Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

dziewczyny a ja mam pytanie do was odnośnie spania-ja teraz jak i w poprzedniej ciąży mogę spać tylko na lewym boku,na plecach nie wolno,a na prawym boku odczuwam tak jakby spadający ciężar i jakby mocniejszy ucisk na pęcherz i muszę biegać w nocy do wc-a ten lewy bok,szczególnie udo i część zewnętrzna pośladków już mnie boli,wtedy pod koniec ciąży miałam aż odleżyny teraz też się tego boję i te skurcze nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasypiam na lewym boku, ale w nocy obracam się na prawy. całą noc staram się spac na boku jednym bądź drugim. rezultat jest taki, że rano budzę się z bolem pleców. nie potrafię spać na plecach więc z tym problemu nie mam. zawsze spałam na brzuchu, a teraz nie ukrywam BARDZO mi tego brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak to mamy podobny problem. Ja też kochałam spać na brzuchu, a teraz magluje się w nocy i budzę. Staram się spać na lewym boku, bo tak jest podobno lepsze krążenie, ale za nic mi to nie wychodzi i przekręcam się na prawy. Czasami śpię na wznak, ale rano i tak budzę się z bólem pleców, zwłaszcza w okolicy krzyżowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie jestem sama z tym bólem pleców, co prawda jak wstanę i rozchodzę to już nie boli, ale wyobrażacie sobie co bedzie później? będziemy się kladły bo bola nas plecy a rano dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lewy bok i noga nawet w kolanie mnie bolą,zobaczycie co będzie później kiedy brzuch już będzie spory-pamiętam że depilować się sama nie dałam rady,wiązać butów,zakładać skarpetek,z wanny nie mogłam sama wstać,paznokci u nóg sobie obciąć sama nie dałam rady-jeszcze wtedy mój mąż co wieczór masował mi stopy i łydki przez opuchliznę i skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie będę chodzić jak do tej pory w balerinkac, które łatwo się ubiera, a potem japonki :) na spuchnięte stopy w sam raz :] i chyba będę musiała nauczyć męża malowac paznokcie :) skoro sama nie dam rady zająć się stopami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
nie straszcie, bo ja dalej na brzuchu śpię:) na skurcze nóg - jeść banany nogi i ręce jeszcze mi nie puchną, i nie tak zostanie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później na skurcze to już ci nawet banany nie pomogą,a ty koleżanko oducz się spania na brzuchu bo dziecko może mieć problemy,dlatego każą spać na lewym boku by krążenie było lepsze,dlatego nie jest zalecane spanie też na plecach,nawet jak oglądam tv to mam pozycję z lekka na lewa stronę albo w pozycji pół siedzącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie tylko dowiedzialam o ciazy to automatycznie kladlam sie juz na bok. Balam sie naciskac na brzuch i nawet w nocy nie zdarzylo mi sie "przekrecic" na brzuch - chyba podswiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
normalnie się wkurzyłam! Wiecie ile poczta trzyma nasze wpłaty, przelewy u siebie? 3-4 dni!!!! To żenada jakś. W poniedziałek rano wpłaciłam pieniądze za dwie paczki a gośc do mnie dziś dzwoni czy chcę zrezygnowac skoro pieniedzy jeszcze nie ma na koncie!!! Dobrze, że to nie rzeczy komus na prezent, bo musiałabym iść z pustymi rękoma. Grrrr..... a poza tym to musze odpowcząc od kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko dowiedziałam się o ciąży od razu zaczęłam smarować brzuszek oliwką i automatycznie przerzuciłam się na spanie na boku. zrezygnowałam oczywiście z gorących i dlugich kąpieli, ale czego się nie robi dla tej kruszynki pod sercem :) ja tez uciekam, idę na spacer :) pozdrawiam Was. Polcia, gdybyś się pojawiła, to trzymam kciuki żeby jutro pogoda dopisała i nie stresuj się... w sumie nie dziwie się, ze Cię nie ma, tez bym korzystała z ostatniego dnia wolności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że troszkę się uspokoiło tu nas :-) robwalka śliczny piesio, ja mam strasznego hopla na punkcie zwierząt szczególnie psów. Pomagam bezdomnym psiakom, ostatnio znalazłam dom dla 8 szczeniaków i suki.U mnie w pracy mamy 4 koty które karmimy i sama posiadam psiaka ze schroniska :-) A ze spaniem to tak ze zasypiam na boku a rano budzę sie na plecach a później nie mogę z łóżka wstac tak mnie bolą plecy krzyże i chyba to rwa kulszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zasypiam na lewym boku i też budzę się na plecach, zazwyczaj z jedną ręką na brzuchu a z drugą nad głową i ta niestety drętwieje u mnie burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też smaruję się oliwką rano i wieczorem ale słyszałam, że bardzo dobry jest krem pharmaceris lecz mi osobiście zapach przeszkadza ( jak każdy teraz :P ) ja osobiście od samego początku mam problem ze zgagą to znaczy cały czas mi się odbija, jak się położe to cofa mi się do gardla jedzenie jak bym zjadła wielki talerz jedzonka a jem mniej wiecej połowę tego co przed ciążą. To moje pierwsze dziecko :)) nie mogę się doczekać jak sie dowiem jaka płeć żeby nazwać tą istotkę w brzuszku. A rośnie Wam już brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile to zostań z nami na zawsze :-) mamy juz brzuszki jedne większe jedne mniejsze jakbyś prześledziła kikanaście stron do tyłu to mozna pooglądać :-) skad jesteś i ile masz lat na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj betismile :) ja używam rosmannowej oliwki dla kobiet w ciąży, emulsji na rozstępy i płynu do kąpieli, wszystko z tej samej serii a w zależności od nastroju, raz oliwka raz emulsja ale płyn za każdym razem, ale niestety nie jestem regularna w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miło :) Dziękuję za powitanie. Jestem z Łodzi i w tym roku kończę 24 lata :) termin mam na 25 września ( hihi to były zaplanowane sylwestra z narzeczonym ) :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale jest nowiutka tutaj więc nie wiem nawet do jakiej tabelki. dopiero 30 minut temu załozyłam konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
juz mi złośc przeszla na pocztę :) Witam nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr Witam, MEGISU78 a więc mnie troche nie będzie :PPP będe czytać wcześniejsze strony ::) ale wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry ja to już od dawna wiem ze na poczcie nie robi się żadnych przelewów bo nawet do 7 dni mogą iść, też miałam taką nauczkę kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09 .09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........19 tc..........3 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09.... 1alexia2..............23...........17tc..........3kg..... .........25,09,córka? Robwalka............36............18tc..........??....... ........27.09.......synuś betismile............24............18tc...........3kg.........25.09....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×