Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość rybkaq1
Na plamy z kupek mydło biały jelen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, bialy jelen sprawdza sie super. u mnie tez ponuro a musze isc z nimi na szczepienie i do urzedu juz mi sie nie chce heh jesli chodzi o kupy moja rzadko robi, wczesniej robila co 2-3 dni a teraz miala przerwe 6 dni ale jak zacznie to ze 3 walnie w ciagu dnia, nie meczy sie to nie pomagam. z kolkami przy zadnym nie mialam problemow wiec wogole sie nie znam. odezwe sie po szczepieniu wiecej napisze bo narazie pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny miałam Wam pisać że od 29 października w biedronce ma być promocja Przygotuj malucha do zimy będą kombinezony(najmniejszy rozmiar z tego co wyczytałam to 62 na 68) ale i dla starszych dzieci jakieś buty i kombinezony i rajstopy niemowlęce:)oglądałam gazetkę w internecie to pomyslałam że się wiadomość przyda:)Aneta współczuję naprawdę wycieczki w taką pogodę i to z dwójką:)Ja się z Zuzią tylko wybieram 15 godzin:)najpierw ja makijaż fryzura ubranie potem Zuzia ale bez makijażu i fryzury heh:)ale zawsze to trochę trwa:)oby Ci sprawnie i szybko poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia z teściową kiepsko:( plecy wczoraj nieco lepiej, bo mąż małego nosił i zrobił mi porządny masaż... ale dziś jak od rana znów małego ponosiłam do odbicia... to ten mocny ból wraca... Tymek waży 6200... to Ty też spokoju z plecami nie masz... vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvv młody spał od 19 do 3, a potem od 3:30 do 6, a potem od 6:30 do 7:30 :) i teraz znów się położył, a ja zmykam za chwilkę obiad robić - coś jeść trzeba... vvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv w smyku są duże promocje na ubranka i zabawki, powiem uczciwie, że zakupiłam małemu spodenki dresowe po 3 pary na 74, 80, 86, po 2 body z długim rękawem na 74 i 80, kombinezon misia na 74... i wyszło mi po 35% rabacie ( plus miałam jeszcze dodatkowo 20zł mniej za newsletter) za body zamiast 16zł wyszło 8,35 zł, a za spodenki dresowe zamiast 17 zł wyszło 10,15 zł... za misia, który kosztował 45 zł, wyszło 27 zł... vvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv i ze 3 dni temu w tesco u nas była przecena pieluch pampers premium care rozmiar 3 (60kilka sztuk) za 30 zł... kupiliśmy chyba 6 paczek... może u Was też jest jeszcze ta promocja... ale nie znalazłam info w gazetce, po prostu w tesco kupujemy chemię i tak trafiliśmy, no i kupiliśmy też proszki w płynie persile o ponad 12 zł taniej niż normalnie... vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv kupki schodzą mi jak potraktuję je wyższą temp. prania za 1 razem, gdy piorę w 40stopniach nie schodzą, w 60 schodzą jak są z tego samego dnia, jak już leżą to 90 stopni i raczej schodzą... jak nie schodzą to spokojnie ubieram małemu i przy kolejnym praniu znikają... raz zdarzyło mi się użyć vanisha - mały nie miał wysypki, ale potem wyprałam w 30 stopniach i wypłukałam 2 razy - więc nie wiem czy jest sens podwójnie prać... przerzucam się z lovelli na persil sensitive, bo nie jestem w stanie znieść zapachu lovelli... vvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Asiulka jakbyś brała bromergon proponuję wziąć na noc i po pół tabletki (no i poprosić męża by w nocy podawał małą) - mniej jest zaburzeń, o których pisała Kasiula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaiulka też małego w gondoli planuję wozić jak najdłużej stąd duża