Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Mamuska2012 właśnie ja mam takie dziwne odczucia jakby mnie aż gdzies w pochwie bolało. I ucisk na pęcherza bardzo dokuczliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! ja ostatnio jestem zajeta i nie mam czsu siedziec przy komp. a zarazem myslec i sie nakrecac:p moj synek ma wlasnie czkawke mile uczucie :) juz nauczylam sie to rozrozniac:) 1alexia2 jesli mi bede na silach to chce miec synka po porodzie przy sobie:) MEGISU78 widac ze jestes nie zastapiona dla swojego szefa fajnie miec ta swiadomosc :) jesli Ci zdrowko pozwoli to dodatkowy "duzy grosz" sie zawsze przyda:) co do obrocenia glowka w dol ja czuje roznice od samego poczatku kopie mnie po zoladku i nisko nad wzgorkiem lonowym i robi gorki w okolicy pepka:) a predzej to raczej po bokach byly ruchy kopniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat nie zależy jak jest ulozona i chyba nie ma to znaczenia przy moim cc. Tak sie teraz zastanawialam dokąd tu wytrwamy :-) czy po porodzie dalej sobie będziemy pisać np jak nasze maluszki :-) ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat nie zależy jak jest ulozona i chyba nie ma to znaczenia przy moim cc. Tak sie teraz zastanawialam dokąd tu wytrwamy :-) czy po porodzie dalej sobie będziemy pisać np jak nasze maluszki :-) ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja mam nadzieje ze od czasu do czasu ktoras cos napisze:) bo wiadomo ze pozniej z czasem bedzie ciezko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Cześć dziewczyny. Widzę, że nie tylko ja miałam dzis takiego lenia. NIc kompletnie mi się nie chciało. Poprałam część ciuszków dla córci. Teraz piorę 3 ranie. Doszłam do wniosku, że mam za mało sukieneczek. Muszę kilka dokupić. Jestem na etapie poszukiwań łóżeczka i fotelika 0-13kg. Dowiedziałam się ze nie bardzo mogę za bardzo zmienić swojego gin, bo musiałąbym iść do niego prosić o zaświadczenie ze u niego się leczyłąm, a on mnie pewnie by pogonił he,he, poza tym jakby akurat miał dyżur podczas mojego porodu to wolę nie myśleć w jakiej sytuacji znalazłabym się. Wytrzymam te 10tygodni, muszę. Megan86 fajny wózeczek, wiesz może ile waży. Mój mutsy jest super, ale mimo aluminiowej ramy troszeczke ciężki. Dam radę, wczęsniejszy do wagi piórkowej też nie należał a taszczyłam go na II piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo kobitki:):) Ja juz w pracy od samego rana, pogoda piekna i weekend tez ma taki byc wiec gdzies musimy sie z m wybrac... Ja mam takiego lenia ostatnio ze az wstyd w tamtym tyg miałam sprzatac mały pokoj w szafkach itp nie chciało mi sie... W tym tyg juz sobie obiecałam ze po dniówkach zabiore sie za porzadki i dzis piatek a ja dalej w proszku... Kiedy dziecko powinno sie obrócic główka na dół?? Moja ostatnio była jeszcze odwrotnie i cały czas kopie po zebrach wczoraj to tak szalała ze w pewnym momencie zaczynało to bolec:):):) Nooo i wkoncu m zobaczył jak cały brzuch skacze:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!dzisiaj zakończenie roku szkolnego-córa już poleciała,najpierw w kościele,a później w szkole!pogoda za oknem piękna-będzie gorąco!co do odwrócenia się malucha ja cały czas go czuję w tym samym miejscu tak właśnie jakby sobie siedział i tylko jakby się rozciągał-to czuję jakby łapki nie raz zupełnie w dole jakby nóżki-nie czuję żadnego kopania w żebra!jedyne co mi doskwiera od 2 dni to Kacper jakby naciskał mi główką na żołądek bo momentami strasznie mnie boli(tak miałam z córką-to pamiętam) i brzuch zamiast mi się zaokrąglać bardziej idzie jakby do przodu(robi się szpiczasty),pewnie nóżkami wypycha-też tak miałam z córką-dobrze,że mam porównanie dlatego mniej się stresuję!ja przypuszczam,że mały mi się już nie odwróci,psychicznie nastawiam się na CC,poza tym dzieciaczkom zaczyna brakować miejsca w brzuchu więc jakby się miał odwrócić to bym boleśnie to poczuła!jeszcze jedno od wczoraj mam zawroty głowy,któraś z was też tak ma?co do kreski na brzuchu ja mam od pępka w górę,tą na dolę będę pewnie mieć później,a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Zaczął się 30 tydzień, a ja wyglądam jakbym była na początku 5 