Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
ojej dziewczyny :) czujecie juz maleństwo ale fajnie- moje na razie spokojne:):) co do spania to z osoby która potrzebowała 12 -13 godzin snu to teraz w granicy 7. Najgorzej jak obudzę się w nocy to już po spaniu :( Ale brzuszek zaczyna się niesmialo pokazywać:) w Koncu , bo moj mąz stracił nadzieję :) pogoda piękna ale ponoc świata zapowiadaja deszczowe. Mam nadzieję, że sie to jeszcze zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :-) jestem bardzo bardzo szczęśliwa, właśnie przed chwilą miałam badania prenatalne i jest wszyściutko ok :-) mój maluch ma już 7,5 cm :-) mój maż szczęśliwy bo po raz pierwszy widział naszego bąbla :-) a co do ciuszków to tak jak pisałam byłam w H&M i kupiłam sobie kilka rzeczy, ze spodniami mam problem nie wiem dlaczego...ale wszystkie wydaje mi się, ze mnie gniotą, więc kupiłam sobie zaje fajne getry i super spodnie dresowe i kilka bluzek i bluzę dresową... :-) ja jak na razie śpię dobrze, byle tak dalej a za chwilę jadę do teatru na musical forever King of Pop M.Jackson ponoć super sprawa. Także dzisiaj same miłe sprawy, życzę wam również miłego dnia pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej nie wiem czy wiecie ale tak własnie buszuje po necie i trafiłam na super stronke www.mamazone.pl Ciekawe artykuły, kalendarz ciązy. no nie wiem, może się przyda:) a tak poza tym( mamy troszkę czasu jeszcze ) to po 36 tygodniu ciązy pic herbatkę z liści mali - dziala rozkurczowa i przygotowywuje macicę do porodu :):):) dobra juz nie przynudzam :0 do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 to cudownie ze wszystko z maluszkiem dobrze ciesze sie z Toba :D a jaki juz duzy :D w ktorym tyg i dniu dokladnie robilas te badanie? jak masz jakies zdjecie to wrzucaj chetnie obejrzymy Twojego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hehehe od razu po forum widać, że wiosna- piekna pogoda za oknem i do tego niedziela:) wszytskich wymiotło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak bardzo fajne te spodnie sobie kupiłaś też takie chcę! :) tylko mam pytanie do Ciebie czy one rozmiarowo są trochę zaniżone? jaki wzięłaś rozmiar? bo piszesz że nosisz 36-38, ja też jakoś tak noszę, ale w tych spodniach z rozmiarówki jak się zmierzę w biodrach i udach to wychodzi mi XS i się zastanawiam, bo XS to ja raczej nigdy nie nosiłam...więc nie wiem czy mają zaniżone i brać XS czy lepiej większe a nogawki mają bardzo rozciągliwe? będę wdzięczna za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan mój maluszek ma już 7,5 cm jestem w 14 tygodniu. Badania miałam dokładnie 13 tyg. i 2 dni. Ja na tych zdjeciach to nic nie widzę heheh na jednym wiem napewno ze jest głowa w wielkim powięszeniu na jednym nerki, wszystko bardzo powiększone i myślę ze laik nic na nich nie widzi, do tego mam obszerny opis więc jedynie z tego wiem i od Pani doktor , że jest wszystko ok. Widziałam na ekranie paluszki u rąk... niesamowite i serduszko w dużym powiększeniu. Niesamowite przeżycie! a mój mąż...takich wielkich zaciekawionych oczu to chyba jeszcze nigdny nie widziałam, siedział dumny obok Pani doktor i dopytywał o wszystko :-) pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
Czesc dziewczyny! :) jak tam samopoczucie w pochmurny dzien? Dlugo mnie nie bylo, bylam w szpitalu tydzien na podtrzymaniu. Stres niesamowity ;/ Teraz jest juz ok, biore luteine i no-spe po 2x dziennie i odpukac, juz nic nie boli. To normalne, ze USG zrobili dopiero po 3 dniu pobytu? Przez ten czas nawet tetna dziecka nie sprawdzili. Ja dzis zaczynam 14 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w jaki pochmurny? u mnie pięknie słonko świeci :) welanianykamy ja zawsze nosiłam 36-38 zamówiłam sobie rozmiar m sugerując się obwodem w biodrach, jako, że między s, a m jest dwa cm różnicy zapobiegawczo wzięłam te większe z powodow wiadomych :) nogawki troszkę się rozciągają, bo są z domieszką streczu. mlodamama cieszę się, ze już jest wszystko ok. mam nadzieję, że tak zostanie do wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie tez pochmurnie chociaz soneczko zaczyna przebijac sie przez chmurzyska:) moze si ejeszcze wypogodzi. bylam wczoraj na zakupach w galerii. w H&M dla ciezarnych same okropnosci i bardzo maly wybor. nic ciekawego tam nie znalalzlam. a mialam nadzieje kupic dzinsy slim dla ciezarnych ;/ wogole to bylo masakrycznie duzo ludzi i po kilku sklepach doszlam do wniosku ze czas wracac do domu. bylam juz zmeczona i nie chcialo mi sie dalej ogladac ubran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda , ze u was pochmurnie :-( na śląsku piękna słoneczna pogoda :-) co prawda nie tak ciepło jak wczoraj ale przyjemnie... życzę słoneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda brzydka i zimno :( U mnie