Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

DZieki,to wyszlo mojemu 2latkowi w badaniach...schudl dlatego,nie mial apetytu,ale teraz juz jest lepiej,wyniki sie poprawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala zazdroszczę ja nic nie mogę od 3 tyg zrobić jak wracam ze spaceru to karmienie a po karmieniu oczekiwanie na bek bak i kupę nawet do 1 h potem znowu spacer i tak w kółko jedynie rano jak zasnie na 45 min to wtedy ogarniam siebie. Sab simplex utknął gdzieś po drodze chyba bo nie ma, to tatuś bedZie miał piękny wieczór chyba ze przyjedzie po 21 jak już mały bedZie spał Miss co to za chorobsko, mam nadzieje ze nic groźnego Chciałam zrobić dziś na próbę zawijane ze szpinakiem i feta i zrazy bo chce na chrzciny to podać ale wedzanke do zrazow zgubilam gdzieś po drodze a zawijane robiłam z małym na ręku. Macie takie nosidelka może co sie na siebie zakłada z dzieckiem? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,teraz tak czytam i to nie mozliwe,zeby to ta choroba byla;/ Skonsultuje te wyniki z innym lekarzem jeszcze. ;/ X A co do nosidelka to ja bardzo bym chciala,ale maz sie nie zgadza absolutnie na cos takiego,ale nie bede pisac,z jakiego powodu powodu X Uciekam czytac dalej o tej chorobie-bo aż nie wierzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita- biedny maluszek, ale czego się nie robi dla dziecka.. ja też chcialabym takie nosidelko albo taka chuste zeby miec rece wolne, bo mój się chyba robi "rozpieszczus" ;) bo nic mu nie jest a piszczy az zaczyna plakac i musze go nosic i wszystko z nim, zwłaszcza juz pod wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin - dzięki za link :) Tłumaczę babci, że pediatra nie każe nic na siłę dawać zwłaszcza słodkich herbatek (według niej innych dzieciom nie wolno podawać) ale nic to nie daję. Staram się wysłuchać i robić swoje ale boję się małego z nią zostawić bo wiem, że poszłaby w ruch herbatka z cukrem :/ Ja używam chusty tkanej z natibaby i jestem mega zadowolona, a mały przeszczęśliwy jak go noszę. Nawet odkurzanie z nim w chuście jest fajne :) A ile śmiechu przy tym :) Tak się dzisiaj zastanawiałam na spacerze do jakiej temperatury na minusie można z takimi dziećmi wychodzić? u nas dzisiaj było -2 i pięknie sypał śnieg, a mały z wrażenia nie chciał spać bo mu z nieba coś leciało. Mam jeszcze pytanie - czym dopieracie te plamy po kupach z ubranek? To mydełko z rossmana nie daje rady, odplamiacz z ariela też nie a szkoda mi zakładać nowe ciuchy bo dziennie są 2-3 kupy i to często po łopatki :/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Kostka a probowalas szarym mydlem?? chyba tez musze sobie sprawic nosidelko albo chustę bo ciezko mi cokolwiek zrobic z mala na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goja Kochana dziękuję Ci serdecznie, masakra duuużo tańsze te moje perfumy:)Konkretnie Daisy Marca Jacobsa. Kurczę mamy trochę wydatków, wiadomo jak to przed świętami, ale mnie korci, żeby zamówić bo naprawdę niedrogie są w porównaniu do tego co ja płaciłam:)Te męża też są dużo tańsze. Super dzięki jeszcze raz za link:)A ten Twój zapach muszę powąchać w perfumerii bo ładny flakon dobrze zapowiada zapach hehe:)Demagogia hehe nie nie, mój mąż jest cudowny i zawsze myśli o mnie najpierw potem o sobie i sam mnie wypycha z domu zawsze, tylko ten tydzień mamy taki ciężki, bo kupiliśmy projekt domu i na gwałt pani z biura projektowego potrzebuje resztę papierów i mąż codziennie jeździ do różnych miast po to wszystko i robi zakupy codziennie takie, że ja bym ich nie dotaszczyła na pewno heh;)Tak chciałam wyjść bo w sobotę ma być chrześniak mój i na mikołaja mu chciałam do prezentu dokupić cukierów trochę:)Dziś na przykład jak wrócił z Krakowa mówi żebym sobie szła, ale dzisiaj ja mam lenia chodzę jakaś ledwo żywa i mówię, że nie idę bo się kiepsko czuję heh;)Jutro już muszę wyjść heh;)10 lat różnicy?Oj daj spokój 10 w tą czy w tą to żadna różnica hehe:)Ja zawsze z cyckami na wierzchu latałam to i mnie łamie od ładnych kilku lat porządnie heh:)A tak poważnie to od dziecka miałam problemy ze stawami, każda zmiana pogody niewyobrażalny