Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

witajcie kochane :-) betismile gratulacje synusia :-) obżartuszku dla ciebie gratulacje córeczki :-) handzia no śłiczny brzusio :-) mój jest więszy :-) wczoraj mąż nie zrobił mi fotki ale myśle ze dzisiaj to już napewno, więc wieczorem wam pokaze brzucholek :-) co do kołyski to bardzo mi sie podoba ale jak dla mnie nie praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to zobaczcie dla porownania jak mnie wywalilo w ciagu 3 tyg bo sama sie do siebie smieje jak to mozliwe :p tu 21tc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8b18c4d31c70d61.html tu 24tc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/680b2e85bad500a4.html tu 17tc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/177c0a9efde0e25e.html to dla tych co sie martwia-ły tak jak ja ze im brzuszek nie rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan w ostatnim jakbyś piłkę jakiemuś dziecku zabrała i połknęła :) żartuję :) ja nie mogę się doczekać większego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie dopiero jak sie na zdjeciach porownuje to widac ta mega roznice:D Handzia pajacyki cod-miod:D a brzusio tez sliczny zgrabniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tygodnia na tydzien brzuszki mamy coraz wieksze. Wy tez tak macie dziewczyny, ze ciagle ogladacie brzuchy w lustrze? Czy tylko ja tak robie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga zreszta sama widzisz jak w 3 tyg polknelam pileczke wiec badz cierpliwa i tez zaraz ja polkniesz haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja też oglądam i dotykam a to ,że rośnie widzę po ciuchach, bo z całej szafy zostały mi 4-5 sztuk, które mogę ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam, aż połknę piłeczke ;) Może dziś uda mi się zrobić fotkę, to tez wrzucę. Ajponka nie jesteś sama z tym oglądaniem brzucha, ja też to robię i nie umiem się powstrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz jak mnie widzi dziesiaty raz tego samego dnia przed lustrem to sie smieje i mowi, ze w ciagu godziny brzuch napewno mi nie urósł :D Ale ja sobie tylko patrze przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się ciągle oglądam, głaszcze brzuch już odruchowo. I ostatnio łapę się na tym, że zakładam obcisłe bluzki żeby brzuszek był widoczny- i tak juz wszyscy wiedzą (chyba zobaczył ktoś brzuszek i fama się rozeszła :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak ja mam na 15 :D Handzia ładny brzunio ;) Megan kurcze ale Ci ten brzuszek urósł, fajnie się tak ogląda od takiego maluskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ale tylko na chwile bo co tylko wróciłam z miasta i teraz musze cos ugotowac bo potem do pracy:) odezwe sie potem całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale brzucholek dostalaś Megan :)) no mi też urusł szybko w ciągu 2 tygodni nagle mam duży bęben.. ja tez wstawie jak mi ktos zrobi fotkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie jest ten chiński kalendarz płci? bo u mnie się zgadza a chce koleżance sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan fajna różnica z brzuszkiem :) mój niewiele się rózni od ostatniej fotki, więc narazie nic nie wrzucam. ja nie wide różnicy czy urosł czy nie, dziś zapewne mąż powie czy tak się stało, jako że widujemy się tylko w weekendy to on akurat widzi róznicę w jego wielkości :) ja za to mam dziś strasznego lenia... nic mi się nie chce, najlepiej w ogole nie wychodziłabym z lóżka, ale to chyba efekt wczorajszego dnia spędzonego poza domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak tak ci sie tylko wydaje, ze nie urosl bo widzisz i obserwujesz go codziennie :) Napewno urosl od ostatniej fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w pracy:):) Megan faktycznie brzusio piekny tez bym juz taki chciała miec a jeszcze mi troche brakuje;( Byłam dzis na badaniach i spowrotem wstapiłam do lumpeksów i zakupiłam kilka bodziaków, i pajacyków w tym trzy z metkami:P:P:P jestem du mna z siebie hehe bo nie mam takiego szczescia do wyszukiwania czegos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już kompletuje ciuszki, kupiłam dużo na allegro używanych w zasadzie wszystko w rozmiarze 56, chyba musze też zaopatzryc sie w 62 jak sądzicie? A co jeszce dziewczyny oprócz, body, kaftaników śpiochów i pajacyków kupujecie? przed maluszkiem będzie zima....