Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
demgogia eeee faktycznie :D nie widziałam tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Tralala. :D Moja siostra miała takie krzesełko jak podałaś w linku i wysłużyło jedno całej trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja ale.woesz.co ja mam kolezanke co.ma.maje..i pisalam zawsze.mai a.potem.sprawdzilam w.necie.i juz pisze.maji...to jak.jest poprawnie???w sieci znalazlam.maji demka.pomyslalam ze mami ynkiem boaz opisywalas sytuacj jak byla tescuowa.i razem Ci cos tam.perswadowali...o bakteriach.cy cos.... moj maz tez bierze wssystkp.na siebie ale rodzice wiedza.ze.to.ja mam.wredne pomysly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Wrocilam wlasnie z mala od ortopedy. ma jeszcze maly przykurcz ale wszystko ju jest symetryczne i mam na kontrole przyjsc za rok;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dwa śpiochy też śpią. Kacper zjadł zupkę, dojadł mlekiem i zasnął. Pytałam męża czy wyciągać mu kotleta ale się skrzywił i mówi, że może zjadłby dziś coś innego. Mówię, że ja jem pomidorówkę z kluskami lanymi, powiedział, że może być. Także dziś obiad z głowy. Ja już zajadam drugi talerz. Pyszniutka, z bazylią i koperkiem. Dobrze, że zrobiłam największy gar jaki mam tej zupy. Nie chce żadna tej farby z Loreal'a jasny brąz? Nie chcę pieniędzy, jedynie za pobraniem wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam trzy talerze zupy i chyba pęknę. Jeśli zawroty głowy to objaw ciąży to chyba jednak jestem w niej, bo właśnie już trzeci raz od niedz. zakręciło mi się w głowie, a teraz najsilniej. Przy pierwszym tak nie miałam. Idę dołączyć do moich śpiochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala wlasnie skonczylam cwiczyc ten Skalpel i powiem Ci ze nie pamietam kiedy ostatni raz bylam tak polamana... slaba kondycja, chyba musze isc sie polozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja a są jakieś inne objawy jeszcze choroby? Je normalnie? Kurczę, nie fajnie, u mnie Gabi nigdy nie gorączkowała. Za to po szczepieniu była tak niespokojna, spała godzinę przez cały dzień, a na wieczór dałam czopka bo już wymiekłam, chyba by spać w ogóle nie poszła. Jak któraś kupuje mleko hipp to w Polo Market kupiłam dziś 800g za 34,99 :) De mag ogia ja też mam często zawroty głowy, ale to składam na zmęczenie. Biorę tabletki, ale przy Małej to nie zawsze o tej samej godzinie wezmę i co miesiąc strach. Teraz też czekam na @ :) Ja to w tamtym tyg miałam takie zachcianki pokarmowe że szok, zjadłam 3 talerze kapuśniaku z mega kwaśnej kapusty a godzinę później tabliczkę czekolady, kokosowej :) Do tego ciągnie mnie brzuch z lewej strony, to samo miałam w ciąży na początku... Ale ciąży nie biorę pod uwagę teraz nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja to nie za dobrze;/ Taszka nigdy nie goraczkowala a po szczepieniach zachowywala sie jak gdyby nigdy nic... Ooo ja Cie jak tanio mleko!!! Ja podaje Bebilon i place 46 zl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de mag ogia, ja mam nadzieję, że zawroty głowy, mdłości, ból podbrzusza i ogólne rozbicie to nie objaw ciąży ... a ja się tak dziś czuję i obiadu nie będziemy mieć :-( możemy do Ciebie na zupkę?:-) a tak w ogóle to Mareczkowi widać już ząbek pod dziąsełkiem ... myślę, że na pół roczku już Mu wyjdzie ... i znów zacznie jeść łyżeczka, bo na razie jak widzi łyżeczkę to jest taki płacz, jakby Go ze skóry obdzierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A my mamy duży mały sukces :) Brajan już wie że jak idzie łyżeczka trzeba otworzyć buzię a później połknąć a nie wypychać