miesiąc by mi pomóc. I pomagał, pierwsze 2 dni, potem w ciągu miesiąca 2 razy wstawał w nocy do Małej. Teraz też się żremy, mimo odległości. Czasem mam ochotę w worek spakować i jeb*** o ścianę porządnie dla obudzenia :) My dziś dzień znowu tragedia, spać nie chce, płakała pól dnia, ciągle na rękach, i to tylko w pionie... Aż się boję nocki. Jutro jadę do mamy na 2 dni, muszę odespać bo w tym stanie się nie wylecze. No i idziemy znów do lekarza, bo ten katar zamiast przechodzić to się nasila, boję się że w coś poważniejszego przejdzie. Asiulka zazdroszczę że jeszcze laktatorem sciągasz, mój już tylko maks 30ml ściąga i odstawiłam go, przystawiam ją 3-4 razy dziennie i karmię przez kapturki. I tyle mojego karmienia piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka.nie.ma.czego.zazdroscic...chcialabhm nie.miec.pokarmu bo sprawa bylaby prosta :) a tak bawie sie w laktator bo mi troszke szkoda przestac.ale.juz od jutra przestawiam sie na 5 sciagniec bo na 6 nie moge w.nocy sie zorganizowac i sciaganie o 4 mnie dobija a o 5 to bedzie inaczej... dziewczyny nie wiem co wy lykacie ale ja padlam ... leze na lozku, pranie chodzi, mala.z.ojcem mam czzas na spani do 23:30.do sciagania ale padlam tak ze sily spac nie mam..nic dzis prawi nie jadlam i dlatego..stad pewnie ciezko mi si sciagalo...az mniesutki tak bola...moze usne bo potem bede plakac w nocy...podziwiam kazdego kto daje radei noe smeci jak ja....a do tego hyba sie zaczelo nam ulewanie...albo katar...nie wiem czym ona tak harczy i co chwile ciezko przelyka..raczwj ulewanie bo czasem wykeci mleko...obzartuh wazy ponad 5500...... a ma 5 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona psychicznie wczoraj byliśmy u pediatry z USG glowki i wypisem ze szpitala.USG w porządku. Z tym ze mały wypadł tez powiedział ze mam to traktować jakby sie nie wydarzyło. Ze głośna teraz jest jak piłeczka pinpongowa i wszystko jest elastyczne. Ale dał skierowanie do nurologa pilnie i do okulisty odnośnie tych oczu i chyba badał jego odruchy. Na skier do neurologa napisane objaw dziecięce porażenie mózgowe jutro mam wizytę. dziś cudem po znajomosci dostałam sie do okulisty sprawdzała dno oka jest ok. Nie dopuszczał myśli ze może być coś nie tak. Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita a przy porodzie nie mieli takich podejrzeń? Kurczę współczuję nerwów... Biedactwo :( Moja ma na nóżce naczyniaka, wygląda to okropnie, i też czytałam że jest to rodzaj nowotworu niezłośliwego, trzeba obserwować czy się nie zmienia. Może zniknąć, a może być do końca życia... Mam nadzieje ze zniknie, bo ma go pod kolankiem, w bardzo widocznym miejscu, jak nie zniknie to bede chciała go jej usunąć, po co ma szpecić tak... No ale to nic w porównaniu z podejrzeniem porażenia mózgowego :( Trzymaj się, jesteśmy z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tralala Maja ode mnie jest:) Ita współczuję nerwowej sytuacji i trzymam kciuki, żeby tylko na nerwach się skończyło! Widzę, że dzieciaczki kichają, pstrychają, nas na razie to omija, ale taki czas, że nie ciężko o przeziębienie.. Asiulka fajnie Pola już waży, między naszymi dziewczynami z tego co widzę, są 3 dni różnicy więc ciekawa jestem ile kg u nas, jutro mamy wizytę kontrolną to się w końcu dowiem! Nasza mała kochana, dzisiaj w nocy 5,5 h