Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

My wzięliśmy 450 tys. A Ty dalej swoje jak widzę - dalej patrzysz przez pryzmat własnej osoby i nie wiesz o co mi chodziło No trudno Wychwalaj się dalej pod niebiosa jak to ty dobrze zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Nie twierdzę że kłamiesz!Wyrażenie "żyjesz w chmurach" miało tu zupełnie inne znaczenie....Nuie kumasz Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 - nie tylko ja zauważyłam o co ci chodziło. A twoje sugeracje, że mam sam kicz w domu, to z pewnością z dobroci serca. Dodam w moim domu nie znajdziesz niczego z ikei itp. kiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha A gdzie ja napisałam że masz kicz????No gdzie?Teraz to się kompromitujesz dziewczyno Nie rozmumiesz podstawowych zdań czy języka polskiego wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
my wzięliśmy to wrzuć fotę domu, chętnie obejrzę to cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończmy tę jałową dyskusję bo widze ja swoje a Ty swoje Strasznie zraziło mnie to w jaki sposób się przechwalasz swoim "bogactwem na kredyt".Jakbyś z innej bajki była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
a ja sobie tak czytam i chciałam zauważyć tylko jedno- bogaci ludzie nie szczycą się swoim bogactwem, ani nie podkreślają w każdej wypowiedzi męża inżyniera:) Bo bycie inżynierem było nobilitujące może w komunie- patrz "Czterdziestolatek" :) Ja też jestem inżynierem, obracam się wśród inżynierów :) A wypowiedź, że architekt Wam tak świetnie dobrał dom mnie śmieszy- architekci mają tą wadę, że wszelkie instalacje (najważniejsze w domu) traktują po macoszemu- dla nich liczy się wizja :) Więc nadzór architekta jest nieiwele wart jak chodzi o funkcjalność, dogrzanie i schłodzenie domu. Tyle w temacie Pani, która wzięła kredyt 450tysięcy. A w temacie- my dobraliśmy jakieś 50tysięcy kredytu. W dzisiejszych czasach nie warto- po swoich ratach widze, że to, co robią banki to jest zwykła kradzież. Pewnie gdybym wzięła 450tysięcy płaciłabym 3razy więcej odsetek niż na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
Nie znajdziesz u mnie niczego z MDF - żadnego takiego mebla. Ani w kuchni, ani nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
venge. my wzięliśmy to wrzuć fotę domu, chętnie obejrzę to cudo" Akurat nie wolno mi udostępniać zdjęć. Podpisałam odpowiedni dokument u architekta. Bowiem gdybym udostępniała wszędzie, jego gwarancja, że nigdy nie powstanie żadna kopia domu, byłaby pozbawiona sensu. Wierz, lub nie .. .twoja sprawa... mnie nie zależy.. Ważne, że ja wiem co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 My wzięliśmy 450 tys. A ta dalej się przechwala" Gdybyś usilnie nie wciskała, że mam jarmarczny wystrój, to bym nie pisała tego. A ty i tak to musiałaś napisać, choć nie miałaś ku temu żadnych przesłanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
adalis- aż się boję co będzie dalej :):) Jeszcze jedno w temacie- projekty powatrzalne są sprawdzone, że tak powiem, na "żywym organizmie". Każdy autorki projekt ma niedociągnięcia, papier (w naszych czasach CAD) cierpliwy jest. Rzeczywistość i prawa fizyki już są trochę inne :) Dlatego myślę, że to ściema. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
tfu, autorski miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
"A wypowiedź, że architekt Wam tak świetnie dobrał dom mnie śmieszy- architekci mają tą wadę, że wszelkie instalacje (najważniejsze w domu) traktują po macoszemu- dla nich liczy się wizja Więc nadzór architekta jest nieiwele wart jak chodzi o funkcjalność, dogrzanie i schłodzenie domu." A skąd ty niby wiesz, co po macoszemu projektował nasz architekt. Sam projekt powstawał przez rok. Wywiady były niesamowicie dokładne. Od tego, kiedy wstajemy, co robimy od razu po wstaniu, jaki mamy styl życia, gdzie spędzamy ranki, gdzie południe, a gdzie wieczór, jakich miewamy gości i wiele innych. Więc daruj sobie z tymi insynuacjami, że niby wiesz jaki jest każdy architekt, czy każdy inżynier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to Ja też uważam że to co sprawdzone daję też pewną gwarancję trwałości A Ty 450tys dalej sobie wmawiaj bzdury - pokaż mi gdzie pisałam że masz kicz?Ciągle unikasz odpowiedzi Po prostu szukasz pretekstu by się dalej chwalić Mnie gówno obchodzi co masz w domu bo zweryfikować tego nie mogę Może kłamiesz może nie - głupim pisaniem nam tego nie udowodnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
