Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
hejka ja właśnie wróciłam z "podrózy" do maista nie dojechałam bo dostałam takich mdłości, że masakra...Teraz po wypicu gorzkiej herbaty przeszło i jem spaghetti. Ogólnie lubię mleko i nabiał i jem tyle na ile ma ochotę. Teraz wszyscy panikują z tą skazą. Megan Twój niuniek pieknie urósł!!!!Faktycznie wizyty za 3 tygodnie możesz nie doczekac:) Dziewzcyny co maja dziś wizytę czekam na wiadomościi!!!!!! Ja umówiłam się do innego lekarza na 16 sierpnia wieczorem pomiędzy wizytami u mojego lekarza. Tak na wszelki wypadek. Zazdroszczę takich sesji- mój m nie jest w ogóle tworczy o fotki w ciązy jakiekolwiek musiałm się prosić a najlepsze, że żadnej wsolnej nie mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan kochana, pewnie sama już nie dałabym rady tego zrobić, bo dojechac to dałabym radę, gorzej jednak z wyginaniem się;) Megisu, ciekawa sesja, jednak ja preferuję w nieco jasniejszym świetle pokazywanie ciaży, coś jak nadesłała Ajponka. W ogóle polecałabym zrobić mieszaną scenerię, część własnie w mieszkaniu na jednolitym tle, a część w plenerze, żeby do tej sesji wprowadzić trochę radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po obiadku i lecimy na działkę robić grila :-) wrócili rodzice z wczasów trzeba coś pogadać :-) a ze pogoda jest przyjemna to idę sie troszkę przewietrzyc :-) nogi dzisiaj mniej spuchniete, chociaż tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Mała pozostała małą i chyba się to nie zmieni ;) Pani doktor pokazała nam pisiunię, więc jestem pewniejsza co do tej płci :) Od ostatniej wizyty przybrała 700 g. i teraz waży 2200. Cieszyłabym się, gdyby jakaś duża nie była no i raczej się nie zanosi, żeby przybrała do 4 kg, może poród będzie łatwiejszy?.. Wagę oceniono jako w normie, więc póki co nie ma powodu do zmartwień. Miałam dziś robione badanie na tego paciorkowca - GBS i kurcze mój hemoroid się odezwał, bo wsadzenie głupiego patyczka w dupcie tak mnie zabolało, że podskoczyłam z bólu na tym samolocie :D Teraz niestety czuje dyskomfort i mam nadzieję, że do wieczora przejdzie... Macica jeszcze nie jest przygotowana do porodu, czyli twarda i ukształtowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło mi posta SZOK!! Cd. Wizytę kolejną mam za 2 tyg., czyli częstotliwość się zwiększa. Fajnie, bo będe widziała częściej moją Niunieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
kamcia super wyglądacie:) netka- fajnie, że wizyty częsciej oraz , że z malutka i Tobą oki:) ja w końcu naładowałam baterie i to my na przełomie 35/36 tc http://zapodaj.net/09db87ab10d1b.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Smerfaskr, ale podrósł Ci brzuszek !!! Super, a taki był malutki :) Kama Twój też naprawdę spory i bez rozstępów . Tak trzymać dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja wreszcie zlądowałam do domu! od rana byliśmy z mężem na mieszkaniu i sprzątaliśmy - mój kochany mąż umył mi okna i powiesił firanki :) - między innymi oczywiście :). padam na twarz plecy mnie bolą, nogi mnie bolą, stopy też, więc leżę i odpoczywam! w przyszłym tyg. wyprowadzka. po drodze do domu zahaczyliśmy o pepco i kupiłam resztę brakujących ciuszków :) . na allegro własnie zamowiłam dośc długą listę rzeczy ale przynajmniej mam to z głowy. ufff brzuszki macie śliczne :) mój przy waszych naprawdę jest mały, ale taki już jego urok. mnie również oblewają fale gorąca.. teraz wiem co czuje moja teściowa przechodząca menopauzę :D Megan86 niezłą wagę ma ten twój mężczyzna :) Polcia witaj wśród nas i zostań jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
