Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Madleenn - szkoda, ze dopadly cie te bole. Pewnie cie nie pociesze, ale jeszcze kilka tygodni i bedzie po wszystkim! Czekamy na zdjecie twojego brzuszka. betismile - wybacz, ty tu ubolewasz a mnie rozmieszyl twoj post :D Szczegolnie " geba jak kalarepa" :D Zapewne przesadzasz i hormony widza za ciebie. Chetnie zobacze fotki z sesji. Beda na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ajponka moja mała też siedzi po prawej stronie madeleen- bedzie dobrze, wiem, ze u siebie lepiej ale gdyby co to rodziców miałbys pod ręką.Twoje bóle są jakies silniejsze niż moje bo mnie jak krzyże bolą i brzuch jak do okresu ( sakramencko) to chodzę, bo nie dam rady sie zgiąć. Także wspólczuje. olczak, betismile- czekamy na fotki z sesji polcia- już niedługo, dasz radę:) megisu- też jestem ciekawa jak wygląda zycie z Gabrysia od strony praktycznej:) z tak to określe upławy miałam na początku a teraz to spokój. Czasem mnie tylko bolą plecy ale o drobiazg przy Waszych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
a właśnie betismile - skąd wzięłas to określenie " geba jak kalarepa"? jakos mi nie pasuje, Fajnie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyglądu to myśle ze wszystkie mamy teraz skłonność to przesady jeśli chodzi o ocenianie nas samych, myśle betismile ze napewno wyszłas pięknie :-) Madleenn wiem ze to może mało pocieszzjace ale każda z nas to czeka :-) Dziewczyny damy radę :-) nie my pierwsze i nie ostatnie :-) Olczak oczywiście pochwalisz sie fotami... ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2008-2012
hej dziewczyny!!! Na poczatku gratuluje że maluchy tak rosną :) Mnie dzisiaj synus wystraszyl bo od rana nic, żadnego ruchu. Nawet czekolady sie najadlam żeby dał znac a on nic. Kolo poludnia musialam jechac do miasta i jak tylko ruszylam autem to sie dziecko "odezwalo". Gdybym wiedziala ze wystarczy pojezdzc autem to z samego rana bym sprawy pozalatwiala :) A w ogole to mam wrażenie jakby mi mialo brzuch rozerwac, w pierwszej ciązy tak nie mialam. jest bardzo napiety i jakis wielki sie zrobil :) Co do nabialu to teraz jest jak najbardziej wskazany w kazdej ilosci i pod kazda postacia. Po porodzie trzeba uwazac wlasnie na skaze bialkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Madleen faktycznie nieciekawie...,ale głowa do góry.Jeszcze tylko trochę wytrzymaj i możesz rodzić :P Z sesją świetny pomysł,tym bardziej,że nie wiadomo czy będziemy miały np. po dwójce dzieci i taka okazja mogłaby się juz nie powtórzyć,więc warto skorzystać już teraz :) Nam ma zrobić sesję moja kuzynka,ale jakoś narazie nikt nie ma na to czasu.Muszę nas wreszcie umówić i zrobić sesję,żebym jeszcze nie wyglądała jak buła,choć już widzę po mojej buzi,że się zmieniłam...też jestem "kalarepą" hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ajponka nawiązując do tego,iż się zastanawiasz jak dzieciątko wygląda ja także się zastanawiam i w czwartek Ją zobaczę :) na usg 3d. Oczywiście najważniejsze jest dla mnie,żeby Mała była cała i zdrowa,ale chcemy mieć także pamiątkę - piękną - z okresu ciąży.Ciekawe czy naprawdę już będzie widać jak nasza córeczka wygląda ach :) :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jak zwykle nie moge spać :-( cierpnie mi raz lewa raz prawa strona. W głowie mam zamieszanie i 1000 myśli. A wy kochane pewnie juz smacznie spicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 ja jeszcze nie,ale właśnie jestem znurzona także zamykam kompa i postaram się iść lulu,bo jutro rano mus wstać :) Mała fika w najlepsze :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hello :) Piękny dzień! Wczoraj ostatnia,dziś pierwsza.Czy tylko ja nie mogę spać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kobietki! ja juz dospac nie moge wczoraj sie predzej polozylam bo jakas padnieta bylam a dzis o 5 oczy jak pecio zlotowki i do tego zgaga mnie dopadla:/ Netka fajnie ze Twojej malej siusiaczek nie urosl:p 2200 tez juz brzmi dumnie :) Kama brzus masz okazaly:D Smerfaskr Wy tez sie pieknie