Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Coś sie nie odzywa mlodamamapyta, ciekawe co u niej... Może coś sie wydarzyło :-) Hanka rumcajsa, espiro, anuskakalisz to juz wogole sie nie udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Megisu pizzę też bym zjadła,może jutro na obiad tak w ramach zdrowego odżywiania. Nie no trochę się zasiedziałam na tv, spadam spać bo rano do przedszkola. Może jutro już parę nowych istotek będzie na tym świecie. spokojnej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁoŁoŁo o kurcze ale akcja :)) pewnie teraz jesteś już w trakcie porodu :)) ach :) Olczak Megisu nie martwcie się nie jesteście same :) dopiero 06.09 jeszcze troche nas zostało do rozpakowania :) Handzia z tą dzidziulką siną w Łóżeczku.. to straszne :( bidulka z dzidziusia. Olczak Wariatko skąd masz tyle siły na to wszystko, ja z reguły wstaje rano ściele łóżko zamiatam podłogi, myje naczynia, robie śniadanie i jestem wykończona, 2 godziny odpoczywam i ide zrobić obiad między czasie wstawie pranie a czasem kurze zetre.. ale dla mnie to duży wysiłek :P Kamusia i Robwalcia trzymam kciuki a tak z tego mojego dobra kluseczka, ale to po mamie ma :D w sumie nie wiem czy jest z czego sie cieszyć bo im więcej będzie ważył tym bardziej pussy mie rozwali, oby tyłek został na miejscu w sensie , żeby nie pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę spać :/ mój W się przeziębił i nie idzie do pracy, śpi w drugim pokoju.. obym ja się nie zaraziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Olczak wstawię foto brzuszka :) Wiesz co mam jeszcze lepszy pomysł :D Bo pamiętam, że Ty też wstawiłaś zdjęcie na którym widać jak Twój brzuszek się zmieniał z różnych tygodni. Nie wiem jak to się dokładnie nazywa, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :D I pytanie w jakim programie Ty to robiłaś? Betismile nafaszeruj swojego kochanego tabletami i niech się kuruje. Kurcze kiepsko by było na końcówce jeszcze męczyć się z chorobą :/ Obudziłam się o 5.50 i tak mnie boli brzuch :O Muszę Wam powiedzieć, że zaczynam czuć te skurcze, ale wizyta i ktg dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) olczak pytasz czy się boję cc?Pewnie,że tak...,ale mam takie podejście,że może tak będzie lepiej tzn. bez ryzyka uszkodzenia bioderek u Małej np w trakcie porodu sn. Mam nadzieję,że już 20.09.12 nie bedą nas długo trzymać i może jeszcze przed południem zostaniemy szczęśliwymi Rodzicami i wezmę ją w ramiona taką śliczną,całą i zdrową :) :) :) :) ,a potem Tatuś hihi. Nie było mnie tu przezjeden dzień,a tu takie zmiany! 1234xyz... gratulacje!Ciekawe tylko dlaczego już zielone te wody...Może maluszek po prostu zrobił smółkę i tyle? kama,Robwalka....może już urodziły....?Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
kama111111.....29......41 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......39 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........39 tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......38tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......37 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......37 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mnie od nocy brzuch pobolewa, juz myslalam ze cos sie rozwinie ale nic z tego. Brzuch ciagle boli wiec czekam a dzisiaj wizyta po południu. dziewczyny juz chyba trzymają swoje maleństwa w ramionach :) kłade sie spowrotem ale bede zagladała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć dziewczyny Nic nie słychać o naszych już rodzących? Nie wiem jak u was ale u mnie zimno i ponuro. Ja mam tak jak betismile robię dokładnie to samo, codziennie, u mnie jeszcze dochodzi zawózka synka do przedszkola i normalnie "dzień świstaka". Nic mi się nie chce, chociaż w przyszłym tygodniu planuję mycie okien - jak mi się będzie chciało. Im więcej mam wolnego czasu tym bardziej nie mogę się ogarnąć. Jak chodziłam do pracy to