Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość BigMillka
SAKURA VERVERER" jeśli przeczytałeś "SAKURA VERVERER" jest na tobie "Klątwa ŚMIERCI"...Jak wkleisz to do tej i 10 innych pytań ona minie..Jeśli tego nie zrobisz to po nocy się ni e obudzisz bo zamorduje cię blada dziewczynka bez oczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy wstaje raz, ale potem ciężko mi zasnąć bo czuje jak Olivierek zaczyna się przeciągać, kopać i łaskotać. W dzień jak siedze albo leże to też brzuch mi podskakuje nawet jak położe ręke to nie przestaje, no chyba że tatuś dotyka brzucha to cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka koleżanki już po wizycie, jak twierdzi lekarz z dzidzią wszystko ok, tak byłam strasznie przejeta moimi wynikami ze o nic nie zapytałam lekarza nawet nie wiem ile kruszynka waży :-( co do badań to mam anemie przepisał mi żelazo 2x1 :-( co do moczu powiedział ze nie jest aż taki zły a ja uważam że coś chyba mam z pęcherzem... któraś z was pisała ze ma coś z pęcherzem co zażywasz? (przepraszam nie pamiętam która z was) ogólnie jakos jestem dzisiaj rozczarowana po wizycie nic sie nie dowiedziałam co chciałam. dostałam skierowanie na glukozę i wiele wiele innych badań :-( bo lekarzowi nie podobają sie moje wyniki :-( smerfaskry ja dostałam skierowanie na glukozę ale mam 75 g. ciekawe dlaczego.... puchną mi bardzo nogi.. lekarz na to że powinnam wybrać sie do krążeniowca zbadać przepływ krwi w nogach czy cos takiego...bo powiedział ze to zdecydowanie za wcześnie na takie objawy w ciąży... no i bóle w krzyżu ...mam isć do dobrego fizjoterapeuty i zacząc ćwiczyc... ogólnie mam jakis taki "spieprzony" dzień i brak checi do wszystkiego miłego wieczoru kolezanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja widze po brzuszku jak buszuje i sie rozpycha :) robi gorki i krazy po calym brzuchu :) i lubi byc dotykany bo nie przestaje sie ruszac jak przyloze reke :) robilam dzis porzadki w szafach i uprzatnelam niepotrzebne swoje rzeczy i mezusia zeby bylo miejsce na ubranka synusia :) ale mi dzisiaj temu popoludnie zlecialo i zaraz wroci moj mezczyzna z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry ja tez mialam glukoze 75g i z tego co wiem to wiekszosc tak dostaje wiec moze lekarz sie pomylil z ta 50g? Megisu78 a masz zdjecie z usg? bo zazwyczaj na zdjeciu sa napisane pomiary:) a to bylo juz badanie polowkowe? a jaki mialas wynik zelaza ze dostalas tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwie siedzę przy kompie,cały czas małego czuję na samym dole brzucha(spojenie łonowe)aż nie mogę usiąść do pionu-czy was też czasami tak dziwnie pobolewa ta kość od spojenia łonowego albo kość ogonowa?mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie jak chodzę dłuższy czas,co do badań nie mam na razie nic zlecone,ale z anemią to chyba standard w ciąży,w pierwszej ciąży tez miałam i musiałam brać żelazo,pewnie teraz to tylko kwestia czasu i z braniem żelaza do was dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja mam tylko wrazenie ze skacze mi po pecherzu :) ale tak jak mowisz tak czuc ze to po tych kosciach skacze pewnie sie obija o wszystko co sie da :) jeszcze niebawem nam zebra dojda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam ten dziwny ból kości łonowej to zaraz mam wrażenie że chce mi się siusiu i znowu zaliczam kibelek,o właśnie jak teraz-wc wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan86 - połówkowe juz miałam, dzisiaj kontrolne. co do zelaza to nie umie ci odpowiedzieć , robiłam badania ogólne krwi i tam wyszły złe wyniki, hemoglobina, hematokryt i MCHC za niskie, granulocyty za wysokie, szczerze powiem nic mi to nie mówi....a wiecie moze czy mogę zażyć urosept?