Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hej, ja tylko na chwilę, bo rodzice wpadają dzisiaj na obiad. Piesek jest z tych, co po wsi całe życie chodził( odziedziczony po teściu), łagodny , mały, jamnikowaty i widocznie komuś przeszkadzał, bo uderzył go w łepek do kości i trzeba było skórę zszywać; jutro jedziemy na kontrolę i może zdejmą mu szwy, wyciągną dreny i wenflon z łapki. Największy problem był z podjęciem decyzji, czy go szyć, bo okazało się, że ma słabe serducho i może się nie obudzić- ma już ponad 10 lat. Ale się udało i teraz ciągle o niego się martwimy . Śniło mi się dzisiaj, że trzymałam już moją Bąbelę na rękach, tylko wyszło tak dziwnie, że ktoś za mnie ją urodził i mi po porostu ją dano ;) Megan dzięki za relacje-chyba trzeba hartować sutki sposobem położnej Megisu ;) Megisu nie przejmuj się :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Megi miałam pytać bo jak szukałam twojego nr to gdzieś tam 100stron bliżej napisałas kiedyś że smarujesz się jakimś fajnym kremem brązujacym;-) Napiszesz o nim coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w 2-paku;) Moja noc rownie ciezka, po pierwdze obudzil sie moj zab, ktory nie dawal mi spokoju, notoryczne wycieczki do wc-wczoraj to chyba pobilam rekord wyjsc, no i gdy wrocil mezus to sie rozbudzilam i tak maglowalam z boku na bok, nie moglam znalezc dogodnej pozycji. Dzis dlugo z lozka nie wyjde, bo lubie w niedziele poleniuchowac dluzej;) Megi jesli chodzo o to przescieradlo do wozka, to ja mam pod nie jedynie podkladke z ceratka, bo samego z ceratka nie moglam znalezc, nie wiem nawet czy sa.. Wczoraj ciocis stwierdzila, ze do porodu mi sporo zostalo, bo brzuch mam jeszcze wysoko, no i teraz ciekawe czy bedzie miala racje ona czy polozna, na ktorej oko po niedzieli juz urodze;) Ciekawe co na to wszystko gin:D Madziulka fajnie, ze sie odezwalas. Polcia jesli twoj brzuch faktycznie juz tak nisko to pewnie w kazdej chwili moze Cie zlapac, cos jak miala Ajponka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka mam z serii xen tan jest ich do wyboru do koloru ja mam akurat ten dark lotion ale rozrabiam go pół na pół na dłoni z zwykłym balsamem i dopiero wsmarowuje w ciało. I od razu jestem lekko opalona. Polecam bo są dobre :-) http://www.be-lux.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak parapetowka? Impreza skończyła się przed 1 by dziwne że sąsiedzi wytrzymali bo było dość głośno :) było całkiem fajnie do czasu aż mój m przesądził z alkoholem i poszedł spać zostawiając wszystko na mojej głowie mimo że wcześniej tak się zarzekal że on się wszystkim zajmie.. No cóż. FACECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madziulka raz w tygodniu czasami dwa jak chciałabym być bardziej opalona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki dzieki za troske ale ja nadal w dwupaku nic mnie niebierze niestety. a juz bym chciala urodzic ale mojemu synkowi sie niespieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........38 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........38tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej Dziewczyny, ja miałam też wczorajszą nockę rozwaloną,bo mój R. wpadł do domu o 1szej po załadunku i szykował się w trasę,więc chodziłam jak zombie,ale za to dziś odespałam. Spałam prawie do południa :) Idę się szykować na obiad do Babci. Udanego dnia,bo pogoda ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała do mnie alexia niestety padł jej komputer dopiero jutro odda go do naprawy, mamy sie nie martwić jakby co da znać. Jutro ma ktg we wtorek wizytę jakby się coś wydarzyło napisze do którejs z nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziwnie dziś, cała się pocę jakby temperatura przekraczała co najmniej 