Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Trala-moj tez sie juz w glos smieje,wczoraj tak fajnie ze mna gaworzyl,ze sie wzruszylam...miedzy naszymi synkami jest tylko dzien roznicy A powiedzcie mi,jak to z tym usg bioderek..ja mam szczepienie za jakies 10dni to zapytam..nie pamietam jak to bylo ze starszym,kojarze tylko,ze bylismy jak juz prawie siedzial sam. Kiedy to sie robi? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Kurde-maz sie wkurzyl i zmienil haslo do konta na allegro-myslalam ze juz koniec zakupow-ale przeciez jeszcze sa sklepy internetowe.. Kupilam cos takiego-tylko w ich sklepie internetowym. http://allegro.pl/twister-steper-obrotowy-z-linkami-lcd-masazer-pas-i2707375611.html podobno wystarczy 15min dziennie,zeby pozbyc sie brzucha Chcialabym jeszcze ta sukienke ale zeby zmiescic sie w ich 36 musze pozbyc sie tej oponki http://www.setin.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=default.tpl&product_id=144&category_id=5&option=com_virtuemart&Itemid=19&vmcchk=1&Itemid=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, Ita3-84 ja ze względu na to że miałam przetrzymaną ciążę i zielone wody, a do tego mały miał hipoglikemie czy jakoś tak dostałam skierowanie na patologie noworodka ...byłam i niby wszystko ok ale lekarka zleciła jeszcze profilaktycznie to usg główki i dostałam skierowanie ale na nfz terminy dopiero na 20 listopada, a do kontroli mam 9 listopada więc zrobimy prywatnie, żeby mieć już ten wynik na kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - wszystkiego naj naj naj! Aby mąż się nigdy nie zmienił:P Aby dzidzia rosła zdrowa i szczęścliwa, no życze ci tego wspaniałego domku! Nie się mury pną do góry:P A tobie kochana życze, abyś zawsze była taka optymistka jak teraz:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ita - nie zakładam, nie mam kaszlu tylko gardło mnie boli i taka snięta jestem. Ale nie caluję młodego i staram się na niego nie chuchać. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tralala - gratuluję pierwszych śmiechów:) U nas też się powoli rozkręca. piekne chwile:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niki - powiem ci że twoja siostra postąpiła strasznie paskudnie:( Nie fair wobec twojej rodziny a szczególnie wobec dziecka! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx karolinka - pomysl sobie, ze za 10 lat - ty 35 latka, dwojka dzieci odchowana i możesz skupić sie już na sobie! A twoje koleżanki w pieluchach do czterdziestki...:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Miss - powodzenia w ćwiczeniach! Oby ten sprzęt nigdy się u ciebie nie zakurzył:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A ja znowu w słoikach, kolejne wiadro buraków robię. Lubię je i muszę zapasów narobić na zime:P Ale młody wstał, dopijam kawkę i lecimy cos kupić na obiad i do przedszkola. Poza tym zimno już u nas, kurtki zimowe i kombinezony dzisiaj popralam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystkim dziękuję serdecznie za życzenia!!!:)gorąco ściskam każdą z Was:)Goju piękne życzenia dziękuję szczególnie Kochana:)Miss też życzę powodzenia w ćwiczeniach a męża jakoś tam udobruchasz:) jako kobieta na pewno masz sposoby heh:)oj u mnie budowa narazie na zerowym etapie :)załatwiamy pozwolenia i formalności ruszamy wczesną wiosną bo terminy z murarzami i resztą dogadane:)Aneta_21 dla Ciebie spóźnione życzonka urodzinowe:)Szczęścia zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków:)Młoda