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 jak byłam w ciąży z córką to miałam zapalenie dróg moczowych i pęcherza,lekarka kazała mi wtedy brać UROSEPT a później FURAGIN-urosept jest ziołowy ale nie bierz nic na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - wiem, ze latwo sie mowi, ale nie przejmuj sie kochana. To pewnie hormony tez robia swoje i powoduja ten zly humor. Zrobisz te badania, na ktore dostalas skierowanie i zobaczysz co dalej. Najwazniejsze, ze corcia zdrowa i ladnie sie rozwija :) Co do ruchow to u mnie nie sa one tak intensywne jak u was. Przy mocniejszych kopniaczkach widac wybrzuszenia, ale nie zdarza sie to czesto. Czy naprawde czujecie te ruchy bez przerwy? Bo ja tylko kilkakrotnie w ciagu dnia i bez zadnego rozpychania i buszowania po calym brzuchu. Kopniaczki czuje na samym dole brzucha. Jutro mam wizyte i troche sie boje czy wszystko bedzie dobrze i czy dzidzia dobrze sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam ascofer na anemie bo tak przy pierwszej morfologii hemoglobina na poziomie 11,5, przy drugiej spadlo mi do 10,70 i wtedy mi to przepisał, a teraz przy trzeciej morfologii hemoglobina na poziomie 11,80 przy czym żelazo 42 gdzie norma jest od 50.. cały czas przyjmuje ascofer po jednej tablece na czczo z ranca.. co do glukozy to ja też mam 75g i idę jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka nie martw się ja też nie czuję buszowania non stop, jedynie kilka razy w ciągu dnia, gdy się położę zazwyczaj;widoczne kopniaki też mam sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja też czuje ruchy tylko kilka razy w ciągu dnia, zazwyczaj rano gdy się obudze i poloże na wznak, wieczorem gdy też się kładę i w ciągu dnia gdy na dłużej sobie usiądę by odpocząć. mało prawdopodobne jest czuć ruchy caly czas, bo przecież maluchy również spią, czytałam gdzieś że nawet do 20 godzin dziennie... równiez czuje ję 2 cm pod pempkiem, bo na tym etapie macica jest ulożona własnie na tej wysokości, nie bój jedne czuja wcześniej (zwłaszcza jezeli to kolejna ciąża) inne późnij i tak samo ich intensywność i siła się różnią. napewno jutro wszystko będzie dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uspokoilyscie mnie dziewczyny :) Zapomnialam napisac wczesniej do Polci - masz naprawde duzy brzuszek! :) Moj tez urosl. Wczoraj bratowa, ktora nie widziala mnie 2 tygodnie byla w szoku jak mnie zobaczyla. Podobno brzuszek bardzo sie powiekszyl olczak - a twoj maz zauwazyl roznice po tygodniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że zauważył :) i stwierdził, że z tygodnia na tydzien wyglądam coraz piękniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz:) Dzien dobry:) Ja juz w pracy, pogoda beznadziejna wiec nic tylko spac długoooo. Polcia brzusiu jest piekny, ja jakos nie mam sie jeszcze czym pochwalic;( Madleenn gratuluje synka;******* My kupujemy wózek 3w1, niby fotelik miała bym od siostry ale Ona tez mysli jeszcze o dziecku i zawsze lepiej miec swoje jak pozyczac tym bardziej ze jest ten dodatkowy przypływ gotówki który przeznaczyłam na Małą. Laktatora narazie nie kupuje, ale upatrzony bede miec w razie W... nastawiam sie na karmienie piersia wiec mysle ze mi sie nie przyda. Wczoraj po pracy byłam u ciotki która ma synka 2lata po porady, co kupowac, co sie przydaje a co nie, i polecała szkołe rodzenia chodzi któras z Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Megan, Ajponka dzieki :) Ja też mam 75 g glukozy. Ja tez gdzieś przeczytałam, że 20 godzin dziecko spi i stwierdziłam, że moje to tyle nie przesypia, chyba że mam dużo do zrobienia, ale nawet jak jestem w ruchu to pokopać lubi :P Megisu w "M jak Mama" jest artykuł o obrzękach nóg, przeglądałam i mi się skojarzyło, że Ty narzekasz na puchnące nóżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alexia :) Ja dostałam numer telefonu od pani doktor do położnej która prowadzi tą szkołe, muszę zadzwonić jakoś teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kolezanki! :* Ciesze sie, ze z waszymi dziecmi wszystko dobrze :) I gratuluje poznania plci :) Beti, polcia - supre brzuszki! Dlugo mnie nie bylo, bo od czwartku, zrobilam sobie 4-dniowy wypad do rodzicow. Dopiero wczoraj wrocilam, bo mialam