Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość mmm2127
Hej hej ja już dawno nie pisaŁam aLe jestem cały czas,już mdłości nie mam miałam usg wsio wporządku maLeństwo rośnie się świetnie rozwija!więc się udało nadal sie boje ale jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm2127
wrześniowa LaLa niestety sa ludzie i ludziska takim kimś nawet się nie przejmuj to przykre ale za rok bedziesz dziekować że tak si ę staŁo teraz a nie gdyby dziecko już byŁo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa lalaa, bardzo mi przykro, że w tym ważnym dla Ciebie okresie ktoś dostarcza Ci takich przykrych przeżyć. Swoje przecierpisz i przepłaczesz, ale jak już czas zagoi ranę to będziesz zadowolona, że tak się stało. Ten typ pokazał, ze nie jest wart najmniejszego sentymentu i z czasem sama to zobaczysz. Bądź silna, myśl o maleństwie, które nosisz pod sercem i otaczaj się ludźmi, którzy Cię kochają i wśród których masz wsparcie. Twoje samopoczucie bardzo wpływa na dziecko, dlatego bądź silna i nie daj się złamać temu złamasowi ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Dziekuje dziewczyny za slowa wsparcia :* trudno mi jest, ale jakos to przejde nie mam 5 lat. Juz nie wazne co ze mna, boje sie najbardziej tego ze moje dziecko nie bedzie wychowywalo sie w normalnej kochajacej rodzinie. i za pare lat gdy bedzie widzialo jak z przedszkola jego koledzy sa odbierani przez tatusiow to wkoncu zapyta gdzie jest jego tata i czemu z nami nie mieszka a wtedy nie wiem co takiemu maluchowi powiem:( dziecko nie rozumie jak i dlaczego mogli rozejsc sie rodzice. Najbardziej boli mnie to ze znalazl se jakas dziwke i beszczelnie rozpowiada ze to nie jego dziecko, a do mojej przyjaciolki pocichu dzwoni i pyta sie co z dzieckiem i z usg i jak ja sie czuje. Zaluje tylko tego ze moje dziecko nie bedzie wychowywane w normalnej rodzinie. :( Niestety wyrok juz zapadl, zdrady nie wybaczam. Macie racje to totalny FRAJER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D widac mocno trzymałyście kciuki :) obroniłam się na 4 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Olczak - gratulacje! ja tez obrone mam juz jakis czas za soba... i tez obronilam sie na 4:) wczoraj bylam na badaniach... ciekawe jak wyniki wyjda. wizyte mam za dwa tygodnie u gin wiec dopiero wtedy sie dowiem. mam nadzieje ze badzie wszytko w porzadku. brzuszek rosnie:) juz nie da sie go ukryc:) w koncu to juz 16 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa my kobiety jestesmy sielne i na pewno dasz sobie rade jestes mloda i na pewno jeszcze znajdziesz takiego mezczyzne co pokocha Was oboje i bedziesz miala cudowna rodzine:) glowa do gory nie rozpaczaj wkoncu pod sercem masz swoj najwiekszy skarb! :D trzymaj sie Kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawie 18tc :) tez wczoraj bylam na badaniach krwi a we wtorek do gin moze sie dowiem kto tam siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn ile juz przybralas na wadze? ja swoj jeszcze moge ukryc jak ktos nie wie to sie nie domysli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, dziękuje :) ale Wy już dziewczyny daleko Jesteście, ja jutro 14 tydzień, a już mam maly brzuszek z którego jestem BARDZO dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla u mnie kumpela z ktora sie rok nie widzialam ubralam sie na czarno i w luzniejsza bluzke bo nie chcalam zeby wiedziala dluga historia... i sie nie dowiedziala :p ja ma 3.5kg na plus i 10 cm w talli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak wielkie gratulacje! Kamien z serca, co? :) wrzesniowa lalaa - trzymaj sie kobieto. Ja sobie mysle, ze moze twoj byly bedzie chcial byc ojcem dla waszego dziecka skoro tak wypytuje czy wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak, wileki gratulację :-) szczerze gratuluję :-) wrzesniowa lala bądź silna a z nim naprawdę daj sobie spokój, swoim zachowaniem pokazał już na co go stać...nie warto szargać sobie nerwy, pamiętaj że masz być spokojna , uśmiechnięta i pogodna, najważniejsze dzidzi :-) będzie dobrze :-) jesteś jeszcze bardzo młoda całe życie przed Tobą :-) dziewczyny ja jestem w 14 tygodniu i przytyłam aż 6 kg, sporo... nie? i brzuch też spory.... co ja na to poradze :-) ciągle jestem głodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, gratuluje :) To było pewne, że się obronisz w końcu co dwie głowy to nie jedna ;) hehe, teraz masz już kamień z serca i to najważniejsze :) Wrzesniowa lalaa, Ajponka ma racje, może Twój były facet chce mieć jednak jakiś udział w wychowywaniu dziecka skoro po kryjomu tak się o niego wypytuje. Widac ewidentnie chciał Ci dopiec tymi wczesniejszymi przykrymi słowami. Nawet gdy z nim nie będziesz to przecież do czasu kiedy dziecko pójdzie do przedszkola spokojnie możesz sobie kogoś znaleźć, kto was pokocha i będzie czasami odbierał malucha z przedszkola ;) Głowa do góry:) U mnie wczoraj zaczął się 16 tydz., czyli według wyliczeń zaczynam 4 m-c i wkraczam w drugi trymestr ciąży:) Brzuszek już widoczny, piersi aż same się proszą, żeby zwrócić na nie uwage - rosną jak na drożdżach, a co najważniejsze samopoczucie dużo lepsze no i WIOSNA :) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka 0902 drugi trymestr zaczyna sie od 14 tygodnia, wiec juz od dwoch tygodni jestes w 2 trymestrze. Tak przynajmniej mi sie wydaje, ale jak sie myle to mnie poprawcie. Duzo nas tu dzisiaj z rana. Co gotujecie dzisiaj na obiad? Bo ja nie mam pomyslu :) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka właśnie ja tutaj nie jestem pewna, ponieważ zgadzałoby się, że 14 tydzień od momentu zapłodnienia, u mnie 16 o pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Patrzyłam sobie na taki portal mamazone i tam jest po prawej stronie kalendarz ciąży i ciąża podzielona jest dokładnie na trymestry, oni tam liczą tak jak ja od pierwszego dnia ost. mies. wiec wychodzi na to, że dopiero od wczoraj wkroczyłam w drugi trymestr :) Ale nie kłóce się, to moja pierwsza ciąża i pewnie sama nie umiem tego dokładnie liczyć ;P A na obiad mam zupke brokułową (najprostsza na świecie zupa ), jak ktoś lubi brokuły to polecam. Ja brokuły ubóstwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka pewnie masz racje. Ja to zawsze ze wszystkim jestem do przodu bo nie umiem sie doczekac. Najchetniej to przenisolabym sie juz w okolice 30 tygodnia :D A zupe brokulowa uwielbiam. W ogole uwielbiam wszekie zupy i chyba dzisiaj te jakas ugotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - przytylam niecale 3 kg :) wiec patrzac na tabelke wzrostu wagi w ciazy to mam idealny przyrost:) oby taki pozostal do konca ciazy. w sumie to poza slodyczami na ktore mam ogromna ochote to nie jem wiecej niz przed ciaza. tzn wiem ze slodycze sa kaloryczne ale jak zjem czekoladowego cukierka to sie nim przytkam na kilka godzin :) a nie jem prawie wogole miesa. tzn ograniczam jak sie da jego spozycie bo sie bardzo zle sie czuje po jego zjedzeniu... ale moi rodzice zmuszaja mnie do jedzenia chocaz piersi z kurczaka - twierdza ze musze choc troche jesc miesa w trakcie ciazy... czasami sie zmusze i zjem na obiad ale to bardzo rzadko sie zdarza... moze dlatego tez tak bardzo nie utylam... ostatnio mam ogromna ochote na swieze buleczki wieloziarniste z prawdziwym maslem. mmm... pychotka... :) staram sie tez pilnowac w miare ilosc spozywanych posilkow bo ok 8 miesiecy temu schudlam ponad 20 kg... nie chcialabym znowu przechodzic przez okres diet i cwiczen... wiem ze po ciazy na pewno cos zostanie... ale im mniej tym lepiej:) mam nadzieje ze sie znowu nie dorobie takiego balastu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu ruch dzisiaj :) pewnie, że kamień z serca mi spadł, teraz za to zastanawiam się co będę robić z nadmiarem wolnego czasu, ani nic do napisania, ani nic do nauki :) co do obiadu to dziś z okazji obrony zjem pizze! a co! ja od początku ciąży przytyłam aż 1,5 kg, co mnie bardzo zdziwilo, że tak mało, bo nie miałam wymiotów. nie jem również mięsa tak jak moja przedmówczyni tylko, że całkowicie go nie jem, bo strasznie mi po nim źle... siostra, która jest wegetariankom zrobiła mi pogadankę, że aby uzupełnić niedobór witamin powstających z niejedzenia mięsa, mam jesć dużo owoców i warzyw surowych najlepiej więc też tak robie. kto wie, może też w tym tkwi sekret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ale się Was tu zebrało dziś Przekupki :) :) olczak - bravo!!! w sumie miałas mały "talizman" ze sobą :) tak więc musiało się udać. Jejku dziewczyny mace sposób na zaparcia? chodze do wceta tylko raz w tygodniu maskara jakaś- brzuch mam taki wielki przez to, że hej...Wczraj na przyspieszenie zjadlam paczke suszkonych sliwek, orzeszki ziemne, a dziś bigoś i NIc... poza tym mam doła...biore czopki na zapalenie i pojawiło sie znowu plamienie takie różówe- pomarańczowe.Mam nadzieje, że to po czopku , bo nie chce tak z każdym plamieniem