językiem na śliniak i efekt taki że zjadł wszystko co w miseczce i śliniak czysty :) :) Podchodzą mu obiadki z Hippa bardziej niż inne ale ceny są większe niestety więc chyba czas będzie zacząć gotować.. Te z hippa mają lepszy smak, a te z bobovity to na jedno kopyto wszystkie jak dla mnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) moje dzieciatke własnie zasnęły i duży i maleństwo bo przeciez faceci też jak dzieci :P Bratek dzis nocka ładnie jedna pobudka po połnocy potem o 5 rano i o 7 wstał jak zawsze zresztą :) teraz ma drugą drzemka. Tylko jakaś plamka mu znów wyszła na buźce i juz nie wiem od czego to mu wychodzi, jeszcze jedną sie nie wyleczyła a juz druga wychodzi :(eh Wasze dzieciaczki cudne :D Kaja śliczna dziewczynka czarne oczka i fajna ta pozycja pompkowa i leżaczek tak jak moj :P Kacperek tez uroczy chłopiec i nie taki tłuscioszek bo moj bardziej tłusciutki :P Pola urocza w tej wannience jak sie cieszy słodkosci :* Kostek jakie ma długie włoski to moj przy nim to taki łysolek :) Brajanek zywiołowy chłopka i podziwiam jego umiejetnosci, Bartekowi daleko to takich wyczynów :) Wogole wszystkie dzieciaczki przesłodkie Ala, Zuzia, Igor, Gabi, Wojtus....nie bede juz wszystkich wymieniac bo post bym pisała do jutra, naprwde super cudne dzieciaczki i kazde zachwyca czym inny i kazde wyjątkowe :D asiulka to wymysl jakąs motywacje bo mi zostały tylko 2 m-ce do powrotu do pracy :P goja biedny Igorek...może to chwilowe, zdrówka dla niego :* tralka ja mam i duzy wozek i duze dziecko :D kupowałam wózek z najwiekszą gondolą i powiem Ci, że jak go ubiore na spacer to ledwo sie miesci...jak jest w samych bodziakach bez czapki i kurtki to jest jeszcze ok :P Czekam na dobre wiesci po wizycie u lekarza :) sikorka a Ty to może sprawdz czy to nie ciąza hi hi My za to czekamy za drugim ząbkiem bo chyba jest juz tuz, tuz.. :) U mnie drugi dzien snieg pada, że nawet nie chce mi sie na spacer wychodzic ... Zdrowka dla wszsytkich i buziaki :* aaa podesle Wam jakies zdjecie ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sikorko ja kupuję Hippa, ja płacę w rossmanie u nas za 800 g 42 zł więc różnica jest, ale na tej mojej wiosce nie ma Polo marketu eh:(Niezłe te Twoje zachcianki:PDemcia może troszkę do głowy sobie wzięłaś,że to może być ciąża i objawy masz takie bo organizm reaguje na stres hm.:)Na farbę chyba nie ma chętnych ja w noc przed chrzcinami farbowałam brązem z loreala właśnie. Teraz chyba wrócę do blondu, jak mi zejdzie kolor, chociaż tyle czasu zajmuje przejście z ciemnego na blond, że nie wiem, czy mi się chce eh.Gojciu eh biedny Igorek, mam nadzieję,że to przez ząbki?Trzydniówka nie objawia się też taką wysypką na ciałku?Pewnie nie musi być, ale chyba się często zdarza. Syn siostry i koleżanki z pracy zawsze przy trzydniówce wysypani cali byli.Gosia oby ząbek się przebił i oby jadł z łyżeczki:)Ardilita a Nataszka miała coś z nóżkami?Bo chyba przeoczyłam:)U nas Zuzia miała z odwodzeniem nóżki jednej problemy idziemy w poniedziałek eh stresujęsię bardzo,miałam iść dawno, a się odwlekło i boję się eh:(Tralala chyba to pierwsze z linku kupię,chociaż wkurza mnie to obicie, jak cerata eh. Eh wiecie, na moją Zuzię 4 pampersy są za małe:(Dlatego moja mina taka bo im rozmiar wyżej, tym za tą samą cenę, mniej pieluch, 5 to już nawet nie wiem ile w paczkach jest pewnie z 40 kilka eh masakra. Nie wiem co tak mała śmignęła, na szerokość są ok bo nie jest taka szeroka w obwodzie, ale strasznie śmignęła długością i ma poniżej pępka ,wiecznie zwinięte i wpijające się pampersy masakra. Przed chrzcinami kupiłam bodziaki na 80 i dzisiaj zakładam