gondola, liczę na przetrwanie zimy w gondoli... - vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv jak na mojego te na 68 były sporawe niedawno to już teraz się leciutko luźne.... pewnie pochodzi jeszcze góra do miesiąca i zmienimy na większe:) vvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Sikorka dzięki w takim razie chyba się zdecyduję na to, co Basia podrzuciła:) vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Ita, co prawda ja nie Goja ale delicol nie jest na receptę:) VVVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVVVVVVV Asiulka też nie pomogę z pojeniem, bo mój mały jak Zuzia Basi tylko na piersi i bez dopajania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita trochę jest tak jak pisze Basia, że inaczej to wygląda ze strony ofiary... która nie wyobraża sobie życia bez kata, jest tak uzależniona od swojego 'pana' , że bardzo ciężko jest jej odejść... nie wierzy, że potrafi być sama... poza tym oprócz przemocy fizycznej zapewne stosowana jest psychiczna - ofiara czuje się bezwartościowa, brzydka, upodlona, niesamodzielna... choć byłaby najpiękniejszą kobietą na świecie... ach i wina... ofiara zawsze czuje się winna, ma wmawiane, że to jej wina - choć tak nie jest ona tak czuje i choć zdaje sobie sprawę, że kat nie ma racji, to gdzieś w sobie po praniu mózgu przyznaje mu rację... i może jest to kontrowersyjne co napiszę, ale kobiety mają w dużej mierze to na własne życzenie - jak uderzy pierwszy raz trzeba zwiewać, ale kobiety wierzą, że facet się zmieni, że będzie lepszy, bo przecież jak nie bije to jest cudowny i dla tych paru momentów warto być z katem... czasem nigdy nie odchodzą, albo dopiero kiedy zostaną tak mocno pobite, że przekroczą jakiś punkt krytyczny... trzeba mieć nadzieję, że ten punkt krytyczny nie będzie wtedy gdy zostaną kalekami... no i jest jeszcze ten paraliżujący wstyd, który powoduje,że kobiety nie mówią o tym, co je spotyka tylko udają idealny związek i usprawiedliwiają wszystko... wyrwanie się z tego, to ciężka sztuka.... i niestety choćby tysiące osób chciało pomóc, to jak ofiara nie chce odejść na nic ta pomoc... vvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvv a młody już się budzi... więc zmykam vvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvv miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) pisalam na tym forum dawno temu, na poczatku ciazy, potem przenioslam sie na watek o cukrzycy ciazowej, bo mi wyszla w 13tc. i nie przeszla az do teraz, dalej insulina i dieta, ale to juz inna bajka od 29 lipca mam mojego bobaska przy sobie, mialam cesarke bo mala byla ulozona posladkowo. wazyla 4320 i miala 58 cm. Pisze dn Was zeby poradzic sie mamus po cesarce- robicie juz cos z brzuszkami ? cwiczycie? ja sie jeszcze boje ale chyba juz sie pogoilo w srodku? Alutka juz ktoras noc z kolei pieknie spala, od 23 do 6 i od 6.30 do 10 :-) :-) luksus :-) karmie tylko piersia, w dzien niestety co 1,5 godź :-\ wasze maluszki tez tak czesto jedza ? pediatra odradza mi MM , a ja sie zastanawiam czy nie kupic w sklepg.ge mieszanki, bo nigdzie sie nie moge wyrwac z domu bo mloda ciagle chce jesc :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam fajną stronę z zabawami z maluszkiem, co prawda z reklamą wielką fisher price, ale zabawy są fajne: http://www.fisher-price.com/pl_PL/playtime/joyoflearning/index.html vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvv Niki mój w dzień nawet na spacerze domaga się cyca, jeżdziliśmy do lasu, bo tam