wizyte u siebie w miescie. Z wynikami wszystko ok, w czwartek o 10 mam usg polowkowe :D W koncu sie dowiem kto tam siedzi, moj P. uparcie twierdzi, ze to bedzie syn :D Znajome tez przewidzialy chlopca. No zobaczymy :P Bylam tez na malych zakupach wyprawkowych, wg. mnie calkiem sporo kupilam za male pieniadze :) A i w tym miesiacu zamawiamy lozeczko, tylko ze kazde z nas chce inne, moj P. chce te http://allegro.pl/lozeczko-bajka-mix-bez-szuflady-gratis-jasiek-i2325564089.html a ja te: http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-cena-producenta-lozeczko-apl053n-i2317950856.html Co do ruchow to czuje je caly czas, az sie zatanawiam kiedy ono spi ale pewnie niebawem to sie zmieni...:) Pozniej wkleje swoja liste wyprawkowa Co macie na obiad smacznego? ja robie pseudogolabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.......25...... 25tc...51.5kg+5.5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......25 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......24 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09- Synek giga 83............28 .......23tc......60+5kg/167cm....09.09-Karolina? Madleenn..........26.......23 tc......65+7kg/179cm....10.09...synek smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Netka0902.........29.......22 tc.........2kg..............14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-córcia Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......22 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-córka brak ciąży .......29......22tc......74,8kg/172..........22.09-synek. 1alexia2............23......21tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......21 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......20tc.....67+6kg/174cm.....25 .09-Synek MEGISU78...........34.....21 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......21tc..........5kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......21tc......46+5kg/167.........27.09 -??? HankaRumcajsa....28......21tc......64+2,5/173......30.09 Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej, ja swoich wyników badań nie dostaje do ręki. Bierze je w szpitalu lekarz i umawiamy się, że jak cos nie tak to dzwoni i wtedy przychodze na wizytę. Jeśli jest ok przychodze na wczesniej ustalony termin. Puki ci wyniki w ciązy mam lepsze niż przed. Zobaczymy jak długo. Co do glukozy 50 g i 75 g to czytałam, ze 50 wykonuje się rutynowo a 75 g jak wczesniejsze ogólne wyniki krwi i moczu pozostawiają jakieś wątpliwości ewentualnie jak 50 g wyjdzie kiepsko. Na razie nic mi z piersi nie leci, ogólnie biust mi nie rośnie. Małe moje tylko od 2-3 dni stale baraszkuje w brzuszku- ani chwili spokoju:) Pogoda - katastrofa. Pada, 7 stopni.Cóż , może w końcu ogarnę pokój, bo mąż jutro wraca.... Polcia- fotka nie chce mi sie otworzyć ale mam nadzieję, że w koncu zobaczę Twój brzus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!u mnie pochmurno-1alexia2 co do szkoły rodzenia to nawet szczerze o tym nie myślałam,wydaje mi się choć mogę się mylić że dam sobie radę bez szkoły.Co do ruchów to też raz czuję mocniej a raz mniej i też nie przez cały czas-teraz biorę się za śniadanko i porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja też nie wiem, czy zapisać się do szkoły rodzenia, koleżanka dwa lata temu korzystała, ale była na spotkaniach dotyczących tylko oddychania przy porodzie, więc skoro tylko to się przydaje, to nie wiem czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodamamapyta - chyba mam podobny gust do Twojego P. bo tamto też mi się podoba :P Smerfaskr podaje jeszcze raz link http://naforum.zapodaj.net/572a187f4937.jpg.html Mi się otwiera... Mnie lekarka zachęcała, mówiła że dla kobiet rodzących pierwsze dziecko się przydaje i to głupi pomysł nie jest. Będzie zwiedzanie porodówki, ćwieczenia, jak przyszły tatuś ma się zachować gdy nadejdzie ten czas, jak pomagać, jak zająć się takim brzdącem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×