Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość Quore88
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08 ..........??.....................?? Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08. ... ..........córka........Natalka goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08. ... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka..............?? AgataK..............27..........?????????................ 30. 08..............córka.....Helenka Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................W AGA /DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90/ 54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53....... ..Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........? ??? /??...........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2 900 /55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........27 00/ 50.........Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3 420 /56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08......... .32 00/50.........Adam..........SN .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08......... .38 50/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08........... 398 0/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08.......... .41 30/57.........Franek.......SN vicodin...............29.......16.08.......10.08......... .33 20/54........Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??..... ... ....3400/55..........Maja.........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08.......... 300 0/50..........Gabryś......SN 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ...11.08......3500/54.....Wiktorek....CC Quore1988..........24........10.08...........14.08.......2800/55.........Kacerek........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quore - gratulacje!!! Ja mam dzisiaj napad energii:) Umyłam okna na piętrze, wyprałam firanki i powiesiłam. Obiad już sie kończy:P A kapie ze mnie pot ciurkiem!!! Teraz idę z młodym na ogród, ale jak do wieczora nic nie ruszy, to poodkurzam jeszcze i umyję podłogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszly tydzien bedzie obfity w porody bo najwiecej nas ma.termin na najblizszy tydzien:) i nastanie cisza na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - może to być czop ale wypada nawet do 3 tygodni przed porodem! Kurcze u mnie nawet jednego durnego skurczu! Dotleniam się na ogrodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
dziekujemy :) myslalam ze bedzie gorzej ale nie było tak strasznie :) teraz dochodze do siebie w poniedziałek zdjecie szwów musze przezyc i ok ... jeszcze mam pytanko o piersi ... karmie naturalnie zwijam sie z bolu na sutkach mam strupki ale zaciskam zeby i jakos daje rade, ale chodzi o porady jak mam dbac o piersi zeby jakies zastoje mi sie nie robily itd mozecie mi cos na ten temat napisac z gory dziekuje pozdrawiam i trzymam za reszte kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w domu, a nie na porodówce ... normalnie chce mnie trafić ... ale nie wykurzam małego domowymi sposobami, bo jak widzę niewiele to daje. goja, Ty cały czas pijesz tę herbatkę z liści malin? I jak długo ją już pijesz? asiulka, może to być czop ... i równie dobrze możesz zacząć rodzić dzisiaj, a równie dobrze za 2 tygodnie ... mi chyba też odchodzi w końcu czop ... ale czuję, że do poniedziałku to nic się u mnie nie ruszy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quore - ja po prostu przystawiałam młodego wtedy gdy chciał. A podczas zastoju pomogły mi liście z kapusty. Można delikatnie rozmasowywac piersi jak są twarde. Uważaj z odciąganiem, zeby jeszcze bardziej nie pobudzić laktacji. Gosiaaa - ja piję szklankę dziennie od 36 tygodnia. Nie piję wiecej, bo po prostu nie pamiętam:) Jejku mamy jeszcze gości dzisiaj. Dobrze że ciepło to siedzimy na ogrodzie, ale i tak czuję się zmęczona. Co do czopa - mi teraz nie odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quore pochyl sie nad.wanna.i "obij" o.siebie.piersi ponoc pomaga dobrze.tak.mowili na.szkole.rodzenia...no i kapusta bylam na.chwile.w.hipermarkecie i tak mnie brzuch bolal.ze.heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja rodziłam cc nie sn...jak ostatnio pisałąm pojechałąm do tego szpitala,ale położna powiedziała żebym poczekałą pół godz bo bedzie ordynator a wtedy nie miałąm silnych bóli więc (ja głupia) pomyślałąm,że skocze jeszcze na zakupy.Pojechałąm do rosmana,obskoczyłam kilka sklepów z ciuchami i takich tam...wchodzę do szpitala a tu mi coś po nogach cieknie...położna przybiegła,lekarz mnie bada,usg,przychodzi ordynator popatrzyła na wyniki,zbadał mnie i pyta kiedy ostatnio jadłąm bo będzie cc!!!!! JAk byłam w szpitalu o 16nastej tak juz o 18nastej miałam synka na rękach. Maly jest grzeczny,je,sra i śpi. Brat go zaakceptował,pomaga zmieniać pieluchy,wozi w wózku tak,że aż serce staje czasem;) Nie mam problemów