Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość do niki troche to
zdecydowanie niemożliwe. ANEX kontratakuje - 3cie wcielenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko dziwne jest to, ze podczytujesz i nawet nie masz swojego nicka. wlasciwie mialam chec zignorowac twoj wpis , nie musze nikomu nic wyjasniac zwlaszcza komus, kto nawet swojego nicka nie ma, nie nalezy do przyjemnosci wracanie ma tak bolesnych historii. Mialam ciaze blizniacza. teraz pasuje? ? ? ? nie czuje potrzeby dzielenia sie takimi szczegolami na forum. mam nadzieje ze ci glupio i nastepnym razem pomyslisz. jaki sens mialoby wstawianie falszywych opisow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to ....
jeszcze bardziej dziwne, ciaza blizniacza i w drugim miesiacu poronilas jedno dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze tak. chyba malo wiesz o swiecie. a ja jestem glupia źe daje sie wciagac w dyskusje z anonimem. dlatego juz ci nic nie napisze. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale Alicja marudna po tym szczepieniu, poplakuje, nie umie sobie znalezc miejsca :-[ ciezka noc sie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki- a szczepiłaś na nfz czy skojarzonymi?? Mój mały po pierwszym szczepieniu był marudny jak dotykałam jego nóżki.. Ale w nocy spał ładnie tyle że jak się obudził miał 40 stopni z groszem temperatury :( też był taki biedny, marudny i tylko chcial się tulić, jak tak maleńki nieporadny kotek :) we wtorek następne szczepienie więc już się boję, bo na pierwszym okropnie płakał a ja oczywiście z nim :( w piątek wielkie pakowanie, żeby całą ekipę na poniedziałek spakować do PL, żeby wszystko było.. nie lubię takich wyjazdów chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula uk powiedz mi kochana czy ty wiesz cos na temat wykupienia szczepionki w 1ukluciu a nie w dwoch/wczoraj melismy szczepienie wygladalo to tak dwie pielegniarki dwie igly ze szczepionkami i wbicie ich w tym samym momencie w uda dwoch nozek synus tak sie przetsraszyl ze od momentu wklucia igly do wyciagniecia nie zaplakal ani nic tylko sie zaciagnal ze az siny sie zrobil....bardzo sie przestraszylam i teraz chcialabym wykupic wszystko w 1szczepionce ale niewiem czy tak u nas w anglii mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala szczepilam tymi z nfz , w sumie 3 uklucia, i to byl chyba blad :-\ Alunia chce ciagle cycka a jak jej daje to tylko trzyma w buzce i nic nie ssie :-( biedna, dzisiaj chyba spimy razem. o ile usnie,. oby tylko nie miala goraczki jak Twoj synus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki ja tylko napisze zebys olala takie ataki, wiem ze mozna stracic tak dziecko poza tym o zarodkach i ich przezywaniu duuuzo sie naczytalam i rozmawialam z lekarzem z powodow osobistych wiec nie wspomniaj tych ciezkich chwil i nie czytaj ;) I mam nadzieje ze nocka zleci szybko a jutro powita Cie usmieszek corci i juz bedzie lepiej, ja mam szczepienia 19 listopada i juz sie boje Dzieczyny co do tego mleka to skoro mialam zaczety ten enfami, sprobowalam dac mlodej i narazie zjadla caly, chyba odkad dostaje mniej mojego to jest jej obojetne co za mleko a jak byla dokarmiana rzadko to marudzila, takze narazie zostaje enfami, jesli nadal bedzie go jadla...dzwonilam i pytalam czy mozna tak zmieniac to dopoki nic sie nie dzieje tak bo to wszystkie mleka HA wiec luz...a kupilam na wszelki bebiko cholera....ktoras jak u mńie sie przyjmniej enfami, bedzie chciala???te bebiko to delikatniejsze bede miala do oddania w dobre raczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak denerwujesz
