Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ale ma juz plytki pepek jeszcze z 2 tyg i calkiem wyjdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam nadzieje, że nie dojdzie do tego u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Dzis byłam u ginekologa na wizycie. W brzuszku jak sie dowiedzieliśmy mamy córcię ! Synuś mowil, ze czuje że bedzie dziewczynka. Tak wiec zaplanowanie płci nam się udało. Co do staran to my z mezem o synusia staralismy sie pol roku, a córcię 4 cykle. Malutka waży 417gr jest zdrowa jak rybka :)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-2kg)...........15.09-córcia Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......20tc.....67+6kg/174cm.....25 .09-Synek MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......21tc..........5kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek gratuluje coreczki! :) ale superrr bedziecie mieli parke:D tez nastepna marzy mi sie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie, Obzartuszek- brawo, masz parkę!!!! Teraz uwaga, która idzie na wizytę, bo czas na chłopaka w naszej tabelce:) Zaraz zbieram się i jadę do miasta na ciuchy, może do lumpka. Ale niedługo, bo W KOŃCU dzień zapowiada się gorący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Obżartuszku gratuluje córeczki :) A ja tak bardzo przezywam to usg, że mi się dzisiaj śniło, ale na nim nie dowiedziałam się jaka płeć. Potem śniło mi się, że ubieram i szykuje się do karmienia chłopczyka i że otrzymał imię po tatusiu :) Dobrze, że to już jutro :) Dzisiaj wizyta u alergologa zobaczymy czy mi coś przepisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartusku gratuluje córci :)) Mój Syn waży 400gr i wiercił się strasznie na usg.. ale super uczucie bo jeszcze nie czuje go. A ja za dużo przytyłam o jeden kg, podobno norma jest tyć 2 KG na miesiąc bo nie choci o to ze będziemy grube tylko że skóra sie rozciagnie i będą rozstępy... więc zaczynam odżywiać się mądrze. Olczak Tobie też nie podoba się wystający pępek... mi też nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;) Obżartuszku, gratuluję córeczki :) Betismile, gratuluję synusia :) Ale macie fajnie, że już wiecie, mój uparciuch postanowił jeszcze nas potrzymać w niepewności :D Ale oczywiście najważniejsze jest to, że wszystko z nim dobrze. Na następną wizytę muszę zrobić test glukozy i oczywiście wyleczyć pęcherz. Co do wystającego pępka, to mi też się taki zbytnio nie podoba, ale na to nie mamy wpływu. Ja mam to szczęście, że mój jest całkowicie wklęsły. Widzę już różnice, bo się sporo rozszerzył, ale chyba nie wyjdzie na zewnątrz - mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!:) mnie tez sie nie podoba wystajacy pepek!:/ ale co mam zrobic wlozyc go sobie do srodka ?:p ciekawe ktorej wyjdzie nastepny bo nie wszystkim ale wiekszosci wychodzi :) tak samo ta ciemna linie mam od pepka w dol i od pepka w gore podobno po wszystkim zanika :) znowu dzis spac nie moglam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka od rozszezania na boki sie zaczyna hehe jak Wam macica podejdzie do pepka to sie splyci to kwestia 3-4 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Megan, to bardzo optymistyczne :D:D:D No ale płakać nie będę, bo tak jak napisałam wcześniej, nie mamy na to wpływu. Pępek w przypadku ciąży to tak drugorzędna sprawa, że nie warto się przejmować tym, że wystaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! wkońcu się wyspałam :) Polcia91 o której masz jutro to usg? ja na 19.20... kurczę cały dzien będę chodzić jakaś taka z wyczekiwaniem na wieczór... gratuluje córeczki! :) fajnie mieć parkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie to będzie wystający pępek wróci na swoje miejsce po porodzie. A ja nie mam jeszcze ciemnej kreski na brzuszku.. jak narazie mam opaloną twarz i rączki i dekolt dzięki chusteczką opalającym Polecam DAX w Rossmanie :) od razu lepiej się czuje jka mam lepszy kolorek na buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciąży
hej dziewczynki dawno mnie tu niebyło! ja wczoraj byłam u lekarza moje malenstwo waży prawie pół kilo nabiera masy bo to chłopczyk hehe,wierci sie niesamowicie,a co do pepka tez mi wyszedł ale wogóle sie tym nieprzejmuje,nieprzeszkadza mi to. chciałabym sie dopisac do tej waszej tabelki ale niewiem jak i niewiem czy moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że możesz :) Musisz skopiować ją i wkleić jako posta. Widzę, że obżartuszek jako ostatnia wklejała, więc najlepiej kopiować zawsze tą, która jest ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brak ciąży :) odpisałam Ci, ale nie wiem czy czytałaś(pytałaś skąd dokładnie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kołyski, to są łóżeczka zwykłe z płozami, jak się chce to może być jako kołyska a jak nie to podkłada się takie klocki, nie buja się wtedy nie trzeba się bać że będzie niestabilne-widziałam takie. A oto mój brzuszek w 20tc i 2 dniu. http://naforum.zapodaj.net/df09b3d242aa.png.html I pierwszy zakup dla dzidzi na rozm. 62. http://naforum.zapodaj.net/31532b745283.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kołyski, to są łóżeczka zwykłe z płozami, jak się chce to może być jako kołyska a jak nie to podkłada się takie klocki, nie buja się wtedy nie trzeba się bać że będzie niestabilne-widziałam takie. A oto mój brzuszek w 20tc i 2 dniu. http://naforum.zapodaj.net/df09b3d242aa.png.html I pierwszy zakup dla dzidzi na rozm. 62. http://naforum.zapodaj.net/31532b745283.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia gdzie kupiłaś takie fajne kubraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. Ja juz po sniadaniu obowiazkowo sie melduje. Wczoraj chwalilam sie, ze spie bez problemu cale noce a dzisiaj w nocy mialam problemy. Czesto sie budzilam i nie moglam znalezc pozycji. Co do pepka to moj nie wyszedl tylko sie otwiera na boki a wczesniej byl zamkniety :) Coraz czesciej zaczyna mnie swedziec brzuch - podobno efekt rozciagajacej sie skory. No i brazowa kreska coraz wyrazniejsza. Milo sie czytalo wasze historie o planowaniu dzidzusia. obzartuszku - gratuluje coreczki. handzia - czy to nie ty mowilas, ze masz malutki brzuszek? Ten ze zdjecia jest juz spory, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tesco, tylko żałuje ze nie kupiłam mniejszych ale jeszcze zdążę :) Zapłaciłam za 2 szt. chyba 20 parę zl, już nie pamiętam bo kupowałam je przed długim weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie myślę czy tam dzisiaj nie skoczyć i chyba muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja na pewno nie pisałam tak bo mój jest duży jak na 20 tydzień, tak mi się wydaje przynajmniej. Mój pępek też się rozszerza na boki i chyba już nie jest taki głęboki jak kiedyś ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie pozdrowienia od Mojego Bąbla bo zaczął kopać w trakcie mojego pisania tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia, słodkie te pajacyki :) A brzuszek masz bardzo ładny, okrągły i w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×