Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

przymierzalam wczoraj spodnie ciazowe z h&m wszysrko ladnie lezalo ale jakos ta gorna gumka mi sie ciasna wydawala ze jak brzuch mi urosnie to jej przez brzuszek nie przeloze lepiej jak by byla regolowana takich musze poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ciesze sie ze w koncu zajelyscie sie tabelka:) mi sie ten pomysl bardzo spodobal poniewaz w starej tabelce bylo bardzo duzo dziewczyn ktore popisaly przez dwa dni i skonczyly sie oddzywac ;/ jak beda chcialy to sie wpisza jeszcze raz. i po klopocie :) ja juz jestem w 17 tygodniu i niestety jeszcze nic nie czuje. moj maluszek nie daje mi osobie znac jeszcze ;/ dlatego zazdroszcze wszystkim tym z Was ktore juz moga poczuc ruchy swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn nie martw sie na pewno niebawem poczujesz i jeszcze nie raz przeklniesz tego kopniaka w zebra :p moj od tygodnia daje kopniaczki dzis to skonsultowalam z gin i mowi ze roznie to jest kazda ciaza inna a u szczuplych szybciej czuc i u tych co sa w 2 ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan co do h&m byłam dziś i mierzyłam jedne czarne rurki za 79,9 ale własnie pas na brzuszek był niezbyt wygodny, natomiast kupiłam sobie takie jasne spodnie z cienkim czarnym paseczkiem własnie z tym dlugim pasem ciążowym. moja kolezanka ma te same, jest w 7 miesiącu ciaży i jest z nich bardzo zadowolona. zapłaciłam 129,9 ale są świetne także na święta napewno w nich wystąpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak slyszalam ze w C&A maja fajne ciazowe z takim regolowanym pasem wiec zajrze tam :) fajnie ze masz sie w co ubrac ja chyba sprobuje sie wbic w sukienke taka babke jak nic do tego czasu nie kupie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się bardziej obawiam w co ja się ubiorę na 50 wujka mojego męża, 20 kwietnia, to już będzie 18 tydzień. ale może nie będzie tak źle i wejdę w jakąs sukienkę :) wczoraj cale popołudnie i wieczór męczyly mnie mdlości i zgaga po moich ukochanych pierogach ruskich, ale widać brzuszkowi niezbyt one zasmakowały więc będę musiała je sobie odpuścić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze u Ciebie tez nie bedzie tak zle :) ja myslalam na poczatku ze sie nie ukulam juz kolo tej polowy bo moja siostra przytyla 25kg i tez tak sobie myslalam ze to genetycznie czy cos a tu popatrz jeszcze w bikini bym wystartowala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam własnie ofertę na stornie c&a dla kobiet w ciąży i powiem, że ceną 159,9 za t-shirt ciąży to chyba przesada... ale cóż... megan widzę, że Ty bardzo szczuplutka jesteś :) ja taki brzuszek mam teraz w 14 tc :D od poczatku ciąży przytyłam 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja od poczatku 3kg do teraz wiec moze u Ciebie tez bedzie nie tak zle:) jak masz fotke to tez wrzucaj poszczycmy sie swoimi pieknymi brzusiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio znajoma w tym C&A trafila na jakas promocje i ciazowe jeansy kupila za 40 zl pewnie jak sie trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no fotki nie posiadam, ale jak będe mieć okazję to napewno zrobię, a raczej mąż, ale On dopiero będzie za 1,5 tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pamietaj i zrob :) moj tez juz w pracy i nocki ma nie cierpie byc sama w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój pojechał w delegację 1,5 tyg temu i będzie przed świętami, ale cóż... przynajmniej nie wyżywam się na Nim :) chociaż i tak ostatnio mam już dużo lepszy humor i nie wyprowadzam mnie nic aż tak szybko z równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak ach te hormony hehe i biedni nasi mezowie musza to wszystko znosic mi tez juz minely te wahania ale czasem sie jeszcze zdaza:p dobrze ze na swieta wroci i bedziecie razem :) ciezko pewnie wytrzymac taka rozlonke... jmy