ból, mama po nocach okładała mi nogi masowała i cudowała bo ryk po nocach był. Vicodin właśnie o tej na allegro myślałam szukałam zaufanych sprzedawców dzięki:)Miss oby lepiej było z synkiem hm...może nie czytaj o tej chorobie za dużo bo bardzo się będziesz martwić,a lekarz nie mówił nic więcej Ci na ten temat?Ja nosidełko mam raz mąż nosił Zuzię nawet niedawno ale jakoś niewygodnie jej było i dziwnie, a ostatnio oglądałam Zawitkowskiego jak się wypowiadał o nosidełkach i stwierdził, że jedynym plusem jest miły materiał heh i reszta same wady. Tak że no ja się nie przekonałam, ale wiadomo każda myśli inaczej i po swojemu robi:)Zuzia ładnie śpi dzisiaj po tym szczepieniu, wogóle od kilku dni jakaś spokojniejsza jest bardzo dużo się śmieje i taka grzeczniutka:)Oby to nie była cisza przed burzą heh:)Tralala hehe jak Brajanek urósł hehe fajny taki pełny buziaczek;)Piję kawę i znów nie będę mogła spać w nocy eh, ale padła bym jak bym się nie napiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke:-) vicodin:-) w programie DOZ dla mamy i malenstwa sa teraz w promocji premium care jesli cie to zainteresuje :-) Sikorka ja uzywam hippa kupy indentyczne i zolciutke jak na piersi ale ja daje 2 razy dziennie tylko. Zero problemow:-) raz kupilam bebiko to kupy nie bylo tydzien a tu ladnie codziennie:-) :-) Buziole:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione zyczenia Basia-wiecej sily przebicia przede wszystkim i zdrowia dla MAlej... Daj linka do projektu,wedlug ktorego bedziecie budowac..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki kupiłam małej na allegro ten gryzak do owoców i sprzedawca w mailu podał jako gratis niby heh linki do poradników. Nie zdąrzyłam dokładnie popatrzeć kliknęłam w 1 może którejś się przyda coś:)Trzeba kopiować chyba i wklejać w pasek adresu te adresy:) Poradnik Tiny Love http://www.marko-baby.pl/pliki/download/tiny_love/Poradnik_Tiny_Love_2011.pdf Poradnik Comfy http://www.marko-zabawki.pl/pliki/oferta/comfy/przewodnik.pdf Poradnik Besafe http://www.marko-baby.pl/pliki/download/besafe/Katalog_BeSafe_2011.pdf http://www.marko-baby.pl/pliki/download/besafe/iZi_Go_katalog_2011.pdf Poradnik Ks' kids http://www.marko-baby.pl/pliki/download/kskids/trojkat-kskids.pdf Poradnik Nubby http://www.marko-baby.pl/pliki/download/nuby/Poradnik_Nuby_2011.pdf Boikido http://www.marko-baby.pl/pliki/download/boikido/Prezentacja_Eco_Boikido.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakatamAga:) dzięki właśnie sobie zamówiłam... powiedzcie jak to jest z kartą Dla Mamy i Maleństwa bo ja ją chyba w szpitalu dostałam ale jej nie rejestrowałam - no i mam ją sobie czy ona jest aktywna? bo w sumie weszłam na stronę a tam można tylko formularz wysłać z prośbą o nową kartę... i nie wiem czy na tę, którą mam będę mogła kupić:( wiecie może? v oj młody się obudził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic miałam wyrzucić już pusta butelkę po sabsimplexie ale dolalam wody i cos tam wylecialo :-) może pomoże a jak nie to mąż bedZie za 1 h Młody wykapany i je pewnie zaraz po tym bedZie jazda. Dobrze ze piszecie o tych mlekach ja po 6 m-cu zamierzam przejść i myślałam o nan ale skoro hipp polecacie Basia własnie jaki twój projekt domku jest? Goja ja miałam euforię i bardzo mi sie podobała lubię tez chanel chance a to są oryginaly? Zamawialas już kiedyś? Dwa lata temu własnie prazylam sie w Egipcie :-) za rok jak bedZie kasa zostawiamy młodego i hop lecimy :-) Miss zawsze warto skonsultować a na jakiej podstawie to stwierdził lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita - wyczytakam ich cały regulamin, krs itp., paczka już doszła - oryginały. Pracowalam kiedyś w perfumerii na promocji euphorii i wtedy się w niej zakochałam:) xx Basia - nie ma za co:) xx Kurcze, chyba się skuszę na tę siateczkę:) Boże a mój starszy smyk dostał tyle prezentów na mikołaja, że te słodycze to będzie jadl do wiosny! Młodszy skromniej, ale nie narzekał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, bardzo Ci współczuję tych problemów z brzuszkiem, a raczej Stasiowi, chyba masz gorzej niż my. A mi mały