Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

widze że mamusie korzystaja z ostatnich chwil bez maluszków;) ja się dzoś troszke poleniłam, upiekłam placka z jabkami i tyle;) leże prawie cały dzień i ogladam filmy z mezem. połozna i lekarz sie myliły;) bo mały nie wyszedł do soboty. dobrze mu w brzuszku;) oznak porodu nadal brak;) dobrej nociki kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiulka masz racje chyba nigdy! bynajmniej tak sie czuje! a jeszcze ten upal.. Karolinka zdjecia przepiekne!!!! a te z brzuszkiem i starszym synkiem z imieniem gabrys na brzuchy cudowne!!!!! widzialam reszte zdjec- wszystkie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po tym spacerze do pizzeri myślałam też, że urodze a tu nic:P Noc spokojna. Dzisiaj mąż zaczyna nocki i pewnie jak na złość młody będzie się pchał na świat:D Oby nie, jutro mam wizytę u gina i chciałabym jeszcze sprawdzić co i jak. A i naczytałam się wczoraj o drugim porodzie, większość źródeł potwierdza, że jest szybszy. Licze ta no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe goja ja też na to liczę. Obudziłam się dziś i było już widno. nie mogłam uwierzyć że przespałam noc bez bólu brzucha, chodzenia do toalety i omineło mnie rwanie nogi. Oj dawno tak nie pospałam- to teraz mogę rodzić hehe . Póki wypoczęta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ale dzis mamy sliczna pogode szkoda ze moj D. pracuje znowu.....wroci ok 17 wiec ja sobie sama zaplanowalam dzionek o 13 do kosciola a pozniej do przyjaciolki;) kurcze ale mialam ciezka nocke mialam idiotyczny sen ze urodzilam ciemne dziecko w dodatku bez nozek i cale bylo powykrzywiane ........ masakra doslownie dopiero moj mnie obudzil bo strasznie plakalam... wrrr.... moze dl;atego mialam taki dziwny sen bo juz coraz czesciej mysle o porodzie i chcialabym juz byc po.....niewiem juz sama. milego dzionka kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinkaa_j przepiękne zdjęcia z sesji. Synuś kochany a oczka przepiękne. Będzie miał powodzenie :) Wszystkie zdjęcia super są. tralalalapimpirimpi jejku biedna jeszcze się męczysz a już po terminie i to druga ciąża.... goja27.10, oliwia27l dziewczyny ja też na to liczę :) Dla pocieszenia moja sąsiadka która rodziła w kwietniu drugi raz po przyjechaniu do szpitala urodziła małą w godzinę :) a pierwszy poród trwał podobno 24 h. Każdy poród jest inny ale życzę nam szybkich porodów. Ciekawe czy ma znaczenie odstęp czasowy pomiędzy jednym a drugim dzieckiem..... Dziś moje chłopaki pojechali z teściami na wycieczkę na cały dzień więc zostałam sama z psem :) Coś czuję, że się będę nudzić bo nie jestem przyzwyczajona do zostawania samej. Byłam w kościele i było strasznie gorąco, że aż musiałam siedzieć cały czas a potem wybrałam się do sklepu niedaleko. Powiem Wam, że się strasznie zmachałam :) Ta końcówka ciąży jest już ciężka. Człowiek się toczy po ulicy. Jeszcze czasem łapie mnie jakby skurcz w pachwinie bo mała naciska na jakiś nerw brrrrrr..... Pisałyście o lodach czekoladowych :) ja tez uwielbiammmmm. Nie wiem czy próbowałyście te z Lidla w niebieskiej wanience. Są pyszne a kosztują coś ok 7 zł. Mają kawałki czekolady. U mnie teraz leje deszcz i jest czym oddychać ufff :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich wyników moczu to pokazywalam je mojej ciotce co jest pielęgniarka i okazało sie ze mam za dużo erytrocytow a nie leukocytow co oznacza, ze zbiera mi sie jakiś piasek i muszę dużo pić. Od soboty pije wiecej ale nie wiem czy to coś wpłynie na wyniki a już jutro muszę oddać mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuśki;* u mnie spokojna noc, ostatnio super spie, do wc chodze tylko cos co 3 godz. i mały w nocy sie juz nie wierci tylko cihco siedzi w brzuszku;) do mnie wczoraj mama przyleciał;) u mnie była cos około 23 i przwiozła mi prawdziwe ogórki takie prosto z działki, i wszstkie zjadłam odrazu i popiłam woda gazowaną;) rewolucja po 15min na max;) jutro mam kolejny masaż szyjki, i od rana mówie do małego żeby dziś wyszedł żeby mnie to omineło;) pogoda u mnie straszna pada deszcz, to znaczy leje jak z cebra i jest około 19 stopni. tez czytałam o tym że drugi poród jest szybki;) aby tak było kochane;* u mnie tez mam nadzieje że szybko pójdzie;)mimo że to pierwszy;) ugotuje obiad i będe sie nudzić;) miłego dnia kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez strasznie duszno... Wzięłam się za łóżeczko i nałożyłam pościel, założyłam przewijak i tak już ślicznie wygląda:) Dopakuję tez resztę rzeczy do torby. Wynudzę się kolejny dzien i juz sama nie wiem, czy cieszyć się, że jeszcze mamy luz, czy tez marudzić, że nudno:P kasiula - mam podobnie jak ty, ostatnio czuję się super, w nocy dobrze śpię i gdyby nie czasem jakieś bóle no i odstający brzuch, to nie czułabym tej ciązy! A w pierwszej na tym etapie czułam się strasznie... I musiałam chodzić w męża koszulkach i butach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ Camerata.............28........Kraków.............22.08 -...........córka............Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka Margaretka ........ 24.....Inowrocław...........10.08........dziewczynka.... ...Nicola MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał......... Basia2510...........25............12.08. ... ......28.07...........Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory nude zabijałam na basenie ale od przedwczoraj strasznie mnie boli noga i biodro i nie daje juz rady. Teraz to będzie sie ciagło.... żeby choć wiedziec kiedy ... a tu dwa tygodnie wczesniej , dwa pózniej- heh miesiąc rozjazdu..... i nic tylko czzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
dziewczyny mam dzis takiego dola ze jeszcze nie urodzilam, juz po terminie a ja dalej zadnych skurczy czy boli :( jutro mam sie zglosic na ktg do szpitala, teraz bede chodzic co 2 dni na zapis, znowu zamartwianie sie komu podrzucic synka na ten czas bo maz nie da rady brac co 2 dni wolnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata - współczuję tego stresu:( A do szpitala masz skierowanie jakby nic się nie działo? tralarimpi - jak u ciebie? Coś się nie odzywasz, może to już:D Jakoś się zrobiło spokojnie na forum, może niedługo wszystkie dadzą znać, ze już są po porodzie:) Ja dopakowałam torbę i chyba już wszystko mam. Zrobię sobie kawkę i pójde trochę na ogród. Taka leniwa, upalna niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss. Mbą
A u mnie żadnych bóli,skurczy ani czopa nie widać..coż jeszcze tydzien do terminu a ja czuję się jakbym była w 6stym miesiacu a nie na końcu ciąży... Mój 2latek super się bawi od piątku nad morzem a ja strasznie tęsknie i nie wiem co mam ze sobą zrobić... Co do rozstępów to mam może ze 4paski po poprzedniej ciąży,na które nic nie pomogło-a wypróbowałam wiele mazideł. Zastanawiam się nad usunięciem laserem-zobacze jak mój brzuch będzie wyglądał za jakiś miesiąc,dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie żadnych bóli,skurczy ani czopa nie widać..coż jeszcze tydzien do terminu a ja czuję się jakbym była w 6stym miesiacu a nie na końcu ciąży... Mój 2latek super się bawi od piątku nad morzem a ja strasznie tęsknie i nie wiem co mam ze sobą zrobić... Co do rozstępów to mam może ze 4paski po poprzedniej ciąży,na które nic nie pomogło-a wypróbowałam wiele mazideł. Zastanawiam się nad usunięciem laserem-zobacze jak mój brzuch będzie wyglądał za jakiś miesiąc,dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawka dla mojej kruszynki: 1.CIUSZKI W ROZMIARZE 56: - kaftanik + śpiochy komplet 5x - body kopertowe długi rękaw 3x - body kopertowe krótki rękaw 3x - śpiochy 6x - body 4x - kaftanik 5x - koszulka 5x - pajacyk 6x - pajacyk piżamka 2x - półśpiochy 8x - czapeczka 2x 2.CIUSZKI W ROMIARZE 56/62: - czapeczka cieplejsza 3x - okrycie kąpielowe 3x - rajstopki 4x - rękawiczki niedrapki 3x - skarpetki bawełniane 5x skarpetki frotte 5x 3.CIUSZKI W ROZMIARZE 62: - śpiochy 9x - body długi rękaw 4x - body krótki rekaw 4x - body 4x - kaftanik 5x -koszulka kopertowa 5x - pajacyk 5x - pajacyk piżamka 2x - spodenki 3x - półśpiochy 4x - sweterek 2x - wiosenna czapeczka 3x - kombinezon 2x - śpiworek do spania 3x 3.AKCESORJA - wanienka 1x - stojak do wanienki 1x - bawełniane myjki 1x - płatki kosmetyczne 1x - szczoteczka + grzebyczek 1x - patyczki 1x - gaziki jałowe - gruszka 2x -proszek do prania białych ciuszków 1x - proszek do prania kolorowych ciuszków 1x - sudecrem 2x - mydło 1x - krem na każdą pogodę 1x - krem przeci odparzeniom 1x - puder 1x - oliwka 1x - szampon 1x - krem na słońce 1x - mleczko nawilżające 1x - chusteczki do pupy 2x - żel do mycia 1x - płyn do kąpieli 1x - bepanthen 1x - pampersy - woreczka na brudne pieluszki 2x - pieluchy flanela 10x - pieluchy tetra 30x - kosz na brudne pieluch + wkłady 1x - łóżeczko 1x - materac 1x - kołderka + poduszka 1x - moskitiera + stelaż 1x - pościel do łóżeczka 3x - pościel do wózka 3x - łóżeczko turystyczne 1x - komoda 2x - szafa 1x - przewijak 1x - wózek 1x - torba do wózka 1x - termometr 1x - wyparzacz 1x - laktator 1x - pojemniki na pokarm 10x - 3x butelka 125 ml - 3x butelka 250 ml - termoopakowanie podwójne 1x - termoopakowanie pojedyncze 2x - elektryczny podgrzewacz 1x - szczoteczka do mycia butelek 2x - pojemniki na smoczki 4x - łańcuszki do smoczków 4x - pokrowiec na przewijak 1x - becik 2x - pozytywka 1x - karuzela 1x - podkład od przewijania 1x - mata edukacyjna 1x - leżaczek bujaczek 1x - elektroniczna niania 1x - monitor oddechu 1x - moskietiera do wózka 1x - folia przeciw deszczowa do wózka 1x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pisze z telefonu i przepraszam za bledy w pisowni ale mam chwilke czasu bo corke wzieli do kapieli . urodzilam w piatek corke nicole o 14.45 waga 2700 i 50cm malutka kruszynka z niej .porod z nienacka nic mi nie bylo do 12 a pozniej dostalam strasznych boli dojechalam do szpitala z glowka na wierzchu skurcze 2 godz i 35 minut a porod 10 minut. nie nacinali mnie naszczescie. Mam nadzieje ze jutro wyjdziemy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ Camerata.............28........Kraków.............22.08 -...........córka............Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama......30.......02.08....18.07......3590..... ... . 54.......synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał......... Basia2510...........25... 12.08. ... .28.07........... ... Zuzia Margaretka.........24......1 0.08.........03.8......2700...... .50...... Nicola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margeretka-gratuluje;* a trallaaa...-pewnie rodzi;) i dobrze. ja byłam na spacerze zrobiłam pierogi, i mam dośc ide się myć i spać. mały strasznie dziś aktywny;) buziaki mamcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde,fajnie,że następna sobie tak dobrze poradziła... Wielkie gratulacje i powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka gratulacje !!! Pozazdrościć, bo nie dość ze poród niemal natychmiastowy, to sposobem naturalnym i do tego bez nacinania. SUper! Ja mam miec cesarkę i ogromnie sie jej boję, ale gdyby ona nie doszła do skutku to porodu naturalnego boje się identycznie jak cesarki.........szok........ Dziewczyny czy opuchnięcia stóp powinny rano po przebudzeniu się cofać? Mam sporąo puchliznę zwąłszcza lewej stopy, rano mam wrażenie że nie mija. Ciśnienie zwykle niskie, badam sobie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka - o kurcze, ale ekspresowa akcja!!! Serdeczne gratulacje:) 30już30 - teraz już może nie schodzić, nie martw się. A mnie coś dzisiaj goni do wc i już sobie wkręcam, że zacznę rodzić:P Mąż pojechał na nockę... Idę się wykąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka :)
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _____________________________________________________________________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.............córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08...............synek.........Kacper.. karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08.............synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08.........??............??....... KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08................??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................15.08...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.08.............synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08..........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08............synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08.............synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...............??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.08...............??...........??........ Camerata.............28........Kraków.............22.08-...........córka...........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08............córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08..........córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08...........córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08..............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26.08............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08..............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................26.08..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............córka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.08 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.08.............córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05.09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...........??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13.08.............córka......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA........DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ******************************************************************************************************** letnia_mama.......30.......02.08.......18.07.........3590.........54.......synek......SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07.........3200.........53.......Michał.....SN Basia2510...........25......12.08.......28.07.........2900.........55.......Zuzia.......SN Margaretka.........24......10.08.......03.08..........2700.........50......Nicola......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×