i ciągnę żeby zapiąć, a tu się nie da, dekolt się robi po same piersiaczki eh. Demcia miałam CI pisać, że taka jest właśnie sprawiedliwość,że jak się dmucha chucha i dba o dzieci to zawsze coś sie przypląta, a jak latają takie same sobie osmarkane , brudne i byle jak ubrane to zdrowe. Akurat mam taki przykład Pani, która ma 6 dzieci już, poniewierają się po osiedlu(wiek od 4 do 10 lat tak na oko) i jak ją pytają, czy nie chorują skoro tak się włóczą od rana do wieczora byle jak ubrane, to okazy zdrowia ponoć są. Pani kiedyś zabiła noworodka po porodzie, foliowy worek na śmieci zostawiła po porodzie z żywym dziekciem oczywiście w lesie. Doszli do tego, że to ona i jedyną karą było ograniczenie praw rodzicielskich na jakiś czas widocznie, bo dzieci znowu są z nią i ona żyje, jak gdyby nigdy nic. To było dobrych kilka lat temu, ale w telewizji było głośno o tym.MamaKostka meliskę piłam nie wiem, czy ze 2 razy w życiu heh ciekawy pomysł, pomyslę o tym.Dzięki:)Mała śpi mąż w pracy do 22 , muszę się wziąść za jakiś obiad dla mnie, ale póki mała śpi nie będę się tłukła, trudno będę głodować heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na IP to do miasta musze jechac, daleko a za godzine mam lekarza. Nurofen ciut pomógł. Nie ma apetytu, do tego katar i te potworne jęki... Oby to tylko zęby:( xx demagogia - ale ty spokojna jesteś jak mówisz o ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala -super postępy z jedzonkiem :) Basiu - to Zuzia wysoka kobietka będzie:) Goja - trzymam kciuki, żeby się okazało że to tylko zęby. Xaraa - u nas też pada śnieg, na spacer nie idę bo mam przeciekające kozaki to bym za długo nie pochodziła :D Demagogia - u mnie też pomidorowa dziś, tyle że z kaszą jaglaną :) xxxxx Ja zaczynam młodego sadzać na nocnik, jak na razie siedzi i nie protestuje, nawet mu się raz udało nasikać :) Teraz leży pan i władca na brzuchu i wyrzuca zabawki z łóżka :) Dawała któaś z Was te kaszki z hipp ze słoiczka? np. mleczna ryżowa z jabłkiem i gruszką? Kostek się chyba przekonuje do jedzenia, bo już kaszkę ryżową na mleku moim albo na wodzie wcina, no tylko z 3 łyzeczki zje ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - hipp dla mnie tez najlepszy, ja w ciąży jadłam te obiadki jak miałam zakaz soli :) Bobovita mi nie podeszła, a gerber w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MamaKostka, Tralala racja z tym hippem Zuzi też podchodzi. Teraz pije mm Hippa i super wszystko po nim jest. No może w małym wyjątkiem, wczoraj jak wypiła 160 i to chyba za dużo na jej brzuszek bo spać nie chciała i jej się cofało troszkę:) Super, że Kostek robi postępy w jedzeniu, tak jak napisałaś nieważne ile, ważne że je cokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane my od wczoraj w domku :) niestety ja ledwo żyje :( rękami mi nawet ciężko ruszać mnie cholerstwo rozlozylo :( poczytam i napisze coś więcej wieczorkiem buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaa ja miałam dać te kaszki na dobranoc z hippa w słoiczku, ale jakoś spojrzałam na skład i sporo tam tego wszystkiego było,a to początki nasze z jedzeniem były więc sobie darowałam.Fajne smaki są do wyboru, ale jeszcze nie dawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do Hippa jeszcze, kupiłam Zuzi jagodowe i jabłkowe wafelki ryżowe, takie malutkie, zajada ze smakiem, jak jej zabieram mały kawałek, który zostaje jest ryk nieziemskie:)Karolinko super, ze jesteście w domu,ale szkoda, że Ty bidulko taka chora, eh wracaj do zdrówka szybciutko teraz Ty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po prostu chodzi o ten rozstaw biodrowy czy jakos