Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megan, brzuszek masz już naprawdę pokaźny, piękny :) Mój nadal w kształcie bliżej nieokreślonym. Ajponka, dziękuję za słowa otuchy. Wizyta po 14-tej, serce bije mi szybciej, ale to już normalna reakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr nie moglo mi sie otworzyc ale wkoncu przemielilo sliczne sukieneczki :) stwierdzam ze dla dziewczynek jest wiekszy wybor w ubrankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka trzymamy kciuki daj znac zaraz po :) i sie nie denerwuj bo malenstwo tego nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan fajowy brzuchol taki zgrabniutki :-) poproszę męża dzisiaj o zdjecie mojego brzuszka, zobaczycie jakie wielkie monstrum, więszy od twojego megan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawajcie fotki Dziewczynki troche pdejrzymy sobie jak rosniemy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Mloda mama gdybyś nie napisała to bym się nie zorientowała ;) Smerfaskr ciuszki sliczniutkie :) Meganv brzuszek śliczny, okraglutki ;) I masz raje, że dla dziewczynek jest większy wybór, czasem to aż głowa boli :P No ale wiadomo to my się lubimy stroić, a małe modnisie to już wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietnie, ulzylo mi, bo zawsze sie stresuje jak pisze posta ;/ sprawdzam w google czy dobrze napisalam, poprawiam z kilka razy i dopiero wklejam ;/ netka - od zerowki do gimn. chodzilam do masowej szkoly, na lekcjach mialam tlumacza, moze dlatego w miare dobrze pisze :) beti - co tam smacznego dla chlopakow gotujesz? :P Co do ruchow to ja mam mocne i czasami boli, szczegolnie wieczorem, albo kopie tam nizej, nieprzyjemne uczucie, jakby ktos tam grzebal, tez tak macie? W piatek jade na male zakupy wyprawkowe, kupie cos do 100zl. I tak sie zastanawiam ile kocykow kupic? Widzialyscie w biedronce polarowe koce po 20zl? Ciekawe czy dobre gatunkowo sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda mama mnie akurat nie bolli, ale dziwne uczucie jest, czasem to czuje maleństwo gdzies tam za bardzo na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megan- brzusio superowy:) ja pewnie też niedługo taki będę mieć:) Dziewczyny -powodzenia na wizycie:) nie denerwujcie się , będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja wczorajszą zupę z soczewicy, do tego na drugie ziemniaczki z paluszkami rybnymi i sałata z rukolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś wam się pomyliło :) ja dzisiaj nie ide na żadne badania :D badania: glukoza, morfologia, mocz, kreatyna, bialko i tsh będę robić w przyszłym tygodniu na wizyty do gin i endokrynologa, które akurat nakładają mi się jednego dnia :) tj. 21 maja. 11 natomiast teraz w piatek mam usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mam do Was jeszcze nietypowe pytanie: Mianowicie, gdy dotykacie brzucha ( nie przez ubranie )to jaką on ma temperaturę? Czy jest tak samo ciepły jak reszta ciała, czy chłodniejszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka brzuch nie za ciepły ani nie za zimny, ciężko stwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi tzn na temperaturę brzuszka, ale jak spr. teraz to jest taki sam jak reszta ciała, a czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzucholek wydaję mi się że jest cieplejszy :-) zresztą mąż mi tak zawsze mówi ...ale masz goracy brzuszek... chyba coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja zawsze podbrzusze mam nieco chłodniejsze od reszty, ale nie jestem w stanie stwierdzić czy zawsze tak było czy od czasu ciąży. Też nigdy jakoś nie zwracałam na to uwagi, ale gdy zaczęłam częściej go dotykać to widzę, że jest ciut chłodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co też zauważyłam to nogi, na wysokości ud i troche poniżej, tak po bokach też mam chłodniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi bo już zaczęłyście kupowac ciuszki, na jaki rozmiar kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan jak brzusio:):):) ja to jeszcze nie