Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
Megisu - wow, ile ubranek a jakie piekne są!!!!Zazdroszczę, bo ja mam kilka ciuszków ale nie są takie efektowne jak Twoje:( Naprawdę mi sie podobają. Tyle czapeczek, spiszków, bluzeczek. Ja mam na razie jedną czapeczkę...i ogólnie przy Twoim zaopatrzeniu wypadam blado...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny! bylam dzis ogladac wozki z mezem i mamy juz upatrzony:) kupimy dopiero na poczatku sierpnia ale najwazniejsze ze juz jest wybrany :) TAKO LARET GREY 5 (bezowo-grafitowy) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0b6b133cc5b68b8.html to jest link do strony o tako laret http://www.wozki-foteliki.pl/go/_info/?id=4015 Aha i tesciowka tez dzis kupila wnusiowi slodki reczniczek z kapturkiem, kilka pieluszek tetrowych i flanelowych(kolorowych) i ubranko na wyjscie ze szpitala:) Giga lacznie stelaz z gondola ma 16kg nie musze go nigdzie dzwigac na pietra bo mieszkam w domku jednorodzinnym wiec te kg mi nie przeszkadza a zalezalo mi na solidnych pompowanych kolach i amoryyzacji bo mam straszne drogi kolo domu:) i bardzo lekko sie go prowadzi:) Btismile gratulacje kopniakow!:D doczekalas sie:D Ajaponka brzuszek juz konkretny sliczny:) Netka brzusio juz tez ladnie widac a co najwazniejsze widac ze to ciazowy i ze z malenstwem ok mimo rozmiarow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 jakie te ciuszki są słodkie,aż się rozmarzyłam,przez was mam wrażenie że to już nie długo,a tak na prawdę jeszcze dużo czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest allegro i lumpeksik :-) a dzisiaj juz tam coś licytuje na 68 to jest lekka obsesja :-) I nie myślcie że to są jakieś mega drogie ciuszki, na prawde taniocha. Nowe niech kupują babcie :-) Kocyki ze zdjecia sa nowe od mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......25 tc....51.5.. + 5.5 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......25 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......24 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....23 tc..... 60..+ 5 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........26......23 tc..... 65..+ 7 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......22 tc..........- 3 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......22 tc......73..+ 4,5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......21 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......21 tc......52..+ 4 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......21 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......22 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek mlodamamapyta...21......21 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ubranka naprawde przeurocze dla dziewczynki jest duzo wiekszy wybor super je trafilas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka cały czas sie zastanawiam jak ty liczysz te tygodnie termin masz poźniej ode mnie amasz wpisane już 22 ja dokładnie mam 21 tc 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu chyba żartujesz, że to allegro i lumpeksik. Gdzie ten lumpeksik. super ubranka, w życiu nie powiedziałabym, ze z ciucholajdu:) Ale to trzeba mieć rękę. ja nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 tygodni jest skonczonych wiec leci 22 tak samo jak bylas w 4-5dniu ciazy to bylas w 1 tygodniu ciazy a nie w zerowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja np mam 23+ 4 to we wszytskich kalkulatorach na necie wychodzi mi 24 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liczę zaczęte kolejne,a nie tak jak lekarze-już dawno zauważyłam że mamy podobne terminy porodów a tygodnie się nie zgadzają-Megisu akurat u nas to dzień różnicy,ale np.Olczak,brak ciąży niby też podobne tygodnie a data wcześniejsza-ja tego nie pojmuję!jaka była u was data ostatniej miesiączki?u mnie 22 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie chodzi o te pare dni niech kazdy sobie liczy jak chce przeciez to tylko orientacyjnie ma byc:) lekarze tez podaja tylko przyblizona date porodu rzadko sie zdarza urodzic co do dnia wyznaczonego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie chodzi o parę dni tak tylko pytała robwalki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo liczyć nie umiem albo już sama nie wiem co-w/g tej tabelki którą podała MEGISU w ogóle wychodzi mi co innego,że moja ciąża ma o wiele więcej tygodni,a termin wyszedł mi na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka coś zle wpisałas bo ja ostatnią miesiączke miałam 19 grudnia więc nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że niech każdy liczy jak chce,wiem że lekarze liczą skończone tygodnie i tak zaczniemy rodzic w podobnych terminach,nigdy nie jest tak że każda urodzi co do dnia-a tak z ciekawości napiszcie datę swojej ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU ja miałam ostatnią 22 grudnia-wiem bo co miesiąc sobie zapisywałam od kilkunastu lat prowadziłam swój kalendarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu fajny ciuszek:) uważaj tylko, bo w nałóg wpadniesz:) jestem ciekawa jak się zmieni tabelka po urodzeniu dzieci, moznaby wpisac potem zamiast wagi czy czegos termin porodu a faktyczny czas porodu tak, żeby zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ostatnia 27.11.2011 poczecie 10.12.2011:) pozytywny test 24.12.2011 Wigilia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa która z was to zacznie,ten cały cykl porodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr masz racje mozna wpisac termin faktyczny porodu wage i dlugosc dziecka i imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×