Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

netka nie ma sie co martwić :-) wszystko przyjdzie z czasem, mój brzuszek zapewne jest troszke większy ponieważ przed ciążą nie ukrywam trochę sadełka na brzuchu było a teraz jest i sadełko i brzuch ciążowy dlatego zapewne dlatego tak widać. ja najbardziej się boję że za dużo przytyję, bo apetyt mam ogromny :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie rozpisalyscie kochane. Nie umiem nadazyc z czytaniem :) olczak - ja tez mam te kremowe spodnie i super mi sie w nich chodzi. Sa fajnie dopasowane i ladnie wygladaja. Ja tez jeszcze nie czuje ruchow dzidzi a jestem w 18 tygodniu. Bardzo chcialabym juz wiedziec, ze dzidzia sie rusza. Megan86 czujesz te ruchy codziennie czy tylko sporadycznie? Jesli chodzi o wage to ja nawet na nia nie wchodze i nie mam w domu :) Waze sie teraz tylko u gina. Netka nie przejmuj sie brzuszkiem. Jedne maja wiekszy, inne mniejszy. Rozmiar brzucha na tym etapie o niczym nie swiadczy kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki za pocieszenie ;) Szukam w sieci różnych zdjeć kobiet w 4 mies. ciąży i niby jakoś mocno mój nie odbiega od normy. Mój brzuch wygląda o tyle dziwnie, że np. nie jest jednolity. W sensie, zawsze miałam dosyć mocno zarysowaną talię i od siedzenia podzielił mi sie jakby na dwie części, tą gdzie żołądek i podbrzusze. Dlatego teraz to wygląda tak, że mam oponę na dole, miejsce wklęsłe i żołądek wyżej ;/ Nie wiem, może to normalne, ale wolałam chyba jednolity brzuch, jakoś normalniej to wygląda;) Ajponka, ja też nie mam wagi w domu ( wolę się nie ważyć, bo przez ostatnie lata trochę mnie więcej), także dopiero na wizycie dowiem się ile kg mam na plus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dziewczyny to tylko spodnie ciażówki nosicie? Ja myslałam że ten okres przetrwam w leginsach i tunikach bo kurcze szkoda mi tyle kasy wydawać:/ Jedyny problem jaki miałam to z kurtka bo brzusio rośnie jak na drożdzach, wygląda jakbym miała piłeczke :) I wynalazłam taką która nie cisnie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! oj juz mnie tak nie chwalce :p ja to juz dumnie bym chciala paradowac z takim okraglutkim a tu nic:p co do bulgotan to mi sie zaczely w 16 tyg i siostra wmawiala mi ze to jelita a mi to nie pasowalo, co sie okazalo tydzien pozniej w 17 poczulam najzwyczajniej pukanie w brzyszek pytalam wczoraj mojej gin czy to mozliwe tak wczesnie a ona jak najbardziej ze szczuplejsi czuja predzej ruchy i tym sposobem codziennie od tygodnia juz moj maluszek mi daje o sobie znac i wiem ze jest wszystko dobrze :D zajefajne uczucie :D Netka0902 ja i maz tez sie martwilismy czy wszystko dobrze jak brzusio taki maly ale jak widac to nie ma nic do rzeczy wczoraj widzilam na wlasne oczy na usg ze wszystko jak najbardziej ok takze i Ty sie nie martw :) 18 tc. 3kg na plus i 10cm w talli pozdrawiam Was moje drogie :) ps.no i jak mozecie to wrzucajcie fotki brzuszkow i zdjec z usg rozruszajmy troszke te forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie macie racje i nie ma co się martwić na zapas... No bo nie jest w końcu też tak, że tego brzucha w ogóle nie ma. Dziś wrzucę tu fotkę to ocenicie same ;) buziaki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te wasze brzuszki :) mi nie wychodza te zdjecia... sama nie moge sobie ostrosci ustawic... taka to juz zmora aparatu... poczekam jak maz wroci to dodam. ale ja mam podobny brzuszek do Polci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka0902 ale góreczka jest :) Urośnie jeszcze :) Ja od pierwszego miesiąca już nie wchodziłam w ulubione dżinsy, różne rzeczy podejrzewałam, a to że może już dalej jestem niż podejrzewałam, a może to bliźniaki. Moja mama aż się dziwiła i się usg doczekac nie mogła. No ale jest napewno już 4 m miesiące i jedna dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jest Polcia, ale to tylko góreczka. Czułabym się pewniej gdyby jednak była ona troszkę większa... Nie wiem czy tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdyby było coś nie tak to lekarz by napewno coś mówił ;) Zupełnie płaska nie jesteś, nadrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście :) ale już nadrobiłam. ja właśnie wróciłam ze sprzątania u dziadka i delikatnie mówię, że padam na twarz! jutro z rana idę na pobieranie krwi w poniedziałek wizyta u endokrynologa. a teraz w skrócie postaram się włączyć w Wasze poruszane tematy: 1. spodnie ciążowe, w sumie mam dwie pary z tym pasem. jedne z allegro właśnie za 39 zł na co dzień, a drugie z h&m na jakieś inne wyjścia. wiadomo pogoda obecnie bywa różna więc spodnie napewno obchodzę. po 2 mam mamusię krawcową więc mam nadzieję, że jakoś po ciąży te z h&m zrobi mi na normalne bo naprawdę są super. sukienki, tuniki i legginsy obowiązkowo są w mojej szafie więc na bank jak tylko ciepła wiosna u nas zagości to tak będę paradować. 