zabardzo mam sie czym chwalic:))) ale twoj cudowny:) Ciuszki tez rewelacyjne dlatego ja narazie nic nowego nie kupuje z ubran przed samym porodem kupie kilka nowych rzeczy reszta od siostry i kuzynki i z lumpeksów:) Ja jzu sie zbieram do pracy, pogoda sie piekna robi a ja musze siedziec.... Moj brzuch jest tak jak reszta ciała nie zauwazyłam róznicy... Odezwe sie w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak chyba na każdy po trochu ale na 50 mam chyba jedno body z lumpka, bo podejrzewam raczej większego Bąbla i słyszałam ,by kupować nie co większe, by zaraz nie wyrosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba nigdy nie poruszalysmy tego tematu tutaj a jestem ciakawa jak dlugo staralyscie sie o dzidzusia, jak dojrzalyscie do tej decyzji, a moze ciaza byla dla was zaskoczeniem? :) Kto chce niech pisze. U mnie to dojrzewanie trwalo 3 lata. Wczesniej studiowalam, wiec odlozylam macierzysntwo na pozniej. A potem chyba ciagle nie bylam gotowa. Przez 3 lata jako jedyna metode antykoncepcji stosowalam kalendarzyk :) To bylo na zasadzie " nie chce zajsc w ciaze, ale jak zajde to tez nic sie nie stanie" :) Ta metoda w sierpniu 2010 roku zaszlam w ciaze, ktora jednak dosc szybko poronilam.Minelo kolejne 1,5 roku az wreszcie po glebokich namyslach, analizie wszystkich "za i przeciw" uznalismy z mezem, ze to jest dobry moment. No i udalo sie za drugim cyklem :) Tylko nie czulam nic w rodzaju instynktu macierzysnkiego. To byla decyzja bardziej z rozsadku. No a teraz ten instynkt powoli sie we mnie rodzi i juz na swoj sposob kocham ta kruszyne, ktore we mnie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff bo właśnie kupiłam na allegro za 5 zł 3 body w rozmiarze 2x62/68 i jedno 58 oraz trzy koszulki w rozmiarach 2x62 i jedną 62/68 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja też robiłam to ciasto z tego przepisu i super wyszło, polecam innym dziewczynom!! Ja będę kupowała ciuszki wczerwcu jak już poznam płeć, choć może wcześniej kupię jakieś neutralne kolory. W każdym razie kupuję w rozm. 56, np. śpioszki-2szt, body i spodenki na gumce też po 2 szt, i może spiochy z kaftanikiem-1szt.ale kupię też już na rozm 62, bo na 68 to jeszcze zdążę, myślę że moje dziecko nie będzie za duże, maksymalnie do 3500kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka ja jak widzisz po wieku bardzo długo dojrzewałam do tego żeby mieć dzidziusia , najpierw szkoła , pozniej praca, pożniej brak odpowiedniego kandydata, w wieku 30 lat poznałam mojego męża i w zasadzie to on podjął rozmowy na temat powięszenia rodziny, szcerze mówiąc ja nie bardzo chciałam, chciałam to jeszce odłożyć, ale rozsądek chyba przemówił i stwierdzilismy ze to już czas :-) ja tez zaszałam w drugim cyklu w peirwszym się nie udało. Pamiętam to jak dzis było to po sylwestrze na drugi dzień, czyli 2 stycznia :-) dodam że gdyby nie dojrzałość ,wspaniałe podejscie oraz rozmowy z moim Bartusiem, chyba bym nigdy sama nie zadecydowała o tym tak ważnym dla mnie teraz momencie w życiu, czyli ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym liczę, że jednak ktoś mi podaruje dla dzieciaczka jakies ciuszki (mama, teściowa, itd) więc ja też nie będę przesadzać z ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zdecydowaliśmy się na dziecko jakieś pół roku po ślubie (ja zawsze bardzo kochałam dzieci i chciałam mieć szybko swoje), staraliśmy się od stycznia, udało się na początku sierpnia, poroniłam w 10tc, odczekaliśmy 3 cykle i znowu próbowaliśmy i w sumie to 2 miesiącu starań się udało, z tym że w 1-szym tak naprawdę nie kochaliśmy się w dniu owulacji. A pozytywny test za drugim razem powodował u mnie zarówno napływ radości jak i wielkiego strachu, który na szczęscie maleje z każdym tygodniem :) Teraz już musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszków dziewczyny to konieczne, są koszulki? czy to to samo co kaftanik? czy może wystarcza same body, sory ale ja to nigdy nie wiem co i jak z tymi ciuszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×