prawda w oczy kole, to ty malo wiesz o zyciu, akurat tez bylam w ciazy blizniaczej, wiec nie sciemniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabi ja dostałam skierowanie na USG na NFZ ale robiłam prywatnie 100 zł a co sie dzieje ze musisz zrobić? Mnie przeziębienie bierze w aptece powiedzieli ze tylko apap i rutinoscorbin mogę. Jak mi dobrze mąż masowal mi plecy chyba 45 min masazerem teraz mecz ogląda. Ja od 1 listopada odstawiam słodycze waze dokładnie tyle co przed ciąża czyli 65 kg a chciałabym 59 kg prz 164 cm wzrostu. Może jakiś fitness raz w tyg. Kurcze cały czas siedzi mi w głowie ten pediatra. Czekam na wizytę u neurologa 7.11. Echhh to jest najgorsze wystraszyc matkę. Moim zdaniem mały ładnie reaguje uśmiecha sie próbuje gaworzy. Wodzi oczkami za zabawka nawet ostatnio język mu pokazałam i on tez. Wiec nie wiem o co mu chodzi, nawet wywiadu ze mną nie zrobił jak mały sie w domu zachowuje echhhh dosyć już mam. Vicodin zaspokuj moja ciekawość i zdradz specjalizacje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szczepilam tymi na nfz i mala miesnie bolaly bo jak ja bralam na rece to marudzila a tak to nic. i po pneumokokach tez nic nie bylo, cycek dziala.uspokajajaco.dlatego chca byc blisko;-) mam pytanie ile wasze dzieci ssaja piers? bo moja to dzisiaj nawet 5 min nie ssala i nie wiem czy to dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczówko moja przyjaciółka była w ciąży trojaczej, w 9 tc obumarł jeden zarodek, urodziła 2 chłopców. Więc przestań wypisywać głupoty bo ja na własne oczy widziałam usg z 3 a potem 2 płodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spotkałam się z sytuacją że z ciąży bliźniaczej, tylko jeden przetrwał.. aneta mój mały czasami ssie 5min a czasami godzine :) nie ma zależności:) a muszę się pochwalić- Brajanek dzisiaj zaczął się na głos śmiać!! Boziu, aż się popłakałam tak słodkie to było :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cudowne jestescie, dziekuje za wsparcie :-* Alunia zasnela, ciekawe na jak dlugo. juz sama nie wiedziala czego chce, pojadla i zasnela, wzielam ja na ramie do odbicia i sie obudzila i znow chciala piers. wiec przez kolejne 20 min pila i spala, potem znow ja wzielam na ramie i zas sie obudzila i chciala cyca ! rozplakala sie, robila usteczkami dziubek, wiec znow jej dalam. tym razem zasnela na dobre :-) Alusia ssie min 20 minut bo na przemian ssie i spi, czasem patrzy mi w oczy i smieje sie i gaworzy, czasem ssie 20 min z jednego i chce jesźcze drugiego. a jak cos trzasnie, stuknie jej za pleckami to cala sztywnieje i nasluchuje i nie ssie przez kilka minut, i znow karmienie dluzej trwa, bo potem ssie i ssie i spi i sśie h. tak w kolko .. pediatra polecil mi bebilon, jutro chce kupic, i jakas herbatka do tegwn bo slyszałam ze trzeba, ciekawe czy mlodej zasmakuje :-) wieczorem planuje dawac jej piers, ladmie potem spi i zawsze to porcja naturalnych przeciwcial napilam sie tej kawy - ech luksus, i nie bylo klopotow z brzuszkiem :-) dzieki, z Wami nie zgine hehe dobranoc :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki nie zwracaj uwagi na pomarańcze. Stasiu dziś strasznie sie wiercil w nocy brzuszek bolal i ten katar. Teraz zasnął. Przyjdzie mama koło 11 na spacer po małego bo ja nie chce wychodzić na zew bo czuje sie przeziebiona. Vicodin jak teściowa? Poprosiliśmy przyjaciółkę o bycie chrzestna mam nadzieje ze siostry sie nie obraza i szwagrowie bo na chrzestnego kuzyna chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv BASIA nie mam czasu za bardzo ale: http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0 no a teraz jak już się pośmiałaś to prawdziwe: http://www.youtube.com/watch?v=yULgwFa7zQ0 vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv ja na sekundę bo za chwilę ruszamy do teściowej do szpitala 350 km i zostajemy do niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundę special for Basia, bo za chwilę ruszamy do teściowej do szpitala 350 km i zostajemy do niedzieli... vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv BASIA nie mam czasu za bardzo ale: http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0 no a teraz jak już się pośmiałaś to prawdziwe: http://www.youtube.com/watch?v=yULgwFa7zQ0 vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów problem z kafeteria... zniknął mi post, nie będę odtwarzać... odtworzyłam tylko ten dla Basi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heheheheheheh Vicodin dziękuję Ci serdecznie Kochana!!!!!!!!!przemiła niespodzianka nie spodziewałam się!!!!!!Dziękuję Ci serdecznie!!!:):):)gorący buziak:)Mąż mi uświadomił dziś że kończę dopiero 25 lat i będzie mi szło dopiero 26:)rocznikowo mam 26 ale to tylko rocznikowo:)My po szczepieniu nie było źle nie płakała wcale malutka dobrze że tylko 1 ukłucie:)Gorzej piła tego rotawirusa troszkę na rękach ją mąż nosił a pielęgniarka dawała. Następne szczepienie w Mikołaja eh prezent dla dziecka heh:)Odezwę się później Kochane:)Vicodin dziękuję raz jeszcze uśmiech mam od ucha do ucha:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki, tralala - ja szczepiłam skojarzonymi i tez mi młody wieczorem strasznie płakał i marudził, więc to chyba nie kwestia rodzaju szczepionki. Nie martwcie się, im dziecko starsze tym lepiej znosi:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx joanna - z tego co się orientuję, to nie wolno zmieniać rodzaju szczepionki jak już jedną dziecko zaszczepiłaś. Ale nie jestem pewna. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ita - ja tez przeziębiona:( Muszę zajśc do apteki, jak pójdę z młodym na spacer. Wiem, że można tantum verde, a mnie akurat okropnie gardlo boli, a na kaszel stodal. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx aneta - mój je tak 6-8 minut najszczęściej, czasem mu się zdarzy do 15, ale rzadko. Ładnie przybiera na wadze, więc jest ok. Poza tym dobrze umie się przyssać i z każdym pociągnięciem połyka mleko. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Igor własnie lezy na macie i bawi sie super:) Ma przyczepioną taką zebre i uwielbia ją łapać i do niej gadać:) Własnie ją bije:P Mnie wszystko boli po wczorajszym aerobiku a dziś planuje te zumbę, zobaczymy czy nie padnę. Młody zasnął wczoraj dopiero o 22 i wstawał w nocy 5 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny niki witaj :) jakos nie mam ostatnio czsasu nawet was poczytac :( troche tak tyle o ile przelecialam po forum ale oczywiscie juz nic nie pamietam ;) trala fajnie masz juz z Brajankiem :) ja tez bym chciala zeby Gabryś juz smial sie w glos czasmi wydaje podobne dzwieki takie piski jakby ale to jeszcze nie to :) vicodin fajnie ze wklilas link ze strona fisher price wyprobowalam pare zabaw malutki lubi i sie usmiecha wiec bedziemy sie bawic codziennie :) asiulka co do przepajania to moj woda pluje a herbatke pije tylko czasami jak ma na nia humor :) i wtedy wypija jakies 50ml ale to tez nie codziennie nie ma upalow i nie mamy problemu z kupka jest 1 dziennie wiec mysle ze ok zreszta nasza pediatra mowila ze jezeli nie chce pic i wszystko ok to nie musi maly moj nie chce dzis spac :( jak go klade to normalnie na mnie krzyczy :) to nie jest placz wlasnie to tak smiesznie wyglada jakby krzyczal na mnie :D:D:D xxxxxxx pomaranczko a co do ciebie to jak juz kiedys pisalam idz i zajmij sie czym pozytecznym nie zawracaj glowy normalnym ludziom mamy to forum po to aby sie wspierac i dzielic swoimi doswiadczeniami nie po to aby jakas znudzona zyciem osoba mieszala i psula nasza atmosfere spadam bo od paru dni probuje ogarnac strych z tesciowa ale cos nam nie idzie ;) weny nam brak no i maluszek nie bardzo do spania wiec nie za wiele moge zrobic milego dnia buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko wszystkiego najjjj z okazji urodzinek :-) zdrowka,radosci,milosci i przyjemnosci :-):-) co do szczepionek to slyszalam ze jak sie wzielo z nfz to na nastepne szcyepienie mozna wziac skojarzone, ale jak sie juz wzielo skojazona to nie mozna juz brac tej z nfz przy nastepnym szczepieniu Alunia slicznie spala, do 7 rano, o 8 zasnela i spala do teraz, wcina az zadyszki dostala :-P ita ja mam 2 siostry ale wzielismy za chrzestna siostre meza. jedna z moich siostr tak sie obrazila ze nie przyszla na chrzciny, nawet do kosciola. miejsca w restauracji mielismy zarezerwowane, siostra z rodzina , w sumie 4 os, nawet nie uprzedzili ze nie przyjda :-( strasznie przykro mi bylo, i zal kasy za te miejsca .. ech na dlugo pozostanie niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiem co chcialam napisac gdzis tam mi sie przwinal temat lat :) no wiec ja tez mam 25 niby malo ale powiem wam szczerze dwojka dzieci plus maz i czuje sie naprawde staro :):):) no moze przesadzilam w kazdym badz razie o wiele dojrzalej niz kolezanki w moim wieku ktore sa jeszcze same no ale taka kolej rzeczy trzeba wydoroslec i zajac sie malymi istotkami dawac im przyklad nauczyc zycia byc dla nich wsparciem wiec nie mozna juz hulac tak jakby sie czasami chcialo :) no nic uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie im starsze dziecko tym lepiej znosi i to fakt jak szczepi sie na nfz zawsze mkzna przejsc na platne a na odwrot nie:-\ chore ale jak wszedzie licza sie pieniadze. ja tak robilam poki maly byl maly na nfz a jak mial te 15 czy 16mscy to skojarzona bylam juz w ciazy za ciezko byloby utrzymac;-) Basiu najlepszego!!!! tralala to fajnie;-) moja dopiero zaczyna sie w glos smiac ale tez sie wzruszam;-) u mnie dzis ponuro potanczylam z dzieciakami i padam:-P lepsze jak silownia haha najpierw podnoszenie prawie 6 kg pozniej 12-13 tu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie ostatnio..duzo zajec..Ja za miesiac bede miala 28lat;) Mąż,dwoch synow a czuje sie naprawde mlodo;) Zamowilam sobie urządzenie do ćwiczen,od poniedzialku zaczynam jesli dzis lub jutro przyjdze-biore sie za siebie. Z dieta to nie wiem czy wydolam,do w tym tyg zjadlam juz 2sloiki smalu wlasnej roboty i 2kg watrobki-sama. Ja lubie jesc.. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Basia-najlepsze zyczenia,zdrowia,dla dzidzi,dla Ciebie o jak najmniej kłopotow. ;) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Niki jak sie karmi piersia nie trzeba odbijac,przynajmniej ja tak nie robie,po co dziecko wybudzac jak sobie usnie. Ja karmie roznie czasem ssie,10,5 min a n nocy i rano dluzej. Czuje,ze mnleko leci,wiec sie nie martwie. Juz chyba 3ch lekarzy pytalam czy dziecko moze spac glodne-na pewno nie. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX DZis znow z 2jka na zakupach-MASAKRA. Pani z lidla pilnowala mi starszego a ja siedzialam na palecie i karmilam mlodszego.. W niedziele jedziemy na 18nastke meza chrzesniaka-az mnie telepie jak sobie pomysle,80km w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja a zakladasz jakaś maseczke na twarz:-) czy jakoś specjalnie uważasz żeby małego nie zarazić? Basia wszystkiego naj czego sobie tylko zapragniesz. Niki no u mnie chyba aż tak dramatycznie nie bedZie ale przykre to. Ja 6.11 kończę 28 lat i nie czuje sie staro w sumie poszaleć poszalalam no ale czasem lampka sie zapala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nocy tez nie odbijam chyba ze slysze ze sie nalykala duzo powietrza jak sie kreci a tak to nie, w dzien tez roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×