Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Giga tez zamierzam karmic piersia i okaze sie po porodzie czy dokupie laktator sterylizator i podgrzewacz:) upatrzylam sobie wozek TAKO CAPTIVIA i TAKO LARET:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan czytam tą twoja wyprawke i zastanawia mnie jedna rzecz, czy pieluch tetrowych trzeba az 50 szt???? ja uważam ze to zdecydowanie za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja przepisalam ja z katalogu i tak tam bylo napisane osobiscie tyle na pewno nie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ona jest tylko do wgladu orientacyjna i na pewno nie bede kupowac z tej listy produktow co do sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam na glukozie... po niezbyt przyjemnym poranku, popołudniu odebrałam wyniki i glukoza ok, białko też oraz kreatynina. bardzo się cieszę, że wyniki w normie :) i że nie będe musiała powtarzac tej okropnej glukozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak fajnie ze wyniki masz ok :) ja tez mialam glukoze dobra wiec nie trzeba powtarzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO się ciesze, że mam to za sobą... nie ukrywam że pierwsze 15 minut bylo krytyczne :D Megan a dużo Ci wzrosło po tych 2 godzinach? bo ja przed miałam 73 (norma 74-100) a po 2 godzinach miałam 76 a norma od 70 do 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak norma ktora podalas 70-105 jest norma na czczo ja przy swoich wynikach mam norme na czczo 60-105 a po glukozie jest do 140ml. ja mialam na czczo 60 a po glukozie mialam 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zrozumialas ;) i zamiast 140ml mialo byc 140 mg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew pobrana dwie godziny po wypiciu 75 g glukozy (test obciążenia glukozą) poniżej 140 mg/dl (7,8mmol/l)-wynik prawidłowy 140-199mg/dl (7,8-11mmol/l)-nieprawidłowa tolerancja glukozy 200mg/dl (11,mmol/l) lub powyżej -cukrzyca Cukier poniżej normy - hipoglikemia (stężenie glukozy spada poniżej 50 mg/dl (2,8 mmol/l) wpływ leków przeciwcukrzycowych, głodzenie się, przewlekłe uszkodzenie wątroby opracowano: Redakcja Copyright 2009 Krew pobrana na czczo Stężenie cukru poniżej 100 mg/dl(5,6 mmol/l) -wynik prawidłowy 100-125 mg/dl (5,6-6,9mmol/l) -wynik nieprawidłowy 126 mg/dl (7,0mmol/l) powyżej -cukrzyca (wynik musi zostać powtórzony dwa razy) opracowano: Redakcja Copyright 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan patrzę na allegro, że ten laret 22 kg waży :D faktycznie taki ciężki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) o ile mozna tak napisac bo pogoda beznadziejna;( ja juz w pracy i od rana kukam na moja liste co jeszcze małej trzeba kupic. Wczoraj bylismy w kilku sklepach za wózkiem i łózeczkiem iiii dalismy zaliczke za wózek:):) 3 w 1 ale jak sie nazywa to nie wiem heh ale przesle strone internetowa po pracy to sobie zobaczycie, oczywiscie mozna sie wycofac gdybysmy znalezli cos innego ale podoba sie nam takze chyba zdania nie zmienimy, łózeczko tez wykukałam które by mogło byc ale z tym jeszcze sie wstrzymam. Jutro wizyta mam strasznego stracha, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. W piatek moja kuzynka ma mi przygotowac ciuszki i bede przegladac i dopisywac czego mi brakuje. Kochane mam pytanie, bo od kilku dni mam takie dziwne bóle brzucha na wysokosci pepka, tak jak kolka zakłuje i pusci Wy tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :] dziękuję Megan za rozpiskę :) teraz już wiem, że jest ok :] co do kupowania łożeczka, to my dostaniemy w spadku po córeczce koleżanki kolyskę :) która jest na na kółkach więc mogę ją jeździć po calym mieszkaniu, tak więc zakupem łozeczka mogę się zając gdzieś w styczniu. ciuszków również dość sporo od niej dostaniemy więc z ubranek pozostaną mi jakieś pojedyńcze rzeczy do kupienia. a wózek? zacznę się powoli rozglądać ale i tak pewnie kupimy na koniec sierpnia. dziś ciąg dalszy walki z odswieżaniem mieszkania więc pewnie odezwę się wieczorem. buziaki dla Was :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!dopiero wstałam,ale tak to jest po nie przespanej nocy,giga83 dzięki za link do artykułu,jak zjem śniadanko i posprzątam poczytam sobie.Napiszcie mi czy to badanie z tym