do szpitala...choć strach ze stycznia pozostał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Hej dziewczyny;-) Opuściłam sie troche w pisaniu i widze ogromne zaległości;-) Ciągle praca, dom, studia... nie ma czasu pisac ;-) Czy któraś z Was wie juz co tam w brzuszku siedzi? U mnie 17 tydz, wczoraj byłam u gin i jakby nie patrzec powiedział- na bank chłopak;-D Także moje przeczucia sie nie sprawdziły, cały czas myślałam, że dziewczynka. No może ostatnie dwa tygodnie zaczełam zmieniać zdanie;-) Także wczoraj zobaczyłam- moge w końcu powiedzieć dokładnie- swojego małego synka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :-) dzień zapowiada się pięknie słoneczko aż się chce żyć :-) smerfaskr mi lekarz na zaparcia przepisał coś takiego bo również mam z tym cholerstwem problemy. Na mnie śliwki i inne cuda też nie działają :-( co prawda jeszce o efektach nie mogę ci nic napisać bo mam to dopiero od paru dni i nie zdążyłam zażyć. Cały czas mam nadzieje, ze sie poprawi ale chyra raczej złudna jest moja nadzieja. http://www.duphalac.pl/ pozdrawiam cieplutko, wszystkie mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny dzień :) ja dziś zaczynam 14 tydzień ;] jestem pełna optymizmu - piękna pogoda, święta za pasem, studia skończone, mgr oblany szampanem piccolo :) no i poza infekcją tam na dole z którą walczę wraz z globułkami dowcipnymi to nie mam czym zaprzątać sobie głowy :) i wierzę, że tym razem dotrwam do konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! :) u mnie tez pieknie slonecznie :) bylam wczoraj odebrac wyniki krwi no i niestety mam anemie :/ biore tabletki z duza iloscia witamin no ale widac to nie wystarcza wiec teraz radykalna zmiana diety i zobaczymy co mi gin powie we wtorek. swoja droga uzbieralo mi sie tyle naczyn do zmywania a tak mi sie nie chce :p pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie tez sloneczko i pogoda iscie wiosenna. Do tego dzisiaj mamy piatek a w weekend spedzam wiecej czasu z mezem, bo w tygodniu maz pozno przychodzi z pracy. Megan ja tez mam dzisiaj werwe do sprzatnia ale checi brak :) Musialabym zrobic sporo rzeczy a pewnie nie zrobie nawet polowy. W ciazy duzo szybciej sie mecze. A mowia, ze ciaza to nie choroba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie też piękne słonko, zamierzam dziś wyciągnąć mojego pracusia-męża na długi spacer :) Megan ja też czasami sobie robie zaległości w myciu naczyń, ale dziś się zawziełam i pozmywałam wszystko, bo już nie mogłam na to patrzec. U mnie wystarczą 2 dni nie zmywania i już mam cały zlew , wiec mimo wszystko staram się to robic na bieżąco, ale w ciązy się róznie czujemy i nie zawsze jest werwa na sprzątanie:/ Dziewczyny, nie wiem czy zauważyłyście, ale już pierwsza kobietka z naszego forum - Wiewióreczka, poznała płeć swojego maleństwa!! Ale fajnieeeee i oczywiście gratulujemy synka!!! Ja do gin ide 5 kwietnia, będzie to mój 18 tydz., nie sądze aby moja pani doktor powiedziała mi płeć, ale kto wie... ;) Moje przeczucia się tak wahają, że ciężko mi bardziej obstawić którąś płeć;) Miłego wiosennego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie też piękne słonko, zamierzam dziś wyciągnąć mojego pracusia-męża na długi spacer :) Megan ja też czasami sobie robie zaległości w myciu naczyń, ale dziś się zawziełam i pozmywałam wszystko, bo już nie mogłam na to patrzec. U mnie wystarczą 2 dni nie zmywania i już mam cały zlew , wiec mimo wszystko staram się to robic na bieżąco, ale w ciązy się róznie czujemy i nie zawsze jest werwa na sprzątanie:/ Dziewczyny, nie wiem czy zauważyłyście, ale już pierwsza kobietka z naszego forum - Wiewióreczka, poznała płeć swojego maleństwa!! Ale fajnieeeee i oczywiście gratulujemy synka!!! Ja do gin ide 5 kwietnia, będzie to mój 18 tydz., nie sądze aby moja pani doktor powiedziała mi płeć, ale kto wie... ;) Moje przeczucia się tak wahają, że ciężko mi bardziej obstawić którąś płeć;) Miłego wiosennego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! gratuluje synka i zazdroszcze juz poznania plci :) ja ide 3 kwietnia do gin i mam nadzieje ze zrobi mi USG i ze bedzie widac plec :) sama nie wiem co bym bardziej chciala :) raz jest to synek innym razem coreczka:) takze z kazdej wiadomosci sie uciesze:) u mnie tez pogoda piekna. zrobilam sobie dzisiaj salatke wiosenna:) mniam... a na obiad bedzie barszcz czerwony z jajkiem. a Wy co robicie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×