Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Oj Basiu, coś za często te dołki Cię ostatnio łapią. Trzymaj się dzielnie dla swojej ślicznej Zuzi. :) My po szczepieniu, waży równe 7 kg, długi na 66 cm. Śpi sobie właśnie taki biedny obolały. W jedną nóżkę miał to 6w1, w drugą na pneumokoki. I jeszcze pił na rota. Dobrze, że już spokój na 9 m-cy. Idę coś posprzątać póki mi śpi. Aż mi wstyd, że tak wszystkie pieczecie a ja nic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- ja też nie piekę.. Ja tylko będę robiła tort po świętach na urodzinki małej.. może jeszcze jakieś ciastka.. a no i pierniczki zrobiliśmy jeszcze wszyscy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na spacerze a maz pucuje piekarnik i przeklina :-) Zaraz jedziemy do neurologa mam nadzieje ze wszystko ok trzymajcie kciuki Basia trzymaj sie ciepło trala tez! Ja dziś nnakazalam mężowi wole wziąć ja na zakupy a do niego pielęgniarka środowiskowa z nienacka na wywiad :-) mówi ze pierwszy raz z tata robi Ja posprzatane mam reszta w sb ale to maz piec nie pieke teściowa mi na chrzciny robi ciasta a tort i lody kupuje resztę na obiad i kolacje w sb i NDz zamierzam robić choinkę i czyste firanki może jutro sie uda założyć Ogólnie luzuje co ma być to bedZie z chrztem na 21 osób haha Dziś poszłam do pracy na kawę i po mate która kupili mam 2 bo jedna już od chrzestnej dostał muszę wymienić :-) Szukam krzesełka bo chrzestny chce kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie z hipa gruszki williamsa sikorka a Tyvoprocz kaszki juz cos probowalas?? lekarz Ci polecil zaczac od kaszki czy z wyczuia matczynego?? i.czy kaszka z glutenem?? basiu masz wielkie serce znajdz w nim sile i radosc...odetchnij gleboko i nie placz :) goju strasznie Cie lubie i lubie czytac miss m gdzie jestes?? vicodin jak przeprowadzka??bylo.spokojniejn niz zakladalas czy niestety ciezej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita zaciskam kciukasy ale wiem ze bedzie dobrze mojej forumowej kolezance sie udalo7 inv..teraz tylko musi sie ciaza rozwinac...prosze eszcze o kciuki...tak juz niewiele brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie pytałam lekarza. Położna mi kiedys mówiła żeby zdać się na wyczucie. Najpierw było jabłko, potem jabłko z bananem, kaszka jabłko-banan a teraz sama bananowa. I nic jej nie jest. Kaszka bezglutenowa nestle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś pytała o soczki..To ja kupuję z bobo frut jabłko,marchewka i banan.Mała uwielbia wręcz te soczki i lubi jabłko z bobovita z biszkopcikami :) Mała narazie śpi ,zaraz pobudka i będziemy kąpać się :))hehe.. MIŁEGO WIECZORKA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dzięki Neurolog powiedziała ze wszystko ok jak powiedZialam o tej rehabilitantce i ze ona twierdzi ze jest napięty to powiedziała, ze to jest silacz i nerwus i stad to. Ze jest hop do przodu bo wszystko ładnie robi :-) uspokoiła mnie Ale wzięłam skierowanie na rehabilitację bo jest niedaleko mnie i wole dmuchać na zimne. Ale śmiała sie ze nie wie co wpisać w skierowaniu Mówi : co mam wpisać dziecko nerwowe? A co u was? Ja dziś tez 2,5 h będę miała dla siebie, już sie z przyjaciółka na kawę umowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita to dobrze, że wszystko dobrze. Będziesz spokojniejsza przez Święta. Wszystkie dziewczyny chyba sprzątają lub robią wypieki. Ja właśnie piję kawę i może coś mnie pobudzi do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamy popakowane prezenty:) W tym roku pakowałam w bibułę, bo mi się spodobało :) suszymy też plastry pomarańczy i cytryny na choinkę:) 5min krojenia, 2-3h suszenia ale jaki efekt :) Dzisiaj jedziemy na stawy po ryby iii później sprzątamy łazienke (przed ostatni etap) i będziemy z małą robić ozdoby z papieru na choinkę:) Takie ozdoby dziecięce mają swój urok :) Mały coś ostatnio marudny- dzisiaj w aucie pewnie troche pośpi :) Szczepienie mamy 2stycznia. A ja 15 idę do lekarza jeszcze tutaj i później muszę do niemiec jechać na trochę- oszaleje tam sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - nie mialam czasu pisać, ale czytalam Was i ślinka mi ciekla na myśl o tych pysznych ciachach. Też będę coś piekła - albo piernik, albo - bardzo zaciekawił mnie ten chałwowiec. Tyle, że na 100 % odpuszczę sobie robienie biszkoptu i kupię gotowy... Pytanie do tych dziewczyn co dzieci mają ząbki - jak dokładnie wyglądają dziąsełka przy ząbkowaniu? Bo ja już nie wiem... Zauważyłam, że jak po nocnym karmieniu natrzemy Wojtusiowi dziąsełka żelem na ząbkowanie to dłużej i spokojniej śpi... Ale praktykuje to dopiero od dwóch dni i może to zwykły przypadek. Nie ma zaczerwionych dziąseł, ale na dole, tam gdzie dwie jedynki dokładnie je widać - tzn ich kształt przez dziąsła. A po wewnętrznej stronie (tzn od strony języczka) to zrobiły się wręcz takie wypukłe "kuleczki" tam gdzie "siedzą" ząbki. Czy to jest jakiś objaw?? Ita, super że z małym w porządku :) My też byliśmy u neurologa jak Wojtuś miał dwa miesiące, bo moja siostra nas odwiedziła i powiedziała, że jej zdaniem jest jakiś spięty - ma dwójkę dzieci i żadne z nich takie nie było. Na szczęście wszystko było ok. Pochwalę się nawet, że pani doktor była w szoku, że taki "rozwinięty społecznie". Myślała, że ma 4 miesiące bo tak ją "zagadywał" :) :) Zmykam i życzę Wam spokojnych dzionków. U mnie zapowiada się raczej ciężki - mały od rana marudzi... A wczoraj był tak słodki, że myślałam, że go zacałuję... I jak tu nadążyć na tymi humorkami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi a przyszła Ci ta żyrafka? U mnie podobnie - jak mu nasmaruję żelem to jest spokojniejszy a tak to ładuje 3 paluchy do buzi i popłakuje wtedy. Ale dziąsełek nie ma rozpulchnionych. Tralala fajny pomysł z tymi suszonymi cytrusami na choinkę. Ja nie mogę się doczekać jak będę z synkiem robić ozdoby na choinkę. Pamiętam jeszcze z dzieciństwa jak się robi np. jeżyka czy plecione serduszko-koszyczek. Ale kiedy to będzie... :) Basiu, jak tam na dziś samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia - żyrafka przyszła :) Lubi ją, ale nie zauważyłam, żeby była jakoś szczególnie maltretowana przez niego :) Może z czasem :) Wiesz, ja nie wiem czy to są rozpulchnione dziąsełka - dlatego pytam... Czerwone w końcu nie są... Pół godziny temu dałam Wojtusiowi trochę marcheweczki ze słoiczka... Robił miny jak nie wiem co :P Ale muszę go powoli przygotowywać do obiadków jarzynowych itd. Zobaczymy czy nie będzie żadnych rewolucji żołądkowych... W sumie nie dziwię się, że takie miny robił - sprobowałam tej jego marchewki i też mnie skręciło. Myślicie że to zależy od firmy czy ogólnie te obiadki takie niedobre? Ja mam Bobovitę - chciałam kupić hippa, ale nie było. Podobno zmieniają szatę graficzną i nie dosyłają towaru bo chcą, żeby stary się wyprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Demagogiu dziękuję za troskę i pamięć:)Reszcie za wsparcie