30 st., miejsca sobie nie mogę znaleźć. Brzuch twardnieje często, podbrzusze boli, że momentami wyprostować się nie mogę. Każda pozycja niedogodna ;/ Dziwny dzień. Zaraz wybędziemy gdzieś na obiad, bo o staniu nad garami nie ma mowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Nadrobilam wlasnie kilka stron, ktore nadrukowalyscie od wczoraj :) Jesli chodzi o obkurczanie macicy to bolalo mnie leciutko przez pierwsze dwa dni. Krwawienie tez tylko przez pierwsze dni bylo intensywne a teraz juz normalnie jak podczas miesiaczki. Boli mnie jeszcze krocze przy siadaniu, ale z dnia na dzien jest coraz lepiej. Ogladala mnie polozna na wizycie i powiedziala, ze wygladam jakbym nigdy nie rodzila, wiec cieszy mnie to bardzo. Ktoras z was pytala o bole porodowe. Dla mnie najbardziej bolesny byl etap skurczy rozwierajacych juz na koncowce. Skurcze nadchodzily praktycznie bez przerwy, jeden za drugim. A parcie bylo nie tyle bolesne co meczace. Podczas parcia popekaly mi naczynka na twarzy i jak sie zobaczylam w lustrze po porodzie to sie troche przerazilam :) Pamietajcie, zeby podczas parcia miec zamkniete oczy. Smerfaskr - z ubieraniem malej nie mam wiekszych problemow. Na poczatku oczywiscie sie balam, zeby malej nie zrobic krzywdy, ale z czasem nabralam wprawy i jest ok. Ja tez mialam zatrzymana laktacje. Po porodzie dostalam 2 tabletki i pokarm w ogole sie nie pojawil. Ja tez widzialam kobiete, ktora wyla z bolu sciagajac pokarm i ostatecznie pozbylam sie wyrzytow sumienia, ze nie karmie piersia. Nie dalabym rady. Przepraszam, ze nie odpisuje kazdej z was z osobna. Trzymam za was wszystkie kciuki. Nastawcie sie na to, ze porod boli, ale to juz jest ostatni etap i za chwile zobaczycie wasze dzieciatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka fajnie, że się odezwałaś :) ja prawdę mówiąc mam już powoli dość, te ostatnie tygodnie naprawdę są męczace dlatego chciałabym miec to już za sobą, mimo wizji bolącego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Hej dziewczyny Nie wiem czy uda mi się coś napisać bo coś mi się dzieję z internetem juz od wczoraj, chyba złożę reklamację. megisu nie przejmuj się złośliwymi uwagami innych osób, po prostu trzeba im odpowiednio dosadzić żeby im w pięty poszło. Fajnie że dziewczyny opisały trochę co tam u nich , bo mimo że już jedno dziecko mam to i tak mi się wydaje że już wszystko zapomniałam jak się zajmować taką kruszynką, chociaż położna mówi że sobie wszystko przypomnę-zobaczymy. Na razie spadam bo dziś rocznica śmierci mojej mamy i wszyscy idziemy na cmentarz a później goście do nas wpadają na kawkę. Odezwę się może wieczorkiem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka cieszę się że sobie radzisz i wszystko jest w porządku;-) Netka ja mam dziś tak samo jak ty i z każdym dniem czuje się gorzej Na obiad zrobiłam sobie plendze a teraz leniuchuje na sofie;-) Mój m wraca za 2 godz-już się nie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka cieszę się że sobie radzisz i wszystko jest w porządku;-) Netka ja mam dziś tak samo jak ty i z każdym dniem czuje się gorzej Na obiad zrobiłam sobie plendze a teraz leniuchuje na sofie;-) Mój m wraca za 2 godz-już się nie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 08-12 a jakie autko otrzymalas w prezencie? Ach te porody.. już za moment każda z nas nie będzie miała czasu żeby tu zaglądać :) a Ja Wam powiem, że coraz gorzej się czuję, ale to pewnie większość z Was... dziś zjadłam macdonalda i stwierdziłam, że to ostatni raz bo źle sie po nim czuje, mam niestrawność. A własnie, dziś zauwazyłam nowe rozstępy mam je na piersiach, na udach na tyłku i pod brzuchem :/ cholera ale to nie bedzie chyba tak widoczne kiedyś.. OBY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś od rana mam zgage więc mała musi mi leżeć na żołądku, bo nic mi nie pomaga. Betismile ja też mam rozstepy, dużo rozstepow.. Już nawet nie oglądam się za nowymi. Mam nadzieję że staną się mniej widoczne i zbledna, bo w innym wypadku na basen czy na plażę w przyszłym roku będę musiała chodzić w piance płetwonurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda z nas ma juz tak uciazliwe dolegliwosci ze odechciewa sie wszystkiego :-( Ja własnie prasowałam męzowi koszule na wyjazd i zaczynam mieć znowu doła :-( 100 tysiecy mysli i straszny smutek :-( torba pobieznie spakowana, wyjeżdza około 4 rano takze wróci z poprawin i chyba nawet sie nie położy spać. Własnie przygotowałam sobie kartkę papieru i będe pisać do niego list miłosny :-) ...włozę mu do kieszeni spodni...hmm moze wyda wam się to śmieszne ale my mamy czasami własnie takie romantyczne wyskoki, nie możemy bez siebie żyć i to nasza pierwsza taka długa rozłąka od tylu lat. Całe szczeście ze wymyślili cos takiego jak skype :-) madziulka miałam cie pytać piszesz ze na obiad zrobiłas sobie plendze? a co to takiego? Ajponka z twoich opowiesci na prawde wyglada wszystko rózowo :-) i wychodzi na to ze wcale nie jest tak zle. Nikt ie mówi ze to nie boli ale to szczęście które nastąpi pozniej....wynagradza wszystko :-) betismile nie zamartwiaj sie na zapas kochana, rozstępy sie zmniejsza i zbledną nie bedzie ich widać :-) Netko a jak twoje samopoczucie polepszyło sie trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu wiem że nie będzie Ci lekko mój m zaraz po ślubie zaczął jeździć w delegacje i przez ponad rok był tylko na weekendy. To dopiero była jazda. Przeleci Ci nawet nie będziesz wiedziała kiedy, a z tym listem :) cudny pomysł. Ja przyklejałam m. Karteczki na różne rzeczy :) za to mój m w ramach przeprosin za zachowanie starał się przyspieszyc przyjście na świat małej i teraz wszystko mnie tam boli, ale.. Warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jak nigdy mamy całkowita posuche :-) i nie prowkujemy :-) żeby czasami mnie teaz nic nie wzięło. Oczywiście dbam o męża inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi,dziekuje ze pytasz. Samopoczucie takie sobie, ciezko mi sie dzis funkcjonuje:/ Nie chce sie nic, ustac na nogach ciezko, czuje sie juz naprawde jak kloc:( chyba mam jakis kryzys przedporodowy. Zobaczysz Megi, ze termin szkolen twojego m minie bardzo szybko. Teraz w dobie internetu, komorek itp.inaczej sie teskni i na pewno dasz rade zniesc rozlake. Pomysl z listem very romatico-super:) Ajponka, fajnie, ze sie odezwalas i opisalas jak to u Ciebie sie dzialo. Dobrze byc swiadomym i przygotowanym. na to, ktory moment moze byc najbardziej bolesny. Odzywaj sie czesciej:) Witamy nowa mame, ktora chce dolaczyc. Napisz cos wiecej o sobie, skad jestes, jak przebiega ciaza, czy to twoje pierwsze dziecko itp:) Madziulka podrzuc troche plackow-mniam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka może faktycznie coś sie zaczyna u ciebie zbliżać... I stad to zle samopoczucie. Madziulka narobilas smaka tymi plackami :-) chyba sobie jutro zrobię :-) Witaj nowa mamo, napisz coś wiecej o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78,aleś Ty romantyczna...Super pomysł,żeby zadbać o związek,że też ja nigdy na to nie wpadłam :D Mam do Was pytanie.Wyczytałam,że nie ma sensu narazie kupować kołderki dla noworodka i że bardziej sensowny jest rożek do spania,a potem śpiworek. Czy Wy też tak uważacie i narazie dajecie sobie spokój z kołderką?Podobno dziecko powinno spać na płaskim i lepiej nie podkładać jej lub jemu podusi pod główkę.... A co zamierzacie wkładać w wózek przed wyjściem na spacer?I w co ubrać Maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×