z karmieniem piersią ale zastanawiam się czy nie podawać w dzień mm na jakieś 2 karmienia bo czasem zdarza mu się jeść godzine...cóż,zobaczymy później jak zostanę sama z 2jką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka358 mi jak czop odszedł,to i za parę godzin wody chlusnęły więc nigdy nie wiadomo,tak chciałam rodzić sn a tu lekarz się nie zgodził ze względu na bliznę po poprzednim cc,mam na wypisie ,,zagrażające pęknięcie macicy,, Widzę,że dużo z Was już po,podczytuje trochę,póki mam czas. Starszy pod opieką moich braci,młodszy śpi a jak nie mam siły się ruszyć. Ze szpitala wyszłam lżejsza niz przed ciążą a teraz przez 2 tyg przytyłam 4kg.odkąd urodziłam objadam się jak opętana;( Ma tak któraś? W ciąży wcale nie miałąm apetytu..może to przez karmienie cycem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dziś od rana chodzę jakby mnie ktoś w głowę strzelił, śnięta taka. Byliśmy dziś trochę na mieście, potem pojechaliśmy na małą wycieczkę, a jak chodziliśmy po sklepach to jakiś ból mnie złapał, jakby skurcz, ale czułam go z prawej strony brzucha tylko. Aż usiadłam bo iść nie mogłam. Ale puściło, od tamtej pory cisza. Miałam dzis sprzątać, ale nie dałam rady. Kurde znowu mam prawą nogę połowę bardziej spuchniętą niż lewa. Nie wiem skąd to się u mnie bierze. Asiulka ja od jakiegoś tygodnia mam dużą ilość śluzu takiego mlecznego i klejącego, raz taki glut biały wypadł, nic więcej. Jutro mam zakaz rodzenia od mamy, bo niedzielne dzieci podobno leniwe :P. W poniedziałek będziemy po urzedach biegać, więc też odpada, muszę czekać na wtorek ;). Chociaż ja to bym chciała już teraz, tak jak wszystkie pewnie :P Asiulka przyszły tydzień dużo ma termin, a ciekawe ile z nas urodzi :) Quore gratulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUCKJE wyprawka ubranka
witam mamusie / przyszłe mamusie zapraszam na moje aukcje gdzie wystawiam ubranka / i nie tylko / po mojej córce. możecie znaleźć tam prześliczny kosz Mojżesz http://allegro.pl/kosz-mojzesza-stojak-2-okry cia-gratis-spiworek-i2567882051.html nowy przewijak z gratisowym śpiworkiem http://allegro.pl/nowy-przewijak-na-komode-lo zeczko-gratis-spiworek-i2567882096.html dużą podusie dla kobiet w ciąży oraz do karmienia http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy -do-karmienia-170cm-i2567882105.html prześliczny cieplutki rożek z uszkami http://allegro.pl/przesliczny-cieplutki-rozek -z-uszkami-na-rzep-i2567882072.html okrycie kąpielowe http://allegro.pl/rozowy-reczniczek-okrycie-z -kaprurkiem-piesek-i2567882086.html oraz wiele ślicznych markowych ubranek http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5280 944 co jakiś czas wystawiam nowe rzeczy, można skompletować prześliczna wyprawkę naprawdę tanio ! serdecznie zapraszam i życzę lekkich porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny rzadko człowiek ma czas by wejść i coś napisać :) Córka ma juz 2 tygodnie i daje popalić szczególnie nocą;/ w dzień śpi a w nocy nie :( i chodze pół przytomna;/ za tydzień idziemy an wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka.wszystko mam tak samo jak.Ty..skurcze po jednej stronie brzucha, glutka i mega dzis jestem flak..ogladamy z mezem.filmy w.lozku ;) seksik zaraz.poprobuje znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka1988 masz racje duzo nas jest z terminem na nastepony tydzien ja mam na niedziele przyszla a wogole sie nie czuje jak do porodu wiadomo ciezko juz mi jest jka niewiem i juz tez bym chciala byc po.... dzisiaj bylam w na zakupach bylam padnieta ale gdy wrocilam do domu naszla mnie sila i ogarnelam caluy domek wlacznie z lazienka a teraz usiadlam i pewnie tak szybko nie wstane..... co do seksiku to to chyba nie dziala probujemy i nic chociaz moj D. ma opory twierdzi ze nie chce zrobic krzywdy naszemu synkowi (ach ci dzwini faceci hehe ) za chwilke znowu plecie ze czuje sie jakby mial seks z wlasnym synem haha ale i tak wkoncu wychodiz na moim,;) w poniedzialek wezme sie za chwasciki przed domem tzn postaram sie bo niewiem czy dam rade sie zginac i mycie autka w srodku..... milej soboty kochane buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quore- ja też przystawiam małego kiedy chce... a jest to mniej wiecej co 3h, jak piersi mam mocno twarde to idę pod prysznic i masuję letnią wodą, a później laktator ale tak max 3-4 pociągnięcia żeby tylko ulga była:)) Jak masz poranione brodawki to polecam nakładki silikonowe!! Mi baaardzo pomgły!!! No i smaruj sutki swoim mlekiem i zostawiaj piersi odkryte aż nie wsiąknie, i po karmieniu i między karmieniem:) Mi to pomogło:) i zagoiło się bardzo szybko! Miss M.