eszcze takiej nie mielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka ma pracę, ale najdlużej nie widzielismy się po 2 tyg i to jest jeszcze do wytrzymania, ale 3... po jednej takiej delegacji mam właśnie termin na wrzesień :) dobra ja uciekam powoli spać, bo jutro mam w planie pojechać do dziadka ogarnąć mu trochę mieszkanie, a co z tego wyjdzie to zobaczymy :) także do jutra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to pieknie zapamietana bedzie ta delegacja :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, o tych samych :). ja mam wizyte dopiero 12 kwietnia, więc bedziemy czekać razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :-) ale wczoraj was wzieło na rozmowy , szkoda że mnie nie było wieczorem :-) chętnie bym dołączyła. u mnie 15tc. czy jest to możliwe żebym już cos czuła w brzuszku, trudno to coś określić ale czuje jakby takie drgnięcia??? :-) dziewczyny jak czytam jak niedużo przytyłyście to aż się wstydze mówieć ze ja w 15tc i przytyłam 6 kg rany... moze ze mną coś nie tak... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
Dzien dobry, Kobietki! :) Jak samopoczucie dzis? Dzidzia daje o sobie znac juz? :D Z tego co czytam to zadna z was nie ma juz mdlosci, mnie niestety jeszcze trzymaja ;/ mam nadzieje, ze lada dzien sie skoncza. Co do farbowania, to mysle, ze na dziecko nie ma zadnego wplywu. Moja kuzynka przez cala ciaze farbowala wlosy i ma zdrowa corke:) Ale roznie bywa. Ja tez przed swietami mam zamiar ufarbowac swoje klaki :D Tylko troche mi szkoda, bo postawilam na naturalnosc i nie farbowalam ich od 2 lat! Teraz mam zadbane, blyszczace wlosy tylko kolor do mnie nie pasuje, czuje sie nijako ;/ handzia26 - mozesz prosze, podac linka do tych spodni z allegro? :) A poza tym, nie szkoda wam wydawac na spodnie ponad 100zl ktore bedziecie nosic tylko 5 mies? I co pozniej z nimi? Np. ja moglabym sobie pozwolic na zakup do 50zl, wole wydac wiecej np. na sukienke dluga, ktora mozna po ciazy nosic :) Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie to już 16 tydzień i nie mogę się doczekać kiedy poczuję ruchy maluszka :) W gazecie dla mam wyczytałam że dobrze jest smarować się masłem kakaowym. Stosuje ten balsam i stosowałam wczesniej i nie mogę narzekać. Głęboko nawilża dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna. Balsam poprawia też koloryt skóry, cenowo nie szokuje ;) Przeszły mi całkowicie mdłości i wymioty z czego ogromnie się ciesze :D Przez wymioty schudłam, dostałam krople, których nie wzięłam szczerze powiedziawszy bo nie dostałam ich odrazu tylko czekałam i w końcy wyszło że przez półtorej tygodnia (kilka dni przed wizytą i kilka po) żadnych z tych przykrości nie było i nie ma do teraz. Bałam się bo jesli by nie ustapilo to miałam znaleźć się w szpitalu. Ide teraz w piatek do lekarza to mam nadzieje że usłyszę że przytyłam chociaż ten kilogram chociaż zbytnio to po mnie nie widać. Kto mnie widzi to mówi że poszło tylko w cycki i brzuszek ładnie widać. Z jednej strony to powinnam się cieszyć ;) Apetyt mi powraca więc chyba bedzie dobrze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do farbowania to jest całkowity zakaz w pierwszym trymestrze, ja niedługo bede farbować ale farbą bez amoniaku bo wychodzę za mąż no i trzeba jakoś wyglądać ;) No i wiadomo farbowanie ale z głową, bez szaleństw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
