Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama28
Cześć :) To mój pierwszy wolny dzień,więc sobie pospałam i szaleję na allegro. Można powiedzieć,że zamawiam w panice różne rzeczy dla Niuni i oby okazały się potrzebne. U Was przerażenie objawia się w snach,a ja się budzę i zaczynam być przerażona czy aby sobie poradzę,poradzimy z Małą?Boję się... ło ło ło szczęśliwego rozwiązania życzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak- ja rodze w prywatnym szpitalu i megisu chyba też, wiec dlatego miałysmy taką konsultacje. Normalnie to chyba jest ten wywiad przeprowadzany na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak te badania to tak myslę ze chyba własnie na wizytę do anestezjologa do znieczulenia tak cos pamietam ze mówił moj gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no własnie :) bo jak miałam operacje tarczycy w prywatnym szpitalu, to też miałam taki wywiad :) dzięki Ramysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ło ło ło - wszystkiego najlepszego z okazji imienin:* Megisu konsultacja z anestezjologiem jest wlasnie odnosnie tego znieczulenie zewnatrzoponowego... robi wywiad na temat przyjmowanych lekow podczas ciazy, pyta sie czy na krzyzu jest tatuaz... podobno czasami tatuz uniemozliwia podanie tego znieczulenia:/ wszystko w zaleznosci jaki duzy i jak wyglada... a swoja droga dziewczyny mialam Wam kiedys pisac juz o tym. jak lezalam na porodowce to polozna robila ze mna taki wywiad i zapisywala to w papierach... pytan milion i lepiej sobie przygotujcie odpowiedzi wczesniej bo podczas skurczy ciezko sobie wszystko przypomniec. a wiec pytala o wszystkie nazwy lekarstw jakie bralam i ich ilosc podczas ciazy,przebyte choroby, alergie (na co jest stwierdzona i jakie badanie byly wykonane w tym kierunku) o wyksztalcenie i zawod moj i meza, o uzywki, o date urodzenia i grupe krwi meza... wiele wiele innych... teraz odpowiedzi wydaja sie proste ale przypomniec sobie w chwili porodu nie wiem czy bedzie tak latwo... dzisiaj rano bylam w analityce zrobic podstawowe badania na jutrzejsza wizyte kontrolna... ciekawe czy odstawi mi czesc lekarstw przepisanych w szpitalu... chcialabym bo boli mnie zoladek i wogole spac nie moge w nocy... chociaz jak minela wieczorem pora dopegytu i wzielam dwie godziny pozniej to cisnienie poszlo wysoko w gore. wiec pewnie bede skazana na branie tych lekarstw do rozwiazania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zaczelam 40 tydzien :D - w poniedzialek wypada moj termin :D ciekawe na ile sie to wszystko sprawdzi, moze jutro mi pani gin cos powie na ten temat. Megisu trzymaj sie dzielnie:* maz juz za kilka dni wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........39 tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......37 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia bo Weronika to piękne imię :) Tak naprawdę to mój mąż się przy nim uparł, ja chciałam Alicję lub Gabrysię ale teraz jestem zadowolona bo Weronik jest mało i poza tym tez mi się spodobało. Wszyscy mi mówią że brzuch mi opadł i zmieniłam się na twarzy. Brzuch od początku mam nisko więc ja różnicy nie widzę a twarz faktycznie jest inna, widzę to szczególnie na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......41 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........39 tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......37 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......41 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........39 tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......37 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja nadal w dwupaku i nic mnie niebierze. mam dzisiaj wizyte i mam nadzieje ze juz jest jakies rozwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama...trzymamkciuki zeby jednak cos poszło naprzód bo na Twoim miejscu chyba bym oszalała z niecierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama domyślam sie, ze to musi być upierdliwe. ale nie przejmuj sie ;) łołoło ale piłeczka ^^na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
kama1111 współczuję i trzymam kciuki,żebyś już miała poród za sobą i zdrowe dziecko w ramionach :) Ja szaleję na allegro i co chwilę coś zamawiam. Pewnie macie już foteliki samochodowe?Ja właśnie czytam o testach bezpieczeństwa i jakie foteliki są polecane.Może coś doradzicie?Właśnie zastanawiam się nad Chicco Autofix Fast lub coś z Maxi-Cosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak pytają "i jak się czujesz" to mówię, że poproszę o inny zestaw pytań :) bo pomału robi się to denerwujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło Wszystkiego Najlepszego;-) Ja właśnie padłam na łóżko bo zebrało mi się na generalne sprzątanie łącznie z myciem okien i powoli plecy wchodzą mi w cztery litery Jeszcze spagetti muszę zrobić na obiadek i do wieczora luz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć dziewczyny Ło ło ło wszystkiego najlepszego