zaokragliliscie masz juz z czym dumnie chodzic :) pieknie:) Mama28 pod koniec ciazy ilosc wydzieliny sie zwieksza takze to normalny objaw nie martw sie.... Mamuska2012 fajnie ze maja takie metody i mozna dac dziecku zastrzyk na przyspieszenie rozwoju plucek nie to co kiedys...:) betismile jak juz beda efekty zdjec to pochwal sie jakims:D Madleenn trzymaj sie kochana! Olczak super ze sie przeprowadzacie pamietam swoja to taka bylam podekscytowana ze hejjj :D Ajaponka mysle dokladnie o tym samym co TY juz tylko dni nas dziela od sciskania naszych pociech :D Mama28 nie tylko Ty nie spisz ja nadrabialam zaleglosci od 5 siedze na dole a mezus slodko spi na gorze eehhh do tego te wycieczki po schodach do wc... bole bokow i bioder.... dobrze ze to juz tylko dni zostaly do rozwiazania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć dziewczyny! Ja już też nie śpię, zaraz idę na cotygodniową kontrolę do położnej. Odezwę się później chociaż dzisiaj muszę zrobić zakupy i spakować się bo jutro z synkiem wyjeżdżamy na parę dni nad jezioro. Pogoda nie zapowiada się rewelacyjna ale zawsze coś. Trzymajcie się i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Napisała do mnie eska mlodamamapyta leży w szpitalu bo ma skurcze, dzisiaj na obchodzie o 9 lekarz ma podjąć decyzje co z nią dalej. Trzymamy za nią kciuki :-) żeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... jak czytam, że któraś w szpitalu, to mnie mrozi oby z mlodamama wszystko było ok !! ja dzisiaj mam wizytę.... też jestem ciekawa co mi powie.... megisu tak mnie zmroziłaś tą wiadomością, że już nie wiem co napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, wczoraj byłam u tego gina. mała nadal jest małą, no obawiałam sie ze jednak moze sie lekarz pomylił bo tylko jeden raz zasugerował ze bedzie dziewczynka, ale wczoraj na szczescie sie potwierdziło. wazy 2,660 :) pozniej poczytam co od wczoraj pisałyscie bo dzis remont pełną parą a ja siedząca przy komputerze mogę tutaj troche przeszkadzac. miłęgo dniaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zalałam całą łazienkę.... cała woda z wanny, jak brałam prysznic nie zleciała do rur a wyleciała na łazienkę..... boże mamy takiego pecha z tym mieszkaniem, że ja już nie wiem.... jak nie urok to ....... już się popłakałam z bezsilności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mialam dzisiaj calkiem przyejmna nocke. Tylko raz wstalam do toalety, a reszte nocy przespalam bezproblemowo. Znowu kolejna dziewczyna w szpitalu. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. izka - zazdroszcze wyjazdu nad jezioro. Tez bym gdzies pojechala, ale teraz to juz u mnie nie wchodzi w gre. ło ło ło - daj znac jak tam na wizycie. Dziewczyny chyba powoli zaczyna obnizac mi sie brzuch. Nie wiem czy to kwestia tego, ze urosl i zaczyna lekko "zwisac" czy po prostu juz sie obniza. Troche sie boje, ze teraz zrobi mi sie najwiecej rozstepow, a troche juz ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta mi pisała ze jednak zostawiają ją w szpitalu, dostaje jakiś antybiotyk sama nie wie na co, a ze ma wade słuchu to nikt z nią nie rozmawia (pamiętacie kiedyś nam pisała ze nie słyszy) strasznie to przykre Barany jedne!!! az mi się łza z oka puściła. Miejmy nadzieje ze przejda jej te skurcze, choć ona mi pisała ze ich nie czuję. Bidulka nasza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie same złe wiadomości z rana :( łołoło przykro mi z łazienką wiem jak wygląda zalanie łazienki- u nas była drewniana podłoga więc wyobraź sobie co sie podziało. megisu ja poszłam spać o 23:30 bo jakis głupol komar nie dał mi spać!!! ciekawe co z młoda maą... kto ma dziś wizyte o powodzenia!!! a ze mnie sie nie śmiejcie, bo teśc przyniósł 2 kosze ogórasów i dwie skrzynki pomidorów.nie Powiem Wam co będę z nich dziś robić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Sporo naskrobałyście od wczoraj:) Megisu, problem hemoroida to u mnie temat rzeka, ja mam jednego, ale strasznie upierdliwego i chyba po porodzie będę musiała się zebrać i zrobić z nim porządek;/ Mamuśka2012, czekamy na focie Gabrysi i powielam pytanie MEgisu - jak sobie radzisz z obowiązkami nad małą? :) Madleenn, trzymaj się dzielnie i nie daj skurczom, współczuje, że sa one takie bolesne. Chyba faktycznie przeprowadzka do rodziców w tym ostatnim okresie nie byłaby głupim pomysłem... Olczak, gratuluję przeprowadzki, dlaczego nie przyjęłaś mojego zaproszenia na nk ? :D Pochwal się efektami sesyjki ciążowej:) Betismile, na pewno wyszłaś ładnie, bo ładna dziewczyna jesteś, wiec nie może byc inaczej :) ale z kalarepy i kalafiora się uśmiałam po pachy :D Skad wytrzasnełaś takie skojarzenia ?:D:D:D Co do tych sesji, to myślę, że jeśli nie mąż to może zrobić kuzynka, siostra czy koleżanka, nawet najzwyklejszą nie koniecznie profesjonalną, ale żeby uwiecznić brzuszek i ciesząca się nim mamusie :) nie ma co tego odkladać, bo jak napisała mama28, okazja może się nie powtórzyć, a pamiątka niesamowita, no i niewiele czasu nam zostało ;) Dziewczyny, które miały wczoraj wizyty - cieszę się, że u Was również wszystko w porządku:) Megan, ja tez mam niesamowite bóle boków i bioder, w nocy gdy się przekręcam to jęcze z bólu - masakra jakaś. W dzień tego nie czuję... Ajponka kochana, no Ty już jesteś w ciązy donoszonej, więc u Ciebie wszystko się może wydarzyć, niewiele Ci zostało do porodu :) Ja dziś też mam wrażenie, że brzuch mam niżej, czuję jak zakładam nogę na nogę, że już go uciskam. Do tego dziwnie mnie pobolewa właśnie na samym dole, ciekawe czy coś to oznacza? Ło ło ło, biedulko - współczuję przygód z mieszkaniem, tym bardziej teraz gdy wszystko wokół denerwuje, hormony buzują, jest upał i ostatni okres ciaży. Nie daj się i myśl pozytywnie. Powodzenia dzis na wizycie :) Ramysia, Twoja mała to tez okaz 2,600 - wow , pogratulować :) Młodamama- powodzenia i trzymaj się w tym szpitalu kochana. Te wiadomosci niedługo przestaną na nas robić wrażenie jak co chwile inna będzie lądowac na oddziale ;) Matko, ale znowu posta wywaliłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Biedna ta nasza mlodaamama, szkoda, że nie ma neta w szpitalu, to by sobie z nami pogadała. Ło ło ło jeśli dzisiaj jest takie pechowe, to już boję się wizyty kominiarza, który ma dotrzeć do mnie na 14-tą. Nie mam w domu dużego lustra, więc ciężko mi stwierdzić, czy brzuch jest niżej. Palce dzisiaj nie spuchnięte i póki co, nic nie boli. Bąbela miała wczoraj czkawkę. Znajoma mówiła, że może mieć ją od wody gazowanej-słyszałyście coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to czkawka u maluszków jest od tego ze łapczywie połykają wody płodowe ale czy od wody gazowanej...hmm wydaję mi się ze nie. Moja córunia ma nawet po 5 razy dziennie czkawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja średnio raz dziennie, słyszałam, że łapczywie piją szczególnie, gdy zje się coś słodkiego a z tą gazowaną to info z zeszłego tygodnia i teraz nie wiem, bo ta czkawka pewnie ją męczy, musi nieźle podskakiwać skoro tak to dobrze czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga mi skacze cały brzuch jak mała ma czkawkę az widać :-D zabawne to jest i niegroźne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka - wspolczuje tego bolu z hemoroidem. Ja co prawda nigdy nie mialam i nie wiem co to znaczy, ale moge sobie wyobrazic. Po porodzie rozpraw sie z nim raz na zawsze! giga83 - czkawka to raczej od tego, ze dzieci pija lapczywie wody plodowe. Moja mala ma czkawke kilka razy na dzien. Na poczatku to bylo nowe i dziwne uczucie, a teraz jest tak czesto, ze juz sie przyzwyczailam :) Megisu78 - zapomnialam, ze mloda mama ma problemy ze sluchem. W tej sytuacji to faktycznie chamstwo ze strony lekarzy, ze nikt z nia nie rozmawia, a ona biedna nie wie co sie dzieje. Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czkawka to jest prawidlowy objaw, bo w ten sposob dzieci trenuja przepone i miesnie potrzebne do oddychania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu czy moge prosic zebys przyslala mi nr do mlodamamapyta bo jakim sposobem nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×