mama to duży plus:)Ja małą odbijam po każdym karmieniu i odbija jej się tak że ziemia się trzęsie:)Niki ja też mam problem z chrzestnymi i też afera będzie więc i Tobie i sobie współczuje:)a ja znowu mam jelitówkę eh biegam do wc co chwilę jak z kranu ze mnie leci eh:( a tamtą miałam przecież z jakieś dwa 3 tygodnie temu i znowu eh:(wczoraj się czułam jak zwłoki i już wiem czemu:(eh ale przejdzie na pewno:)pogoni pogoni i minie dobrze że nie wymiotuję heh bo bym nie wiedziała czy na wc siadać czy się nachylać hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko wszystkiego naj naj z okazji Twoich urodzin!!!!!!! Tralala ale Ci fajnie, też czekam na te głośne uśmiechy:) Niki ja też pijam jedną kawkę dziennie, w końcu trzeba mieć jakieś przyjemności:) co do siostry faktycznie niefajnie postąpiła, przecież tutaj nie zrobiłą na złość tobie tylko malutkiej... Miss M moja usg miała w szpitalu i w 8 tygodniu Fabi daj znać jak po usg główki, chociaż to tylko profilaktycznie:) ja z moją byłam u neurologa w tamtym tygodniu tak kontrolnie, żeby sprawdzić czy wsio oki i przynajmniej spokojna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu all the best!!! My kolejny dzien zielonych kup, dzis dostala biogaje i chyba ona to przeczyszcza bo dwie kupy yly nie jedna, odstawiam nana, bedzie dostawala moje i postaram sie by jadla ten enfamil moze sie uda i sie przekona jak nie to bedzie z 3 dni na moim i wprowadze powoli bebiko, niby te kupy to normalnosc ale dziewczyny smrod jest w calym do u a ja musze potwierdzic ze to nan zeby sie nie okazalo ze to na laktoze lub cos jeszcze innego....nie ma spokoju, dlaczego??? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a ta biogaje podajesz bez konsultacji z lekarzem? Bo ja chciałam kupić to mi w aptece nagadaly i w końcu nie kupiłam ale zobaczę te noc i jak coś to kupię. Mąż wziął na spacer stasia a ja nie mogę zasnac. Dziś chciałabym sobie wieczorem z nim film na laptopie obejrzeć ciekawe czy mały da:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka- nooo właśnie.. niedługo Ty będziesz mieć dzieci z najgorszego odchowane i będziesz miała spokój a koleżanki nie :) coś za coś:) // Ja mam 22 lata :D i dwójkę ;) z czego jedno prawie 3 letnie :P ale ogólnie mi się to podoba, od zawsze marzyłam o dziecku i mimo że to była wpadka tak bardzo ją chciałam! :) w sumie Brajanek też nie był planowany ;) ale kocham najmocniej na świecie te nasze dwie wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, cos Ty...biogaje polecil lekarz by dac po 5 kropli na dobe chyba przez 5 dni w zwiazku z kupa zielona..ale odtsawie wszystko typu nan i biogaje i sprobuje wszystkiego od nowa czyli moje mleko wiecej niz 1 raz na dobe i enfamil...jesli nadal nic niepomoze to obawiam. Sie alergii na cos a jesli pomoze potwierdzi sie to co ja czuje czyli nan...a jak to bedzie nan a enfamilu nie bedzie jadla (tylko moje) to dostanie bebiko a ja dostane chyba kurwicy jakiejs bo normalnie ciagle kurwa cos, sorka ale juz mnie ponioslo...jak mam sie cieszyc tym slodkim Bablem skoro ciagle sie zamartwiam????sciaganie dalsze nie wchodzi w gre, ustawilam juz laktacje ze sciagam 2 razy na dobe rano i wiezorem i tak bede ciagnac ale to Poli starczy na gora dwa posilki a jak malo poleci to na poltora wiec musi dostawac cos i musze to wszystko wdrozyc bo niedlugo szczepienia a wtedy nie moze byc zielonej kupy,,lekarze mowia ze nie kazda zielona kupa jest zla...ze jesli nie ma goraczki, bolu brzucha itd to jest