piciem glukozy,każda ciężarna musi zrobić?nie miałam jeszcze zleconego takiego badania,ale 31 maja idę do lekarza to kto wie?jak czytam wasze wrażenia po wypiciu tego roztworu to aż mi nie dobrze.1alexia2 co do tych bóli pewnie masz tak jak ja macicę już na wysokości pępka i stąd ten ból,obserwuj siebie dalej,ale na zapas się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Cześć! Przyznawać się, która z Was ukradła Słońce:?!: Kucia w brzuchu nie mam ale często w ciągu dnia ( tak zauwazyłam od dwóch dni) robi się na chwilkę twardy i puszcza. Po południu spróbuję się dodzownic do lekarza czy brać jakies rozkurczowe czy co.... Poza tym myslałam, że etap krowotoków z nosa mam za sobą ale jak dzis rano okazało jednak nie. Ale i tak jeste przeszczęsliwa, bo mąż dzis w nocy wraca i zostaje az do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Robwalka artykuł długi nie jest, więc to kilka minut :) Mam upatrzony wózek na necie i nie wiem czy kupować czy się wstrzymać, raczej przesądna nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) U mnie też brak słońca i chłodny wiatr ;/ Właśnie wcinam śniadanko i jestem szczęśliwa, że można już sobie robić pełnowymiarowe kanapeczki ( sałata, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek)mmmniam :D Widzę, że już solidnie rozglądacie się za wózkami. Ja ten zakup odkładam na sierpień, ale oczywiście upatrzę sobie wczesniej. Większość tych firm robi tak podobne wózki, że kompletnie nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze... ???? Giga, jak masz upatrzony model to pokaż linka, chętnie oglądnę sobie Twoją propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie u mnie też szaro i ponuro :( Ja się już zdecydowałam na tego grandera tutka, o którym juz wcześniej pisałam, wypróbowany przez koleżankę i wizualnie też mi się podoba ale z zakupem poczekam do sierpnia. Postanowiłam kupić śpiworek dla dzidzi na 68 na zimę bo teraz są tanie jak barszcz a przed zimą będą kosztować koło 100! Poza tym właśnie mi się zachciało czerwonego barszczu mojej mamusi... Chyba muszę sobie zrobić dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wózek musi być 3 w 1, koniecznie fotelik przystosowany dla noworodka (adapter pod plecki), gondola nie może być zbyt mała zeby dziecko mi z wózka nie wyrosło po 3 miesiącach, ogólnie musi być lekki tj. ok.10 kg. Poza tym kolor niezbyt jasny żeby się za szybko nie brudził, koszyk pod wózkiem zakrywany i w miarę głęboki noi muszą być przy wózku te wszystkie dodatki jak moskitiera itd. A i koniecznie 4-kołowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) pogoda okropna niestety... netka wkońcu pyszne jedzonko mniam, ja osobiście uwielbiam kalarepe :-) włąsnie ją zagryzam po śniadaniu uwielbiam fasolke szpargowa ale na to jeszcze musze poczekać :-) alexia ja mam chyba coś podobnego ale nazwała bym to bardziej kłuciem w okolicy pępka , myśle ze się rozciąga a ztego co milekarz mówił to macica w tym oresie jest już w tych okolicach wieć pewnei dlatego. smerfaskry ukochany wraca :-) super , ciesz sie szcześciem, wiem jakie to trudne zostawać samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale robicie mi znowu apetyt na jedzonko,również uwielbiam kalarepę-nadal jestem na etapie jedzenia rzodkiewek-cały pęczek idzie na raz no i ostatnio bierze mnie na słodkie-drożdżówka,batonik... tycie mi nie grozi na razie ważę 65,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia, u mnie też tutek grander na razie prowadzi, jest bardzo zgrabny i nie przekombinowany :) , ale tak jak pisałam wcześniej, te wózki są do siebie tak podobne, że czuję, że ciężko będzie mi się zdecydować. Dla nas ważne jest też to aby można było dobrze dopasować go do wzrostu, bo oboje z mężem jesteśmy wysocy i jak widzę niektórych tatusiów zgarbionych prowadząc wózek to mi ich żal po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego artykułu,to wszystko się zgadza,każda dolegliwość oprócz uderzenia gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu też uwielbiam fasolkę szparagową, uwielbiam też bób :D Już niedługo :) jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka ale znowu coś się pochrzaniło i wysłało kilka razy. Bób MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×