I przestań wpierać, że dom ma niedociągnięcia instalacyjne, bo nie masz o tym zielonego pojęcia. Jest mnóstwo światła, mnóstwo wdzierającej się zieleni, mnóstwo sztucznego światła. Kominek ogrzewa dodatkowo - wyliczona nawet cyrkulacja powietrza, przy salonie bez stropu i inne sprawy techniczne, o których nie mam pojęcia. I nie wypowiadaj się o architekcie, którego nie znasz. Wykładał nawet na uczelni, gdy miał 24 lata. Skończył uczelnię wcześniej niż inny, ma sporo nagród międzynarodowych na koncie, więc gówno o nim wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 A ramy w oknach pozłacane czy zwykłe?" Proszę bardzo, tutaj chociażby sugerujesz kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
dom Pendereckiego z l. 70 bije wszystkie! i nie wierzę ,że za kredyt można stworzyć cudo! ja akurat uwielbiam ikeę, b. praktyczne rozwiązania, bo co roku zmieniam wystrój, jak się znudzi iz tym ,że umeblowanie mojego domu z ikei, to wydatek większy niż salonu z dessy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 Otóż to Ja też uważam że to co sprawdzone daję też pewną gwarancję trwałości" Od kiedy to masówka jest taką gwarancją jakości? Chcesz powiedzieć, że chińszczyzna ze sklepu za 2,5 jest gwarancją trwałości, w porównaniu z ubraniami pojedyńczymi Armaniego chociażby, jako że pojedyńcze niesprawdzone? :D Chyba jaja sobie robicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
My wzięliśmy 450 tys. I przestań wpierać, że dom ma niedociągnięcia instalacyjne, bo nie masz o tym zielonego pojęcia. Jest mnóstwo światła, mnóstwo wdzierającej się zieleni, mnóstwo sztucznego światła. Kominek ogrzewa dodatkowo - wyliczona nawet cyrkulacja powietrza, przy salonie bez stropu i inne sprawy techniczne, o których nie mam pojęcia. to o czym nie masz pojęcia, to dzisiaj standard!!! dom inteligentny, obsługiwany komórką..w mojej okolicy tego pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś geniusz z tego waszego architekta:DGłośno by o takim było bo to doogie howser architektury:PA jakoś cichutko - nikt nic nie słyszał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do My wzięliśmy 450 tys.
a co to za przechwałki? skąd wiesz, że u innych nie ma lepszych mebli, materiałów? U Ciebie wszystko najlepsze.... Widac, że pochodzisz z jakieś biedoty, bo inaczej byś na takich rzeczach się nie skupiała bez przerwy. Poza tym zauważ, że prócz Ciebie nikt się nie przechwala...Ja sama mogłabym wybudowac dom za 1,5 mln bez kredytów ale nie chcę się znizac się do takiego poziomu jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 A wiesz dziewczynko co to ironia????" To ty chyba nie masz pojęcia po co stosuje się ironię, skoro uważasz że nie dla podkreślenia kiczu w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys. Przykład klapa Armani - to też jest wyrobiona marka - gwarancja jakości - nie za byle jakie pieniądze Porownujesz domy ze sprawdzonych projektów z chińszczyzną? Pytam ile lat masz i po jakiej szkole jesteś bo mi coś tu dziwnie pachnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.
adalis86 To jakiś geniusz z tego waszego architekta Głośno by o takim było bo to doogie howser architektury A jakoś cichutko - nikt nic nie słyszał" Może u Ciebie w katalogu cichutko, bo on masowych nie robi. Za to w czasopismach branżowych głośno, bo tak właśnie znalazł go mąż. Co spodziewałaś się, że będzie w twoim katalogu? Bo niby które periodyki architektów czytujesz, to ci powiem w których jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
a jeszcze odn. kredytów. przy zarobkach 3 tys. dają bez problemu bierzesz, budujesz,... i nie masz filozofia jak to spłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×