Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

smerfaskr masz racje tyle bylo slodkich napisow ze nie moglam sie zdecydowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
na pewno się ucieszy i będzie dopominał, żeby Tatusiowe spioszki pierwsze ubrać jak goście będą:) ja patrzyłam u siebie ale nie ma z napisami a szkoda:) tez bym takie jedne lub dwie kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odebrałam nie dawno wyniki z porannego pobierania krwi i żółtaczki nie mam, wyniki z moczu też ok, a morfologia jak zwykle lekka anemia, ale to u mnie standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna te ciuszki, a jaki rozmiar kupilas? Bo zastanawiam sie czasami jaki? Jedni mówią zebykupowac 56 drudzy, ze lepiej odrazu większe. Wrzucam wam fajna stronie wg mnie, takie ciekawe porady :-) www.ubrankadlaniemowlat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak to fajnie ze wyniczki dobre:) tez mam anemie bierzesz jakies dodatkowe tabletki na nia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 te akurat kupilam pierwsze w rozmiarze 62 bo mialy fajne napisy a w mniejszym takich nie bylo. ale na pewno kupie tez w rozmiarze 56 ze 2-3 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przedostatniej wizycie pytałam lekarza o żelazo powiedział mi, ze nie jest to jakaś wielka anemia i poki co żelazo nie jest mi potrzebne, tym bardziej że mogłabym po nim wymiotować. powiedział mi także, że jak już na początku chce brac żelazo to co dopiero potem.. no nic zobaczymy co powie mi za tydzień. szczerze mówiąc spodziewałam się gorszych wyników, bo nie jadam mięsa, więc moja dieta jest nieco uboga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja swoje wyniki poznam u lekarza dopiero we wtorek. Pewnie anemie mam w standardzie:) Te ubranka ze strony fajne i dośc niedrogie, poza tym sama stronka z całkiem sensownymi poradami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Olczak a nie bierzesz witamin w ciąży? czy zażywasz tylko kwas foliowy. Ja biorę witaminy i tam mam niby żelazo ale praktycznie nie jadam miesa, brokułow i moge mimo to miec niedobór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę falvit mama + co 3 dzień kwas foliowy, ja zawsze miałam anemie i co jakiś czas miałam kurację z żelazem. także zobaczymy co mi powie doktorek za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednej z gazet czytałam odnośnie ćwiczeń wzamcniających dno miednicy, od pewnego czasu ćwiczę już mięśnie kegla. w tym samym artykule była podana stronka z zestawem ćwiczeń dla kobiet w ciąży http://www.corewellness.pl/coremum/o-coremum/ zalogowałam się i do 8 tyg powinna przyjść darmowa płyta dvd z zestawem ćwiczeń. wklejam link, może któraś z was również będzie zainteresowana :) może pomoże, a zaszkodzić nie powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny, ulga jest :) Jednak co po konsultacji to po konsultacji, zwłaszcza jak się na własne oczy widzi ruszającego się malucha. Megan przesłodkie te ciuszki, czy Ty już znasz płeć ( bo zapomniałam). Może te dziewczyny, które już znają płeć wpiszą ją do tabelki ( a jeśli nie są jej pewne na 100% to dopiszą obok znak zapytania), hm ? Ja może jutro wkleje fotkę ciuszka, który kiedyś kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka niestety nie znam to moje przeczucie za 2 tyg okaze sie czy mialam racje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dziewczyny przy każdej wizycie macie usg? czy jak? ja mialam w 7tc no i w 12 tc prenatalne robione prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie chcialam kupic w neutralnym kolorze no ale niestety nie bylo takich z napisami (a koniecznie takie chcialam) wiec postawilam na synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak ja mialam robione na kazdym i dodam ze na NFZ mam juz fotki z 4 wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam robione za każdym razem. Nie wiem jak jest u lekarzy na NFZ, to też m.in. zależy od dostępu do aparatu USG i podejścia lekarza do ciąży. Niektórzy uważają (nawet ci, co przyjmują prywatnie), że nie należy robić usg co wizytę, ale tak jak mówie, to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam co wizytę , najpierw miałam samo 2d teraz odkąd dzidzia jest większa to mam 2 fotki 2d i 3d za każdym razem. Chodzę prywatnie ale jak czasem w miedzyczasie idę do lakarza na fundusz to tez za każdym razem robi mi usg. Może to zalezy od lakarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Netka super, ze widzialas kruszynke i wszystko jest w porzadku :) Widze, ze kupujecie juz ubranka. Moze i ja na cos wreszcie sie skusze. Mam pytanie do dziewczyn czujacych ruchy. Czasem odczuwam cos w rodzaju skaczacego nerwu. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Czy to sa ruchy malenstwa? To jest tak delikatne, ze ledwo wyczuwalne, a moze ja za bardzo "wsluchuje" sie w cialo i tylko mi sie wydaje, ze cos mi "skacze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja myslalam na poczatku ze reka mi pulsuje a to maluszek byl:D wiec u Ciebie ten nerw to chyba tez maluszek:) moj juz tak rojbruje ze masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę wam z tym usg, ale cóż mam nadzieję, że teraz na wizycie mi zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:-) Ajponka ja tez wlasnie czuje coś takiego jak ty... Czyli jakby takie szarpniecie nerwa jak to nazwalas. Ale nie wiazalam tego z ruchami bo wydawało mi sie ze to za wczas. W tej chwli jestem 16 tc i 4 dni byłoby to możliwe? Co do USG to tez mam za każdym razem, już nie mogę sie doczekać 16 kwietnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja tez jak przyłożę rękę do brzucha to czuję takie pulsowanie ale byłam przekonana, że to moja ręka mi pulsuje. Czasami poczuje też delikatne puknięcie albo tak jakby mi się coś po prostu ruszyło ale ja myślę że to jelita bo dziś to dopiero 15tc+4dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Nareszcie dziś trochę słonka, zaraz wybieram się na małe zakupy i kto wie, może "przez przypadek" skuszę się na małe co nieco dla bobaska;) Ajponka ja też czuję takie pojedyncze bulgotnięcia jakby mi nerw skakał. Dziś rano poczułam takie delikatne puknięcie w brzuszku i wiem na pewno, że to nie były jelita:) W ogóle to coś pokręciłam z tymi tygodniami, myślałam, ze skończyłam już 18 tc, ale się zagalopowałam o tydzień i w tym tyg. dopiero skończyłam 17 i zaczełam 18. Dziewczynki czemu nie wstawiacie fotek swych brzuszków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawię na pewno zdjęcia jak tylko zrobię, przez te święta trochę jestem zaganiana tym bardziej, że akurat mam do pozałatwiania masę innych spraw. Jak dobrze że święta za pasem wreszcie odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie, włąsnie skończyłam sprzątać.Padam. Jeszcze jutro zmyje podłogi i fajrant - święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) JA własnie wróciłam z zakupów:):):) kupiłam sobie spodnie ciazowe eleganckie tzn maz Nam kupił hehe i dostalismy w gratisie buciki malutkie:):):) kolor neutralny bo jeszcze sie wszystko moze zmienic:) J tez obiecuje ze dodam zdj w swieta cos zrobie, bbo nawet maz mowi ze powinnismy robic zdjecia zeby kiedys wsponinac jak maluszek sie rozwijał i jak mam tyła hehe Ale zauważyłam ze brzuch mi urusł i to sporo... ponad tydzien temu zakładałam spodnie i jeszcze sie dopinałam a wczoraj jak chciałam je ubrac to 6cm brakło...:):):) ale to chyba dobrze. We wtorek wizyta to sie okaze czy wszystko ok. Ja usg mam przy kazdej wizycie i nawet dostaje zdj za kazdym razem:):):) Handzia ja tez jestem 15+6 wiec prawie to samo:):):) Pozdrawiam wszystkie i lece dalej sprzatac:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! ja tez od rana zabiegana dopiero wrocilam z zakupow a wyjechalam o 9 tyle ludzi w marketach ze szok. dostalam dzis paczke z allegro z moimi jeansami jestem z nich bardzo zadowolona :D teraz biore sie za sprzatanie... a nie chce mi sie :p jutro pieke sernik i babke i robie jedzonko :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka tak ci zazdroszczę tego słonka :-) u mnie fatalnie , zimno i pada deszcz fuj. Ja powiem wam szczerze od wtorku leże z chorobą wszystko spadło na mojego męża, dobrze że tak świetnie sobie radzi ze sprzątaniem :-) ciast wogóle nie piekę wszystko zrobi mi mamuśka i takie mam święta "zasmarkane". No cóż zdrowie moje i mojego maluszka najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×