lepiej też biorę nospę oprócz luteiny i jakoś te bóle przeszły. Zaczełam już 14 tydzień i myślę że teraz już będzie coraz lepiej i bezpieczniej dla dzidziusia. A co myslicie o farbowaniu włosów? Bo ja mam strasznie dużo siwych włosów (27lat!) i chciałabym jakoś wyglądać na święta. Kupiłam sobie farbę bez amoniaku-piankę ze schwarzopfa i planuje ten zabieg na sobotę ale nie jestem przekonana czy jest to bezpieczne. Fryzjerki mówią że można bo farba jest za gęsta i nie przechodzą te związki przez skórę. Sama nie wiem nie chce zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda brzydka i zimno :( U mnie lepiej też biorę nospę oprócz luteiny i jakoś te bóle przeszły. Zaczełam już 14 tydzień i myślę że teraz już będzie coraz lepiej i bezpieczniej dla dzidziusia. A co myslicie o farbowaniu włosów? Bo ja mam strasznie dużo siwych włosów (27lat!) i chciałabym jakoś wyglądać na święta. Kupiłam sobie farbę bez amoniaku-piankę ze schwarzopfa i planuje ten zabieg na sobotę ale nie jestem przekonana czy jest to bezpieczne. Fryzjerki mówią że można bo farba jest za gęsta i nie przechodzą te związki przez skórę. Sama nie wiem nie chce zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda brzydka i zimno :( U mnie lepiej też biorę nospę oprócz luteiny i jakoś te bóle przeszły. Zaczełam już 14 tydzień i myślę że teraz już będzie coraz lepiej i bezpieczniej dla dzidziusia. A co myslicie o farbowaniu włosów? Bo ja mam strasznie dużo siwych włosów (27lat!) i chciałabym jakoś wyglądać na święta. Kupiłam sobie farbę bez amoniaku-piankę ze schwarzopfa i planuje ten zabieg na sobotę ale nie jestem przekonana czy jest to bezpieczne. Fryzjerki mówią że można bo farba jest za gęsta i nie przechodzą te związki przez skórę. Sama nie wiem nie chce zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia temat farbowania włosów przewijał się tu przez forum już chyba z 3 razy. opinie są różne, mi lekarz powiedział że jak nie muszę, to nie farbować. koleżanka będąc w ciąży farbowała farbą bez amoniaku i oboje dzieci jest zdrowych. także decyzja należy do Ciebie. ja dziś czuję się całkiem dobrze, w ogóle mam jakiś przypływ energi od tygodnia już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Cześć kobietki. U mnie już tez czuć ruchy maluszka. Pogoda przepiękna, ale mój humor troche gorszy. Mamy nowe meble, wiec stare maż wywiózł na wieś do spalenia i wszystko dosłownie wszystko leży na ziemi. Część mebli jeszcze ma dojechać. Załamka. Nie cierpię bałaganu, a teraz mam mega kosmiczny. Nigdy tak nie miałam. Nie wiem do czego ręce włożyć. Część na pewno oddam, bo teraz to nie ma szans ze wszystko pomieszczę. Siedzę w takim syfie i powoli się załamuje,bo konca tego wszystkiego nie widać. Piękna pogoda, to chciałabym wyjść z synkiem, ale ten bałagan, no i maluch temperaturę 38 stopni dostał. Żadnego kaszlu, kataru, tylko gorączka. Wszystko dziś jest nie tak, dobrze ze to słonko chociaż tak ładnie grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki ememem84........27........06.09........????.........????. ..............Hiszpania wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????.........??? ?................Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wikt oria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????.........?? ??..............Zielona Góra makulinduia.......23........10.09.......????....Amanda/Cy prian....WLKP Matik2012.........30.........11.09.......????....Oliver/O livia.........Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????....Jagoda/J uliusz...... Kalisz silka84.............28.........13.09.......????.........? ???................Olsztyn Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... .................Suwałki mmm2126.........25.........21.09.......????....Mikołajek /? ..........Białystok Natalla18...........19........21.09.......????...Marika/I gor..........Warszawa Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice roxikct..............21........22.09.......????.......... ????...............Małopolska wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Megisu78...........34.......26.09.......????......Laura/? ...........Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek, a w którym Ty tygodniu jesteś? :) rób sobie wszystko powoli, bałagan nie ucieknie :) co robimy z ta tabelką? aktualizujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