hej kobitki ! melduje sie iz jestem obecna ! Widze ze tu temat spodni ciazowych jest rozwiniety. Ja rano doslownie szalu dostaje! mam 2 pary spodni w ktorych moge chodzic ale i one sa takie ledwo ledwo, wszytskie spodnie mialam w rozmiarze 34 bo ja chudziutka strasznie , wazylam 45kg a spodnie byly akurat bo nie mialam wahan wagi a teraz guzik. Ide dzisiaj po sklepach pochodzic i upatrzec sobie cos na dupe bo zaraz beda one za male. :( Olczak- ja mam jeszcze wiekszy problem, ty masz urodzinki wujka a ja jestem zaproszona na slub i wesele w czerwcu! Juz teraz mysle co i kupic sobie, chyba bede musiala cos z allegro zamowic dla ciezarnych. Naszczeescie jeszcze sie wyrobie zeby leciec i wrocic samolotem bo mozna latac tylko do 7 miesiaca.! U mnie dzisiaj deszczowo strasznie :( Ahh przez tydzien czasu bylo tak ladnie cieplo i slonecznie a dzisiaj znow pada :( Dziewczyny a jakie macie juz kaprysy ?? Bo ja lubie slodkie, nabial, i mieskooo to bym mogla ciagle jesc a no i jescze kielbaske gotowana polska! :) nie wiem czemu tak na ta kielbaske mam smaka ale moze to dlatego ze tutaj polskiech kielbas w norwegii nie ma, ale sama nie wiem bo nigdy jakos specjalnie nie lubialam jej. Dzis zaczynam 15 tc ! przytylam 3,3 kg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Megan wygladasz rewelacyjnie! jak bedziesz tak przybierala na wadze i brzuszek bedzie systematycznie rosl to pewnie przytyjesz nie wiecej niz 10 kg. mi waga utrzymuje sie od kilku tygodni bez zmian. w sumie to dobrze bo jeszcze nie czas zeby tyc :) ale ja brzuch mam troche wiekszy i bardziej okragly szczegolnie dolem:) ale jeszcze chodze w dzinsach z przed ciazy. wieczorem rozpinam guzik i jest ok :) ale juz czas na spodnie ciazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowalala ja też mam wesele w czerwcu mojej koleżanki i się zastanawiam czy bede w stanie się dotoczyć...hiihih i wogóle się zastanawiam czy pojdę...troche sie obawiam, nie boisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam poczatkiem czerwca wesele i tez sie zastanwiam czy to jest dobry pomysl zeby na nie isc. juz bede miala duzy brzuch wiec za bardzo to nawet nie potancze... chodzac po sklepach nie widzialam zadnych sukienek eleganckich dla ciezarnych na taka okazje... wszystkie dziewczyny beda wystrojone, piekne a ja taki wieloryb przy nich... wiec chyba sobie odpuscimy. ale to jeszcze duzo czasu i w sumie to chwile przed weselem podejmiemy decyzje czy idziemy. wszystko zalezy tez od tego jak sie bede czula i czy znajde cos ladnego na siebie do ubrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Megan, wyglądasz świetnie, brzuszek już ładnie widać, ale mimo to jesteś szczuplutka. Zazdroszczę figury :) U mnie dziś 17 tc, ale brzuch nie jest tak mocno widoczny. Pojechałam wczoraj do mamy, która nie widziała mnie ponad tydzień i stwierdziła, że mało mi brzuch rośnie, tato też to powiedział i to samo stwierdził mój mąż. Niby oponka mała jest, ale dla nich to chyba za mała i nie ukrywam, że przez to zasiali we mnie ziarenko niepewności, czy wszystko jest ok. Po południu może uda mi się zrobić jakąś fotkę i wrzucić to same zobaczycie... Wizytę mam na za tydzień i okaże się czy coś przytyłam i co z maleństwem... Madleenn z tego co pamiętam z tabelki my mamy ten sam termin porodu i powiem Ci, że ja też nie wyczuwam żadnych ruchów, bulgotań itp. Dziś nad ranem czułam bulgotnięcie, ale nie wiem czy to dzidzia, czy może jelita dały o sobie znać. Co do wesel to ja mam 28 kwietnia aż dwa ;) Na jedno idę robić zdjecia, bo jestem fotografem, ale zaraz potem jadę się bawić do kuzyna. Też nie mam bladego pojęcia co włożyć. Najgorzej jak sobie coś w głowie ubzduram i potem próbuje to znaleźć w sklepie, hehe, a mam tak bardzo często. No nic po świętach jadę na przechadzkę po sklepach, może coś się dobierze. Dziewczyny, tak sobie pomyślałam jeszcze o tych brzuszkach naszych, może Wy też miałybyście możliwość pokazania jak duże urosły Wam już brzuszki? Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan śliczny brzuszek, prześliczny :-) mój jest jeszcze raz taki :-) jak będe miała fotke oczywiscie wrzucę. Pozdrawiam Twoje brzusio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu Ty też masz duży brzuszek? Ale macie fajnie, przynajmniej wiecie, że pociechy zdrowo rosną. Zaczynam się bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×