betismile moja wada wzroku to -4,0....,ale z artykułu,który zapodała ło ło ło nie wynika,żeby krótkowzrocznośc była wskazaniem do cesarki. Muszę jednak umówić się do okulisty.Niech mnie dokładnie zbadai powie jakie i czy w ogóle jest ryzyko odklejenia się siatkówki. Macie piękne brzuszki i kurdę chyba większe od mojego...Mam nadzieję,że tylko tak mi się wydaje :P Macie może zwiększoną ilość śluzu w kolorze mlecznobiałym lub całkiem przezroczystym?Bo ja od kilku dni tak mam.Mam nadzieję,że to nie jest nic złego.Normalnie mam na bieliźnie jakby wodę....i już schizuję.Jak to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj Gabrysi odpadl kikut pepowiny :) Co do szybszego porodu, to polozna mowila, ze najlepiej od 37tyg. W 34 tyg dziecko zaliczaja jeszcze do wczesniaka , tak jak u mnie. Ja wzielam zastrzyki na rozwoj pluc 3 a ostatniego juz nie zdazylam. Gdyby nie te zastrzyki , to mysle , ze byloby duzo gorzej z Gabrysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po grillu obzarta tak ze chyba pękne :-) kama ładny brzucholek okrągły, ja tam nie widze zadnych rozstępów :-) zresztą olac je :-) smerfaskr malutki i zgrabniuti :-) fatycznie ładnie podrósł od ostatniego zdjęcia :-) mamuska czekamy na ta focie malutkiej Gabi. Spuper ze z Gabi wszystko ok i pepuszek już nie "straszy" bo ja sie tego bardzo boję, że będzie maluszkową to bolec :-) mama28 ja prawie od początku ciazy mam bardzo duze upławy mleczno białe, raz bardziej przeźroczyste, bez wkładek nie ruszam sie nigdzie. Olczak odpocznij a poźniej ciesz się kobieto przeprowadzka , gratuluję :-) Netka ciesze się bardzo ze z wasza kruszynką wszystko ok :-) drobniutka nunia :-) co do hemoroidów to ja jakiś czas miałam z tym problem ale po lekach trochę sie uspokoił choć cały czas sie boje żeby znowu nie "wylazł" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaka dzielna dziewczynka z Gabrysi :) już po pępowinie :] co do wydzieliny, to ja mam to samo, bez wkładek ani rusz, także to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Witam dziewczyny Dzisiaj miałam ciężki dzień, nawet nie chciało mi się nic pisać. Noga znowu mi się wylewa z klapka - kupiłam już sobie nowe rozm 40 gdzie normalnie noszę 38, ale w żadne moje już nie wchodziłam. Nie wiem czy to jest normalne, ale mnie ta noga dodatkowo boli, mimo iż biorę tabletki, ale one chyba nic nie pomagają. Musze na przyszłej wizycie powiedzieć to mojemu gin. Co do upławów to mam tak samo jak pisałyście i też bez wkładki się nie ruszam, zresztą mówiłam o tym lekarzowi więc jakby to było coś nie tak to chyba by zareagował co? Idę odpocząć i wyciągnąć choć trochę nogi do góry. Trzymajcie się pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dopiero teraz znalazlam troche czasu zeby poczytac. po wizycie mam takie wiadomosci: bole ktore mi doskwieraja to bole przepowiadajace... macica przygotowuje sie do porodu... moga sie nasilac :/ (juz bardzo bola), szyjka mi sie obnizyla/skrocila... ogolnie porod moze wystapic za ok 2-3 tygodni... jak wrocilam do domu to rodzice kazali mi przewiezc rzeczy zebym sama nie siedziala na mieszkaniu tylko sie do nich przeprowadzila... ale szczerze to chyba nie mam na to ochoty... wolalabym mieszkac u siebie... dzisiaj mialam niezbyt dobry humor i troche poklocilam sie z mama... ogolnie te bole z dnia na dzien robia sie coraz silniejsze... chcialabym zeby juz bylo po porodzie. tez mialam dzisiaj pobrany wymaz. wizyte kolejna mam za 2 tygodnie. zazdroszcze Wam tych sesji w ciazy. tez mialam ochote na taka profesjonalna sesje ale niestety mojego meza nie ma w Polsce:/ przyjechal na tydzien ale nie znalazl czasu na sesje fotograficzna o co mam do niego troche zalu bo mi bardzo na tym zalezalo... sama sobie nie zrobie:/ trudno... dziewczyny brzuszki macie sliczne. moj jest teraz przeogromny z wielkimi rozstepami. jak znajde czas to zrobie fotke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja tez biorę tabletki i puchne :-( i bolą mnie te spuchniete stopy także myśle ze niestety chyba musimy to przecierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, dziewczyny ale jestem zmęczona po sesji