miesiąca. Płeć potwierdziło mi 2 lekarzy, w tym tygodniu zobaczę co powie mi mój gin, bo jak do tej pory nie jest pewien ;) MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Zastanawiam się tyko czy chłopczyk z dziewczynka moga sie tak dobrze bawić , jakby to była zabawa z osoba tej samej plci. Jak juz pisałam wczesniej planowalismy płeć z mężem, ale od początku czułam, że będzie to chłopczyk. Dziewczynce będę zakładać sukieneczki, zawiązywaćkokardki. Bedzie mi pomagać w kuchni, podczas kiedy synuś bedzie majstrował z tata w garażu. Juz teraz pomaga przy budowie domu, szpachlowka jezdzi po scianach i poprawia po mężu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie to samo z tym,że ja mam na odwrót najpierw córka,a teraz synek!a z tą pomocą w kuchni czy ogólnie to nie jest już tak kolorowo!oj dziewczyny tak z perespektywy czasu jak znowu mam to samo przechodzić z małym co przechodziłam z córką?te bunty,płacze,choroby zresztą same zobaczycie!ale te najpiękniejsze chwile pierwsze słowa,kroki,pójście do przedszkola,szkoły,komunia św.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz?we wrześniu zaczyna 6 klasę,wybór gimnazjum,powoli przechodzi etap dojrzewania(wiecie co mam na myśli?)tu i ówdzie się zaokrągla itd.jeszcze trochę a będzie zupełnie dorosłą panną,a pamiętam jak byłam z nią w ciąży,jak się urodziła-ogarnia mnie sentyment-idę z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMAZKLASA
WWW.MAMAZKLASA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ;-) mamuska2012 mam wskazania do cesarki bo lecze sie na nadciśnienie a po drugie również tak chce :-) dziewczyny dzisiaj odebrałam wyniki masakra!!! cała w strachu bo lekarz coś mówił ze jak się nie poprawi to skierowanie do szpitala, hemoglobina 10,4 to pamiętam natomiast krwinki białe bardzo dużo ponad normę :-( dokładnie nie pamiętam teraz ile czy powinnam się martwić :-( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Ja mialam krwinki biale az 22!! a norma jest do 10 natomiast w ciąży i tak mogą one podrosnąć i norma zależy od lekarza gin bo mój dał norme do 16 byłam nawet u hematologa z tym i powiedział że w moim przypadku nawet do 17 więc jeśli nie przekraczaja one 16 to nie masz sie czym bardzo martwic:) mozliwe ze masz po prostu jakies niewielkie zapalenie i organizm walczy :) a jesli chodzi o hemoglobine i szpital to jesli sie nie poprawilo naprawde i bedziesz musiala jechac do szpitala to najwyrazniej lekarz stwierdzil ze to dla was najlepsze i trzeba sie poswiecic :) napewno nie bedzie tak zle :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu nie denerwuj się na zapas!możesz wpisać te wyniki-zerknę na nie,kiedyś znałam się trochę na tym wiec jak chcesz to wpisz ten wynik razem z płytkami krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 a może ta twoja opuchlizna ma coś z tym wspólnego?mówiłaś lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Co prawda jutro zaczynam 28 tydzien :P ale dzisiaj jak moj m wroci z pracy to jedziemy do jego mamy na wies sobie odpoczac :) Zreszta juz od dawna mnie meczy ze mam przyjechac bo dawno swojego wnuczka nie widziala :):) MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka teraz ci nie napisze dokładnie bo wyniki mam w domua jestem w pracy w poniedziałek idę do lekarza wiec sie wszystko okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 91 dzięki :-) tak cos pamiętam ze krwinki białe 13 a hemoglobina 10,4 jak dobrze zapamiętałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie robi się powoli bardzo gorąco-już wyobrażam sobie moje nogi za kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
No to nie masz sie w ogole czym martwic jesli chodzi o krwinki :):) Bo mi to lekarz tlumaczyl w ten sposob ze mimo wszystko jest jakies tak jakby dla organizmu "ciało obce" i z tym walczy zwiekszajac tym samym ilosc krwinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki agi :-) trochę się uspokajam już. robwalka moje nogi tę zbędą jak balony... zrobie wam kiedyś zdjęcie i pokaze, ogólnie mam bardzo szczupłe nogi i tak śmiesznie to wygląda jak mam obrącze na około kostek i słoniowe stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×