Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

na brzuchu noszę,gumka nie jest uciskająca,nie które spodnie na gumce naciągam prawie pod biust żeby nie cisnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze 3 dni mnie nie było a tu doszło 7 stron! DZIEWCZYNY ZACZĄŁ KOPAĆ!!!!! NIESAMOWITE :) WRESZCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - zgadzam sie z toba. Im wiekszy brzuch tym wieksze trudnosci. Mnie juz powoli zawiazanie butow sprawia trudnosc, zmiana pozycji w lozku czy schylanie.A to dopiero poczatek, bo z tygodnia na tydzien brzuchy beda coraz wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Ajponka albo stety :-) takie uroki, z tymi butami to fakt, na szcęście nie mam żadnych wiązanych zresztą przez moje puchnące stopy lekarz nakazał mi chodzić w klapkach żeby nie było ucisku. I obracanie w łóżku hihih fatalnie :-) a stukupuku z takim brzuchem też zaczyna być komedią, dziwnie się czuje jak w takim momencie mąż dotyka i głaszce mnie po brzuchu :-D zjadłam teraz ogrom pysznego słodkiego arbuza mniammmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile, nareszcie się doczekałaś , super :) Megisu, ja co prawda nie mam jeszcze dużego brzucha, ale tez jakoś dziwnie mi w tym stanie w TYCH sprawach ;) Niby powinno być podwyższone libido na tym etapie, ale na samą myśl, ze wytrzęsę Malusza troszkę odechciewa mi sie harców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! widze ze tu ozywiona dyskusja co do spodni ciazowych... ja niestety w Saczu nie znalazlam zadnych ciekawych... w jednym sklepie takie z cienkiej tkaniny za 150zl - zwariowali... wygladaly jak pidzama... ja po domu i na codzien nosze spodne dresowe do jogi. maja fajny wysoki stan, ktory odkrecilam i mam prawie pod biust :) rozmiar za duzy do cwiczen :D idealnie pasuje na spodnie ciazowe:D do tego szerokie nogawki. super wygodne - polecam kazdej z Was. na wyjscia i do kosciola mam eleganckie czarne spodnie ciazowe po siostrze:) wiec nie musialam wydawac na nie kasy. sa o tyle fajne ze pas jest wyciety specjalnie pod brzuchem i mysle ze bede w nich chodzic do konca ciazy - nigdzie nie uciskaja i nie ma znaczenia rozmiar powiekszajacego sie brzuszka. jedynie musze zakladac do nich dluzsze bluzki zeby od spodu mi nic nie wystawalo:) ale raczej wiekszosc bluzek ciazowych jest dluzsza. kupilam sobie wiekszy rozmiar legginsow ale niestety nie dalam rady w nich dluzej chodzic bo uciskal mnie pas. o ile jak stalam byly ok to usiasc w nich bylo raczej ciezko... nie znalazlam ciazowych leginsow wiec jak na razie sie wsytzrymalam. wybieram sie po powrocie na zakupy do krakowa - tam jest duzy wybor ubran mam nadzieje ze tam cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka powiem ci ze moje libido sięga maximum :-D nawet chyba już mąż mnie ma dość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może głupio to zabrzmi ale odkąd zaszłam w ciążę w ogóle nie kochamy się-nie przez to,że R ma jakieś obiekcje,wręcz przeciwnie,moje libido też nie opadło,a nawet wzrosło,taki ze mnie teraz mały zboczek-jakoś tak trochę się boimy,nie że zrobimy dziecku krzywdę,szczerze nawet nie pytałam lekarkę czy są jakieś przeciwskazania,pewnie nie bo wszystko jest w normie,gdyby było coś nie tak to sama by mi powiedziała.Mam małą nadżerkę-miesiąc temu ani ja ani lekarka o tym nie wiedziałyśmy i przy włożeniu wziernika przy badaniu lekko mi naruszyła i poleciało troszkę krwi,takie plamienie.Jak byłam 10 maja na badaniu nadal ją mam,ale już po badaniu nic mi nie poleciało,lekarka stwierdziła,że się nie powiększa i po porodzie sama się wchłonie-dlatego same widzicie dlaczego zaprzestaliśmy seksiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betimsile -super, ze czujesz juz ruchy. Teraz bedziesz juz miala jakis "kontakt" z dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betimsile -super, ze czujesz juz ruchy. Teraz bedziesz juz miala jakis "kontakt" z dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka tobie przy badaniu wkłada wziernik??? pierwsze słyszę... wydawało mi się że to bezwzględnie zakazane, ja odkąd jestem w ciąży lekarz mnie owszem bada ale nigdy wziernika nie wkładał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastikowy,teraz ostatnio nie ale przedostatnio tak,no chyba tak to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze podwijam leginsy żeby były pod brzuszkiem ale jak usiąde to po chwili zaczyna uciskać. Betismile to super że czujesz juz kopniaczki :) I jak wrażenia? ;) Co do libido to chyba moje opadło, wieczorem jestem tak zmeczona po całym dniu, że padam, a najlepsze jest to że praktycznie przez moją alergie to oprócz obiadu i mycia naczyć nie robie nic :P A gdybym miała teraz do pracy jeszcze chodzić to na drugi dzień to bym nie wstała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Polcia - oddawaj troszkę słonca:) Madleen na allegro kupisz legginsy ciązowe w różne wzorki lub bez - w sumie są w normalnej cenie jak zwykłe