Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Hej:)co do pomarańczowych wpisów to ja nawet nie wchodzę w dyskusję bo to czysta prowokacja:)komuś sprawia przyjemność wkurzanie innych i najlepiej nie reagować to ktoś się znudzi w końcu:)jeszcze w ciąży jak byłam i mnie się ktoś uczepił i niepotrzebnie tylko język strzępiłam wtedy:)Vicodin heh Ty to tyle sprzątasz że mi aż wstyd bo ja mało co sprzątam i tak średnio u mnie w mieszkanku jest heh a Ty masz dwa domy do ogarnięcia:)podziwiam:)teraz Ciebie ktoś się uczepił widzę:)najlepiej odpowiedzieć szerokim uśmiechem:)dobrze że pamiętałaś o pozdrowieniach hehe:) Rocznica się super udała:)mąż wrócił po 22 z pracy czekałam z kolacją itd hehe:)Mała mi spała od 18 do 24 wtedy aż więc ze wszystkim się super wyrobiłam:)Rok za nami już zleciało nawet nie wiem kiedy:)Obym we wszystkie rocznice była taka szczęśliwa:)Wam też tego życzę niezależnie od tego czy to rocznice ślubów czy związków:)Mała wczoraj mi marudziła wieczorem i nie chciała po kąpieli i jedzeniu spać ale jak zmęczona marudzeniem zasnęła o 23 to wstała o 6 dopiero:)Dziś pierwszy dzień od kilku dni świeci słońce u mnie więc jak mała wstanie to lecę z nią na zakupy bo na obiad nic nie mam a mąż wraca po 14:)jak chłodniej jest to nie wychodzę z nią bo ten katarek coś dokucza nam. W sumie tylko nad ranem się krztusi troszkę nim tak jakby jej zalegał gęsty taki gdzieś tam niżej. Bo z noska nie leje się ani nic. Psikam solą i odciągam powinno być dobrze:)No nic zmykam się ogarnąć:)miłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z zakowpow jakie cudne jupilam gabrysiowi w lidlu sweterki !!! sliczne i ogrodniczki no i przede wszystkim tanio sweterek po 30 a spodenki po 27 no i juz mam dobry humorek :) a teraz uciekam na kawke i ciastko :) wogole to niemoge sie zebrac zeby zaczac sie odchudzac ;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ale tu dzisiaj pusto... Ja też byłam w lidlu kupiłam Amelce dresik fioletowy ,ale rozm. 74/80 już taki na wiosnę :)Bo mniejszych rozmiarów ma mnóstwo :) Kupiłam również komplet sweterek tunika z getrami :)w kolorze fioletowo-różowym.Fakt te ubranka są bardzo tanie!!Kupiłam jej też bajki w biedronce PINOKIO i KRÓL LEW :)w aptece też byłam kupiłam maść majerankową i czopki paracetamol tak na wszelki wypadek. Karolinka -ja też ostatnio już nawet zabrałam si.ę za odchudzanie ,ale niestety to trawło bardzo krótko,tylko jeden dzień :( Coś cieżko mi się zabrać...Ale postanowiłam ,że od poniedziałku ćwiczę i dieta:):) Amelka dzisiaj spokojna,nawet bardzo :)Ale za to wczoraj po obiedzie miała kolki.na szczęście nic mocniejszego,ale biedactwo męczyła się ...:(Noc za to super wstała tylko raz 0 3 a poszła spać o 21 :) Jak u Was kupki po mleku Nan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a u nas maż był w lidlu i nie było tych ubranek! A czailam się na dresik już od kilku dni! Grrrr.... wieje u nas dzisiaj okropnie. Ale 2 godzinki na dworze byliśmy, teraz Igor zjadł i leży w bujaczku. Może zdrzemnie się troszkę:) Kupiłam mu w biedronce te naklejki i dzisiaj leżał w łóżeczki i dobre pół godzniy je obserwował:) Poza tym strasznie go obsypało na szyi i policzkach. Nabiału nie jadłam więc zastanawiam się,czy to nie trądzik niemowlęcy. Na pewno go nie przegrzewam, więc potówki odpadają. Może kalia pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja moja też całą buzię ma w krostkach i główkę, ale lekarz kazał nie przejmować