Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

dziewczyny a ja zapomnialam wam powiedziec o jednym przed wyjazdem do rodzicow 20grudnia dokladnie bylam w sklepie i kupialm sobie jedzneie, jakies jogurty, chleb wasa, wafle ryzowe itp troche tego mialam bo wiem ze nie chcialoby mi sie po powrocie isc do sklepu ;) wrocilam do domu 2stycznia i juz patrzec na siebie nie moglam, wiec powidzialam sobie ze bede robic dukana przez tydzien, tylko po to zeby zobaczyc czy waga bedzie spadac ostatnio w ogole nie spadala, ani nawet -0.1kg :( wiec ten tydzien to chcialam zobaczyc czy cos sie zmieni i faktycznie waga spada, dzisiaj po drugim dniu mam -2,2kg i teraz mam problem bo mam normalne jedzenie a mieszkam sama ;) a nie mam w zwyczaju wyrzucac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
agnieszka- mialam podobny problem do Twojego po swietach , bo moj facet to niejadek. Co do bylek to podaje przepis: 12 lyzek otrab miesznych ( owsianych,zytnich,pszennych), trzy jajka, 250g bialego serka,proszek do pieczenia 1 lyzeczka. Wymieszac skladniki odstawic aby ciasto zgestnialo tak zeby uformowac bulki. Piec 30-40 min w 180 stopniach. Jesli zrobicie z tego ciasta takie cieniutkie placuszki to piec troche krocej. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Czy do tych bułek mogę dodać tylko otręby pszenne i owsiane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Aaaaa i czy ser biały to taki zwykły chudy czy jakis homogenizowany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym przepisie podajesz proszek do pieczenia a wczesniej dziewczyny pisaly o serniku i jak pytalam o proszek do pieczenia zeby ciasto uroslo, to mi pisaly ze nie mozna w ogole :( nie wiem ktora dziewczyna bo nie pamietam z nicku :) ale to jak to, chociaz lyzke proszku mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
agnieszka: do tego sernika naprawdę nie potrzeba proszku do pieczenia :) U mnie dziś skromniutko...do tej pory serek wiejski, kefir i dwa jogurty a w domku pewnie jako sadzone i kurczak wędzony. Jakoś nie mam zbyt ochoty w ogóle na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Za to mogłabym codziennie jeść jajka sadzone :) Po zeszło rocznej diecie przez długi czas nie mogłam na nie patrzeć a teraz.... dziwne to trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jem i jadłam całe jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dużo się nie sprawdza :) podobno nie wolno alkoholu pić a ja wcześniej piłam i też schudłam. Tak więc trzeba przestrzegać ale z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Akurat do tego mnie nie ciagnie i nie ciągnęło, ale jak mam ochotę np napić się winka to robie sobie przekąskę z chudej wędlinki albo z kurczaka wtedy jak się najem to nie mam ochoty na nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
U mnie to raczej niemożliwe nie mieć nic słodkiego bo moja druga połówka to straszny łasuch. Ale ja i tak wolę mięsko zamiast czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takiego powera, trzeci dzien, waga leci wiec nawet nie mysle zeby sie skusic na slodkie :) po pracy zaraz jade do sklepu kupic rzeczy na ten sernik i wedzonego kurczaka pierwszy raz bede jesc wiec nawet nie wiem czy to dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wcięłam mozarelle light z pomidorem na kolacyjkę i śmigam na aerobik :) na obiad zamiast naleśników zrobiłam bigos zapiekany w piekarniku - palce lizać !mój K był bardzo z obiadu zadowolony, także cieszy się z efektów bo mu się koszula luźniejsza zrobiła i spodnie z tyłka lecą, także jest motywacja, na jutro planuję kotleciki z ryby do tego surówka, zabiorę to ze sobą na stok mam nadzieje, że będzie smakowało :) co do proszku do pieczenia to można spokojnie dawać :) jeśli chodzi o alkohol w momencie kiedy się odchudzałam pierwszy raz nastał czas grilli i zawsze piłam winko - i o dziwo na następny dzień byłam ZAWSZE chudsza kg, także nie dajmy się zwariować, sukces diety polega na tym, ze ograniczamy produkty od których tyjemy, a małe odstępstwa typu 2 łyżki mąki kukurydzianej czy jogobella jogurt wcale nie rujnują naszych wyrzeczeń, jest zima najgorszy moment na odchudzanie się bo organizm potrzebuje więcej kcal do spalenia! Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Powiedzcie mi proszę...czy do tych bułeczek dukanowych mogę dodać zwykły biały ser ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzisiaj mieso na kotlety 4 juz sie zrobily, jeden juz zjedzony wyszly pyszne, jak normalne:) i faktycznie co chwile woda trzeba polewac zeby nie przywarly :) sernik tez zrobiony urosl na cala keksowke, a teraz opadl, ale i tak ma wysokosc jakies 3cm to nie tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Proszek do pieczenia nie jest zakazany. Przeciez w ksiazce Dukana sa przepisy z proszkiem do pieczenia. a co do sernika to tak jak mowilam , mam przepis na sernik ktory rosnie bez proszku. Pol kg sera, 5 jaj,odzielic bilaka i unic osobno. rReszte sera 0% tluszczy zmielic,wymieszac z zoltkami,6 lyzkami stolowymi slodzika,zapach smietankowy do smaku. Upiec na blasze do keksa wylozonej papierem lub silikonowei. Piec 50 min w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni. Skorka na nim brazowieje ale nie ma sie co martwic. Sernik przepyszny i mozna jesc bez ograniczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
dzien dobry- dzisiaj jestem naprawde zmeczona,juz nie moge doczekac sie salatki warzywnej i zupki pomidorowej. jeszcze tylko do jutra. Ale jakos leci bez wpadek narazie. No i waga 71.5 kg wiec calkiem niezle. Mimo to jednak wiadomo ze prawidziwe spalanie tluszczu zacznie sie po dwoch tygodniach diety. damy rade dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy! :) wczoraj u mnie bylo -2,2kg a dzisiaj tylko -1,5kg nie wiem czemu :( ale mimo wszystko waga powoli poszla w dol, wiec teraz musze dopilnowac zeby sukcesywnie spadala! :) jest 6stycznia, ja jestem przed okresem, mam dostac za 2dni wiec lacze to z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Ah te okresy, dni plodne i inne duperele ,ktore rujnuja nasza motywacje do odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak znam swój organizm waga zacznie spadać w 2 lub 3 tygodniu diety dopiero.. A to dopiero 4 dzień:) Dukan uczy cierpliwości:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Cześć dziewczyny :) dziś mam jakiś kryzys ale pocieszam się tym że znowu zaczynają mi się odznaczać kości miednicy więc i jest motywacja :) wstałam specjalnie jak najpóźniej żeby nie myśleć o jedzeniu...mąż robił karkówkę w sosie z rana i zapachy mnie powaliły. Ja dziś na śniadanko kefirek z otrębami, jajeczko sadzone i dwa plasterki szyneczki Na obiad mam pieczone skrzydełka z kurczaka i sosik czosnkowy Najgorsze jest to że chce mi się słodkiego a w domu nic nie ma takiego żebym ja mogła zjeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny mogłybyście mi pomoc? napiszcie mi swoj dzienny jadlospis na diecie dukana, bo ja nie chce w kolko jesc samych jajek a nie mam pomyslu co takiego mozna jeszcze jesc,choc wiem jakie produkty sa dozwolone.Od razu mówię że chodzi mi o FAZE I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×