Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

My wzięliśmy 450 tys. Ja chyba pisze z jakims kompletnym tłumokiem:D Ja jstem zdania,że bogaci ludzie z klasą nie siedzą na kafe i nie przechwalają się bogactwem Ty klasy nie masz Znając zycie wyszłaś bogato i młodo za mąż,szkoły nie skończyłaś Bo piszesz w bardzo typowy sposób Przechwalasz się i wmawiasz innym jakąs zazdrość PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
i niemożność pokazania zdjęć SWOJEGO domu :D taaaa, jaaasne. Nie zapomnij oczu zamknąć jak będziesz do chałupy wchodzić, bo jeszcze te cuda zobaczysz, a przecież stosowny papier podpisałaś. Co do tematu - myślałam, że się czegoś dowiem, bo zastanawiamy się nad wybudowaniem domu (nie mamy działki) i chciałam zobaczyć jak to u innych wygląda. A tu 3 strony o dupie maryni pisane przez jakąś mitomankę i grono osób próbujących sprowadzić ją na ziemię. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 My wzięliśmy 450 tys. Przykład klapa Armani - to też jest wyrobiona marka - gwarancja jakości - nie za byle jakie pieniądze Porownujesz domy ze sprawdzonych projektów z chińszczyzną? Pytam ile lat masz i po jakiej szkole jesteś bo mi coś tu dziwnie pachnie " To twoje wyjaśnienia klapa. Armani - projekty pojedyńcze chińczyzna - masówka. Tłumaczycie, że masówka jest gwarancją, to udowadniam że nie. :D Tak jak Ikea i tym podobne kicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
dziewczyny, to jest ściema:) Laska nie ma pojęcia o czym pisze- instalacje to dla niej oświetlenie a cud techniki to dodatkowe ogrzewanie kominkiem :):) Architekt autorytet bo wykładał na uczelni- padłam, autentycznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
na str. archonu ludzie opisują historie budów, sa fotki, ceny moze tam wejdź lub zaloguj się na - extra dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. A Ty masz pewnie same antyki w stylu "kupiłam i umrę w tym fotelu":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
zawód - inżynier dyrektor - widzę, że najsłynniejsi architekci tutaj siedzą. Znają każdego. Szkoda mojego wysiłku. Wiecie lepiej... To sobie wmawiajcie dalej, szkoda mojego czasu... widzę... Nie ma to jak zachwyt masówką. Od dzisiaj to oznaka gwarancja jakości i trwałości. hahahaha. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkaa Tu śmierdzi brakiem wykształcenia jak nic - oczywiscie jesli to nie prowo Bo też większych bajek dawno nie czytałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. I znowu dorabia sobie podtekst Ktoś rzuci jedno zdanie ta podłapie i dorabia ideologię:PI dalej nie rozumie o co nam chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
ja uwielbiam ikea przykład małe dziecko, rośnie, zmieniasz mebelki co roku a wyposażenie szaf i kuchni...no podaj mi inną firmę tak praktycznie rozwiazaną bo ja z prowincji jestem i nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Słuchaj albo naprawde jesteś mocno zielona albo kłamiesz bo piszesz bzdury Wszyscy ci tu wytykają głupoty a ty dalej się zapierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
adalis- dziewczyna nawet nie rozumie o co chodzi z tymi gotowymi projektami. Ale warto napisac dla autorki. Otóż gotowe projekty mają tą zaletę, że są modyfikowane, doskonalone. Tak jak pisałam, na "żywym organizmie" wychodzą wszelkie niedociągnięcia i braki. Parę takich domów już zbudowano więc w praktyce wyszło co i jak. Najlepiej więc kupić gotowy projekt z modyfikacjami pod konkretnego klienta w cenie. Venge- ja też uwielbiam Ikę:) Połowę mieszkania mam "ikeową"- tanie i dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 My wzięliśmy 450 tys. A Ty masz pewnie same antyki w stylu "kupiłam i umrę w tym fotelu" Tak, mam same antyki - ręczna rzeźba w dębowych meblach. Mam czasy ludwikowskie i starsze. Kuchnia, tylko rzeźbiona przez żyjącego rzeźbiarza. Te meble mają to do siebie, że nigdy się nie starzeją jak wszystkie dzieła sztuki, także architektoniczne. A ich cena nie spada, a rośnie! Nie to co z Ikei, które od razu widać po 5 latach, że nie nadążasz i masz "stare".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venge. Ja też wolę co parę lat wymienić meble na nowe niż kupić antyk za grubą kasę co to ani wyglądu nie ma ani funkcjonalny nie jest A antyków nie wymienia się co parę lat I tak jak pisałam mebel "kupiłam i w nim umrę":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
