Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

dzięki wielkie za pomoc z wątrobą, na pewno to zrobię :) a super przepisy z których korzystam macie tutaj: dukan.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jak Wam wieczór mija ?? u mnie leniwie :) zjadłam a teraz odpoczywam Tak jak pisałam wcześniej, na obiado-kolacje było wędzone skrzydełko z kurczaka, jajeczko sadzone (posypałam oregano i nawet całkiem dobre było) i szklanka mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na ksiazke do 2 tygodni powinna dojsc ...ale dietke zaczelam juz dlatego pytam... Mysle ze zaleglosci z ksiazki podciagne w ciagu 2-3 dni ... a teraz musze podpytywac .Duzo wiem od mojej mamy rok temu zakonczyla odchudzanie z Dukanem i do dzis trzyma super wage ... O buleczkach i chlebku juz sie dowiedzialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja nie moge przestac sie wazyc rano bylo -1.6kg, 5minut temu -1,2kg wiec wole sie wazyc rano :P drugi dzien za mna, nie zjadlam nic zakazanego zjadlam 2serki wiejskie, jajko, udka z kurczaka i kostke twarogu na jutro do pracy znowu 2 serki wiejskie, i 5plackow z tunczykiem i otrebami :) jedyny moj minus to taki ze nie jem otrab codziennie, ale bede sie starala co drugi, trzeci dzien :) troche dzisiaj na skakance poskakalam ale nie mialam zbyt duzo czasu, zaraz ide spac, bo jestem wykonczona ostatnio cos spac nie moge, wrocilam w poniedzialek do poznania i co chwile w nocy sie przebudzam, sprawdzam zegarek bo mysle ze zaspie do pracy czyli 2 nocki srednio przespane :( jutro jade do lidla bo tego wedzonego kurczaka, zobacze co to za duzo ;) trzymam kciuki za was dziewczeta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny :) ja dzsiaj mam -2,2kg i jestem mega zadowolona a dzisiaj dopiero trzeci dzien jade po pracy do sklepu o otreby, zrobie dzisiaj albo chleb, albo bulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Witam :) powiedzcie mi jak się robi te bułki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Już mam :) dziękuję. Dziś sobie upiekę kajzerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale niby wszystkie skladniki sa dozwolone jesli chodzi o ten chleb ale mozna go dopiero robic w drugiej fazie tego nie rozumiem i sie troche boje robic ten chleb jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
To zrobisz sobie w sobotę :) albo w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele zrobie zeby miec na poniedzialek ;) w niedziele konczy mi sie pierwsza faza, tak wyszlo wg testu wiec sie tym kieruje mam 3dni wolnego teraz, jak wiekszosc ;) wiec zrobie jakies ciasto sobie na oslode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ale mam pytanie bo chce zrobic sobie kotlety mielone do normalnych dodaje sie cebule, jajko i bulke mokra ale czym my mozemy zastapic bulke? nie chce jesc zakazanych rzeczy bo mam do zrzucenia 15kg wiec wole szybciej, bez zadnych odstepstw mam ochote na kotlety mielone bo kurczak juz mi bokiem wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja nie dodaje bułki w ogóle do mielonych, ale mozna dodać np łyżkę otrąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli mieso, cebula jajko troche pieprzu, ewentualnie inne przyprawy? nigdy nie robilam mielonych, jedynie co tak mysle co mama mogla dodawac :) a pozniej te kotlety obtoczyc w bulce tartej czy nie? warto by to zrobic moze wtedy znowu w otrebach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Nie musisz, mąż nauczył mnie robić kotlety bez bułki tartej czy tez mąki, samo usmażone mięsko A wracając...faktycznie do mielonych dodaje sie bułkę więc dobrze zapamietałaś co mama robiła :) Tylko że skoro nam nie wolno to trzeba sobie inaczej poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Tak, tylko rozgrzej ją dobrze a jak położysz już mięsko trochę zmniejsz temperaturę. Najlepiej pod przykrywką i podlej troszkę wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Pod przykrywką żeby nie były surowe ;) a woda? nie dodajesz tłuszczu więc żeby się nie przypaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tak myslalam zeby wlasnie sie nie przypalily :) ok dzieki za rade, wracam do obowiazkow, bo jstem w pracy a nic dzisiaj jeszcze nie zrobilam :o milego dnia ale bede dalej zagladac co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ;) dziś mój 4 dzień z Dukanem - moja twarz nie jest już taka opuchnieta hurra - robi się chuda :) wczoraj moj mąż upiekl dukanowe bułeczki bez maizeny co spowodowalo że możemy jeść je w I fazie. Polecam bo daliśmy na to szyneczkę i troszke korniszonka i sa przepyszne - max 2 dziennie można zjeśc. Co do otrąb - działają na mnie - a może wkońcu zacżęły działac bo wczesniej byl problem..niby wstyd nie wstyd ale jak 4 dni się nie idzie do ubikacji to poźniej taki człowiek nadęty i wszystko w sobie trzyma... więc jedną bułeczkę mam na dzisiaj - jedną puszke Coli zero - choć nie ciągnie mnei do słodyczy - jak jestem na diecie to tłumaczę sobie że cukier to jest biała smierć - i o dziwo na wszystko tak patrzę a jestem okropnym łasuchem i zawsze do kawy brąłam wafelka... wczoraj zostało nam udko z obiadu i mąz na kolację zrobil jajeczniczkę z kurczaczkiem i cebula - wyszła pycha i strasznie zapychająca jest - polecam. :) dziś planuję zrobić galaretkę z coli i herbaty owocowej. Zaprzaszam do mnie na małą wyżerkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah galaretka:D narobilas mi apeptytu :P ja robilam wczesniej, ale taka zwyczajna, woda, do tego zelatyna i aromat cytrynowy, ewentualnie sok z cytryny nie wychodzila moze taka przepyszna, ale jakos zamiennik mogla byc :) kiedys poparzylam sobie jezor przez to, gotowalam wode i dodalam aromatu i chcialam sprawdzic jak to smakuje a woda sie gotowala wtedy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Powiedz dokładnie jak robiłaś te bułeczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biometr jest zdecydowanie niekorzystny ! ja wcz zaczęłam już warzywa :) na pierwszy ogień poszła papryka nadziewana mielonym indyczym - nieb w gebie ! dziś robie naleśniki na kefirze z pieczarkami i kurczakiem :) pamiętajcie, że jak zaczniecie warzywa to waga będzie spadać wolniej niż na samych białkach, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia organizmu do posiłków innych niż zwykle jadłyśmy, a po 1,5 miesiąca lub dwóch zacznie spadać jak szalona :) Pozdrawiam i miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miala czasu na gotowanie, bo nawet w sumie nie chce mi sie dla siebie samej ale jesli chodzi o warzywa to po prostu bede kroic do pracy jakas marchew, kalarepe, w domu kapusta kiszona na obiad ewentualnie kotlety plus buraki jajecznica z pomidorem albo pieczarkami itp ale to wiadomo ze waga bedzie wolniej spadac, super zeby w ogole spadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×