spokojnie mogłam nakarmić, a teraz staram się na krótkie spacery wychodzić po okolicy i wracać na karmienie i znów z wózkiem na spacer... młody też je często w dzień... tak jak u Ciebie...:) ale pewnie wiąże się to z tym, że maluszek chce się napić a jak już jest u wodopoju to i podje trochę...:) mój nie toleruje butli ani smoka... jestem akurat zwolenniczką karmienia piersią, mleko jest lepsze niż sztuczne, po prostu przestawiałam się na zakupy w internecie, a mąż spożywcze robi sam, czasem wyskakujemy razem z małym do sklepu jak jest najedzony i tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u pediatry na szczepieniu i znowu mnie nastraszyl, niby powiedział ze mały zachowuje sie już dużo lepiej ale i tak dziwnie. No to ja sie pytam co tzn dziwnie a on ze błądzi wzrokiem bez celu. No ma tak czasem ale tez skupia uwagę na mnie jak gadam do niego i sie uśmiecha i próbuje gadać. Ma 6 tyg i kilka dni a jak wasze maluchy w tym czasie sie zachowywały tez sie "zawieszaly" i bladzily wzrokiem jak sie coś pokazywalo albo gadalo czy odrazu patrzyły sie na dana rzecz? Napisanie mi dziewczyny plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora - nie, już nie jestem na tej diecie:) Na szczepieniu pediatra wyoglądała młodego i powiedziała, ze na pewno nie ma skazy. Kazała wprowadzać przetwory mleczne, więc jem 1-2 porcje dziennie i obserwuję. Zielonych kup już nie było, więc jest ok. Mleko sojowe dalej pije, bo jem sporo płatków z mlekiem, a z krowim byłaby za duża dawka nieprzetworzonego nabiału. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ita - tak jak vicodin napisała, delicol bez recepty, ale drogi, ok 50 zł. I on jest na rozłożenie laktozy z mleka, ma zupełnie inny skład niż np. sabsimplex czy temu podobne. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Basia - nie martw się o budowe, zobaczysz jaka to frajda!!! Zuzia będzie rosła razem z domkiem:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Boze jak ja wam zazdroszczę tych nocy!!! U nas było 5 pobudek, więc znowu padam na twarz:( Ale rano nakarmiłam smyka, połozyłam go koło siebie na łózku i poszłam dalej spać. Po prostu nie miałam siły podnieść się z łóżka (może to tez przez wczorajszy aerobik:) ). On sobie chwilę pogadał a potem spaliśmy do 10.30:D Dziwnie, bo o tej godzinie już miałam dom posprzatany, obiad naszykowany a dziś dopiero jem śniadanie:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niki - witamy na nowo:) Ja nie po cesarce, ćwicze od 4 tygodnia ale brzuszki dopiero od tygodnia. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Na kupki mam niemieckie mydełko na plamy. Seifgelle bodajże się nazywa, nie pamiętam dokładnie. Ale jest super na wszelkie plamy:) A piorę w Dzidziusiu i uwielbiam jego zapach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki ja jestem po cesarce i mi położna mówiła że ćwiczenia brzucha dopiero po 3-4 miesiącach. Ita moja jak miała 6 tyg to też błądziła wzrokiem po ścianach, przedmiotach, dopiero od jakiegoś tygodnia skupia uwagę na zabawkach, na mnie, gada po swojemu i się śmieje od ucha do ucha :) A jutro skończy 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita... mój mały zaczął skupiać na dłużej wzrok jakoś tak po skończeniu 7 tygodni - wcześniej pojedyncze uśmiechy, teraz ma już 10 skończone i powiem uczciwie, czasem jak jest u mnie na rękach i jest zafascynowany kantem okna to można do niego gadać... jest zapatrzony w przestrzeń i już... :) pojedyncze uśmiechy zamieniły się w