też:)Dziś jest już lepiej, zawsze noc przynosi ukojenie dla problemów:)Wczoraj popłakałam dużo, może to ze mnie zeszło wszystko i dziś jest w miarę dobrze:)Ktoś pomógł mi też wczoraj bardzo ciepłymi słowami i było dużo lepiej:)Mąż ostatni dzień pojechał do pracy, jutro wziął sobie już urlop i cały przyszły tydzień wolny:)Muszę jutro się wyrwać na miasto, bo nie mam jeszcze prezentu dla chrześniaka, kompletnie nie mam pomysłu co mu kupić:( Ita dobrze, że w porządku u Was, sama zaczęłam czytać na internecie o tym napięciu mięśniowym, bo moja Zuzia też taki nerwus i wygina się troszkę. Jak ją na rękach noszę, że jej brzuch oparty o moją klatkę to mi się do tyłu wygina nie poleży spokojnie, odwrotnie jak jest to chętnie leży, siedzi na kolanach, tzn tak na pół-leżąco , ostatnio mi tak ciągle zasypia wieczorami. Tylko to wyginanie troszkę mnie martwi, bo tak to piąstek już nie zaciska tak jak malutka była, ładnie leży na brzuszku i się dzwiga, więc powinno być ok, pediatra nic przy badaniach nigdy nie mówiła. Co do słoiczków Wivi, dobre w smaku są na pewno te z Hippa, ja miałam marchewkę z ziemniakiem i była fajnie słodka małej bardzo posmakowała. MIałam też jabłuszka ze słodką marchewką i było smaczne, ale to była chyba bobovita. Najgorsza była zupka jarzynowa z bobovity, dla mnie śmierdziała i Zuzi też nie podeszła. Sam bananek też jej podpasował z gerbera. Te słoiczki się różnią smakami troszkę na pewno, z tego co ja zaobserwowałam Hipp się fajnie sprawdza. Miłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest magicznie....uwielbiam nastroj przedswiateczny i ciesze sie ze uwolnilam sie od poplochu prezentowego kupujac wsio w listopadzie ;) Ita ciesze sie ze wiesz juz ze mlody jest zdrowy i silny ;) Ja zaczynam tez od hippa a gerbera sie boje od czasow tej afery z bakteria..boje sie ze jeszcze mozna to kupic w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralka ja ma. Zczepienie chyba 4.01 i sie zastanawiam czy cos nie za szybko...zobacz Ty rodzilas z 3 tygodnie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asiulka- nie za wcześnie:) my szczepienie mieliśmy mieć 12grudnia ale mały miał zapalenie oskrzeli i mamy przełożone na 2stycznia ;) teraz mała ma kaszel, na szczęście to "tylko" kaszel, nic więcej, oby go znów nie zaraziła bo zwariuję:) ale jak się pieprzy to wszystko :( Mamy rybki! Pływają karpie w wannie :) A jutro teściowa przyjeżdża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - dziki, miło mi się zrobiło na sercu:) xx Wivi - to raczej jeszcze nie czas na zęby:) U nas tez są dwie guli, ponoc zęby dopiero sie przesuwają ku gorze i przygotowują. A po maściach dzieci śpią, bo one zawieraja środki przeciwbólowe. xx Myśmy ubrali juz dziś choinkę. Ma jakieś 2,5 metra, tak więc ogromniasta:) Pachnie w całym domu! Ślicznie wygląda, szczególnie teraz jak się lampki zapali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam ciężki wieczór. Nie chciał usnąć po południu i już ok. 17 marudził jak nie wiem. Do tego zaczął okropnie płakać i wszystkie paluchy ładować do buzi. Nie mogłam go uspokoić. W końcu skapitulowałam i dałam Paracetamol w czopku. Jak ręką odjął. Dziąsełka ma idealne, nic tam nie widzę ale coś się tam musi dziać, że go boli. Idę spać, bo pewnie zaś o 4 będzie pobudka. A ja sama z bólem gardła i gorączką. Super. :( Dobrze, że jutro ok. południa mąż będzie już w domu i koniec wyjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy dzis na