oki... A dziewczyny robicie badanie krwi i moczu malucha w 3 miesiacu? Mi powiedzial pediatra ze warto zrobic by zobaczyc jak tam wszystko u malca pracuje, polecil morfologie i zelazo i mocz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj gdy zakonczyly sie emocje neurologiiczne a zaczely nowe kupowe to mam ochote strzelic sobie w leb albo usiasc, rozlozyc rece i plakac...ryczec tak dlugo dopoki nie zobacze zoltej, lub brazowej kupy...ja naprawde w kwestii Poli jestem psychiczny tchorz i wrak...odwiedzialm kolezanke i tylko o kupie myslalam i nie wiem co do mniemowila nawet...masakra...nic mnie nie cieszy nawet to ze Pola dzis po ciemku w lozku znalazla smoczka i podpelzla do niego i pewnie chciala go jakos do buzi wziac a on jej spadla na ziemie i zakwilila co mnie obudzilo, patrze a dziecko prawie w szczebelkach wiec od dzis ochraniacz ma zalozony...ale jaka spryciula to szok...jak go zobaczyla nie wiem... I chwile mam usmiech na buzi a za chwile znowu o kupie mysle.... Jestem spokojna tylko jak jest maz w domu...on robi taka jakas pozytywna aure...za 15 min bedzie to sie rozrycze a on mńie uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Ty się tak nie możesz wszystkim przejmować bo Pola będzie miała bardzo znerwicowaną mamę a maluchy to szybko wyczuwają... Moja dzisiaj 5 dzień kupy nie robi i też się stresuję ale staram się nie popadać w obłęd. Na szczęście dzieciaczki zdrowe, dobrze się rozwijają co sprawdziłyśmy u neurologa więc głowa do góry!!!! Z kupką z pewnością się unormuje, moja kuzynka też szukała odpowiedniego mleka bo mała robiła zielone kupska- w końcu znalazła i jest oki:) Co do morfologi i moczu ja dzisiaj byłam:)bo na wtorkowej wizycie poprosiłam o skierowanie, Łapanie siusków-to był dopeior ubaw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu kochana wszystkiego naj!!!!! oby wszystko sie ukladalo po Twojej mysli :) Anetko Tobie rowniez wszystkiego naj!!! spoznione ale szczere :) dzieki dziewczyny :* wiem ze nie mam na co narzekac naprawde :) poprostu czasem mnie chandra bierze :) aiulka kochana ty musisz wyluzowac troszeczke bo kobieto zwariujesz :) pamietaj ze jezeli poza tym ze kupki maja zielony kolor a z Pola poza tym wszystko gra to nie masz sie czym martwic tym bardziej ze nan powoduje taki zabarwienie a to przez to ze ma poprostu wiecej zelaza :) wiec glowa do gory i nic na sile zaufaj sobie naprawde jestes cudowna mama :) napewno swietnie sobie poradzisz tylko wsluchaj sie w siebie :) sama wiesz najlepiej czy cos zlego sie dzieje tylko MUSISZ SOBIE ZAUFAC!!!! :) bedzie dobrze :) a ja jestem dzis wykonczona!!!! malutki spi po 10 min chce jesc jest naprawde glodny ale ssac nie chce ma takie napuchniete dziaselka :( juz nie wiem jak mu pomoc :( a zabka nadal nie widac :( uciekam bo sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki dzieki za kopa, razniej mi z Wami... Marti a co za mleko ta Twoja kuzynka daje? Wiem czemu enfamil jej nie smakuje chyba dlatego ze jest z odtluszczonego mleka dlatego porcje sa wieksze, a moj grubas tlusto lubi hehehe Maz juz jest, ten od razu mnie wzial w psychiczne obroty hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnal znow biedulek :) asiulka ciezko ale to widzisz zalezy bo tj pisalam kiedys moj starszy nie przechodzil tego az tak cos tam marudzil ale ogolnie nie bylo problemu z butelka itd a tu biedaczek juz nie wie co do buzki wkladac :( pisatki pcha prawie cale nawet moja brode wcina :) na chwilke mu to pomaga a za