2. co do wielkości brzucha to wydaje mi się, że jest to sprawa indywidualna każdej kobiety. lekarz mi mówił, że kobiety które już rodziły dzieci to szybciej czują ruchy oraz szybciej po nich widać. jeżeli kobieta jest nieco grubszej postury to wiadomo, że nie będzie u niej widać tak szybko brzuszka jak u osoby szczupłej. także wydaje mi się, że martwienie się o rozmiar swojego brzuszka jest niepotrzebne :) 3. mdłości, ja czasem jeszcze mam zwłaszcza wczoraj po pierogach ruskich, a dziś po buraczkach. czesto za to mi się odbija... :D 4. wszelkiego imprezy okolicznościowe wydaje mi się ze jeżeli czujemy się na siłach to czemu by nie iść :) a jakie jedzonko dobre tam napewno będzie :D 5. tak sobie pomyślałam, że może stworzyć by tabelkę z tygodniem obecnym ciąży, bo jesteśmy tu na różnych etapach, a poruszamy różne tematy zwłaszcza ruchów dzieci :) więc dopisujcie się. NICK.......tydzień.......waga na +..........termin porodu Olczak.....14 tc 5 d.......1,5 kg.......... 20.09.2012 Mam nadzieję, że ułatwi nam to porównywanie różnych przypadłości co do danego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......tydzień.......waga na +..........termin porodu Olczak.....14 tc 5 d.......1,5 kg.......... 20.09.2012 Polcia91...16tc............2,5 kg...........08.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze wrzucilyscie fotki :D Polcia91 wow Ty juz masz naprawde sie czym pochwalic! :D super :D netka0902 u Ciebie tez juz jakas tam goreczka sie robi nic sie nie martw wyskoczy z tygodnia na tydzien :) wez sobie przyloz miare do brzuszka i zmierz 10-12cm bo tyle okolo ma teraz Twoje malenstwo i przekonasz sie ze ona jest jeszcze malenkie i nie potrzebuje duzo miejsca :) czekamy na kolejne brzusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........wiek.......tydzień.......waga na +..........termin porodu MEGAN86...25.........18tc...........3kg................01.09.2012 Polcia91.....29........16tc............2,5 kg............08.09.2012 Olczak.......25.......14 tc 5 d.......1,5 kg............ 20.09.2012 pozwolilam sobie ulozyc ja trrminami porodu i dopisac wiek teraz co tydzien bedziemy ja aktualizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........wiek.......tydzień.......waga na +..........termin porodu MEGAN86...25.........18tc...........3kg................01 .09.2012 Polcia91.....20........16tc............2,5 kg............08.09.2012 Olczak.......25.......14 tc 5 d.......1,5 kg............ 20.09.2012 Polcia przepraszam ze wpisalam Twoj wiek ale juz poprawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........wiek.......tydzień.......waga na +..........termin porodu MEGAN86...25.........18tc...........3kg................01 .09.2012 Polcia91.....20........16tc............2,5 kg............08.09.2012 Madleenn....26........17 tc...........2,5 kg............14.09.2012 Olczak.......25.......14 tc 5 d.......1,5 kg............ 20.09.2012 tez sie dopisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wizyta u gin. za tydzień, więc do tabelki będę mogła dopisać się jak już będę wiedziała ile jestem na plusie. Jak wspomniałam wcześniej, nie mam wagi w domku i dopiero będę mogła sprawdzić to w gabinecie ;P Zobaczymy też co pani doktor powie mi na temat brzuszka... Może rzeczywiście się martwie na zapas. Tak czy siak, kochane jesteście, że tak pocieszacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to dziwne... Polcia ma wczesniej termin porodu niz ja i ma 16 tydzien... ja mam 17 :) ale prawda jest taka ze przy kazdej wizycie sie waha data porodu i raz jest 9 wrzesien a raz 14. juz sama nie wiem. ale liczac tygodnie od ost miesiaczki wychodzi mi ze mam 16 tydzien 3 dzien. to w sumie pisze ze juz 17 tydzien... ehhhh bede miala problem z ta tabelka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to tak czy owak wpisz sie do tabelki a kg uzupelnisz pozniej o...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........wiek.......tydzień.......waga na +..........termin porodu MEGAN86....25.........18 tc...........3kg..............01.09.2012 Polcia91.....20........16 tc...........2,5 kg............08.09.2012 Madleenn....26........17 tc...........2,5 kg............14.09.2012 Netka0902..29........17 tc........... ? kg............14.09.2012 Olczak.......25.......14 tc 5 d.......1,5 kg............ 20.09.2012 W sumie Megan, tak sobie pomyślałam, że może mój brzuszek jest mniejszy, bo ja w pierwszym trymestrze schudłam 3 kilo, głównie przez wymioty i to że mało jadłam, bo nie lubiłam zwracać. Dopiero od 2 tyg. się to jakoś unormowało, choć rano jeszcze zdarza mi się "rozmawiać" z wc ( ale wtedy nie zwracam pokarmu, tylko wodę i ślinę, jeśli mogę być tak szczera). Być może to wszystko jest przyczyną małego przyrostu brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to na pewno te wymioty tez sie do tego przyczynily:/ ja np w ogole nie wymiotowala tylko z 2 razy mnie zemdlilo ale i tez nie jem slodkiego od czasu ciazy to puste kcal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........wiek.......tydzień.......waga na +..........termin porodu MEGAN86....25.........18 tc...........3kg..............01.09.2012 kama111111 29........18tc............2,7kg............02.09.2012 Polcia91.....20........16 tc...........2,5 kg............08.09.2012 Madleenn....26........17 tc...........2,5 kg............14.09.2012 Netka0902..29........17 tc........... ? kg............14.09.2012 Olczak.......25.......14 tc 5 d.......1,5 kg............ 20.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan tak co nam się nie wyłamiesz i nie zostaniesz sierpniówką :) nie zostawiaj Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×