z okazji imienin Netka ja dziękuje za życzenia ale ja mam imieniny w marcu Megisu współczuje ci rozłąki,jak mój m wyjeżdża na parę dni to jestem cała w nerwach , ale mam jeszcze synka i to mnie podtrzymuje na duchu - w tym roku synek skończy 6 lat a ja z nim rozstałam się tylko na 2 doby jak jechałam na szkolenie, wszyscy się śmieją że my jeszcze pępowiną jesteśmy połączeni, ale zobaczysz jak ten czas szybko minie, nawet się nie obejrzysz a już będziecie razem, najlepiej jest zająć czymś myśli ale to się łatwo komuś mówi - dasz rade, trzymam kciuki. Ja już żadnych badań nie mam zleconych, wizyty u anestezjologa tez nie mam, bo w takich małych miejscowościach pewnie robią to dopiero w szpitalu. Ciężki mam dzisiaj dzień, bo wstałam bardzo wcześnie i cały czas w rozjazdach,jestem bardzo śpiąca, odezwę się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
handzia fajne to prześcieradełko do wózka, właśnie takiego szukałam i nie mogłam znaleźć na allegro- dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po poludniu:) Udalo mi sie pozalatwiac pare spraw w urzedach i jestem happy z tego powodu, bo zostanie tylko jedna, ale to w innym terminie. Dzis czuje sie chyba jeszcze gorzej niz wczoraj pod wzgledem fizycznym. Brzuch twardnieje mi praktycznie co chwile, podbrzusze boli jak na okres razem z twardnieniem brzucha (czyli w jednym czasie), a mala kopie tak bolesnie, ze zaczelam czuc dziwne klucia tam na dole. Dzisiejsze dolegliwosci sa bardzo bolesne, jutro wizyta i ciekawe co powie gin. Mnie tez irytuja pytania z cyklu ,,jak sie czujesz'', no ale to juz koncowka, potem beda pytac po porodzie i chyba wiejcej juz nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam własnie od mamy, zjadłam obiadek i mam zaproszenie na obiad do końca tygodnia, fajnie bo tak mi sie nie chciało gotować dla samej siebie. Jutro mam nawet z dowozem do domu :-) zurek i pierogi ach ta moja mamuśka sie troszczy o mnie :-) I otrzymałam super wiesci od mojego mężulka i aż mi sie zyć chce, szkolenie ma do piątku a drugą cześć dopiero w listopadzie czyli w piątek mam go już w domku :-) aż do porodu tzn bez sobót :-D cóż za radość i ulga :-) Teraz kłade się do łóżeczka i odpoczywam :-) ale oczywiscie będe do was zaglądac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, widzisz kochana !! :) Ale super wieści, teraz możesz odetchnąć z ulgą, a ten żurek i pierogi to proszę również wysłać do wlkp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisała do mnie alexia wczoraj wieczór zaczęła krwawic, dziś była na ktg skurcze ma coraz większe, szyjka skrocona, glowka bardzo nisko, rozwarcie na 2 cm. Pisze ze zabiera sie za porządki a potem za męża :-) ma nadzieje ze coś sie przyspieszy :-) komputera nie bedzie miała do końca tygodnia także bedzie w kontakcie SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi- ale super wiesci:)) koniec smuteczków!:D Netka- a odszedł Ci już czop śluzowy? bo piszesz, że Cie boli podbrzusze, kłuje na dole i ze Ci brzuch twardnieje. Jak ja tak miałam cały dzień i całą noc to na drugi dzień rano mi odszedł czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kobietki za Życzenia :) Mój Eł nawet zrobił mi surprise i wrócił o 12 z pracy :D Odezwę się jutro :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Hej;) Kolejna noc nie przespana a dzień z przebojami... Rano zaczęłam krwawić postanowiłam pojechać na izbę przyjęć. Tam niestety dyżur miał ordynator. niestety bo uwielbia pastwić się nad kobietami w ciąży! kobiecie przede mną, która była 8 dni po terminie powiedział, że takich grubych kobiet na odział jak ona nie przyjmuje. Mi powiedział, że żadnego rozwarcia od czwartku nie mam i co to za konował ginekolog sobie wymyślił, bo gdybym miała takie rozwarcie to na pewno już bym urodziła. Stwierdził, że krwawię (jasną krwią!!) po badaniu czwartkowym! Zrobiono ktg i odesłano do domu, w szpitalu meksyk bo porodówkę będą remontować więc na zapisie chodzili sobie robotnicy obok mnie i cały personel. Kobieta, która przyjechała z bólami co 4 min, a nie miała rozwarcia odesłali do domu bo dziś cesarki nie zrobią, zrobić mogą dopiero jutro więc niech jedzie z takimi bólami do domu i czeka sobie 24h.... Dodam że to nie jakieś miasteczko tylko WROCŁAW ! MASAKRA! Mam nadzieję, że jak przyjdzie do porodu to będzie jakoś inaczej, bo jak nie to nie wiem gdzie urodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło brzuszek imponujący :-) Netka ja myśle ze twoja Zosinka chyba juz chce do rodziców :-) daje o sobie znać :-) Ramysia nie wiem czy nie doczytalam czy mi umknelo ale nic nie pisalas ze odszedł ci juz czop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 itd rany to przerażające co piszesz, faktycznie masakra!!!! Ale ciekawe co z Toba... Czy to możliwe żeby aż tak roznila sie diagnoza lekarzy...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Megisu super wiadomość - cieszę się z tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×