szczepieniu, mala wazy 7800, synek dostal lek na zaparcia, mam nadzieje ze pomoze bo juz nie moge patrzec jak sie meczy :( corcia nawet nie zaplakala na szczepieniu, byla bardzo dzielna :) dostalismy skierowanie na morfologie xxxxxxxxx dzis mialam wene na sprzatanie, zrobilam mase prania,, wszytsko juz poskladane, maz zaja sie dzieciaczkami a ja odsprzatalam dom na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiu!! Telepatia?? Wysłałam asiuli wszystkie 3 strony co Ty- tylko wcześniej na prywatnej :D hehe :) Anetko!! Olek jest przesłodkim chłopcem a Kaja ma tak zabójcze oczy że tylko ją zjeść!! :) Koniecznie musimy do Was kiedyś podjechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agata duża Twoja córcia już:) Demagogia wspólczuję kiepskiego samopoczucia Twojego i Kacperka, oby jutro było lepiej:)Wyśpij się porządnie o ile Kacperek pozwoli:)Goju zazdroszcze Ci takiej pachnacej choinki, ja chyba sztuczną będę ubierać, jak wogóle bo mam sporą a po przemeblowaniu mieszkania, żeby zrobić pokoik dla Zuzi mam w dużym pokoju jadalnie biuro i salon heh i nie wiem gdzie postawić tą choinkę nawet. Jutro będę myśleć, ale święta bez choinki to nie święta:)Mała dopiero teraz mi zasnęła po kąpieli o 19, więc już mam luz, czekam na męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tralala heh chyba tak:):)Anetko Kaja i Olek obydwoje śliczni:)Kaja rośnie, jak na drożdzach, Olka goni chyba heh:)Zuzia ma bardzo podobną myszkę Minnie, tylko mniejszą ciutkę i inne kolorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny oby było tak dalej :-) Ja jakoś z mężem sie kłóce ostatnio ciagle warcze na niego Cos zmeczona jestem dziś w nocy wiercil sie kręcił stas bo kupy wczoraj nie było, dopiero o 6 mega mega :-) On spi ja już nie wieczorem będę wykończona a mamy iść do spowiedzi na msze i spotkanie przed chrztem. Echhhh dziś muszę do końca zakupy zrobić, wyprać firanki i powiesić i choinkę ubrać :-) Goja i co wprowadzilas mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko wynagrodziło mi wczorajsze kiepskie popołudnie i wieczór. Spał od 19:00 do 6:35. SZOK! Oczywiście z przerwami na karmienie ale w porównaniu do jego codziennych pobudek o 4 to bardzo długo dziś spał. A potem jeszcze 40 min. leżał i machał kończynami, gadając coś do siebie, więc się nawet nie odzywałam, tylko sobie poleżałam. A najlepsze, że myślałam, że puścił tylko bąki bo tak było słychać a jak sprawdziłam mu pieluchę to się okazało, że od 40 min. leży w kupsku i jeszcze się śmieje. Mój tata zawsze żartuje, że w gówienku najlepiej wszystko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita - jeszcze nie wprowadziłam, mam jakieś opory:) xx A u nas wszystko do bani:( Teraz starszy mi się rozchorował:( No i moje plany dzisiejszych porządków w łeb wzięły, muszę jechać do lekarza no i zająć się chorowitkiem. Miał iść ostatni dzien do przedszkola a ja miałam popakowac prezenty. I muszę robić to w nocy:( Natomiast Igor ciągle kaszle i nie wiem już, czy to samo przejdzie. Codziennie robimy inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia- mój też jest najbardziej zadowolony jak ma kupę :P Jak miał tak ok.tygodnia to tylko w kupie spał.. Jak go przebrałam to był krzyk i nie było spania, tylko poszła kupa momentalnie oczy zamknięte, buzia uśmiechnięta i dziecko spało :D Dzisiaj w miarę nie mruczy, byliśmy już na spacerze, bo moja mama ma urodziny i byliśmy po kwiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×