Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

venge. próbujemy wrócić do pierwotnego tematu ale pewna "pani" jak ten wrzód na dupie ciągle coś pieprzy NA głupotę rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
a macie solary? pompę ciepła? jak zdają egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
sfthbdfvafe my wzielismy... ta pani ma racje , jak mozna brac kredyt i kupowac gotowy projekt z katalogu, t o tak jak cos kupic doslowanie w ikei. dom jest przewaznie na cale zycie wiec musi byc wyjatkowy. sprawa druga ze kredyt bierze osoba ktora jest w stanie go splacic. ja z zona mamy 580tys oszczednosci w gotowce i bierzymy kredyt na mieszkanie dla corki. kasa w skarbonce jest na czarna godzine a kredyt splacimy z dochodow bieżących. nieiwem poco spiera sie pani z idiotami ktrzy maja petle na szyji na 30 lat z mozliwoscia niesplacenia kredytu (strata pracy) i domek identyczny jak tysiace polakow. albo co lepsze mieszkanie w bloku tj kołchozie." Ma pan rację, szkoda mojego czasu, udają ekspertów od architektury i kredytów. A każde zdanie udowadnia, że nie mają pojęcia o niczym. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
zawód inżynier- a my kupiliśmy ziemię i budujemy na luzaka :) Mamy fajne mieszkanko, dziecko małe- nie spieszy się nam. Swój dom chciałabym "dopieścić", sama sobie przeliczyć straty, dobrać grzejniki itp. No i materiał- bo wiem co jest dobre, a co tylko tanie :)więc zaczynamy od geodety, ogrodzenia i krzewów:) mąż się smieje, że z moim podejściem to drzewa nam wyrosną zanim się wprowadzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
venge dzięki za namiary na archon, dobry wstęp do myślenia o domu. Jak mówiłam wpadnę wieczorem, chociaż widzę, że specjalistka znalazł swoje alter ego i będzie pisać sama ze sobą, tylko raz z polskimi znakami, a raz bez i to w formie męskiej :D Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
nie uważam,że dom jest na całe życie, mam zamiar drugi budować...bo znudził mi się, jest niemodny...teraz robię inteligentny, cała automatyka komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
venge, napisz coś więcej... Co zautomatyzowane, jak, w jakim stopniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkaa :)Mój mąż się śmiał bo praktycznie nasz dom to mój pojekt:)Projektant tylko fachowe poprawki wprowadził i rozrysował to tak jak to powinno wyglądać I teraz się rodzina smieje co to wyjdzie za dom;) Projektant stwierdził że będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
zawód - inżynier dyrektor adalis, jesteś jeszcze? Daj znać, wpadnę tu wieczorem, teraz idę, szkoda mi czasu na bezsensowne przepychanki z jakąś frustratką. Niedługo jej się znudzi" Ty jesteś taka prymitywna, czy udajesz?. Atakujesz, a potem zdziwiona, że odpowiadam. Gdybyście normalnie napisały ok. To przecież nic więcej bym nie pisała. A teraz jeszcze udajesz, że to ja .... Ja tylko odpowiadam na zarzuty, które zwyczajnie nie mają żadnego uzasadnienia. I możecie sobie pisać bez końca, że kredyty są dla biedoty, czy też masowe projekty na każdym osiedlu są fajniejsze od autorskich, to i tak faktów nie zmieni. Czy to ja was atakuję, że nie możecie przecież mieć swoich tandetnych domków, czy też macie beznadziejne podłogi? To wy niby wszystko wiecie, a to gówno prawda. Bo rzeczywistości nie zmienicie. Mam swój domek i bez względu co tu napiszecie mieć go będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfthbdfvafe
pfff pisze sama se soba. DLATEGO ZAWSZE POSTULUJE NA KAFFE zeby przy kazdym dodanym wpisie pod niekiem kaffeteria z automatu dodawal IP piszacego. 1. ukruciło by to podszywanie sie 2. nie było by spekulacji ze ktos cos podbija gada sam ze soba. 3. kafeteria była by normalnym portalem. ale czemu tak niema, bo dla akffe to na reke ze przyjdzie 1 osoba zaklada 10 tematow sama w nich pisze pod roznymi nickami podbijajac czestotliwosc odwiedzania strony i jej popularnosc. pytanie tylko z iloma osobami sie tu gada, czy za setkami przypadkowych czy garstka podszywaczy o 100 nickach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... Pisałam z tObą bo wydawało się że piszesz poważnie Ale potem juz poleciało wyszło szydło z worka Każdy zauważył że kłamiesz i pragniemy zakończyć rozmowę z Tobą więc odpuść sobie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