moment okropny placz bo boli :( nie wiem moze tak ciezko bo jest jeszcze taki malutki tak mysle bo to jednak bardzo wczesnie jak na zabki :) Kacper mial jakos chyba ok 6msc to roznica jest :) aha mialam Ci jeszcze napisac apropo tych kupek ze moj nadal robi zielone ale ja widze ze mu ten nan sluzy jest spokojniejszy niz byl bardzo chetnie go je oczywiscie jak go nic nie boli :) no i brzuszek ma mieciutki wyproznia sie regularnie wiec jest ok ja caly czas jestem w kontakcie z pediatra bo tez przeciez zmienialam te mleka i tylko przez to kolek sie nabawil wlasnie po bebiko takze tak jak pisalam wczesniej zaufaj swojej intuicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola czytałam ze ten nan wcale tak dużo żelaza nie ma eby az tak zielone były ale wiadomo może jednak jest go sporo a ten nan dzieci jedzą baardzo chętnie, obawiam się ze coś nestle dla smaku dodało by tak było..Pola uwielbia go, po zjedzeniu mega chętnie się bawi a butla znika w chwilę...a potem smórd na cały dom...mi generalnie pediatra powiedział ze jesli po tej biogai kupki na nanie się nie zmienią to bedzie trzeba zmienić by sprawdzic czy to nie alergia na laktozę, powiedz mi czemu jest zielony kolor??? skoro nic im nie jest, są radosne i baerdzo dobrze się rozwijają bo naprawdę Pola ma od kilku dni mega pomysły i przyszło mi do głowy że to dzieki mieszance bo jej się "uzupełniły" witaminy i inne zwiazki wiadomo ze ja np. ryby jem rzadko i owoce tez wiec tak sobie może naiwnie pomyślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka kurde nie wiem jak się będę z nią widziała to zapytam bo ostatnio do Angli wyjechali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- ja miałam z córeczką to samo.. po nan zielone kupki, w końcu dałam jej mleczko HIPP i przeszło po niecałym tygodniu:) ale nie mogę zagwarantować że u was też to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja na chwilkę Dziewczynki:(dziękuję za życzenia wszystkim serdecznie!Jesteście takie ciepłe i kochane:)mocno ściskam każdą:)eh ja wymiotuje dalej biegam do wc z biegunką mam 37,2 lekkiego stanu podgorączkowego dobrze że mała po szczepieniu grzeczna śpi od 20 zaraz po kąpieli i jedzeniu zasnęła:)mąż znów zrobił niespodziankę i jutro wziął też urlop bo dziś miał na szczepienie a jutro to tak żeby świetować ze mną ale za to w sobote musi odrobić listopadowe święto eh trudno.Zmykam spać Kochane naprawdę rozczuliłyście mnie życzeniami! Asiulka moja na piersi robi zielone kupki ale nie ma żadnych bóli temperatur rośnie cudownie to się nie martwię:)nawet pediatry nie pytałam ale intuicja mi mówi że wszystko dobrze!Ufaj więc sobie jak piszą dziewczyny:)głowa do góry:)jutro się odezwę dobrej nocki Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za nami nocka myslalam ze bedzie gorzej ale podalam Gabrysiow viburcol na noc no i chyba pomoglo bo budzila sie tak jak normalnie czyli 2 razy :) a teraz znow spi :) asiulka kurcze moze masz racje ze cos dodaja do smaku nie pomyslalam nawet o tym :) chociaz jak ja bym miala wybrac to ja wole bebiko :D:D:D bo moj pije ten nan h.a. i on ma taki gorzki smak troche no ale skoro mu pasuje to dla mnie ok :) co do witamin to ja tez mysle ze dostarczam ich mu wiecej jak jest na butli bo tj pisalas ja tez nie jadlam codziennie nie wiadomo ile owocow czy a ryby czasami jadlam raz na 2tyg nie wiem zreszta ja to sobie mysle ze kazde malenstwo jest inne jak dla jednego cos jest dobre to nie koniecznie musi byc tak dobre dla drugiego