Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość Marudaaaaa
Jak mi sie zacznie kolejna faza z warzywami to wtedy też sobie marchewkowe zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy tydzień diety za mną - jak na razie ZERO efektów. Ani waga ani cm nie drgnęły. Czy któraś z Was ma tak, że ciągle chce jej się jeść? Ja mam tak od 2 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzkoodziiiii
Przykro mi, ale Dukan strasznie szkodzi zdrowiu w życiu nie zastosowałabym tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
A jednak się zważyłam.... no i dupa :( waga w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam tydzien temu we wtorek i bardziej mi sie teraz chce jesc niz na poczatku do pracy bralam na sniadanie serek wiejski, pozniej kurczak pieczony, a pozniej musialam serek w siebie wpychac bo nie chcialo mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Mnie niby też to nie zdemotywowało ale odkąd się zważyłam to czuje się jakaś pełna, pewnie to podświadomość ale okropnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nie wmawiaj sobie nic rob dalej diete a wage schowaj moja juz dawno powedrowala na gore na szafe i niech sobie tam lezy ;) a ja dalej bede diete robic widze ze cialo sie zmienia i to najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Pewnie masz i rację a do jutra mi przejdzie :) taki mały kryzys mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny zaraz ide sie myc i spac jestem padnieta w nocy nie moglam spac, po dlugim weekendzie perspektywa wstania o 6:00 nie dzialala na mnie pozytywnie :( poza tym w nocy ciagle sie lapalam za brzuch i powtazralam sobie ze chudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Agnieszka - co do chleba dukana to nie mozna go tyle jesc ze wzgledu na otreby wlasnie. Dukan pozwala na jedzenie dwoch lyzek dziennie a to w sumie bardzo malo. Bo trzy lyzki to juz kalorie. nie wiem czy masz ksiazke ale on tam o otrebacj i pplackach dosc dokladnie napisal. Co do rozstepow to najpierw sa czerwono sine a potem robia sie jasniejsze. Tylko u kobiet w cizy wlasnie jest tak ze jesli nje zaniedbaja to juz niegdy nie zjasnieja. Jest to wina braku kolagenu w skorze czyli brak ogolnej elastycznosci. Oliwka dla dzieci nakladana na nokra skore pomoze i jakis najtanszy krem na rozsepy np EVELINE i tez nadaje sie do skory wrazliwej. Ja mam serum do biustu tej firmy i rewelacja :) Parowki jem i owszem i to te 70% drobiowe. I jakos chudne. Tz narazie sie nie waże ,ale czuje sie lekko ''nadeta dzisiaj'' zbilza sie miesiaczka wiec nie narzekam... jeszcze zabieg czekoladowy na cellulit i tez ide spac, do napisania jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dzień dobry dziewczyny :) jak tam dziś? ja się czuje wyśmienicie i chandra też minęła :) jem właśnie śniadanko, 3 placki otrebowe z jajkiem na twardo do tego noga z kurczaka wędzonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano zjadlam 3 kromeczki chlebka, suchego bo nie mialam czasu zeby cos polozyc, a i tak byl pyszny :P do pracy 2 serki wiejskie, troche marchewki i 4male kawalki ciasta marchewkowego nie wiem ile zjem ale jesli wszystko to w domu jeszcze pol makreli i troche kapusty kiszonej dzisiaj jestem bardzo spiaca, poszlam spac o 23, wstalam o 1, a pozniej obudzilam sie o 6 :( tak szybko noc minela, za szybko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jest może jakiś smaczny przepis na wykorzystanie chudego sera białego bez warzyw ?? sam jest za suchy a z jogurtem mi nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otkaaaaa
może koktajl? kostka twarogu, szklanka mleka, słodzik i odrobinę olejku np cytrynowy miksujemy blenderem i gotowe , dla mnie super. Smaczny i dużo białka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymieszaj zoltko, troche slodzika, troche aromatu obojetnie jakiego, i troszeczke wody, kapke doslownie wymieszaj to i dodaj do twarogu smakuje jak slodki ser :) ale to bardziej jako cos slodkiego, jak cie najdzie ochota, a nie jako danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
No właśnie nie chcę słodkiego a bardziej coś czym mogłabym się najeść np na śniadanie, może jakieś przyprawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja też za nim nie przepadam ale mam w lodówce i trzeba go zjeśc bo niedługo będzie do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wlasnie wyrzucilam 2serki wiejskie :( bo mialam do 8 stycznia i nie zauwazylam a twarog mam do 19 na szczescie :) i 3kostki a tak sie zastanawiam czy da sie z tego sernik zorbic? bo robilam z sera twarogowego, a z takiego zwyklego twarogu da sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Niestety nie wiem, ja robię z typowego twarogu do sernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Dzień dobry wszystkim... Matura u nas wracają proteinki wiec ja dzisiaj na śniadanie serek wiejski i jogurt 0% jovi owocowy. Co do obiadu o gotowana pierś z kurczaka i owsianka z dwóch luzem otrab. A kolacja naleśniki z białym serem polane sosem czekoladowym Dukana no i cwiczonka. Dzisiaj przyszła @ wiec miałam prawo czuć się napchana i opuchnieta. Ale generalnie nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na dukanie juz 9 dzien, schudlam okolo 4kg.bo dokladnej wagi nie umie podac bo mam okres..., nawet mala utrata wagi mnie ciezsy, bo zawsze to jest cos stracone, zawsze mniej do wymarzonej wagi:-)trzymajcie sie dacie rade, najgorszy jest 3 dzien diety,ale jak sie widzi ze spodnie sa luzne to ma sie kopa!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dukanodzaraz: Jak robisz te naleśniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam agnieszka ze zwyklego twarogu wyjdzie sernik.Ja robilam w sobote .Pierwszy zrobilam z sera president ktory mi nie wyszedl ze wzgledu na slodzik a drugi zrobilam z normalnego twarogu w kostce (ale z dobrym slodzikiem) i wyszedl pyszny . Ja zwykle serniki robilam czesto z kostki twarogowej i wcale ich wczesniej nie mielilam.Po prostu dluzej krecilam robotem i wszystko ladnie sie wyrabialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×