Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basiu2510 jak Zuzinka spi w nocy, kolejna noc jeszcze lepsza?? Ciekawe jak u Karolinki?? A ja zamiast spac to siedze na kompie...potem nie wysypiam sie:P ale to na własne życzenie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zawsze zajrze tu ostatnia i nikogo już nie ma :P Spijcie słodko mamuski, żeby Wasze pociechy dały Wam odpoczac:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xaraa wyyyluuuzuj kochana z kupkami :) Mój najdroższy synuś robi co 3-4dni a do tygodnia jest ok ;) te piersiowe maleństwa tak mają ;) jak stęka albo marudzi to dopiero się martw ;) moze wyslesz zdjęcie jakieś na meila wspolnego? tak jestem was ciekawa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a jeszcze ktos jest :) tralka ale ja go nie mam :P no własnie nie steka i jest ok ale wiesz ja zawsze sie martwie na wyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sierpnioweczki2012@gmail.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zapisałam :) jutro czegos poszukam:P Bartusia znajde gorzej ze mna hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh i ja sie melduje :-) mam pytanko -- jak Wasze dziecisczki zasypiaja ze smokiem w buzce to go wyjmujecie z buzki jak dziecko zasnie czy czekacie az samo wypadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to zrob jutro zdjecie Bartusia z mamusią :) Uciekam, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki ja czekalam az wypadnie jak byla taka malutka, jak miala ponad rok to wyjmowałam bo miala tylko do spania ;) jak miala rok i 9miesiecy to jej powiedziałam że smoczek poszedł na spacer i przyjedzie rano i juz nie wołała wcale ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala zobacze co sie da zrobic :P niki moj wcale smoka nie bierze wiec nie doradze :) choc bym chciała moze mniej by mnie dydał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe ale sie usmialam z waszych mezow, z tego sikania w pieluche, zarazkow w kiblu i wszawicy w autobusie :-D:-D:-D te zarazki w toalecie rozumiem bo yez tak mam.. moj maz zawsze wiesza recznik na wannie i ja zawsze po nim rycze ze zarazki z ubikacji na nim osiadaja.. i jak on sie moze potem tym wycierac. tak samo szczoteczka do zebow jak lezy na umywalce to na pewno tez niej sa te zarazki z ubikacji, bo jak sie splukuje to one daleko leca . to chyba nawet bylo kiedys w jakies reklamie pokazane.. domestosa bodajze. . a co do klapy z kibla hmmmm spuszczam ja na dol tez z powodu szczura, ktory przez kanalizacje wlazl komus kiedys do mieszkania .. jak ma klape zamknieta to zwierz nke wlezie.. a nie zeby mnie cos w tylek charlo , jakis kukajacy szczur albo inny zwierz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za smoczkowe info !! a jeszcze co do autobusow to nie wiem jak wy ale ja sie brzydze wycierac pary ktora np w zime osiada na szybach, bo to jest para z ust tych wszystkich pasazerow i w ogole bleee i mam schiza jak gabke po kapaniu susze zeby sie nigdzie grzyb nie wdal ani zarazki z kibla. susze ja w kuchni na parapecie i obracam na wszystkie strony co jakis czas zeby grzyb sie nie zrobil. i zeby schlo rownomiernie. i jeszcze ogolnie mam duzo dziwnych schizow ktore musze ukrywac przed moim M bo by nie chcial mieszkac z takim dziwadlem .. a i jak urzywam zelu pod prysznic to butelke najpierw splukuje woda zeby splukac te bakterie z tego nieszczesnego kibla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niki Ty tez awsze potrafisz cos zabawnego napisac :D widze te najbardzie to Cie chyba ten kibel przeraża hi hi ale wiesz ja nawet o tym nie