ciągiem przespała:), męczą ją kolki ale na tym sab simplex tylko marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przy porodzie dostał 10 pkt dziś neurolog jutro idę na konsultacje do pkt rehabilitacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż od niedzieli do środy na kursie siedzi... my u moich rodziców...mąż mnie zmusił bo inaczej by się denerwował: KLKLKLKHJHJHJ jak piszecie o mężach, to się czasem włos na głowie jeży... przepraszam jeśli którąś uraziłam... karmię piersią ale mój mąż po paru nocach w innym pokoju (sama go goniłam bo się uczyć miał) przyszedł spać z nami i tak już zostało... :) nie chce spać bez nas:) nim wyjdzie do pracy robi mi śniadanie do łóżka i ciepłą herbatę...:) jak mały dopiecze w ciągu dnia, to pomoże pozmywać po obiedzie, poodkurza, posprząta... a mąż pracuje około 300 h miesięcznie... naprawdę mam z moim mężem dobrze:) KLKLLLKLKHJHJHJ Teściowa ma wycięcie guza 5.10 więc już na dniach... mąż wraca w środę i będziemy przy niej na miejscu... KLKLKLHJHJHJ Aneta mój 2jkę jeszcze ma... 7 tyg. skończone KLKLKHJHJHJ Asiulka jak mała ma odparzenia to zmień może pieluszki? no i często też je wymieniaj i daj z gołą pupą poleżeć.... :) KLKKHJHJHJHJ Ita a wypadek zdarza się, nie ma co się przejmować, pewnie człowiek się przestraszy, ale nic się nie stało i to najważniejsze:) super, że usg ok:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też pampersy jeszcze rozm.2 a już 8tyg ma ;) W ogóle jest drobny raczej;) ale długi... i tylko drugą brodę ma hehe :D:D:D Wczoraj wieczorem pierwszy raz zasnął sam:) I dziś nad ranem też :):) My w weekend wyjeżdżamy z PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dopiero pierwsza paczke pampersów 2 nosi :P Tak ciągle newborny :) A dziś jej kupię te dady biedronkowe, zobaczę jak się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kończymy właśnie paczkę dwojek pampersów i spróbuję trójki. Mam aż 7 paczek trójek:) ita - będzie dobrze, zawsze lepiej dziecko zbadać, niż lekceważyć:) Lekarze chcą pewnie mieć czyste sumienie, dlatego dostałaś te skierowania. Głowa do góry! Mój misiek mi własnie zasnął w bujaku w kuchni, jak robiłam obiad:P Zadowolona jestem z tego prezentu, super się przydaje jak mam coś do roboty i latam po domu - biorę wtedy Igora ze sobą i sobie leży i obserwuje, co robię. Kurcze właśnie się poryczałam bo w tv leciał teledysk Nickelback lullaby! Jak byłam w ciązy to przy tym ryczałam i teraz też mi jeszcze hormony buzują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)nie odzywałam się chwilę bo nie było kiedy nawet:)złapałam grypę żołądkową eh masakra ledwo żyłam bałam się tylko żebym małej nie zaraziła ale nie złapała ode mnie więc kamień z serca. Katar znów coś wrócił a dopiero przeszedł w sumie ale myślę że samą solą i odciąganiem go pokonamy:)Pogoda kiepska ostatnio coraz mniej wychodzę z małą bo boję się żeby z kataru się coś gorszego nie zrobiło. Ita współczuję Ci naprawdę tego co teraz przeżywasz. Trzymam za Was żeby się wszystko ułożyło i okazało że jest w porządku:)Ja na męża też narzekać nie mogę bo pomaga jak może i w dzień i w nocy bardzo chętnie się małą zajmuje nawet mi nie chce jej dawać ponosić i wozić w wózku bo on to będzie robił heh:)I w domu też większość rzeczy robi sam:)Ale i Wasi zmądrzeją może i się wezmą za