Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

Gość My wzięliśmy 450 tys.
Modliszka22 Wiecie co, przestancie juz sie czepiac. Teraz takie czasy, ze bez kredytu to nik nie mialby wlasnego mieszkania czy domu. Wszystko jest dla ludzi, kredyty tez. Poza tym na kredyt tez musi byc Cie stac, to nie takie proste wziac sobie kredyt na dom!!!! Nie rozumiem wysmiewania sie z kogos, kto wzial kredyt. Bierze sie na taki, na jaki kogos stac, banki maja swoje ostre kryteria i z pewnoscia na piekne oczy nia daja kredytow na pol miliona!!!!" Oni tego nie rozumieją, a w dodatku zabolało ich to, że napisałam że nie z byle czego i byle jak. Ale taka jest prawda, bez wzgledu czego jeszcze u mnie nie wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo przy męża zawodzie nie ma ludzi bezrobotnych. :D:D Ło panie a można wiedzieć co to za zacny zawód?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. A Ty dalej nie rozumiesz ze nie o sam kredyt tu chodzi?Dalej myślisz ze o zazdrość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
Modliszka22 Tylko bogatych stac na wysoki kredyt, biedny tego nie pojmie" Dokładnie! Przecież my tylko wzięliśmy ten kredyt, aby sobie nie przyciskać pasa. Aby żyć i bawić się jak dotąd. Ale też na pewno nie kosztem domu. Musi być idealny, bo drugiego mieć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
mój dom be obciążonej hipoteki za gotówkę mogę w każdej chwili sprzedać kredyt nie, nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO DOSTOJNIE BRZMI
STAC MNIE NA KREDYT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 Bo przy męża zawodzie nie ma ludzi bezrobotnych. Ło panie a można wiedzieć co to za zacny zawód?" Jest między innymi jak pisałam inżynierem. Dzisiaj jest dyrektorem w fabryce. Ma na koncie sukcesy znane w całej Europie. Był prekursorem pewnych zastosowań. Ma tylko 30 lat. Skończył też prawo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Słuchaj ja zazdroszczę ci jedynie odwagi - że nie boisz się tego co może przynieść życie - śmierć,choroba,wypadek losowy,katastrofa kosmiczna/ekologiczna:Ditp. - czego Ci nie życzę W takiej sytuacji zostajesz z MEGA problemem Zazdroszczę również tego,że tak się chwalisz czymś co nie jest na dobrą sprawę Twoje przez najbliższe 30 czy więcej lat! A czego nie zazdroszczę?Pychy - chwalisz się okropnie!WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez tak uwazam, ze jak juz decydujesz sie na budowe domu dla siebie, to musi byc zbudowany z jak najlepszych materialow, bo moze sie potem okazac, ze niby budowa wyszla w miare tanio, to potem, w miare uplywu czasu i normalnej eksploatacji domu, wychodza rozne niespodziewane awarie czy mankamenty, na ktorych naprawe trzeba wydac wiecej, niz przy budowie na lepsze matarialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 My wzięliśmy 450 tys. A Ty dalej nie rozumiesz ze nie o sam kredyt tu chodzi?Dalej myślisz ze o zazdrość???" Głupia nie jestem, widzę ten jad... zabolało bez względu co napiszesz. Udajesz, że o kredyt nie chodzi, a zaczęłaś od tego, że kłamię, bo za tyle nie wybuduje się tego, o czym mówię, tak jakbym to niby napisała. Pisałam o kredycie, a nie o koszcie budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Co nie znaczy że ma zawód na całe życie!W jakim Ty świecie żyjesz dziewczyno!Fantazji chyba A co jeśli coś mu się stanie?I zostaniesz sama?W tym momencie bez domu i bez kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Słuchaj jeśli Cię zabolało to serdecznie przepraszam Nie to było moim zamiarem Piszesz po prostu tak jakbyś żyła z głową w chmurach Totalna z Ciebie optymistka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
za 2 lata te rewelacyjne materiały budowlane pójda do lamusa, będa przestarzałe ktoś wymyśli coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