olczak, u mnie 16tc. Musze to jednak wszystko ogarnąć. Maz i tak pomaga jak może, wraca po 16 z pracy i do 23 mi pomaga. Wczoraj kochany zrobił nam kolacje, gdzie był naprawdę zmęczony. Tabelkę można aktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... .................Suwałki Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Dagmara.......Katowice wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Megisu78...........34.......26.09.......????......Laura/? ...........Jaworzno Dziewczyny pozwoliłam sobie zaktualizować tabelkę według wpisów z ostatnich 5 str. jesli kogoś pominełam, kto udziela się na forum bardzo przepraszam za niedopatrzenie. Zostawiłam także założycielkę tematu z wielka nadzieją, że się do nas odezwie i powie, że wszystko wporządku. wrzesniowa lalaa jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie też za oknem piękna pogoda, choć wietrzna. Za parę chwil jadę do mamy i może pójdziemy razem na jakieś małe zakupy ;) Co do farbowania włosów to nie ma medycznych przeciwwskazań do tego aby tego nie robić, ponieważ naukowo nie udowodniono, że ma to negatywny wpływ na dziecko. Należy jednak wybierać delikatne farby , najlepiej bez amoniaku. Nie należy farbować włosów w pierwszym trymestrze ciąży. U mnie też pojawiają się pojedyncze siwe włoski, więc pod koniec tego tygodnia zamierzam ufarbować czuprynę :D Tak sobie pomyślałam, czy nie za ostro z tą tabelką... Niektóre dziewczyny mogą się nie odzywać z jakiś konkretnych przyczyn, np. zagrożona ciąża lub drugie małe dziecko, które absorbuje cały czas... No sama nie wiem. Miejmy nadzieję, że się jeszcze odezwą. miłego dzionka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie wrzesniowki :) Ja dzisiaj wybieram sie do gina, bo planuje na Swieta jechac do Polski. Chce zapytac czy nie zaszkodzi mi 8 godzinna podroz i czy wszystko jest w porzadku. Odnosnie farbowania wlosow to tez zaczelam sie zastanawiac, bo tak jak handzia26 mam sporo siwych wlosow i mam wrazenie, ze teraz w ciazy mi ich przybylo. Tez mam 27 lat i wydaje mi sie, ze to za wczesnie :O obzartuszek balagan sie w koncu posprzata a przynajmniej mebelki masz nowe! Ja, jak kupuje cos nowego do mieszkania to nic nie jest w stanie zmacic mojej radosci :D Netka 0902 - do tabelki zawsze mozna sie wpisac jeszcze raz i chyba nikt nnie powinien sie obrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław smerfaskr........25..........12.09........?????..........Małopolska Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... .................Suwałki Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Megisu78...........34.......26.09.......????......Laura/? ...........Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ze też nawet tabelki porządnie nie umiem wkleic:P gratuluje nowych mebelków, zazdroszczę, bo my przeprowadzimy się do nowego domku może na święta i mamy w pokoju stare graty z panieńskich moich i dobrych kawalerskich mojego Męża a bałagan... cóż, kiedyś sie posprząta:) u mnie wieje jak choler*a ale słońce przynajmniej ratuje sytuacje:) ja też mam odrosty na jakieś 3 cm i widzę parę siwych włosow ale moja ciąża jest zagrożona więc odpuszczam farbowanie...może przed samym porodem się odważe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Widze ze powoli zaczynacie kupowac ubrania ciazowe ja poluje na jakies spodnie bo strasznie mnie uciska pas we wszystkich spodniach troszke zaczełam przybierac na wadze brzuszek lekko widoczny wiec chyba wszystko idzie w dobra strone:):):) Megisu ciesze sie ze wszystko u Was dobrze:):):) Co do wizyt m u gin to od poczatku jest i zawsze gin Go woła zeby popatrzył na maluszka:):):) Co do farbowania włosów to mi gin nie zabronił, farbowałam nawet tydzien temu ale zdania sa podzielone wiec decyzja nalezy do Ciebie:):) Pozdrawiam wszystkie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław smerfaskr........25..........12.09........?????.......... Małopolska Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... .................Suwałki Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia handzia26..........26.......25.09.......????..........????...............Kielce mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Megisu78...........34.......26.09.......????......Laura/? ...........Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałąm jeszcze wiek 26 bo 27 kończę dopiero w listopadzie więc jeszcze mogę być młodsza o rok :D A siwych włosów to już mam dużo, zaczęły się pojawiać około 4 lata temu i niestety z roku na rok przybywa ich coraz więcej. Teraz mam straszne odrosty bo w I trymestrze nie chciałam farbować a mam ciemne włosy więc niestety rzucają się w oczy. Też muszę się rozejrzeć za spodniami ciążowymi oglądałam na allegro i za 39 zł są z regulowanym stanem. Widziałyście lub może macie takie? Bo chyba sobie je zamówię bo cisną mnie też spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! bylam dzis u gin. i z moim malenstwem wszystko ok wypielo sie na nas tyleczkiem i nie pokazalo co tam ma miedzy nozkami :p juz mi dr. nie zmierzyl cm bo sie nie dalo taki olbrzym :) wiec kolejne 4 tyg do polowkowego zeby dowiedziec sie plci :) eehhh te czekanie... :p pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×