Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

dziewczyny a pwoiedzcie mi taką sprawę bo wiadomo kupyjemy śpioszki kaftaniki itd na początek te mniejsze pźniej troche wieksze ale jak obserwuje na allegro to zauważyłam np już na rozmiar 62-68 sukienki , spodenki , dresiki nawet rajstopy czy malutkie buciki, strasznie to wszystko ładne co o ty sadzicie? bo chyba nasze dzidzioszki nie tylko w śiochach i body bedą ubierane, kupujecie tez te słodkie ubranka? bo zastanawiam się jak maluszka 3-4 miesięcznego ubrać w rajstopki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które kupowały ciuszki na necie-czy kupowałyście na allegro czy jakiejś innej stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia bób mniam ale te gazy po nim, chyba by mnie rozerwało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ja kupuje na allegro , więszość używanych, jestem naprawde mega zadowolona. Wczorajnie nie zdążyłam porobić fotek ale wam pokaże, prześliczne . Moja mama jest lumpeksiara wczoraj mi naniosła ślicznych ciuszków hmm śpioszki po złotówce same firmówki w bardzo dobrym stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sukienki,kapelusiki,rajstopki,buciki itd.zaczęłam córkę ubierać jak zaczęła siadać,przede wszystkim na wyjścia,spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie u mnie dziewczynka to na pewno zakupię 1 sukieneczkę na rozm 58 i 62 na okazję wizyt :) A jeśli będzie chłopczyk to też są fajne bluzy i bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka sporo wózków ma właśnie taką głębokość gondoli, więc być może jest to jakiś standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ale tutaj dyskusja:D Dla mnie wózek musi miec dużą gondolę, bo dziecko będzie w niej jeździc całą zimę, 4 koła (najlepiej pompowane), i musi być lekki. ale jeszcze nie upatrzyłam nic konkretnego. ubranka kupuje częściowo nowe w sklepach ( typu CNC, DorA za grosze) , na allegro używki w zestawach ( np. 4 pajacyki w super stanie za 20 zł ). Co do innych ubranek niż spiochy - to tak kupię pewnie jakąś sukieneczkę ale to raczej na wyjście z domu i tak od 3 miesiąca, bo wydaje mi sie, że Dzidzi i mamie bedzie wygodniej i taniej jak dziecko będzie w spiochach. A na strojenie przyjdzie czas:) A z tym jedzeniem- to takiego mi smaka zrobilyście bobem , fasolka szparagową, rzodkiewką. A tu tak leje i nie chce mi się do sklepu iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zakupie cos suer typowo na dziewczynke ale to na jakies wyjscia bo w domu to najwygodniej dla dzidzi i dla mamy w spiochach czy spodenkach. Megisu ja własnie takie kłucia czuje jutro sie zapytam co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. JAki tu ruch z samego rana :) JA od wczoraj czuje bol w podbrzuszu, ktory pojawia sie i znika. Wczoraj wieczorem wzielam jedna nospe i przeszlo. A dzis brzuch jest taki obolaly i pobolewa przy gwaltownych ruchach.Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Czytalam o tych skurczach Braxtona - Hicksa i one powinny byc bezbolesne, wiec to raczej nie to. Rzeczywiscie tak jak pisalyscie macica jest juz bardzo wysoko. Na wczorajszym usg glowka corci byla powyzej pepka. Co do ciuszkow to ja napewno kupie jakies wyjsciowe ubranka, bo sa przesliczne. Wiem, ze pajacyki i spiochy sa wygodne w domu, ale czasem mozna przeciez "zaszalec" :) A to pierwsze dorosle ubranka corci, ktore dostala od Zajaczka :) http://zapodaj.net/863168d1fed88.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ciuszki słodkie :) Giga, to nie ja pytałam o gondole, tylko Handzia ;) A co do ciuszków w rozm. 58 to nie wiem czy jest sens okupywac dziecko obficie w ten mały rozmiar, bo przecież wystarczy 1 miesiac i dziecko z niego wyrasta. Moja koleżanka nakupiła i w 2/3 ciuchów dziecka nie ubrała, bo nie zdążyła najzwyczajniej w świecie. Ja będe inwestować w ciuszki rozmiarowo po równo, ale tych na 58 akurat chcę mieć najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ciuszki to preznet od przyszlej cioci i sa na 6 miesiecy, ale juz nie moge sie doczekac kiedy corcia je zalozy. Skoro jestem przy zdjeciach to wstawie tez fotke brzucha. Na zdjeciu wydaje sie byc bardzo nisko, ale w rzeczywistosci wyglada troche inaczej. Przynajmniej tak mi sie wydaje :) http://zapodaj.net/11be7c1041d54.