Modliszka22 wlasnie tez tak uwazam, ze jak juz decydujesz sie na budowe domu dla siebie, to musi byc zbudowany z jak najlepszych materialow, bo moze sie potem okazac, ze niby budowa wyszla w miare tanio, to potem, w miare uplywu czasu i normalnej eksploatacji domu, wychodza rozne niespodziewane awarie czy mankamenty, na ktorych naprawe trzeba wydac wiecej, niz przy budowie na lepsze matarialy." Dokładnie, też tak uważamy i już to się sprawdziło. Jakbym miała wybudować zwykły kwadrat na małej działce, to czym to się różni od mieszkania w bloku? Niewiele, tam też masz wszystko najtańsze. Ocieplenie cudowne, latem chłodno, zimą cieplutko i to przy takich oknach - mąż jako inżynier dokładnie przeliczał, nie sugerował się tylko ceną, bo jak się okazuje chwyty reklamowe są zdumiewające np. przy materiałach ociepleniowych. Nieznający się sporo przepłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka To jest super sposób na zycie ale nie przy kredycie:D Biorąc tak ogromny kredyt trzeba mieć na uwadze wszystkie opcje- również te mało przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
modliszko w sprawie kredytów to jedna wielka niewiadoma tu nie ma optymistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
czemu czepiacie sie :"My wzięliśmy 450 tys."???????wziela kredytu...nie wiadomo ile miala swoich..chciala dziewczyna taki dom jaki sobie wymazyla i ma...zabila kogos?okradla???dupaa zarobila??? pisze,ze ma ustawionego meza,rodzice pomagaja.. dziewczyna sa ludzie bogaci,ktorzy nie licza sie z kazdym grosze..sa inni?trzeba ich gnoic tak jak tu na kaffe?ona wizela inna 450 tys inna 200 tys..nie wazne..a ze sie chwali?cieszy ja ten dom to i sie chwali.. taki jad,taka zlosc a dopiero jeden dzien po swiatach... i topik sie rypnął bo trzeba bylo pyskówkę zrobic co i ile ktos inny wzial kredytu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Dobra jak dla mnie temat się wyczerpał Jeszcze raz przepraszam jeśli Cię w jakiś sposób uraziłam - w toku dyskusji odpowiedziałaś na wszystkie moje pytania i rozwiałaś wątpliwości - po to własnie czyta sie wszystkie komentarze a nie wyrywkowo Dzięki za rozmowę Powodzenia przy domu i jego spłacie - oby było tak różowo jak zakładasz,ze będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tym ciaglym biadoleniem mozna sobie popsuc zdrowie. Nawet majac kredyt mozna sie cieszyc, a nie ciagle narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doanuu A kto tu kogo gnoi?Kulturalna dyskusja się wywiązała - bez rzucania mięsem Napisaładziewczyna ze ją zabolało to przeprosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 My wzięliśmy 450 tys. Słuchaj jeśli Cię zabolało to serdecznie przepraszam Nie to było moim zamiarem Piszesz po prostu tak jakbyś żyła z głową w chmurach Totalna z Ciebie optymistka" To się ciesz, że oskubiesz męża przy rozwodzie. Że ty nigdy nie umrzesz, nie zachorujesz, ani nie stracisz pracy. Bo jak umrzesz, to co weźmiesz to do grobu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
adalis trzy strony slownej przepychanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 Modliszka22 No ja się cieszę bo nade mną nie wisi miecz demoklesa" Widzę tez, że nie macie swoich firm, bo inaczej nie byłby dla was kredyt czymś jak zaraza. Duże firmy ciągle biorą kredyty i nie tylko wtedy gdy jest potrzeba, czasem na tym jeszcze zarabiają. Ale jak widać, dla was to niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
doanuu adalis trzy strony slownej przepychanki..." Ona tego nie dojrzy tutaj, bo wie lepiej... że kłamię, że żyje w chmurach itd. Wie, że mam tanie plastikowe okna i panele... i w ogóle sam kicz. Wszytko wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doanuu Przepychanki a nie obrażania i wyzwisk jak to zazwyczaj ma miejsce I pisze jeszcze raz NIE O SAM KREDYT TU CHODZI!!! Moim zdaniem w dzisiejszych czasach trudno jest spełnić marzenia bez kredytu: czy to na dom czy samochód Chodzi o to że jednak duze kredyty to duze ryzyko na dzisiejsze realia Wszystko się ciągle zmienia I owszem trzeba zyc z optymizmem ale nie w wypadku kredytów To jak tykająca bomba:albo rozbroisz ją zanim wybuchnie albo umarł w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mamy żadnego kredytu a zamieszkalismy w nowym domku 130m2 w tym roku po 6 latach wyrzeczeń i kosztem mieszkania u Teściów. W dzisiejszych czasach ciężko jest nie mieć kredytu na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×