niestety :( ja wam powiem ze czasami to sie smieje ze szkoda ze wraz z dzieckiem nie bylo instrukcji obslugi tak zeby zawsze bylo dobrze no niestety nie ma :) wiec musimy sobie same z naszymi maluszkami wszystko powoli wypracowac dlatego pisalam ci ze musisz zaufac przede wszystkim sobie bo to Ty wesz co dla Poli najlepsze nie ja :D:D:D a moj maluszek rano cos tam odkaslywal ale mam wrazenie ze to nadmiar sliny przez te dziaselka nie radzi sobie z tym bo ani kataru ani temp nie ma poza tym ten kaszelek to taki jakby nie kaszelek :D nie wiem jak to opisac no ale sie martwie bo jeszcze nic sie nam nie przyplatalo na szczescie a 8 mamy szczepienia i zalezy mi zeby w terminie bylo wszystko bo pozniej 12 kardiolog dziewczyny jak wyglada podawanie tej szcepionki na rota??? a ta na pneumokoki to normalnie w zastrzyku??? uciekam ogarnac moj balagan :) bo wczoraj nie mialam kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola na rota to mega slodki roztwor w strzykawce, Poli pani nie musiaławstrzykiwac ona to wyssała sama bo jest przwyczajona ze mocno ssie :) tez bym chciala dawac nana ale musze najpierw sprawdzic czy ta kupa to nie alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kurczę moja też coś jakby kaszelek miała. Ale taki dziwny, inny niż ostatnio. No my szczepimy dopiero za 2 tyg przez to zapalenie płuc. Ja wczoraj poszłam do lekarza bo przyjmował po południu, a rano nie mam z kim Gabi zostawić a do przychodni za chiny jej nie zabiorę bez przymusu. No i okazało się że lekarza nie będzie... A ja skończyłam tydzień temu antybiotyk, a gardło dalej czerwone, kaszel mam taki że jak w nocy zacznie mnie dusić to potrafię zwymiotować... Taki mokry, drapiący, chyba nigdy tak nie kaszlałam. Jak stary palacz. Mam nadzieję że mi na płuca nie poszło coś. Wychodzicie na spacery w taka pogode? Ja od prawie 2 tyg byłam tylko raz, tak się boję żeby nie złapała czegoś znowu. Ale zamówiłam ten śpiwór i tak myślę że chyba jutro wyjde jak nie będzie wiało... A zapowiadają ŚNIEG! Już dziś pada w Olsztynie, Białymstoku, to na pewno Giżycka nie ominie :) Basia współczuje jelitówki ja złapałam też jak leżałam w szpitalu z Małą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dawno pisałam ,bo jakoś nie siedziałam na necie :)Troszkę Was poczytałam. W sobotę mieliśmy chrzciny Amelci :) Pogoda była piękna ,a Amelka jaka grzeczna była w kościele :)nie spała ,sluchała i rozglądała się,ale nie zapłakała ani razu :D Wczorajszą noc przespała mi calusieńka od 21.30 do 6 dałam jej mleko i dalej spała do 8.30 później za dnia wczoraj tez takie spanie maiała od 10.30 do 14 :)Pózniej od 15 do 17 .Dostała matę ,ale z Tiny love i tez mamy karuzele z tej formy to zasypia przy niej :) :) A na macie to tak szleje ,gaworzy piszczy :) Mleko dalej wypija mi 90 ml raz na 3 godziny ,więcej choćbym jej dawała i wsadza,to nawet nie da sobie wsadzić butli do buzi... :/do tego wypija też 50 ml. herbatki.Kupki robi codziennie,raz ,czasem dwa razy.Lubią się kąpać Wsze Szkraby? Bo Amelka bardzo ,tak chlupie nóżkami :D ZARAZ PODEŚLĘ WAM ZDJĘCIA ZE CHRZCIN AMELCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na chwilkę:) Igor ma od kilku dni problem z zasypianiem, drze się w niebogłosy:( Wstaje 5 razy w nocy w dodatku:( Ja przeziębiona, katar mi leci z nosa, gardło czerwone a na nieszczęście dzisiaj muszę malować:( Nie chcę już tego odkładać, bo już dosyć mam bałaganu. eh ciężki dzien przede mną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×