Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama28
Kolejne pytanie...jaki materac do łóżeczka kupiłyście?Możecie podać firmę? Witamy nową Mamę,ale coś późno do nas dołączasz...Już prawie finisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pierwsze, dziewczynka i już nie mogę sie doczekać :) pije nawet te herbatę z liści malin ale jak na razie nic:) brzuch mnie tylko pobolewa i całymi dniami bym spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJa mam kołdre do łożeczka i mała będzie na niej leżeć oraz do wózka Firmy materaca nie pamiętam-musiałabym sprawdzić Na spacer mam kombinezony -zależy od pogody Mi dzisiaj mąż kupił ta herbatę z liści malin ale jeszcze nie piłam A te placki jecie z cukrem ? Bo mój mąż robi sobie osobno z solą i cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije ja , bo nawet jeśli nie przyspieszy porodu to słyszałam, ze pomaga przy szybszej skracaniu sie szyjki i podnosi wartość pokarmu, nie wiem czy to prawda, ale w coś trzeba wierzyć: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś i ile masz lat? Ja mam kolderke i poduszkę ale dostałam to razem z kołyska. Z tego co mówiła mi koleżanka dzieci czują się bezpieczniej owinięte ciasno tak jak w brzuchu mamy. Ja na początku napewno będę mała kładła w różku a potem zobaczę. Śpiworek to dobre rozwiązanie gdy maluch się odkrywa w nocy :) jeżeli chodzi o wózek to mój ma regulowany podgłówek więc nie ma problemu co dać pod głowę. Na dno dam kocyk a mała będę ubierać w ciepły pajacyk z kapturkiem no i na górę też kocyk. Myślę że powinno być ok :) ale to i tak wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiekowo cwiarteczka;) obecnie mieszkam w Londynie , mąż tu pracuje a jestem tu od bardzo niedawna i nie wiem jak sie rodzi w tych szpitalach tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) dopiero mama ode nie wyszla bo wzielo mnie na przemeblowanie w duzym pokoju :) Wiem ze dzisiaj niedziela ale w sumie zadnych porzadkow nie bylo tylko przesuwanie mebli :) Jestem zmeczona ale zadowolona. w miedzyczasie musialam moja córe doprowadzic do porządku bo jutro juz przedszkole. Beti "dostalam" chryslera voyagera. Duze autko ale polecam. Ja tez niedlugo musze sie polozyc bo w zasadzie tez "zaczynam" rok szkolny. jakby nie patrzec to musze wstac wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Olczak wiele rzeczy wyjdzie w praniu i okaże sie co było wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Ja tez sie obkupilam w rożne rzeczy, wiele dostałam a czy wykorzystam to sie okaże. Na spacer mam welurowy pajacyk i polarowy. I dresiki sweterki ale w sumie to sama nie wiem co i kiedy mam ubierać... Mama28 jestem niepoprawna romantyczką :-) i bardzo wrażliwa osoba zreszta tak jak Moj Bartus. Gdzie my sie znaleźliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ja jem i z cukrem i czasami ze smietana albo z ketchupem. Bez znaczenia jest dla mnie czy jest w nich cebula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu masz rację z tym ubieraniem to sama nie wiem co i jak ale pewnie obserwując swoje dzieci będziemy wiedziały co i jak robić :) ja aż tak nie szalałam z zakupami więc zobaczymy :) a co do placków to nie lubię za to oglądając master chef na tvn naprawdę zgłodniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dzięki za odpowiedź. Szczerze to widzę,że zaczynam panikować. Pewnie przez to,że do mnie dotarło,iż nadszedł wrzesień (aaaaaa...ratunku!!!),a ja nieprzygotowana. Zamówiłam dziś przez internet rożek,materac kokosowo-lateksowy Hevea, kocyk i jakiś ochraniacz i prześcieradło na materac w jednym. Macie już staniki do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biustonosza do karmienia nie mam, zamowilam sobie na