Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Zaczyna się powoli wiercić :) No ale tylko wtedy gdy leże spokojnie rano albo wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Megan co Ty chcesz od wojego brzuszka? Przecież juz widać, że jesteś w ciąży. Jeszcze Ci balonik bokiem wyjdzie jak urosnie:):) A w ogóle jak tu wstawić zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz na strone zapodaj.net i wstaw zdjęcie, po dodaniu dostaniesz linka i nam go podasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dzięki Polcia:) A oto ja w 18 tygodniu ciąży- brzuch zero wklęsły 18 tydzień ciąży.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, pociesz się, że ja mam jeszcze mniejszy... Dzis idę na wizytę i zobaczymy co powie na to pani doktor. Mój brzuszek jest tak mały, że mieści się w dłoni mojego męża. A to już skończony 18 tc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfakir wow :) 18 tc? pozazdrościć figury. Netka daj znać jak po wizycie, ja moją mam 12.04 i obawiam się że jak wejdę na wagę po świętach to się zdziwię :D dziś byłam na badaniach: morfologia, mocz, poziom białka - przed wizytą miałam robić, a tak jakoś leci powoli do przodu. wkońcu jutro 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....TC......WAGA NA+......TERMIN......PŁEĆ Polcia91.........20........18.........3kg............08.09.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :-) ja leże zdechła w łóżku, jestem potwornie chora :-( ale na chwilkę wpadłam tu do was :-) oglądałam wasze brzuszki, fajniutkie są :-) jak w końcu będe miała zdjęcie swojego to wstawie ale ostrzegam :-) zrobicie oczy :-) mój brzuchol jest ogromny w stosunku do waszych a to dopiero 16 tc.:-) Z tego co widzę jesteście wszystkie drobnej budowy ciała, ja zawsze na brzuchu miałam zwijke, może dlatego ten brzuch jest teraz taki widoczny. Jak dalej tak pójdzie to będę wyglądała jak słoń hihihih. Pozdrawiam was wszystkie :-) i życzę zdrowia bo u mnie to jakieś fatum, żeby w przeciągu miesiąca być drugi raz chorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
to ja się dopisuje:) NICK.............WIEK.....TC......WAGA NA+......TERMIN......PŁEĆ Polcia91.........20........18.........3kg............08.0 9.........??? Smerfaskr 25 18 -7kg 12.09..........????? Chorowitki wracajcie do zdrowia!!!!I Pokazujcie Wasze brzuszki:) Dzięki Dziewczyny, puki co zgrabniacha ale zobaczycie- będę miała największy balon wśród Was na koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
o rany, nawet tabelki porządnie wkleic nie umiem:P NICK.............WIEK.....TC......WAGA NA+......TERMIN......PŁEĆ Polcia91.........20........18.........3kg............08.0 9.........??? Smerfaskr.......25........18........0 kg...........12.09..........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć ciąży porodu MEGAN86.............25.........19 tc...........3kg...........01.09..... Ajponka...............27..........19tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........18tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........17 tc...........3 kg.........08.09..... Madleenn.............26..........17 tc..........2,5 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........? kg.........14.09..... Obzartuszek.........27..........17tc............1 kg.......15.09..... Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25.........19 tc...........3kg...........01.09..... Ajponka...............27..........19tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........18tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........17 tc..........2,5 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........? kg.........14.09..... Obzartuszek.........27..........17tc............1 kg.......15.09..... Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09.... U innych dziewczyn na forum widziałam tabelkę w której zamiast samej płci było to co przeczuwa/co lekarz powiedział na usg. W sumie fajne bo potem można zobaczyć czy nasze przeczucia sie sprawdziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25.........19 tc...........3kg...........01.09..... Ajponka...............27..........19tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........18tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........17 tc..........2,5 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........? kg.........14.09..... Obzartuszek.........27..........18tc............1 kg.......15.09..... ? ? ? ? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine
Przygotowania do Świąt? U mnie wszystko w opłakanym stanie, Święta spędzę "na sępa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Widze ze brzuszki rosna u mnie tez juz spory zwłaszcza wieczorem ale nie czuje zebym bardzo przytyła:):) Jak zrobie zdj to przesle:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja już po wizycie :) No i na szczęście wszystko jest dobrze:) Maluszek ma już 10 cm, brzuszek rośnie prawidłowo. U mnie dokładnie 17 tydz. i 2 dz., więc pani doktor powiedziała, że nawet mam spory brzuszek jak na ten etap ciaży ( co mi się wydawał zupełnie za mały). Zrobiła pomiary, głowy, brzuszka, kości udowej itd. i wszystko jest jak na razie w normie. Serduszko bije miarowo :) nJeśli chodzi o płeć to niestety nic nie było widać na tyle, aby określić ją przynajmniej na 80%. Póki co pani doktor powiedziała, ze nie widzi nic miezy nóżkami. Najbardziej mi się podobało jak Maleństwo wierzgało nogami, na zmiane prostowało je i zginało i miało taką śmieszną małą pupcie;) Rączkami też, zakrywało buźke i odkrywało, kurcze wspaniałe uczucie :) Przytyłam 1,2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25.........19 tc...........3kg...........01.09..... Ajponka...............27..........19tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........18tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........17 tc...........2,5 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
To super Netka, że wszytsko super!! My wyskoczyliśmy na chwilkę do miasta i szał pał tyle ludzi. W każdym razie mój mąż jak kazałam mu wybrać kilka body ( były na promocji po 5 zł) wkurzył się, że on sie nie nadaje bo nawet nie wie co to jest i jak sie to ubiera:):):) poza tym patrzyłam na ceny artykułów dziecięcych i nie było tragicznie- prześcieradło do łózeczka 17 zł, kocyk 25 zł, rożek z usztywnieniem 23 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ciesze sie z Toba ze wszystko dobrze :) 10 cm to juz kawal dzidziolka :) mam nadzieje ze teraz jestes spokojniejsza co do wymiarow brzuszka :) a przezycie niesamowite jak sie patrzy na takiego malego czlowieczka jak sie rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
podobaja mi się takie z napisami o "staruszkach":) fantastyczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×