miałam wszystko zorganizowane, co kiedy zrobię i w ogóle, a teraz jak siedzę cały czas w domu to odkładam niektóre rzeczy na "jutro" bo wiem że też będę w domu i codziennie mi się nie chce. Jak mi się nie chce to nie robię nic a jak już się wezmę to bym wszystko chciała zrobić od razu, a później jęczę że wszystko mnie boli. Oj jaki wywód!!! Megisu , netka pobudka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia już nafaszerowałam mojego W lekami sama wypiłam prenalen i czekam na rozwój sytuacji. Ale miałam straszną noc, lekarz zabronił spać już na plecah tylko na boku to przez to mnie męczyła noc.... :((((( i tez przez niewyspanie mam zły humor.. zobaczymy jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Handzia i Olczak pewnie tez jeszcze chrapią, śpijcie kobiety niech chociaż ktoś się wyśpi jak inni nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciaży
hej dziewczyny sorki ze niebyło mnie dosc dawno ale wszystko u mnie sie pogmatfało! i niemiałam czasu was czytac! 2 miesiace temu dowiedziałam sie ze moja mama ma raka szyjki macicy,puzniej muj czorcik w brzuchu tak sie obnizył ze cisnie mnie do tej pory,ledwo chodze,a jak sie położe to cisnie mnie na płuca normalnie niemoge oddychac niewiem dlaczego tak jest wy też tak macie?.Jak dłuzej pochodze to wszystko na dole mnie boli ,piecze ale lekarz niestwierdził nic groznego,niby przygotowuje sie do porodu a termin mam na 22 wrzesnia.kopie niesamowicie chyba mało miejsca ma! a noi od dzisiaj chyba znowu mnie niebedzie dosc długo bo daje laptopa do naprawy bo muj maz nadepnał go niechcaco,i matryca pekła takze ledwo co was czytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
betismile współczuję ci choroby faceta , bo z nimi to ponoć gorzej niż z dziećmi. Obyś tylko ty czegoś nie załapała- życzę zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no pospałam sobie, ale to tym wczorajszym sprzątaniu. Tak mnie plecy całą noc bolały że już szaleć nie będę. Polcia ja te zdjęcia doklejam po przez painta :) nie znam się na innych programach. A wiecie co odnośnie tego snu w którym nie podzieliłam się hamburgerem to wczoraj mój mąż na kolację przyniósł mi hamburgera i tak mi się śmiać chciało jak go jadłam :) no właśnie ciekawe co u naszych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. ja dzisiaj z rana byłam na kontroli w szpitalu. pan doktorek kazał sie seksić i sie nie oszczedzac ;p mi sie średnio chce, ale za to M. bedzie zachwycony ;p tak strasznie mocno mnie zbadał ze teraz mnie brzuch boli;/ aż podskoczyłam na tym fotelu. miłę to to nie było. MAlusińska wazy około 3300. dziewczyny na porodówkach- trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia no to całkiem fajna waga :) niestety badanie u doktorka już na 2 poprzednich wizytach bylo dość nie przyjemne.. po tym wtorkowym lekko plamiłam, ale cóż jak mus to mus :) z tym seksieniem to u mnie było by na odwrót, ja bym była zachwycona, a mąż przerażony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) ja dopiero wstałam :-) w końcu sie wyspałam :-) w nocy koszmary, pojechałąm do warszawy, z parkingu ukradli mi samochód , biegałam po warszawie po jakiś sklepach chciałam kupić sobie gorset a pozniej przypomniałam sobie ze przeciez jestem w ciązy wiec po co, nie mogłam znaleść dworca i nie miałam pieniędzy na powrót i spotkałam olczaka i dała mi klucze do swojego mieszkania a ja mówie ze nie mogę czekac bo nie zdąze wrócić przed męzem :-D w tym mieszkaniu wogóle było jakoś tak okropnie, pusto bez łóżek....no masakra bzdury straszne hehehe śmiać mi sie chce z tego :-D Strasznie jakas zmęczona jestem, chyba pojde polezec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki :) Izka50 już nie śpie ;) Miałam dziś wizytę położnej, więc już się nie kładłam z powrotem. Moja nocka cięęęęęęęężka maks. Po 3 się obudziłam i nie spałam do 7 rano. Na szczęście miałam towarzystwo, bo mój m równiez cierpiał na