gaworzenie i w kilkuminutowy śmiech jakoś tak po 7 tygodniu... w sumie z dnia na dzień było tego coraz więcej... teoretycznie jak się bardzo niepokoisz możesz iść do innego pediatry na kontrole... tylko czy jest sens... mój mały w wieku 6 tygodni raczej nie nawiązywał super kontaktu i nie był nie wiadomo jak podatny na interakcje głosowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi położna mówiła że jak mleko już się chce to pić to najchudsze ale ja raz na kilka dni jem płatki z takim1,5% i z małą ok. Powiem Wam że moja Zuzia robi kupki różnych kolorów jedne złote ale i są też takie oliwkowo zielone. Ale nie martwię się bo nie ma żadnych innych złych objawów a ponoć i taki kolor kupki na piersi mogą mieć:)Goja no mam nadzieję że frajda:)ja to jak zacznę urządzać to będzie frajda dla mnie ogromna dopiero:)Goju zobaczysz i u Ciebie Igor niedługo zacznie dłużej spać:)Ita moja Zuzia ma prawie 3 miesiące a jak zapatrzy się na zapaloną lampkę to nawet przy jedzeniu odwraca głowę i taka zawieszona jest heh:)Niki hej:)moja mała też często je w ciągu dnia:)nawet nieraz co 40 minut:)chce to jej zawsze daje:)w nocy śpi mi za to po 7 8 godzin:)Ja rodziłam naturalnie więc nie wiem jak po cc jest z ćwiczeniami:)Eh wiecie kłócę się z mężem bo nie byłam jeszcze u ginekologa po porodzie a już 3 miesiące będzie eh ale nie mam ochoty iść:(zwłaszcza do tej mojej lekarki po tym wszystkim. Eh:(Vicodin super naprawdę super opisałaś stronę ofiary. Idealnie jak psycholog:)Ja jako że taką ofiarą byłam to się zgadzam z każdym słowem Twoim:) I to faktycznie jest tak że na własne życzenie się taki los ma. Ja się za późno otrząsnęłam i za późno to wszystko skończyłam i źle na tym wyszłam ale lepiej późno niż wcale:)Ja zaczynam dopiero Zuzi 68 zakładać jeszcze ciut duże:)ale niedługo już będą idealne:)Kurcze u mnie nie ma Tesco w Krakowie jest musiałabym jechać po te pampersy albo męża wysłać. Ja kupuję już 3 dawno i raz mam te premium care a raz te zielone pampersy active baby. Ale one nie mają siateczki tej fajnej akurat według mnie:)Vicodin ja właśnie dla małej kupię ze Smyka też na internecie:)fajnie że napisałaś:)Szkoda że z teściową kiepsko:(a te plecy nasze eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia promocja jest do 29.... i dostawa w sklepie internetowym jest każdego dnia... dlatego warto czasem chwilkę poczekać, bo jednego dnia czegoś nie ma a drugiego jest - zawsze rano patrzę:) w sumie spodnie wyczekałam chyba ze 3 dni, by były we wszystkich rozmiarach - no ale to z drugiej str. też ryzyko... zapomniałam napisać wcześniej o tej promocji... - trochę mamy na głowie ostatnio...:( vvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvv a młody śpi dzisiaj co chwilę...:) oby nie był chory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita - rozumiem twoje zmartwienie, bo sama tez bym się bała, jakby mi lekarze tak mówili:( Na pocieszenie ci powiem, że jak u dziewczyn, mój tez w 6 tyg. błądził oczami i nie było z nim zbyt dużego kontaktu. A potem jednego dnia wszytsko się zmieniło! Od pierwszego uśmiechu:) Zaczął słuchać, co mówię, patrzeć na zabawki i się śmiac:) Cierpliwości, każde dziecko inaczej się rozwija. Dziś Igor ma 8,5 tyg. i potrafi godzinę gadać do zabawek na macie:) Zobaczysz, u ciebie tez tak będzie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Basia - super że po takich przejściach jesteś taką optymistyczną, ciepłą osobą:) Że cię to nie zniszczyło. A własny dom to wielkie szczęście. Do tego rodzina, kochane dziecko i czego chcieć więcej? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja też karmie na żądanie, ale tak mniej więcej co 2 godziny. Jak jesteśmy na zakupach to młody śpi nam cały czas, nawet i 4 godziny! Więc wszędzie go mogę ze sobą zabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia jeszcze jedno na dziale chłopięcym są śliczne niebieściutkie i zielone spodnie dresowe - na dziewczęcym zazwyczaj fiolety i róże... więc jakbyś ubierała w inne kolory niż róże warto zajrzeć :) zmykam odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dotarlismy ;P maly wracajac zasnal na stojaco heh ale w przechodni spiewal mala gadala wiec sie babki posmialy ;P wazy 5650,tez karmie na zadanie ale teraz juz dluzej wytzrymuje w domu ok 2-3 godz a jak wyjdziemy to jak u goji i 4 przespi smoczka ma tylko da zasypiania i to musi byc najedzona inaczej pluje dalej niz widzi ;-) Ita u mnie podobnie jak u dziewczyn bylo, jakos 7 tydzien moze wiecej nawet, w gondoli tez bede wozic jak najdluzej ale jak mala nie spi otwieram jej budke zeby sobie popatrzyla ii nie pamietam co jeszcze chcialam ;-) aaa zajrzalam na poczte slodkie wszytskie dzieciaczki sa :) tylko zacalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ita moja też dopiero niedawno zaczęła wodzić wzrokiem za zabawkami i nami, pierwsze świadome uśmiechy koło 2 tyg temu były..więc może faktycznie wybierz się do jakiegoś innego pediatry bo może ten aktualny jakiś przewrażliwiony zbytnio:) Asienka to trzymam kciuki za szybkie wyhamowanie laktacji. Co do ćwiczeń po cc nie mam pojęcia bo rodziłąm sn Basiu ja jestem przed remontem domku, w którym mamy zamair zamieszkać za jakeiś 2 lata więc też się obawiam ale i cieszę.. Byłam dzisiaj z małą u pediatry waży 4,5 kg, ze szpitala wychodziła z wagą 3070, pediatra mówi, że przybiera w dolnej granicy normy więc trochę się martwię ale je co 3-4 h nbie płacze.. co myślicie o tym? Vicodin to na stronie www smyka są takie promocje czy gdzie ich szkuać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita- nasivinu są 3 rodzaje, najsłabszy od 3miesiąca niby ale mi lekarz mówił że spokojnie można już od 2 miesięcy :) Basia- na niektórych fotkach też miałam takie wrażenie :) może mamy wspólnych przodków? hehe :D :P Mój mały wczoraj zasnął o 19:30 !!!!! i spał do 6:30 !!! Po czym cmoknął 2 razy i spał do 8.. szok :) :D I wczoraj zaczął się kulać.. to nie za szybko? Bo córcia miała pół roku i nie umiała z pleców na brzuch, a Brajan już w dwie strony :) a waży ok 5400 i ma 64cm na tą chwilę :) My mamy szczepienie za tydzień.. buuu :( A dziś małe słońce nas obudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja malutka od jakichs 3 tygodni skupia wzrok na przedmiotach, przedtem tez bladzila oczkami, kazde dziecko ma swoje indywidualne tempo rozwoju i nie wszystkie mata te same umiejetnosci w tym samym czasie. Alunia choc od dawna gaworzy to nie potrafi smiac sie na glos, a dziecko mojej sasiadki 3 dni starsze od Ali juz potrafi jakis czas bylismy dzis na usg bioderek, prawie godzina jazdy samochodem bo mieszkam na wsi, i wyobrazcie sobie ze pani doktor wziela urlop az do 30.10 i pojechalismy niepotrzebnie, nikt nas nie zawiadomil, a dawalam nr telefonu ! ech szkoda gadac, ale sie nasluchalam od meza epitetow :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetestowalam ostatnio pieluchy DaDa z biedronki, sa super! i duzo tansze od pampersow, nie uczulily mi malej jak huggisy. polecam! maja tez chusteczki nawilzane, tez