pomyślałam a też mam zlew obok ubikacji...teraz mi dałaś do myslenia :P poza tym kazdy ma jakies swoje dziwadła... ja na przykład zanim położe sie spac zawse sprwdzam czy kurki od gazówki zakrecowne, czy woda sie nie leje z kranu i czy drzwi wejsciwe zamkniete..heh zawsze robie obchód na wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dzis nie wyspalam, po 22 zadzwonila kuzynka, ktora bardzo lubie i jak zaczelysmy gadac to prawie do polnocy nam zeszlo a przed 6 pobudka. na wesele chyba jednak nie pojdziemy. boje sie corcie zostawiac bo jeszcze sie nie rozstawalysmy na dluzej niz godzina, a nie mam sensu isc z takim malym dzieciatkiem. na dodatek to wesele jest w Wielkanoc, w niedziele a poprawiny w lany poniedzialek, zaden fryzjer mnie nie przyjnie, moj kochany M stwierdzil ze on moze mnie uczesac hehe :) xxx moja corcia ma smoka tylko do usypiania, czasem wyciaga go z buzi i zasypia bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eja...Niki Pola sama wyrzuca smoczek po jakims czasie albo ostatnio nie chce xaaaraaa.sprawdzam to samo...szczegolnie mam obsesje gazu niki xara z tym kiblem to prawda...moj robi to samo i tez by bakterii nie rozprysnac :) nasza lazienka ma 3m2wiec my to bysmy je wszedzie mieli...niki suszysz czysta gabke w.jakims.moze nie czystym miejscu?? :hahhaahhahaha zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam tych linkow o imieniu ale mysle ze 100 zapytanych osob powie ze rosyjskie, i tak naprawde tego beda sie trzymac...skoro sama szukalas pochodzenia nataszy znaczy musialo cos byc na rzeczy...dla mnie imie jak imie, normalne i nie nam musi sie podobac...ale na mojej liscie w zyciu by sie nie znalazlo... Ja chcialabym miec Anie, ktoras tez to pisama chyba demka ale moj maz powiedzial ze ja i moja psiolka Ania to zabojczy duet i nie chcialby miec takiego na stale w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, Ania to mój typ. Niki, Ty to umiesz rozbawić. Najpierw o tej peruce a teraz o Twoich dziwactwach. To prawda, każdy ma swoje, ja też mam, zaraz o tym ale chcę Ci Niki powiedzieć, że jakbyś wiedziała ile jest zarazków na gąbce do mycia się, to od razu byś ją wyrzuciła. Mówią, żeby gąbek nie używać, bo tam jest super pożywka dla bakterii w postaci złuszczającego się naskórka, który wchodzi w gąbkę jak się nią myjemy. Pasowałoby używać jednorazowych do każdego mycia się i od razu wyrzucać. A mówią też, że wbrew pozorom ubikacja to wcale nie jest najbrudniejsze miejsce, bo tak się o nią dba, myje silnymi detergentami, że tam wcale tak brudno nie jest. Już gorzej jest w zlewie a najwięcej dziadostwa jest na klawiaturach, telefonach, klamkach i pieniądzach. Ja mam takie schizy, że nie znoszę zapachu pieniędzy i kluczy. Zawsze pierwsze co po sklepie to muszę umyć ręce, zwł. lewą, bo tylko tą dotykam pieniędzy. Na wypadek gdybym musiała np. podrapać się w nos, to wtedy prawa jest czysta. Nie lubię też dotykać obcych klamek, jak zamykam dom to klucze zawsze mam w woreczku i przez niego zamykam. Moją zgrozę budzi jak rodzice dają dzieciom pieniążki na składkę, a potem te dzieci mogą wsadzić rękę do buzi. Albo nie lubię dawać obcym w kościele ręki na znak pokoju. Wczoraj jak facet koło mnie mi dał to już nic prawą ręką nie zrobiłam dopóki jej w domu nie umyłam, bo sobie wyobrażam, że zamykał kluczami drzwi albo był w toalecie i nie umył za sobą rąk. Ja mam w ogóle straszną manię mycia rąk, dosłownie po wszystkim. Nawet jak wyłączam TV to idę umyć ręce po użyciu pilota. Ale nie mówcie mi, że to normalne, iż mój mąż nie chce jechać z dzieckiem do bloków, bo tam jest za dużo