do my wzieliśmy... poprosze o jakis konkret rozwiązań w domu... na" masowych" forach ludzie wklejają fotki z budowy, podaja ceny, firmy to nie tajemnica chyba, że masz kradzione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. No i poległaś dziewczyno ostatnim postem:P teraz już jestem pewna ze to prowo:D rzeżbiarz też znany na miedzynarodowej arenie?:D24 lata i wykładał na uniwerku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
mireczkaa - chcesz powiedzieć, że np. rzeźba w drewnie (każda jest pierwsza w pewnym sensie) jest lepsza niź masowo odlewany plastik, bo ciągle odlew doskonalony? Nie możesz być inżynierem, żaden by tak nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
venge. dzięki, ten archon się dość sensowny wydaje. Chociaż wiesz, oni tam pewnie takie domy dla plebsu opisują, a tu jak widzisz trzeba projekt autorski, nadzór architekta i męża z zawodu inżyniera dyrektora fabryki, bo inaczej jeszcze za bezguście cię wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazałam topik męzowi - pracuje w branży budowlanej - kawą się zadławił jak poczytał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód - inżynier dyrektor Zapomniałeś dopisać że cała kadra budowniczo-architektoniczna to międzynarodowi specjaliści - nie byle kto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
venge. do my wzieliśmy... poprosze o jakis konkret rozwiązań w domu... na" masowych" forach ludzie wklejają fotki z budowy, podaja ceny, firmy to nie tajemnica chyba, że masz kradzione..." A niby jakim prawem wymagasz cokolwiek ode mnie? Tak, mam wszystko kradzione, marmur w Chinach ukradłam i sobie statkiem tak kradzione dostarczyłam... To żenujące, co jeszcze możecie napisać. Czas, abym usłyszała, że wybiłam i okradłam kilka miast. A reszcie dupy daję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
jeeezuuu MARMURY!!!! Jesteś GURU stylu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 zawód - inżynier dyrektor Zapomniałeś dopisać że cała kadra budowniczo-architektoniczna to międzynarodowi specjaliści - nie byle kto" Kierownik nie musi być międzynarodowy, musi być dokładny oraz wymagający. Tak samo ekipa budowlańców. Budowa to już nie wymaga artyzmu, tylko dokładności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
widziałam w Wersalu m.in piękne inkrustowane meble, obicia, mozaiki, ale mieszkać w tym nie chcę! wolę mdf, praktyczny, wygodny drewno nie wieczne, wiem coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 Pokazałam topik męzowi - pracuje w branży budowlanej - kawą się zadławił jak poczytał" Tak, to dowód nie do obalenia. :D Dobrze, że przeżył bidok.. musi przytakiwać w końcu nie ma niczego swojego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
Dlatego, że jestem inżynierem wiem, że dom to nie rzeźba. Dom to funkcjonalne połączenie wyglądu i funkcjonalności. Rzeźba nie jest funkcjonalna- rzeźba ma tylko wyglądac Nie zdajesz sobie sprawy jak często instalator poci się usiłując zaprojektować instalcje zgodnie ze sztuką budowlaną, i "wizją" architekta. Nie masz pojęcia dziewczyno, że np. takiej kanalizacji nie zamontujesz w powietrzu- musisz mieć odpowiedni spadek, który architekt ma gdzieś- według niego ma być "pięknie" :) a gówna mogą sobie lecieć po górę :) Architekci często zapominają o głupiej grawitacji przy projektach! I na koniec- inżynier to zawód techniczny, w przeciwieństwie do rzeźbiarza kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
marmur nie jest w Pl czymś nieosiągalnym pytanie tylko czy pasuje do całośći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga trzeba być totalnym bezguściem by łączyć nowatorskie pomysły z antykami z czasów Ludwika..... Z teg oco piszesz to ten dom to jakieś muzeum:D Nie dobra temat mnie ubawił ale to już się nudne robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×