zdjęciowej trwała 2,5 godziny i jak pokazywał nam zdjecia to stwierdzam, że jestem gruba, nie apetyczna a moj W wyszedł ekstra! :( az mu zaczelam zazdroscic, on ma figurke nie tyje w sumie a ja teraz wygladam jak kalafior! geba jak kalarepa haha ale za to moj W wiedzial jak mi poprawic humor i w trakcie sesji powiedzial mi na ucho ze jak tak siedzial i patrzyl to pod jakism kontem mialam szczuple nogi hehe ale mimo wszystko nie czuje sie dobrze, poczekamy na efekty tych zdjeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska2012 jak będziesz miała chwile napisz coś wiecej :-) jak sobie radzisz z opieka nad Gabi :-) jak śpi twoja księżniczka czy płacze, jak kąpiele wyglądają i wogole jak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn trzymaj się i dasz radę! a te bóle o których piszesz to co to za jakie? sesję z brzuszkiem będe mieć w czwartek :) w plenerze, idę sama bo dla mojego m. sam fakt sesji ślubnej to już była męczarnia. jak tylko dostanę fotki to zaraz Wam pokażę. co do różnych bóli, to np. mnie od kilku dni bolą biodra i kolana... czyżby nogi miały cięzko utrzymać resztę ciała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładne brzucholki :) Kama naprawde duży brzuszek, Smerfaskr a Twój urósł. Pamiętam jak się niektóre dziewczyny martwiły wielkością, kiedy to było ;) Megan to ładnie Dawidek przybiera, dziwne tylko troche że nastepna wizyta za 3 tygodnie bo pod koniec powinna być co dwa. Iza a może to rwa kulszowa? Ja i Robwalka mamy to i wiemy jak to boli i wchodzi ból w nogę. Ja przez ten szpital nic nie przytyłam, a GBS mam dodatnie i przed porodem będę miała podany antybiotyk. Ciśnienie miałam troche wyższe niż zawsze, ale w normie. Poza tym co tydzień mam jeździć na ktg. Dzisiaj też dopadła mnie biegunka wybuchy gorąca i zimna, bolała mnie głowa i kręgosłup, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Na szczęście mi minęło i już czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak te bole wygladaja mniej wiecej tak: boli bardzo okolica krzyzowa, do tego dziecko napiera na kanal rodny. w efekcie bol jest taki ze chodze na wpol zgieta trzymajac brzuch troszke ku gorze (mniej boli), kazde oderwanie choac troche stopy od ziemi sprawia bol, ostatnio jak sie polozylam na lewym boku podczas tych boli i chcialam sie poprawic to myslalam ze mi kregoslup rozerwie... mniej wiecej tak moge to opisac. ciekawa jestem jak wygladaja skurcze porodowe jak te przepowiadajace tak bola... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 - super, ze synus tak urosl i ciesze sie, ze wszystko u was w porzadku :) Netka - tobie tez gratuluje dodatkowych 700 gram u coreczki. No i super, ze masz juz stuprocentowa pewnosc, ze to dziewczynka :) A to, ze mniejsze dziecko oznacza latwiekszy porod jest chyba prawda - tak mowil mi genekolog. Chociaz pewnie zdarzaja sie wyjatki. kama - brzuszek duzy, chyba taki jak moj :) smerfaskr - chudzinko ty jedna! :) Piekny brzuszek masz. olczak - zazdroszcze przeprowadzki do nowego mieszkania. Duzo przyjemnych zmian czeka cie w najblizszym czasie :) Co do uplawow to u mnie tez tak jest od poczatku ciazy. A ostatnio wydzielina jest bardzo wodnista. Moja kruszynka rozycha sie jak szalona. Upodobala sobie tylko prawa strone brzucha i "urzeduje" tam sobie na calego :) Zastanawiam sie jak wyglada i do kogo jest podobna, czy ma duzo wloskow? Juz niedlugo ja zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn to faktycznie nieciekawie... trzymaj się dziewczyno! Polcia witaj w klubie ja też mam gbs dodatnie i już mi mówiono o dożylnej kuracji antybiotykowej przed porodem... moja wizyta dopiero za 2 tyg, będzie to wtedy 36 tydzień i mam nadzieje, że potem też już co dwa tygodnie. moja mała tak się rozpycha, że coraz częściej sprawia mi ból więc pewnie coraz mniej miejsca ma w tym moim małym brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×