bezsenność. Potem jakimś cudem mnie zmorzyło, ale zostały 2 h do przyjścia położnej i czułam , że obudze się niewyspana. Ale się nachichrałam w tą noc, głupawka nas dopadła i trzymało do rana ;) Beti napisałaś posta o 4.46 i tak sobie pomyślałam, że nie jestem sama. Nie pisałam już, bo m się bawił tabletem i już mi się nie chciało;) Niezły ten Twój kluseczek, waga imponująca i najważniejsze, że zdrowiutki :) Brak ciaży przykro mi z powodu mamy i że to właśnie w tym okresie, gdzie powinna dominowac radość...3maj się. Reszta rzeczy przy tym to pikuś, wiec sie nie przejmuj. Ramysia, Twoja mała też już ładnie przybrała na wadze,a lekarz dał niezłą radę. Sama bym chciała w naturalny sposób to przyspieszyć, ale jakoś nam sie nie chce z m zabierac za te sprawy ;P Badanie dowcipne tez na ostatniej wizycie mocno mnie zabolało, ciekawe czemu aż tak, skoro tamtędy musi przejść dziecko... Madziulka, leniuszku wstawaj, zapraszam Cię na śniadanko z nutellą :D Mama, bardzo ładny brzuszek :) Polcia , trzymam kciuki, zeby się wreszcie coś ruszyło, bo mam wrażenie, że Ty już naprawde nieźle się z tym wszystkim meczysz... Dziewczyny z porodówek Robwalka, ło ło ło - czekamy na wieści... Megisu, a Ty jeszcze śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak,gratulacje jesteś główną bohaterką snów naszych koleżanek :D :D :D ;) O Megi, witaj - wyprzedziłaś mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! 12341234 gratuluje! masz juz swoje malenstwo ze soba... ciekawe jak pozostale dziewczyny co mialy jechac do szpitala... zycze im powodzenia:) wczoraj wieczorem bylam u nefrologa na kontroli. powiedziala mi ze 16kg ktore przytylam to waga odpowiednia do mojego wzrostu. poza tym patrzac na mnie to widzi ze wszystko jest w brzuchu bo nogi rece i tylek mam bardzo szczuple tylko ten olbrzymi brzuch jak przy blizniakacg. naprawde to tak wyglada... zrobila mi USG i sie okazalo ze prawa nerka prawie wogole nie funkcjonuje:( przez co zatrzymuje duzo plynow w organizmie i ze po porodzie jak dziecko wyjdzie to macica przestanie uciskac na ta nerke i ona wtedy sie obkurczy i zacznie wydalac plyn ktory jest zgromadzony... i ze bede duzo sikac:) ale to bedzie dobry objaw bo tzn ze zostaje wydalona ta cala woda. troche mnie pocieszyla ze ta moja waga to nie tluszcz... i jeszcze przy USG pyta sie mnie czy nie czuje skurczy? mowie ze nie, tylko te niby przepowiadajace.. na co ona a czy plamilam dzisiaj? no tez nie. bo dzidzius juz glowke ma w kanale ustawiona i ze teraz ma caly czas ktos ze mna byc bo porod moze sie rozpoczac w kazdej chwili. mowie jej ze wczoraj bylam u gin i ta mi powiedziala ze na porod musze jeszcze poczekac... zrobila taka mine jak to uslyszala:/ no ludzie!!!!! zwariuje co lekarz to co innego mowi... pol nocy nie spalam bo czekalam czy cos sie zacznie rozkrecac i dupa. dzisiaj czuje sie nadzwyczaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak ciazy zapomnialam Ci napisac... tak bardzo mi przykro... taka wiadomosc w ciazy to bardzo przykra sytuacja... taka wiadomosc zawsze jest dobijajaca... a teraz jeszcze te nasze hormony... mam nadzieje, ze wszystko sie jakos dobrze ulozy. trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dla Was wiadomosc! ROBWALKA URODZILA! zdjecia sa na jej profilu na nk! zobaczcie koniecznie! sliczny dzidzius! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczny maluszek, Robwalka gratulacje, widac cię w tle bidulko, umęczona. Wracaj do nas szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka gratulacje :) brak ciąży bardzo mi przykro, trzeba być dobrej myśli. Olczak spróbuję z paincie zobaczymy co mi z tego wyjdzie :P Netka męczę się, ale co mam zrobić. Ja to chyba muszę wycierpieć się za te co ciąże przechodzą tak jakby wcale w niej nie były :O Madleenn może Cię zaskoczyć i przyjdzie jak złodziej nocą :P Ja bym posłuchała tej drugiej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×