legginsy. Widzę, ze tu mowa o różnych wziernikach:) Ale Wam dziewczyny libo skacze:D:D:D Ja to dopiero będe dzis harcować:):)także jutro moge nie mieć siły dojśc do komputera na forum:P Betismile- gratuluje kopniaczków- w koncu, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wiem czy słyszałyście o czymś takim, jak położna przychodząca do domu ? Otóż moja koleżanka, która rodziła w styczniu miała właśnie taką położną. Położna środowiskowa, czy jakoś tak... Ona sobie ją załatwiła od 21 tyg. ciąży i przychodziła do niej do domu ( potem przychodzi do dzidziusia w pierwszym okresie życia i go kontroluje). Oprócz rozmów, różnych instrukcji i tego co potrzeba, jak się przygotować itp. mierzyła także tętno dziecka, ciśnienie ciężarnej i chyba coś tam jeszcze. Daje różne próbki kosmetyków, gazetki do poczytania , ogólnie wizyty są miłe:) Bardzo mi się spodobał ten pomysł, bo od wizyty do wizyty jednak czuje zawsze mały niepokój czy wszystko ok, więc postanowiłam również skorzystać z takich usług. To sie odbywa na NFZ i załatwia się to w przychodni lub w szpitalu. Spisują dane, dowód ubezpieczenia i umawiacie się na wizyty. Ja jeszcze co prawda nie byłam sie zapisać, nosiłam się z takim zamiarem, ale położna mnie uprzedziła, bo od koleżanki właśnie dowiedziała się,że chcę do niej przyjść i sama poprosiła o mój nr, zeby już mnie nie fatygować :D Czekam własnie na jej telefon, żeby umówić się na pierwsze spotkanie :) Kumpela bardzo chwaliła sobie te wizyty, dowiedziała się wiele ciekawych rzeczy i miała pod kontrolą maluszka i siebie. Wizyty były tak ciekawe, że jej mąż niesamowicie się w nie wciagnał :) Pamiętam, że moja bratowa też korzystała z położnej, ale ja sama do końca nie wiedziałam , czy to dlatego, że po znajomości przychodziła, czy tak trzeba czy po prostu dlatego, że się chce. Ja chcę skorzystać i mam nadzieję, że warto :) A wy co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam jeszcze, że wizyty pani położnej odbywają się 1 do 2 razy w tyg. i trwają tak do pół godzinki, więc nie są jakieś nachalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Ello Mamuśki! Byłam dzisiaj na krzywej cukrowej. Myślałam, że będzie gorzej. Kupiłam swoją glukozę i cytrynę. Pani przygotowała mi z tego napój i szybko poszło (nawet smakowało) Później miałam lekkie samoloty... Niezła jazda :D Wynik pewnie będę miała popołudniu. Dziękuje więc Megan z normy 👄. A tak poza tym kłuli mnie 3 razy i najwięcej uciechy to miało maleństwo. Ja cierpiałam a on sobie wesoło się wiergolił :-) Robwalka- Pytałam gdyż przypadek Twój i Twojej córci jest podobny do stanu przy zakażeniu paciorkowcem. Dużo się o tym naczytałam gdyż jestem nosicielką paciorkowca i będę miała właśnie antybiotyk podawany przy porodzie. Widzę, ze mamy podobną sytuację: mój Rumcajs też często jest w delegacji. Tęsknie za nim okropnie... Betismile- gratuluję ruchów dzidzi!! Ajaponka, Netka - fajne te wasze brzuszki :-). To ja się wpijam tak pomiędzy... Polcia - ja mam jedne rurki z pasem dla ciężarówek i leginsy też z takim pasem (zakupione na allegro). O innych spodniach do noszenia nie mam mowy, wszystko ciasne, nawet rajstopki, no chyba że pończoszki ;-). Ale moja koleżanka, która ma termin tydz po mnie normalnie jeszcze wchodzi w swoje jeansy. Tuniki i sukienki dostałam po siostrze... Pozdrawiam Wszystkie 🌼 Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie puszczam mojej pszczółce muzyczkę na słuchawkach, delikatną i relaksacyjną i chyba się podoba bo delikatnie podkopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dopiero teraz zdjęcia mi sie otworzyły i mogłam zobaczyc Wasze brzusie. ajponka- brzuś imponujący netka- mój brzuszek jest dokladnie taki jak Twój a rano to jeszcze mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczuć te pierwsze ruchy no super, same wiecie a nawet mój W położył ręke na brzuszku i delikatnie poczuł piłkarza przyszłego :P :))))))) jejku jak ja się ciesze :D Teraz ja mam etap na poszukiwanie wyprawki... jezu jest tego tyle, że nie wiem od czego zacząć a nie mogę sobie pozwolić na wysokie koszta bo krucho z kasa jak narazie.Poszło na remont wszytko i trzeba uszczuplić pasa :P Ale jak pięknie mam w mieszkaniu teraz.. mmmm :D Leginsy raz kupiłam na allegro i są zupełnie do kitu za krótkie mimo, że rozmiar największy wzięłam, jakis do kitu materiał i generalnie jestem niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisuu ale masz już dużo rzeczy łojejaaaa :D Super a jakie śliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki betismile , wiesz jak to jest ja buszuje po allegro, coś tam od mamy od koleżanki i tak się uzbierało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie już łóżeczka? i wszystkie do nich rzeczy jak materacyki pościel i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile łóżeczko i wózek zostawiam na koniec teraz kompletuje drobne rzeczy. Co do ćiuszków mam 56 i kilka 62 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×