Adalis, a ja mam problem z koncepcją :) Mogę wyrysowac instalację ale bryły na razie nie widzę. Dlatego mi się nie spieszy. I tak dobrze, że mąż wziął geodetę, wybrał ogrodzenie i drzewka. Ale myślę, że w przyszłym roku się zabierzemy. Szkoda czas marnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
hahaha... teraz same projekty autorskie niby, oraz po kilka domów w wieku pewnie 25 lat. Zaraz wyjdzie, że wszyscy dopieszczone, autorskie projekty, tylko ja masówkę ... hahaha... I wcale nie piszę ze sobą. Ten pan wie o tym, o czym piszę... widocznie nie zna się jak ja... hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle w temacie
wrzuć fotke rzeźbionej kuchni to ukróci podejrzenia o klamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfthbdfvafe Większosc ma znienne IP Po stylu pisania mozna poznać czy pisze ta sama osoba więc daruj już sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
dajcie już jej spokój, to najlepszy sposób - olać trolla, wrócić do tematu i nie dać się prowokować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 My wzięliśmy 450 tys.... Pisałam z tObą bo wydawało się że piszesz poważnie Ale potem juz poleciało wyszło szydło z worka Każdy zauważył że kłamiesz i pragniemy zakończyć rozmowę z Tobą więc odpuść sobie już" Ciągle czekam na dowody owych kłamstw. Zachłyśnięcie twego męża to nie jest dowód. Może pić nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
dobra, wrócę wieczorem, na razie nie ma co. spokojnego popołudnia. Venge, napisz w chwili wolnej więcej o zautomatyzowanym domu. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfthbdfvafe
nie wiem jak jest z ip, ale zawsze jak sprawdzam na necie predkosc łacza to pokazuje mi moje ip i zawsze jest takie same. ok nie zasmiecam tematu ... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
sfthbdfvafe - trafne, ale jak widzi pan, pisze pan identycznie jak ja niby. To znawca od styli... :P Wie co pisze. .. Jest pan mną i są na to dowody... zapewne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkaa My się wachaliśmy bo trzeba było dobrać 100tys....No ale stwierdziliśmy że z taka kwota za dużego ryzyka nie ma Mąż ma własną działalność ja o stycznia idę do pracy więc damy radę:) Jeśli masz fundusze to nie czekaj Tak jak pisałam materiały budowlane idą do góry My jeszcze w tym tygodniu kupujemy materiały wykonczeniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
i tyle w temacie wrzuć fotke rzeźbionej kuchni to ukróci podejrzenia o klamstwo." Niby zdjęcie mam zrobić, aby zadowolić rzekomych znawców? Nigdy nie widzieli rzeźbionych kuchni? Przecież i tak napiszą, że gdzieś z netu ściągłam, szkoda zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfthbdfvafe
tak samo ... chyba nikt na kaffe nie wali tyle byków co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 - hahaha teraz pisze o dobraniu, czyli nie za zarobione pieniążki. Wszystko wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wstawic fotkę jednego z pomieszczeń stworzonych przez tego super architekta Piszesz ,że całego wstawić nie mozesz bo boisz się skopiowania - bzdury Nikogo do domu nie będziesz wpuszczała?Tak tez mozna skopiować Wstaw chociaz jedna fotkę z tymi extra bajerami a moze uwierzę Jeśli nie to zniknij wreszcie i zachwycaj sie w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
zawód - inżynier dyrektor chodzi o nowoczesne rozwiązania np rolety - opuszczasz, gdy zapowiadają burze sterujesz komórką jadąc z pracy włączysz ogrzewanie,żeby w domu było +20 st. wiadomo takie nowinki kosztują solary przy dużym domu i duzym zuzyciu ciepłej wody ... wiadomo, kasa, kasa...a można ręcznie podnieść rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
adalis- pewnie po Euro spadną więc poczekam :) Wiem, że najgorzej się zabrać- budowa domu to nie kupno bułki w końcu:) A jeśli chodzi o zautomatyzowanie domu to dla mnie osobiście głupota. Rozumiem automatykę w kotle, czy w centrali. Ale znam przypadki, że ludzie przez komórkę odpalali sobie klimę z trasy, żeby po przyjeździe było chłodno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×