się tylko w tej kalii kąpać co drugi dzień. My walczymy z tym katarem, ciągle ściągam jej fridą, ale boję się żeby nie poszło na płucka cały czas :( Jak przez weekend nie zelżeje to idziemy z tym skierowaniem do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja-zazdroszcze pierwszego usmiechu, ja juz nie moge sie doczekac. pisze z kom wiec tabelki nie sprawdze ale twoj maluch chyba starsz? a co to kalia? u nas dzis byla połozna i na nasz tradzik poradzila: na ciałko -bo u naszej tez wysypalo piersi - kapiel z dodatkiem mąki ziemniaczanej, a na buzie i głowe albo przemywac naparem z nagietka albo na szkl wody 3-6 kropel octu. a na wszelki wypadek odstawie tez zolty ser. powiedziala ze przy reakcjach alergicznych to skora jest sucha a u nas tego nie ma wiec na 99procent mamy tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka dopiero zauwazyłam ze twoja mała tez z 24 :-). czyli mamy trzy małe kobietki z tego samego dnia. ja urodzilam troche po 21 a wy? sikorka i asiulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja urodzona o 20.05, cc. Ja powiedziałam w aptece ze chce kalik i dała mi, to takie kryształki, barwią wodę na fioletowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - no to zacznę dzisiaj przemywac kalią:) Susełek - mój z 26, więc tylko dwa dni młodszy:) A kalia wysusza krostki, jest fioletowa. U nas też raczej nie alergia, bo nabiału nie jem ani nic, co mogłoby uczulać. Ja znów tydzien sama bez męża. zaraz będę kąpać dzieciaczki, jedzonko i spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Pola z 24.08 z 14:05 przez cc - miałobyć o 12:00 a taka była obsuwa moja ma krostki na bokach głowki ale na bank potówki bo wychodza po spaniu w zależnosci na którym boku spała..nie stosuję nic do kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)ja wczoraj byłam też na zakupach najpierw w biedronce też kupiłam Zuzi te naklejki:)fajne faktycznie ja wybrałam takie drewniane:)potem byłam w lidlu ale z ciuszków został jeden dresik i nie zrobił wrażenia na mnie bo mocno poszarpany już był i w tym najmniejszym rozmiarze wiec byłby tylko na teraz:)u mnie jak w lidlu coś jest fajnego to trzeba z samego rana iść żeby dostać bo potem już nie ma szans kupić:)moja mała uśmiecha się już jakieś dwa tygodnie:)najzabawniej wygląda jak tak bardzo szeroko otwiera buźkę i całe dziąsełka jej widać tak cieszy buźkę hehe:)mąż jak wraca z pracy i nachyla się nad nią pyta się"Co mi dzisiaj Zuziu powiesz"? to zawsze tak cieszy że aż rozczula hehe:)Mam wyrzuty sumienia bo śpi mi po 7 godzin około w nocy a ja też śpię i nie budzę się żeby do niej zaglądnąć bo mam ostatnio twardy sen coś, chyba zmęczenie wychodzi:)i chyba tak po środku nocy nastawię sobie budzik żeby mi dzwonił żeby do łóżeczka zajrzeć:)dziewczyny kiedyś pytałam już ale chyba nie pisałyście, jecie pomidory?ja wczoraj zrobiłam pomidorówkę no z koncentratu ale taką delikatną raczej nie bardzo kwaśną małej nic nie jest narazie, kiedyś zjadłam plasterek na kanapce i też było ok, ale trochę się boję jeszcze jeść. A pijecie kawę?ja mam ochotę ostatnio bardzo nawet na taką 3 w 1 ale się boję jakoś i nie piję:)Ja kąpię małą w płynie z Nivei od tygodnia już tzn płyn i szampon 2 w 1 i troszkę zauwazyłam ma na stopach suchą skórę nie wiem czy od niego wcześniej oilatum używałam zobaczymy jak coś trzeba będzie wrócić do niego albo po nivei smarować ciałko oliwką albo balsamem dla dzieci. Goja hm...może coś innego