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma problem z ciuszkami to proszę: CZYM RÓŻNIĄ SIĘ ŚPIOCHY NIEMOWLĘCE OD PAJACYKA, JAKIE RODZAJE ŚPIOSZKÓW MAMY NA RYNKU? Oba ubranka zakończone są stópkami, różnica polega na tym iż śpioch nie ma rękawków i zapinany jest na ramieniu na napki, bądź guziczki - natomiast pajac ma rękawki i jest rozpinany na całej długości na metalowe napki. Niektóre modele pajacy, zapinają się na pleckach i mają tzw "klapkę" na pupie. Pajacyki na rynku mamy od tych najprostszych bawełnianych, aż po cieplejsze na zimowe dni. Pod pajacyk bawełniany zwykle zakłada się jeszcze body, szczególnie tym najmniejszym dzieciaczkom, by metalowe napki nie powodowały dyskomfortu u maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje w rozm 56 ale dosłownie po 2 szt pajacyków, body, kaftaniki ze śpioszkami i w rozm 62 może trochę więcej. Przydadzą się te mniejsze ale z nich najszybciej dziecko wyrasta a jeszcze dochodzą prezenty w postaci ciuszków... Ja mam taki plan w czerwcu zakupimy już ubranka , komplet pościeli do wózka i łóżeczka, łożeczko, przewijak, wanienka. W lipcu (pod koniec) wszystkie te kremy dla mnie i dla dziecka, pampersy, wózek, laktator i jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to też kupię ;) Chcę żeby już w sierpniu wszystko było bo jakby się urodziło nawet na początku września to przynajmniej będę przygotowana. Może tylko wózek zostawię na sierpień. a i jeszcze tą pompkę zamiast gruszki do noska i herbatki koperkowe i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na raty chyba będzie lepiej, chodzi mi o finanse, bo jakby tak wszystko kupować naraz to możnaby zbankrutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ja już mam takie zawirowanie z tym wszystkim co kupić że boję się że w ostateczności coś zapomnę, ciuszków na 56 mam już sporo więc chyba nadszedł czas na 62 :-) wszystkie te zakupy bardzo cieszą ale cały czas sie przejmuję że cos zapomne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam dlatego wolę kupowac powoli już od czerwca (chcemy poznć płeć) żeby potem mieć czas na przemyślenie czy wszystko już mamy. Ale mamy siebie tutaj i myślę że każda coś powie od siebie i jakoś damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie handzia to mnie nastraja pozytywnie że zawsze moge zapytać którejś z was :-) ja powoli już kupuje pewen rzeczy, oczywiście jak jest okazaja, wózek, łóżeczko zostawiam na koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam sporo ubranek po siotrzenicy tzn wsumie wszystko, kilka kupie tych najmniejszych bo tego nie ma moja sis wiec z ubrankami sie nie martwie:) a co do całej reszty to ja myslałam ze te najdrozdze kupie w przyszłym miesiacu czyli wozek i łózeczko a reszte rozłoze na raty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od alergologa, masakra jakaś leków tona, a no i jeszcze więcej kasy za to...chyba zrobię skok na bank... do tego muszę zrobić spoirometrie. Tabletek odczulających brać nie mogę to innych lekarstw mi naprzepisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Handzia - brzusio pierwsza klasa a pajacyki to takie na czasie truskawkowe szaleństwo:) Megan86- brzuszek faktycznie urósł . Jak naładuje aparat to przyslę swój bandzioch:) Polcia bedzie dobrze. Lepsze chyba leki niż ataki duszności. Spironemetri nie lubie, bo mi zawsze brakuje powietrza w płucach. Co do chińskiego kalendarza to nie zgadza mi się. Z niego ewidentnie wychodzi mi chłopak a jest córka według lekarza( potwierdził 3 razy)...chyba , że jest jeszcze jakis inny chinski kalendarz, bo domownicy mi się z niego zgadzają... W kazdym razie są bodzaiki w biedronce 3 szt za 20 zł i ja własnie dzis kupiłam. Zaraz wkleję zdjęcie:) i czapeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×