- ja akurat po porodzie straciłam apetyt i jem tylko dlatego że muszę żeby utrzymać laktację :) A jeśli mogę Ci doradzić to nie dawaj mieszanki dziecku tylko wodę z glukozą, bo jak się przyzwyczai do mleka modyfikowanego to czasem może zrezygnować z piersi, ja tak miałam z córcią.. aż w końcu pokarm zanikł:( A glukoza też nakarmi mały brzuszek:) Mój jak tak długo wisi przy cycu to na koniec dam mu 30ml wody z glukozą i zaraz śpi jak suseł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze na ogrodzie co rusz łapały mnie skurcze i myślałam, że coś się szykuje! Ale jak na razie się uspokoiło:( Choć czuję się jakoś dziwnie i tak sobie myślę, że może to tej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja- to trzymamy kciuki żeby... to właśnie tej nocy:) Niektóre kobiety mają przeczucie że coś się dzieje.. Ja tak miałam 4 razy tej ciąży haha :D ale w ten właściwy dzień jak mały był taki bardzo niespokojny to już byłam pewna że coś się święci:D Dobrej spokojnej nocy dla naszych kochanych brzuchatek ! ' I przespanej dla wszystkich mamusiek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja ja tez obstawiam że do jutra ale jakoś ucichło wszystko :( Bardzo marzy mi się by to było w weekend jak jest ze mną w dzień mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralarimpi - dobre z tym przeczuciem:) Ja już zgłupiałam... asiulka - mój mąż akurat w pracy ale przynajmniej nocek nie ma, bo w dzień to zawsze kogoś mogę poprosić o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któras tu pisała żeby nie w niedziele...a ja na to bierz co dają :) lepsza niedziela niż np. przyszły aż czwartek czy piątek dziewczyny co sie robi jak mija termin?? ide 23.08 (jak odpukać nic się nie stanie) na ktg i co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - pewnie dostajesz skierowanie do szpitala na jakiś dzień, sama ni wiem... mam wizyte 21 czyli 4 dni po terminie, więc jeśli do niej dotrwam to ci napiszę co i jak. Dużo chyba zależy od ktg, szyjki, łożyska itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam ze moja kuzynka pojechała do szpitala 5 dni po terminie a wywolywali jej poród dopiero po kolejnych 5 dniach - czyli 10 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _____________________________________________________________________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08..........??.....................?? Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08..........??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08.............córka........Natalka goja27.10..........30........Wrocław..............17.08............synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08..............??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08...............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08............córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08............córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08...........córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08...........córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08..............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08..............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.08..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08.........synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26.08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.08.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.............córka..............?? AgataK..............27..........?????????................30.08..............córka.....Helenka Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05.09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................W AGA /DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ******************************************************************************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590/54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53.........Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........????/??...........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900/55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700/50.........Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420/56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........3200/50.........Adam.........CC .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........3850/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08...........3980/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08...........4130/57.........Franek.......SN vicodin...............29.......16.08.......10.08..........3320/54........Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??............3400/55..........Maja.........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08..........3000/50..........Gabryś......SN 30juz30........................17.08.......11.08...........3500/54........Wiktorek....CC Quore1988..........24........10.08......14.08...........2800/55.........Kacper.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wiekszość dziewczyn urodziła przed terminem:) Reszta uzupełnia statystykę "po terminie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×