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przepraszam Netka ;) Ajponka ładny ten Twój Brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka jak cudny brzuszek;********** a ja dalej nie mam sie czym pochwalic, kiedy te brzuszki Wam tak rosna???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Hej dziewczyny. Przepraszam że tak dawno sie nie odzywałam. Mam sporo pracy, poza tym jak juz ma sie jedno dziecko to czas jest ograniczony. Patrze na wasze brzuszki a u mnie wklesło, nic nie wystaje. Babcia za kazdym razem sie pyyta czy napewno jestem w ciazy. Waga dziecka jest prawidłowa, wiec chyba nie mam sie o co martwic. Ja ciuszkow mam mnostwo, dokupie kilka sukieneczek i bucikow. Kolezanka juz powiedziała, ze mi odda cześć po swojej corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Netka ty tez masz juz fajny brzuszek ! A ksztalt na chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego jeszcze nie wiem , ale może za miesiąc będzie jasne ;) Dzięki Ajponka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Jestem po śniadaniu, a tu czytam fasolka szparagowa, mniam :D Ja obejrzeć chce wózek w piatek albo sobote zalezy czy D. będzie miał wolne. Siostra mówiła, że dostali jakieś fajne i do tego bon na zakupy w tym sklepie. Smerfaskr ja ukradłam :P U mnie świeci :P Ajponka ładniuchny brzuszek i faktycznie wydaje się być nisko ;) Ciuszki słodkie :) Netka małe jest piękne ;) Ja się zastanawiam jak wy dziewczyny chodzicie w spodniach, mnie ostatnio nawet leginsy uwierają, ciagle cisną. Pochodziłabym w sukience ale mi chłodno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka brzuszek fajny, nie ma się do czego przyczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Giga, tak patrząc na wcześniejsze fotki koleżanek to zawsze mi się wydawało, że mój prawie w ogóle nie rośnie. Do tego jeszcze jak się słyszy od innych ludzi, że mały mały, to człowiek rzeczywiscie utwierdza się w przekonaniu, ze mały jak na ten etap. Ale może faktycznie się czepiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia ja chodze tylko w spodniach ciazowych. Dzinsy mam z panelem. Mam swietne legginsy ciazowe z H&M, w ktorych chodze bez przerwy w domu i prawie w ogole ich nie czuje. Spodnie sprzed ciazy schowalam narazie gleboko do szafy bo nawet dresowe mnie uwieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzartuszek witaj! :) Fajnie, ze znalazlas troche czasu. A brzuszek ci jeszcze urosnie. Zreszta skoro twoja corcia rozwija sie prawidlowo to rozmiar brzucha chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie macie brzuszki-co do ubrań ciążowych to na ogół chodzę w sukience-jak gdzieś wychodzę,ewentualnie taka tunika i do tego leginsy,ale jak jest ciepło,a po domu tylko spodnie dresowe,o jeansach nawet nie marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka brzuszek śliczny :-) naprawde, wiedz że im więszy tym bardziej uciążliwy :-) ja przynajmniej tak odczywam i jak patrze na swój to wydaje mi się ze co dzień jest coraz więszkszy. co do spodni ciążowym ja wogóle nie dam rady w nich chodzić :-( bardzo mnie gniotą w dolną część brzucha także getry sukienki i tuniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka - te spodnie dresowe to nosisz "pod brzuchem"? czy gumka jest na brzuchu? Bo ja prwobowalam nosic dresowe sprzed ciazy i ta guma ze spodni strasznie mnie uwiera. Kupilam wiec wygodne getry ciazowe, ktore koncza sie pod biustem i zasuwam w nich prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×