pomoc:)Moja też ma 2 pampersy póki co, ale waży już równe 5 kg a ma 2 miesiące więc pewnie niedługo już 3 będą masakra jak ona rośnie heh:)Vicodin właśnie myślałam o Tobie bo się nie odzywałaś długo:)Oby z Teściową było wszystko dobrze:)A mąż do rany przyłóż widzę:)super:)Na maila poślę malutką moją:)dobrego dnia :)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od soboty taka spokojna,że jak wstanie to leży w foteliku,troszkę na rączkach i wogóle nie płacze.Wcześniej miała z brzuszkiem ,ale odkąd mam te butelki dr. brownsa to jest taka spokojna i ja przy niej :) Noce tak jak od początku mamy przespane wszystkie,czasem obudzi się raz czasem dwa. A jak uwielbia kąpać się w wannie !Leży długo i zaczyna już chlapać nóżkami,mały kochany szkrab :) Czytam jej wieczorem i za dnia tyle ile czas pozwoli.Nie które bajki to już na pamięć znam...Trzeba kupić nowe :) Przykleiłam małej nad łóżeczkiem te naklejki co kupiłam w biedronce Takie kolorowe rybki i pak się ogląda za nimi :) Idę położyć się ,bo śpi jeszcze ,a ja jakaś śpiąca jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaa
hejka tez mam coreczke z sierpnia dokladnie z 27 :) powiedzcie jak dlugo Wam przesypiaja szkrabki? moja Nikolka czy w dzien czy w nocy spi tak samo srednio po jedzeniu 3 godz eh i nie wiem co zrobic zeby mi fajnie przesypiala noc? Po kapieli zje i spi maks 3,5/4 godz a pozniej znowu sie budzi co 3 godz srednio a najlepsze jest to ze zje az 170ml na raz mleczka Hipp bio combiotik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juzpo wizycie u neurologa. On twierdzi Ze nie widzi żadnych objawów okrążenia na dzień dzisiejszy za miesiąc do kontroli. Jeżeli chodzi o oczy to potwierdZil ten objw zach słońca powiedZial ze może być to wynikiem niedotlenienia podczas porodu a to związane jest z mikro krwawoeniem ale to musiało sie wchlonac bo na USG nic nie widać. Wiec mam nadzieje ze sie to wyrowna z tymi oczkami. Dzięki dziewcYny za wsparcie. Jutro jesCze idę do tego pkt rehabilitacyjnego. A za miesiąc do innego neurologa wykorzystał to skierowanie. I jeszcze chyba pójdę do innego okulisty potwiedzic diagnozę. MoJ mąż tez jest w sumie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita no to fajnie ze nic nnie wyszlo znow :) glowa do gory bedzie dobrze :) moj m po awanturze jaka mu wczoraj zrobilam ;) przeprosil i przyznal mi racje ;) wiec juz ok sek w tym ze on poprostu boi sie zajmowac takim malenstwem a ja mimo ze o tym wiem to i tak niestety potrzebuje chwili wytchnienia i wkurzam sie okropnie jak sie o cos czepia :) ale juz jest ok zreszta ze starszym tez tak bylo pierwsza pieluche zmienil mu jak mial 5mscy bo musial ja bylam na panienskim a pieluchy zmieniac trzeba :) zreszta do teraz np jak go myje to on uszkow mu nie wyczysci bo sie boi ze mu krzywde zrobi :) a my po wczorajszym dniu okropnym wogole mi nie spal prawie mialam rewelacyjna noc :) jak zjadl przed 21 zasnal i obudzil sie dopiero po 7h zjadl i przespal jeszcze 3 wiec 1 pobudka o 45 rano a pozniej juz wstalismy o 7 :) bosko ja chce tak co noc !!!! zreszta dzis tez nie moge narzekac spal pol dnia :) tzn jadl i spal teraz tez juz od pol godz spi sobie slodko boje sie tylko co bedzie w nocy ;) moj tez nosi jeszcze 2 z tym ze ja uzywam tych dada z biedronki nie ukrywam ze ze wzgledow finansowych