walnął tuż przed kąpaniem, dosłownie był w samym pampersie, drugą dziś kupę. Pół minuty później zrobiłby ją do wanienki. Siostra przysłała mi śpiworek, koniec z rozkopywaniem się w nocy. Nawet grzecznie w nim śpi. Miss to niewesoło masz. Basia, zwracam honor mężowi. Tak napisałaś, że zrozumiałam, iż mąż Ci nie pozwala nigdzie wychodzić. Muszę powąchać kiedyś tych Waszych ulubionych zapachów. Ja mam od lat jeden ukochany, niestety jest to tylko woda toaletowa, bo perfum takich nie robią, a szkoda, bo bym sobie kupiła - Pret a Porter. Kocham ten zapach i nie istnieje dla mnie żaden inny. A nas po południu odwiedził mój tata, tzn. bardziej małego, bo to dziś Mikołajki. Ja dostałam ptasie mleczko z Milki. Poczciwy tata, nie wiedział, że nie jem teraz czekolady. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-perlowce-g2n/m4f38da8151704 taki projekt:)Niestety mamy działkę dłuuuuugą a dosyć wąską bo 16 metrów niecałe szerokości i ciężko z projektami jest w miarę możliwymi na taką szerokość bez likwidacji wykuszy czy okien. Pani z biura projektowego stwierdziła, że jeśli o nasza dzialke chodzi to projekt idealny a szukając innych spędziła dwie noce heh i nic nie znalazła z dwoma garażami. No nic będzie taki:)Oczywiście wprowadzamy swoje zmiany, dach obowiązkowo czarny albo grafitowy, ściany w ciepłym odcieniu beżu bez wstawek tych drewnianych. Mąż się uparł, że mi auto kupi i musi być garaż na dwa auta:)Prawo jazdy zda za mnie chyba ksiądz heh:)Zmian kilka z oknami robimy też:)Mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało:)Widziałam reklamę Pampersa, że niby od grudnia zmienia się cena rekomendowana Premium care i tych zielonych na niższą niby. W sumie sklepy mogą, ale nie muszą się dostosowywać, ale jeśli na opakowaniu będzie cena nadrukowana to powinni się stosować do niej, lub nawet obniżyć, żeby bardziej przyciągnąć uwagę klienta;) Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia heh dzięki w imieniu męża hehe:)Nie jesz czekolady?Kurde ja to wcinam i to porządnie heh wstyd aż:)Byłam chudsza po porodzie niż przed ciążą, a teraz się znów coś zabrałam heh:)Boczki się zrobiły i wcięcie w talii znika heh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss m - przy mononukleozie mogą być bardzo powiekszone wezły chłonne głównie na szyi..sprawdz...ale zernij też na pachy i pachwiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka-no wlasnie nie mial nic takiego,wezly ok,sama sprawdzalam caly czas,goraczki zadnej,bolu gardla tez..moze sie pediatra pomylila...;/ehhh,zapakuje ich obu i pojade jutro prywatnie na konsultacje..ale zaraz,w pachwinach sa wezly chlonne? nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss m maz nie mial gorączki ani nic...tylko opuchniętą wątrobę, sledzionę granicznej wielkosci i wezły jak sliwki ale to wszystko normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polce chyba również znudziło się mleko...je jak już musi...4 razy na dobę dziś...a tebo hipa to jakiego kupujecie? jakiegoś hipoalergicznego czy zwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona mu watroby nie ogladala tylko wezly...zbadala,spojrzala w wyniki wsz.badan,powiedziala ze to mono cos tam wirus,ze juz jest po i byl lagodny przebieg. Jak wychodzilismy to wpadlo mi do glowy,zeby zapisac ta nazwe i sprawdzic jeszcze w domu;( tyle sie naczytalam,teraz nie bede mogla spac... Dobrze,ze mlodszy zdrowy,jejku,dzis zasnal mi na spacerze i pomyslalam,ze na chwile na dworzu zostawie,ZAPOMNIALAM bo zajelam sie praniem,przespal jakies 40min,ale dobrze opatulony...cos,starszy spal ok godz-dwoch na zerowej tem jak mial pol roku i nigdy przeziebienia nie mial,sasiedzi straszyli mnie opieka spoleczna..ale ja wiedzialm co robie.Jemu bylo zawsze dobrze na zimnie;) Za to dzis o mlodszym zapomnialam na chwile i jest mi wstyd..ehhh mam nadzieje,ze zadni znajomi tego nie czytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka-a jak tam sytuacja z mezem? I nic nie piszesz o rozszerzaniu diety,jak Mala jest na mm to mozesz cos wiecej dawac-mleko sie znudzilo to obiad ugotuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×