Allegro i jak przyszedł to okazał sie za mały a większych nie mają, muszę zakupić nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pozegnalam męża :-( powstrzymuje sie jak moge ale łzy same sie leja, Moj mąż tez sie poplakal, może nie tak jak ja ale w oczach świeczki. Na koniec powiedział kocham was bardzo i nie wiem jak bez was wytrzymam... Koniec muszę sie wziasc w garść!!! Na dodatek na koniec mąż jak sie ze mną żegnal, podniósł mi koszule żeby pocalowac w brzuszek a tu cholera na brzuchu jakaś wysypka. Mam jakieś takie czerwone krostki, nie wiem czy to uczulenie czy co, chyba muszę do lekarza. Wszystko mi dokucza i robi na złość takie mam wrażenie. I jak tu teraz iść spać...Nie wiem :-( czy to wogole możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Megisu ten pomysł z listem miłosnym jest super :) A mąż wróci zanim się obejrzysz :) Mama28 to prawda z podusią, najlepiej kupić cieniutką poduszeczkę, mam taką do wózka i dzis planuje kupić osobną do łóżeczka. Pamiętam to jeszcze z czasów kiedy mój braciszek to był taki mały Szkrab :P Betismile to chyba Ty coś wspominałaś o rozstępach. Podobno dobrze smarować się maścią z wyciągiem z cebuli. Ja zamierzam próbować, zobaczymy czy faktycznie to jest prawda. Apropo znowu mi popękały :/ Dzisiaj mam wizytę, dam znać wieczorkiem jak było. Jestem bardzo ciekawa co mi dzisiaj powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Powiem Wam, ze miałam straszną niedzielę. Tak jak ktoś napisał, chyba NETKA....Kryzys przedporodowy. Nastrój okropny, załamka totalna, no i wszystko mnie boli. biodra, pachwiny, kłucie w pochwie, ból podbrzusza. szkoda gadac. MEGISU wiem, ze musi być Ci ciezko bez mężą teraz, ale jak czytam co piszesz jak sie kochacie to wiem, ze zadna rozłąka Wam krzywdy nie zrobi:) Niejedna para moze Wam zazdroscic tego co Was łączy. Widziałam, że przez weekend odezwały sie rozpakowane mamusie, nie pamietam co która pisała, ale miło, że znalazłyscie czas, zeby cos napisać:) PRZEPIĘKNE DZIDZIUSIE NA NK! :D MAMA28 ja kupiłam kołderkę bo rożek wydaje mi sie taki bardziej "urysyczny" do wózka itd. A na noc to chyba lebiej kołderkę. Podusie mam ale jes taka płaska jakby jej wogóle nie było. GIGA wspólczuje przygody z pieskiem:( BETISMILE-pisalas o rozstepach. ja teaz wczoraj zostalam uswiadomiona przez mojego M. ze mam na brzuchu:/ Myslałam, ze mnie to ominie a jednak nie. poki skóra jest naciągnięta to nie widac, ale jak si eją zbierze w palce to są rozstępy, siec pewnie gdzyby nie M. to bym je zobaczyła dopiero po porodzie. OLCZAK-napisałas ze przez rozstepy bedziesz chodzic w ubraniu płetwonurka hahaha :D dokładnie to samo pomyslałam sobie gdy obejrzałam swoj brzuch. HANDZIA- dopieroteraz doczytałam, że Twoja córeczka bedzie miała na imię Weronika. Tak samo chciałam nazwać swoją, dopóki nie wpadł M. na Mertę i nie uparł sie jak osioł;p Weronika, Werka Wercia...mmmm piekne imie:) ŁOŁOŁO- ez mi sie ciagle sni moja malusia, osatnio mi sie sniło ze ja urodziłam sama w łazience i sie wystraszyłam nie wiedziałam co mam z nią zrobic i chciałam ją spowrotem włożyc do brzucha!!;p Polcia-czekam na wiesci z wizyty:) przepraszam jak nie odpisałam do wszystkich dziewczyn, ale po tylu dniach to łątwo sie juz pogubic ;p W ogóle dzis wstałam o 3 w nocy i jadłam lody...a dupa rosnie;/ Ciekawe co z obżartuszkiem>dawno sie nie odzywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) Ja jeszcze w łóżku.Dziś mnie czeka sprzątanie bo M przywiózł tyle zakupów z Polski i wszystko teraz na mojej głowie żeby to gdzieś pochować. Megi kochana tak mi cie szkoda:-( szybko zleci ten czas,nawet nie zauważysz:-* Idę coś przekąsić:-* Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Już 10? A ja dopiero co oczy otworzyłam :) odespalam za to noc po parapetowie :) jutro rano wizyta z usg i już się nie mogę doczekać mam nadzieję że coś się ruszyło bo tu mnie boli tam mnie rwie.. No nic trzeba wkońcu z łóżka wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........39 tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia, mi się nawet śniło, że moją w kościele urodziłam :D oparłam nogę o ławkę i wyskoczyła normalnie... i też nie wiedziałam co z nią zrobić ...... Podświadomość daje Nam popalić, nie ma co :D Idę sprzątać, bo tak się złożyło, że dziś wypadają moje imieniny i już się teściowa zapowiedziała z "niezapowiedzianą wizytą" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łołoło dzieki za tabelke, no i wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) alez tu dzisiaj pustki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu dasz radę, wierzę w Ciebie, chociaż początki rozląki bywają trudne, to potem już wpada się w rutynę... ja wiem coś o tym... ktoraś z Was pytała o stanik do karmienia. Ja takowego nie kupuję. Zakupiłam sobie takie sportowe, które są wygodne i bez problemu można z nich wyjąć pierś do karmienia :). również sposób sprawdzony przez koleżankę i sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ło ło ło, wszystkiego najlepszego z okazji imienin :* Jeśli dziś są izy to również wszystkiego naj dla Izki50 mm :):* Ramysia, niezłe te sny mamy ostatnio, nie ma co. Myślimy juz wszystkie o porodach a potem w głowie dzieją się takie rzeczy ;) Megisu, dziś będziesz mieć wisielczy dzień, ale postaraj się kochana spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy i znaleźć w tym wyjeździe Bartka wiele plusów. On tak samo jak Ty będzie tęsknił, ale będziecie się widzieć na skype i słyszeć codziennie :) Zobaczysz jak szybko zleci Ci ten czas, to naprawdę niewiele. Pomyśl sobie, że nie czekasz sama tylko z ukochaną córcią :):* Ja dziś byłam na ostatnich badaniach przed porodem. Morfologia + mocz. Pani wkuła się dość mocno, ale zaraz pomyślałam sobie, ze taki ból to w porównaniu do.... to żaden ból ;) Jutro po południu też moja wizyta i też jestem ciekawa co powie gin. Polcia, Tobie powodzenia dziś życzę i niech się wreszcie coś ruszy po Twojej mysli! :) Daj znać po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów kolejny tc do przodu:-) kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........39 tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......37 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło wszystkiego najlepszego :-) Ja teraz w czwartek idę na badania, znowu mam jakies cuda przepisane morfologia , mocz, oraz krzepliwość krwi PTTA i INR. Miała któras z was coś takiego? Czy to ostatnie badania ...:-) to sie okaże. Następną wizytę mam dopiero 17 września wiec kto wie.... 17 mam rónież konsultacje z anestezjologiem ciekawe o co tam w niej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu, na konsultacji z anestazjologiem jest taki ogólny wywiad. będa pytać o to czy na coś chorujesz, czy przyjmujesz jakieś leki, o pobyty w szpialach, o zabiegach jakie przeszłaś, operacje itd.. Zmierzą ciśnienie, osłuchają itd. Przynajmniej u mnie tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to każda taką konsultację przechodzi? bo ja nie wiem czy u mnie w ogóle takie cos jest... muszę zapytać koleżanki :) Megisu ja czegoś takiego tzn. tych badań o których piszesz nie miałam. już nie mam nic do roboty z badan, no chyba, że jutro mi cos zlecą jeszcze... mnie dziś boli podbrzusze, zwłaszcza jak chodzę... no i jeszcze te uczucie zakwasów w pussy, kto wie? może się coś zaczyna dziać? :D widze tydzień obfity w wizyty, także dziewczyny koniecznie dajcie znać jak tam po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×