skoro nie ma odparzen i dobrze je toleruje to po co mam kupowac drozsze niestety przedszkole starszego treningi mleko wszystko poprostu pochlania kupe kasy wiec jak moge to oszczedzam ;) a co do wagi moj za 9 dni bedzie mial 2msce a wazy juz 5200 :) malutka falda moja :) dzis pol dnia spedzilam na miescie szukalam malemu jakiegos kombinezonka takiego przejsciowego w koncu kupilam taka kurteczke ze spodenkami wzielam wieszy rozmiar zeby starczylo na dluzej tak na oko przymierzam do niego a pani w sklepie sie pyta czy on ma tak ze 6 miesiecy jak uslyszala ze niecale dwa to zrobila tak mine ze mylalam ze padne :) bo ze taki duzy niby a mi sie wydaje ze on ciagle taki kruszynek malutki :) ide chyba spac juz bo jakas padnieta jestem dobrej nocki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez używam tych dada a w sumie moglibyśmy pozwolić sobie na pampersy, uzywalam newborn na początku i w sumie nie widzę różnicy wiec po co przeplacac używamy 2. Mój dziś opija małego w delegacji ciekawe kiedy ja opije ;-) Tak bym sie winka napila. Jeszcze siostra dała mi namiar na poradnie patologii noworodka jeżeli chodzi o oczy to w mieście obok. Jutro będę sie kontaktować. A w ogóle to mąż chciał wracać wczoraj jak sie dowiedział o tym porazeniu a sajgon maja taki w pracy kochany jest. Teraz znowu w czwartek wraca a powinien w piątek. Ok poczytam gazetkę chwile i uciekam spac bo młody zasnął pól h temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin Polcia ni ma odparzen na pupie :) tlko w.faldach faldek na szyi :) ale zeszly po linomagu masci...maka ziemniaczana nie moglabym posypac bo to jest tak gleboko ze by sie.kluski zrobily... ita przeszlas tyle ze teraz bedzie sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam dada nr 3 na sprobowanie bo jest promocja za 28 zl 64 sztuki na sprobowanie czyli czy nie uczulaja...w dada jest to fajne ze to sa premium czyli takie dosc milutkie...generalnie my juz mgkybysmy byc w trojkach ale mam jeszcze 100 sztuk dwojek i.marze by zdazyc wykorzystac bo 100 sztuk to jakies 6 dni a Pola.coraz wieksza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - 100 sztuk w 6 dni??? Nieźle ci ida te pampersy! U nas tak na ok 2 tyg. tyle sztuk wystarcza. Ale w nocy jest już tylko jedna kupa:) ita - super że nic nie stwierdzili!!! Oby tak dalej:) tralala - udanej podróży:) kaskaaa - nie doradzę ci nic, bo mój wstaje co 2-2,5 godzniy i uważam, ze to normalne dla takiego malucha:) A my godzinę temu wróciliśmy od chrzestnej igora. Jest dzisiaj nie do poznania, bo śpi cały dzień z krótkimi przerwami. A teraz dostałam od niego wspaniały prezent - pierwszy ogromny świadomy uśmiech!!! Jestem dziś najszczęśliwszą mamą na świecie:D A, nie wiem, czy widziałyście ale od czwartku są fajne ubranka w lidlu dla niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to blondi jestem....Pola dosyala taki zwstaw ubran z mothercare....body, pajac, czapka itd i taki mi sie pajac duzy wydawal i przeczytalam na metce 9-12 i powiesilam z tylu w szfie..ale tak mi niedawalo spokiju ze na czapce rozmiar 0-3..i czytam dokladnie dzis po 1,5 miesiaca ze na metce pisze ze z tej kolekcji rozmiary sa do 9-12 miesiecy a ten konplet jest 0-3!!! pajac to sie przyda ale body i czapka juz nieee brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×