niż nabiał zjadłaś?albo faktycznie to trądzik oby kąpiel z tą kalią poomogła ja pierwsze słysze o tej kalii nie wiem nawet co to jest:)tzn teraz już wiem bo któraś z Was napisała:)ja się nie odchudzam póki co wszyscy mówią że bardzo schudłam i szczuplejsza jestem niż przed ciążą nawet:)ale jakoś ja tego nie widzę wagi nadal w domu nie mam heh:)ciężko się zabrać za kupno bo pozbawi mnie złudzeń heh:)małą ważę co tydzień w domu bo mam dla dzieci wagę od siostry wczoraj 5200 ważyła ale w pajacu przed jedzeniem i z suchą pieluchą więc odjąć za pajaca i pieluchę mogę 100 chyba więc myślę waży 5100:)a ma 2 miesiące i tydzień:)ładnie rośnie myślę:)oby tak dalej:)u mnie lało w nocy tak strasznie że spać nie mogłam i grzmiało na burzę ale gdzieś odeszło;)fajnie jak by pogoda była dzisiaj poszłabym na spacer ale po takim deszczu to nie wiem czy ciepło będzie. Mąz pojechał do pracy mała teraz zasnęła po jedzeniu a ja chyba wstanę z łóżka już bo jak się położę to wstanę o 11 z małą razem a tak to się ogarnę teraz i przynajmniej mieszkanie posprzątam. A i tak czekam na kuriera z butami z allegro a nienawidzę otwierać drzwi i stać jak mymłon zaspany jakiś heh:)no nic Dziewczynki życzę miłego dnia:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiu, ja jem pomidory od pierwszego dni bo w szpitslu dostawalam i jadlam tez pomidorowke ale wiadomo jeden talerz a nie przez 3 dni...dzis chce sprobowac spagetti nie jem czekolady, miodu, orzechow i cytrusow i nie pije kawy bo boje sie ze jej serduszko bedzie szybciej po kawie bilo wiec tylko zbozowa pije ale rowniez kawa mi sie marzy..zapytam lekarza jak z kawa moze po jednym sciagnieciu od razu mozna ale nie wiem...kawa przy zmeczeniu bylaby zbawienna :) dzis jedziemy na szczepionki i Polinka ma 6 tygodni...wczoraj dodtsla od taty beret wysle fotke na maila bo smialam sie godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem wszystko nawet kapusty juz troche jadlam. kawe slaaabiutka a tak tesknie za taka mocna czarna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Co do pomidorów to ja jem od początku i nic nie jest. Miód w herbacie teraz też na to przeziębienie i, odpukać, wszystko ok. Z jedzenia to tylko unikam wzdymających i grzybów. A reszte jem w rozsądnych ilościach. A co do kawy to moja położna mówiła że jedną można wypić dziennie i nic nie będzie, bo aż tak dużo tej kofeiny nie przeniknie. Ja codziennie piję rozpuszczalną, inaczej bym padła dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - ale ona ci super śpi:) Jak się nic nie dzieje, to po co masz wstawać? wypoczywaj:) U nas też lało w nocy a teraz z rana zimno. Ale my codziennie chodzimy na spacer, bo musimy iść do przedszkola po starszego syna. Ja pomidora wczoraj pierwszy raz zjadłam i reakcji nie ma żadnej. Ciesze się, bo już mi warzyw brakuje. a kawę raz wypiłam zwykłą i Igor miał potem okropne wzdęcia:( dlatego zostaję na razie przy zbożowej z mlekiem sojowym:) U nas nocka super! W sumie 4 karmienia, ale młody spał od 20.30do 8 rano i jadł na śpiocha właściwie:) Tylko nad ranem nak się osikał, że calutki mokry był! Krostki sa ciut mniejsze po kalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!! Co do pomidorów0-nie jadłam jeszcze ale myślę dzisiaj spróbować, pomidorówkę-lekką z koncentratu jadłam kilka razy i małej nic nie było. Kawkę piję jedną dziennie-zarówno położna jak i pediatra potwierdziły, że jak najbardziej. Nasza mała od 4 dni również świadomie