bakterii na klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam dzisiaj ciężką noc, od północy mały budził sie znowu co dwie godziny. Między 3 a 4 nie spał wcale, co mu się chyba pierwszy raz tak zdarzyło, śpiewał sobie zadowolony i walał się po całym łóżku. Ale to chyba dlatego, że się rozbudził, gdyż wołałam z płaczem męża, żebyśmy się zamienili, bo chciałabym chociaż z godzinę pospać i oczywiście doszło do kłótni, bo wielce szanowny pan musi się wyspać. Do jasnej cholery, już któryś tydzień siedzi w domu i on zawsze musi się wyspać a ja od pół roku ani jednej nocy nie przespałam. Zapowiedziałam mu, że dziś w nocy będę go budzić dokładnie wtedy jak mały się obudzi na jedzenie, zobaczy jak to jest. I tak zrobię. A jeszcze niedobrze mi było jak nie wiem, dopiero jak zjadłam dwa kęsy chleba to mi przeszło. Powiedziałam mu, że mam nadzieję, że nie jestem w ciąży bo więcej nie chcę mieć z nim dzieci! J Wivi, wczoraj jak zasypiałam to myślałam, że się coś nie odzywasz właśnie. Mam nadzieję, że nic Wojtusiowi znowu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj wy pedantki male hehe:) Usmialam sie:) Dzisiejsza noc byla nawet nawet tylko nie lubie tych pobudek o 6 rano na jedzenie;p Co do smoczka to Taszka tez dostaje tylko do spania, no chyba ze jest megaaa kryzysowa sytuacja i placze strasznie to wtedy tez dostanie ale na krotko;) A co do imienia to trudno jak ktos chce niech mysli ze jest rosyjskie, najwyzej bedzie w bledzie do Konca zycia, TO IMIE JEST NAJCZESCIEJ UZYWANE W ROSJI JEDNAK ROSYJSKIEGO POCHODZENIA TO ONO NIE JEST;) A mi chodzi o pochodzenie a nie o praktyke;) Moze na niewielu stronach bylo o greckim pochodzeniu, ale napewno nie bylo tez o rosyjskim tylko o lacinskim jeszcze. Wiec ruskie imie to to nie jest;) Z reszta mniejsza o pochodzenie, wazne ze mi sie podoba i jak dla mnie mogloby byc nawet od jakiegos Apacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kurczę ale sie rozpisałyście przez weekend Później was nadrobię, na razie dochodzę do siebie. Byliśmy na weekend u rodzinki, no i w sobotę taką imprezę zrobiłam z siostrą że do dziś nie mogę się ogarnąć. Doliczyć do tego że w piątek też drinkowałam z sąsiadką (inaczej by mój zginął śmiercią tragiczną ) to wychodzi że jeszcze trochę a wpadłabym w alkoholizm. Gabi od soboty ma ząbka :) Żadnych innych oznak ząbkowania oprócz śladu szpilki na ręku po ugryzieniu : ) Jeszcze go nie widać, ale czuć igiełkę. A jutro szczepienie brrr... Aż mnie telepie na samą myśl jaki płacz będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza pochodzi z rosji, a e blisko rosji wiec chyba stosunki sa dobre Przy okazji Nikola pisza ze to od mikolaja heheeh http://dzidziusiowo.pl/baza-imion/imiona-zenskie-1/page,4 Wszedzie pisza wyrazńie Natasza to rosyjska forma imieńia Natalia ;) inne kraje maja Natalie a Rosja ma Natasze i tyle w temacie choc moze byc i ksiezycowego oochodzenia i apaczowego jesli sie podoba i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co się dzieje z kafe że tak mi podzieliło buźki i wogóle całego posta... Ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Basiu, dzięki za odpowiedź w sprawie tej fabryki obiadków dla dzieci. Właśnie mi wczoraj tata coś niecoś mówił, bo troszkę oglądał. Goju, niech Ci nie będzie wstyd. Przecież nieświadomie to napisałaś, raczej z rozpędu, bo na pewno wiesz jak się to pisze. Z ciekawości sprawdziłam to imię i też natrafiłam na pochodzenie greckie ale naprawdę nieważne skąd imię pochodzi, ważne, żeby się mamusi podobało. Sikorka, hej. To ładnie sobie balangujesz. Czasami potrzeba takiej odskoczni psychicznej. :) Gdybym ja nie karmiła to przysięgam, że zostawiłabym mężowi dziecko co najmniej na pół dnia i poszła po prostu przed siebie, wziąwszy zapas gotówki na jakieś jadło, bo bez tego to ciężko by było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam właśnie małemu fotkę, wysyłam na pocztę jak on śpi. A ja umieram ze strachu, czy aby się nie udusił. I jedną z wczorajszego wieczoru, zrobione tuż przed kąpaniem. Akurat zgrywam wszystkie zdjęcia na kompa do jednego folderu i wyczyszczam wreszcie aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia u mnie tez przydaloby sie zrobic czystke w aparacie... Masa zdjec i wszystko malej hahaha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przygotowuje sie do wojazy, elblag juz w ten weekend :) jak wszystko bedzie oki w piatek wyruszamy, kupilam wanienke mam nadzieje ze dojdzie: http://www.dmuchane.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=Wanienka&szukaj_opis=1 Wczesniej na alegro widzialam po 100 zl W pon szczepienie wiec wole pojechac przed nim, odwiedzimy pewnie teaz morze :) Taka tam aga szykuj czas na kawcie ;) i powiedz co mozna za gifta malemu kupic ;) on tyleeeee je to jaki ma rozmiar? Z 80?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rozpisalyscie się tak że połowy już nie pamietam :) napewno zapamietalam imię Natasza które osobiście lubie ale nie byłoby ono odpowiednie dla mojej córeczki gdybym miala :) Witam nowa mamusie :) Co do Gabrysia to imię wybrał starszy synus zaraz jak powiedzieliśmy mu że w brzuszku jest dzidzius to chciał siostre Gabrysie a brata Gabrysia :) później Gabrys został a dziewczynka miala mieć na imię Kornelia :) Basiu u nas kupki na mm zawsze były zielonkawe dopiero niedawno zaczął robić normalne i niby ok Kasiula gratuluje zabkow :) Wivi mam nadzieję że unormuja wam się te kupki Xara tj Trala pisała dzieci na cycuszku mogą robić co parę dni albo nawet kilka razy dziennie Co dalej to nie pamietam :) Kochane chciałam wam BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA WSPARCIE!!!! Naprawdę dużo mi to dało :) Gabrys jednak walczy z rotawirusem na szczescie jest już trochę lepiej tyle że waga 400g do tylu od dnia przyjęcia :( no ale nic walczymy żeby było ok jeżeli wszystko będzie szło dalej tak jęk teraz to za dwa dni do domku :) niestety wirus przeszedł też na mamusie :( więc meczymy się oboje Uciekam bo się obudził Aha Trala dobrze że Brajankowi przeszło :* Pa kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój smoka tez do usypiania, nie wymuje mu, sam wypluwa albo wola o niego ;-) czasem w dzień jak marudzi to mu daje. Niki to mnie rozbawilas z tym Kiblem :-) Stasiu teraz ogląda baby tv, dajecie czasem bajki poogladac maluchom? Basiu bo jak zacznę wprowadzać marchewke to tez sama będę gotować :-) po jabuszka dziś wysle męża, a one są jakoś specjalnie oznaczone/oddzielone? Wczoraj przed 23 mały dostał ta mieszankę mm i spał prawie 5h wiec tak naprawdę tylko jedna pobudka nocna, a to tylko 1 miarke tego nan2r :-) wiec może jak dojdziemy do 6 to bedZie cała noc przespana :-) Wivi Ty tez bidulko przezyjesz, a może dodawaj po lyzeczce tego kleiku i mlody może nie wyczuje w butli? Lub kaszke? Zaraz idziemy na drzemke, jutro rehabilitacja, w sr idę do pracy na kawę z małym, a w czw kuzynka bierze urlop, i przyjdzie z 8 m-cznym siostrzencem na spacer. Wiec zleci :-) Byłam na imprezie, ale jeszcze wcześniej wróciłam niż ostatnio bo po 24 haha starość nie radość Dziewczyny czy w mm nan2 r jest gluten? Może głupie pytanie ale nie wiem :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×