tak. Chcial zeby jeszcze wiekszy miala i takim sposobem dzis 3 wizyta u niego byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu zapraszam na zupkę. Basiu, Ciebie też skoro nie masz obiadu. ;) Zapomniałam napisać rano, że mi się Basiu śniłaś. Tzn. ten aktor co gra w emce męża Marciochy Krystian Wieczorek kazał nam uszyć pokrowce na dwie ozdobne poduszki jakie czasem są w komplecie przy łóżkach. I dał nam taki czerwony ni to materiał, ni papier do pakowania prezentów w białe i czarne szlaczki i uszyłyśmy to. Nie wiem skąd taki sen. :D Goju, po trochu godzę się z myślą, że mogę być w ciąży, tragedii nie ma. Kwas foliowy biorę cały czas, bo jem w czasie karmienia Pregnę Plus a tam jest kwas foliowy, alkoholu przy karmieniu i tak nie piję, więc nawet jeśli to dobra strona jest taka, że już nie mam wyjścia a jakbym się przygotowywała to może bym i stchórzyła, bo nie wiem czy tak naprawdę to chciałabym dobrowolnie przechodzić jeszcze raz przez to wszystko. A może być jak pisze Basia, że się nakręciłam na tą ciążę i szukam objawów. Przyszła dziś teściowa, niosąc triumfalnie paczkę chrupek kukurydzianych. Od pewnego czasu mi truła, żebym dała Kacprowi, na co ja, że się boję, bo go zatyka gęstymi zupkami i naciąga. Słuchajcie, otworzyła paczkę, UGRYZŁA KAWAŁEK i chciała mu dać resztę. Ale mały się skrzywił, więc to sama zjadła, dala mu następnego, już na szczęście nieugryzionego i wziął kawałeczek, po czym zaczęło go naciągać, tak jak jej mówiłam. Hehe wyszło na moje. Rano pisałam, że mamy krzesełko do karmienia bez klina między nogi. Coś mnie tknęło, kazałam mężowi przynieść pudło od tego, klin się znalazł. Teraz to całkiem inaczej. A, i dałam przedtem Kacprowi trochę deserku do tego gryzaka, który kiedyś kupiłam, fajnie jadł sam. Tylko trochę był rzadkawy, bo to jabłko z dynią ale sobie radził. Brawa dla Brajanka. A ja powiem Wam, że mam dość marchewki z ziemniakiem z Hippa. Jakiś dziwny to ma kolor i wyjątkowo jest to jak dla mnie niedobre. Ale Kacper dość je. Karolinko, super, że już Was wypuścili! Dziewczynki, podsyłam coś na poprawę humoru, mąż znalazł, trwa tylko 1 minutę: http://www.youtube.com/watch?v=GMuZdN84PJg A ja sobie przypomniałam, że 9 lat temu dostałam linka do takiego super filmiku, wpisałam teraz słowa, które mi się z tym filmikiem kojarzyły i oto wyskoczyło, no normalnie padam ze śmiechu jak to oglądam: http://www.youtube.com/watch?v=qBay1HrK8WU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://www.youtube.com/watch?v=2Ns7za7h99A To ja podsyłam to, pewnie większość widziała:) Hehe Demcia super te filmiki:)Ten z kąpielą i jamniczkiem widziałam eheheh:) Fajny sen hehe dobrze,że dałysmy rade:D Demcia do piątku już niedaleko, w sumie fajnie, że tak się godzisz z myślą, że jak to ciąża to i tak ok będzie:)Teściowa z chrupkami eh szkoda, że jak coś mówisz, to nie wierzy, tylko musi zobaczyć i przetestować na Kacperku i dopiero się nauczy. Mi Zuzię bo gęstych zupkach też cofa troszkę, język wystawia, jak przy wymiotnym odruchu, jak przełknąć to gęste ma, albo jak są jakieś drobinki, ale z chrupkami nawet jej idzie, bo się szybko rozpuszczają. Daję jednego dziennie do pomemlania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahahahahahaa mnie też te czworaczki zawsze rozśmieszały do łez :D :D :D My po lekarzu ;) Brajanek dzisiaj okaz zdrowia!! Matko kamień spadł mi z serca.. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hhahaha Bobas z papierem jest najlepszy :D Brajan zaraz się śmiał razem z tym dzieckiem, a nie wiedział o co chodzi hahha :D też mogłam to nagrać hahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×