się uśmiecha-cudowne uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta0804 moj jest na nan ale h.a. kupki robi normalne z tym ze sa okropnie cuchnace :) i troche podbarwione na zielono ale to podobno dlatego ze nan ma wiecej zelaza ale odkad je to mleczko to ma brzuszek mieciutki i wogole jakis taki bardziej spokojny sie zrobil :) co do usmiechow to moj szkrab juz tak ponad tydzien swiadomie sie do nas usmiecha :D radosc niesamowita zreszta same wiecie :) jak wstaje rano to bierzemy go do lozka maz sobie do niego gada jak ja robie mleczko a Gabrys sie usmiecha i grucha po swojemu czasami widok cudny :) a najlepiej jak jest taki wyspany i w dobrym humorze i stojei mowie do niego a on az macha nozkami i raczkami ze szczescia i cala buzke rozdziawiona ma pare razy to az tak nie wiem jak to nazwac jakby zapiszczal :D:D:D wogole juz tak fajnie coraz bardziej kontaktowe te nasze bobaski :) nawazniejsze dla mnie to ze umiem juz mniej wiecej poznac jego rodzaje placzu :) jak jest glodny to az krzyczy :) jak chce sie przytulic to taki zal ma w glosiku :) wiecie myslalam ze przy drugim dziecku to jakos sie do tego wszystkiego normalnie podchodzi ale ja poza tym ze moze az tak nie panikuje jak z pierwszym to zachwycam sie wszystkim na nowo :D:D:D Gabrys od jakis dwoch dni chyba odkrywa co to raczki :) pcha je non stop do buzi lapie jedna za druga a jak go karmie to zaczyna mnie ciagnac za paluszki nieraz az butla wyleci mu z buzki to sie wtedy tak zabawnie irytuje :) poza tym to pogoda sie u nas zepsula czuje sie jakby mnie z krzyza zdjeli :( dziewczyny ja jak karmilam piersia to tez pilam jedna kawke ale zaraz po karmieniu i niie zauwazylam zeby malemu cos bylo zmykam cos porobic milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka - to moje drugie dziecko tez i tak jak ty zachwycam się wszystkim na nowo:D Cudownie przypomnieć sobie te najpiękniejsze chwilę z niemowlęciem:) Az mi czasem żal, ze czas tak szybko leci i że ostatni raz przeżywam te emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA:) Moja też robi kupki codziennie i to sama,ale tak raz dwa razy max.. Amelka też duzo spokojniejsza na nanie,niz jak piła Bebiko:)Bulgotało jej i miała kolki:/ teraz spokojniutka jest:) Noc mineła nam super.Amela zasneła o 21 i wstała raz o 2 potem spała do 7,20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja- czuje dokładnie to samo!! Zachwycam się jakbym miała pierwsze dziecko i tak smutno jak pomyślę sobie że zaraz urośnie i już więcej dzieci nie będzie (bo więcej nie chcę). A powiedz mi jak to jest z tym mlekiem sojowym? Jak ono smakuje?? Bo mój mały ma nieładne kupy jak pije mleko, a ja jestem uzależniona od mleka:)) Z kawą na całe szczęście nie mam problemu bo nie lubię :P A pomidory jem od początku.. Ostatnio nawet pokusiłam się na truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś dzisiaj 2 miesiące kończy :) Kulają się wasze dzieciaczki już? Mój z brzucha na plecy raz dwa, bo na brzuchu nie lubi leżeć ;) A nocka u nas już ustalona. Dziecko jak zegarek :) zasypia 21-22 i śpi do 6 rano, naje się (góra 15min) i śpi do 8:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala mi pediatra wczoraj powiedziała, zebym całkowicie z mleka zrezygnowała bo własnie kupki srednie i rzadko-zobaczymy czy pomoze... wysłałam na maila pierwsze swiadome usmiechy Mai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - nieźle ci śpi!! A ja się cieszę z 4 karmień...:P