swietnie sie sprawdzaja. jutro to szczepiene :-[ ojj ciezka przeprawa bedzie.. a pytalam ostatnio pediatre czy przy bardźo wysokich cukrach , np ponad 300, moge karmic piersia to nie wiedziatk, u diabetologa mam wizyte 6 grudnia :-[ i kogo mam sie zapytac.. :-( a w necie nie umiem nic wyszukac . do tego mam takie 2 wstretne pieprzyki, po ciazy zrobil w sie chropowate i gdzieniegdzie zmienily kolor i do tego urosly, jeden na piersi a drug na brzuchu, chyba mnie czeka wizyta u dermatologa :-\ moja mama miala nowotwor i jestem teraz troche przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_mag_ogia
Niki, moja siostra miała takiego dużego pieprza, właściwie znamię i po ciąży też zaczęło się coś z tym dziać, lekarz kazał wyciąć, zbadali, okazało się, że to nic groźnego, tak czasami hormony wpływają na znamiona podobno. Fajny topik, podczytuje czasami. Vicodin, nieraz jak piszesz o swoim dziecku to jakbym czytała o swoim - tak samo się zachowuje jak Twój. A tak w ogóle to jesteś lekarzem? Jesli tak to jakiej specjalności? Przepraszam ale nie mam czasu za bardzo, żeby samej szukać na wcześniejszych stronach. Też mam chłopczyka, ur. 7 sierpnia, już tu kiedys raz pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.ga..ta...
goja podkradlam przepis na szarotke sypana i wyszla pyszna, tak wiec dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampersów Dada to miałam jedną paczkę i na codzień były ok, ale jak była chora i dostawała antybiotyk to odparzyła sobie strasznie pupę... Kupiłam od razu pampers premium care i przeszło po 2 dniach smarowania i zmiany pieluch na lepsze. Dada maja ten minus że jak maluch nasiusia to pielucha jest wilgotna od razu, a pampers jednak wchłania więcej i dopiero po większej ilości jest mokra. Teraz w kauflandzie jest promocja pampers premium care za 37,95, ja kupiłam 3 paczki bo są naprawdę fajne, a w normalnej cenie mnie nie stać na nie. My dziś kolejny dzień ćwiczymy zasypianie w łóżeczku bez lulania na rękach i powiem wam że prawie za każdym razem zasypia sama. Czasem muszę być obok, potrzyma mnie za palca, i usypia po kilku minutach. Bo mi babcie i ciotki rozpuściły ją ostatnio ale już wracamy do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta, Kaja chyba podobna do Olka, co? Zwłaszcza na tym zdjęciu na macie- tak mi się wydaje :) A wiesz że przez 3/4 ciąży mój Brajan był Olkiem? :P Na koniec nam się odmieniło :) a co do plam z kupki to my nie mamy takiego problemu, bo w niemczech nie ma płynów do prania dla dzieci! więc pierzemy w zwykłym CORAL i wszystko schodzi :P w PL prałam ręcznie w zwykłym proszku a później wrzucałam do prania z płynem dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw skrótem: - plamy najpierw woda pod kranem z mydłem ale od razu a potem pranie i nie ma sladu - Basiu mi mówili zeby pic jak najtłustsze mleko ja pije 3,2 - hamowanie laktacji jakos idzie bez prochów ale!! tragedia, Pola nie dosc ze rzadka kupa to jeszcze zielona! ale wiem czemu chyba, napiszcie czy to moze byc to..przez miete!!hamuje laktacje mieta i nie pomyslalam ze jej moze zaszkodzic...zawsze pije ziołka albo koper, albo rumianek...jak myslicie? mieta jest ostra a ja pije kubek rano i kubek wieczorem...jesli to to musze wylac 400 ml mleka :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo herbatka z kopru bo jej podałam 50 ml bo nie bylo kupy dwie doby...przeczytalam ze mieta to sie leczy rozwolnienie u niemowlakow...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×