MArti - super uśmiechy!!! Moj na razie żadko sam się uśmiecha, więc złapać do zdjęcia ciężko:( asiulka - ten beret jest ekstra! Młody śpi a ja dałam sobie wycisk na rowerku. Chrzciny nam się przesunęły na 11 listopada, więc mam więcej czasu na schudnięcie:) Idę pod prysznic, bo się ze mnie leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawe pije,jedną czarną i dwie małe filiżanki z mlekiem0inaczej bym się przewrocila,jem WSZYSTKO a ostatnio wręcz się obżeram. Nic małemu nie jest,przy starszym synu też na wszystko sobie pozwalalam. Nie żalujcie sobie dziewczyny bo potem alergie i takie tam u dzieci...ja nie wierzę w dietę matki karmiącej. M M M M M M Kurde,co do diet. Bardzo chcialam utrzymac wage jaka mialam 2tyg temu,a juz 4kg na plusie.Rozmawiamy cos z mezem o jogurtach...pokazuje mi ten duży ,,jogobeli,,i mówi,że jak je jadł to bardzo tył. No jak to,przecież on ma 90kalorii. ,,Kochanie,tyl to on ma w 100 gramach,,.... kurde,a ja myśląc,że to takie mało kalorczne jadłam po 3 dziennie;) przeoczyłam...ale teraz będę bardziej zwracać uwagę;) MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Czuję się jak na wakacjach,młodszy prawie całą dobę przesypia,pół godziny śmieje się rano,a po 17nastej trochę pomarudzi. Starszy cały czas z tatą sprawy załatwia,jeździ na budowę, spędzamy czas wszyscy w domu albo w terenie.;) MMMMMMMMMMMMMMMMM asiulka-ja Cie podziwiam,jakbym miałą tak karmić to bym dnia nie wytrzymała,dałąbym mm i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka super ten beret, ąz sama poszukam!!!!prezentuje się w nim jak mała dama!!! Tralala ale ładnie sypia twój maluszek, nasza budzi się co 3-4 h rzadko co 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na poczcie dzieciaczki sa CUDNE!!!! Kazde jedno nic tylko calowac! :) A Polcia jakie ma cudne pucki :) wziełam i wyslalam wam zdjecia Gabrysia jutro skonczy 8tyg niestety nie udalo mi sie jeszcze zrobic zdjecia jak sie usmiecha bo ciagle zapominam kupic baterii do aparartu :( tak wogole to myslalam ze zapominanie to przypadlosc ciazy :) ale u mnie to jakos nie chce sie cofnac :) no i znow moj m sie ze mnie smieje ze nasz synus chyba troszke wiecej wzial odemnie niz powinien :D oczywiscie o moja glowke mu chodzi bo nadal zdarza mi sie jakas taka tepawa byc :) ale mysle ze to kwestia zmeczenia i roztergnienia bardziej no a przynajmnej mam taka nadzieje :D:D:D pogoda sie poprawila wiec uciekam z maluszkiem na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - to sobie pojadłas jogurtów:P One maja bardzo dużo cukru, poczytaj etykietkę:) Ja po diecie Dukana mam nawyk sprawdzania zawartości tłuszczów, cukru i wegli. oooooooooooo Ja od porodu jem tak zdrowo, jak nigdy! Chyba dlatego, że mój mąż lubi takie jedzenie i gotuję dla nas wszystkich kasze, ryż, wszystko z parowaru albo pieczone. Do tego zero słodyczy, ale niestety moja waga nie kuma, że powinna spadac i stoi w miejscu jak głupia:( oooooooooooo A jeśli chodzi o dietę matki karmiącej to ja wykluczyłam alergeny. Widzę, że Igor ladnie toleruje wszystko, więc powoli rozszerzam swoją dietę. Muszę spróbować z kawą prawdziwą, bo taką rano bym sobie chętnie wypiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala faktycznie ci ladnie spi daj nam tu szybciutko przepis na przespane nocki :) chociaz ja nie moge narzekac bo moj jak je ok 20-21 to spi tak 5h ale jednak to nie to samo co do 6rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×