Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

Gość zawód - inżynier dyrektor
ty się znasz tylko, idź rozmawiaj ze sobą na innym topicu :) możecie wrócić do tematu i ją olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys... Skończ już nikt już nie chce słuchać tych bajek Już nas to nie bawi Idz do lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
mireczkaa każdy kto siedzi w branży zgodzi się z tym, co piszę- tyle ode mnie" Proszę podać dowód zatem, tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... Dobra ja już nie mogę Pierdolisz dziewczyno totalne głupoty i jeszcze się sprzeczasz że znawczyni jesteś Wróć do początku i sama siebie poczytaj bajki niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... Wynocha z temtu bo to nie konkurs na najgłupsze teksty tylko konkretny problem Zabawiłaś się i spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
nie no, od developer raczej bym nie kupiła, jak już to od kogoś, komu zmieniły się plany. Myśłałam raczej o tym, żeby kupić coś w stanie surowym zamkniętym. Dopiero zaczynam się interesować tematem, jeszcze długa droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 - ja nie muszę udawać, bo jak widać to nie ja nie znam nawet stylów architektonicznych. Ty mimo eksperta w domu, nie miałaś pojęcia... hahaha... Też mi dowód zachłyśnięcie się kawą w cudzym domu... niezły ekspert, który nic nie ma swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
mireczkaa - i cisza nastąpiła ... tyle dowodów ekspertskich ... żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... A Ty co masz swojego? Dom na kredyt więc własnośc banku Firma męża nie twoja ty pewnie szkoły nie skonczyłaś i chwalisz się cudzym nie swoim Taaa SPEcJALISTKO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód - inżynier dyrektor Od nowego roku ceny idą w górę także myśl szybciutko:D I ja doradzę Ci tyle:lepiej stworzyć coś swojego niż kupować gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 - sama sobie spadaj, ze swoim tandetnym domkiem made in china ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... Znawczyni stylów architektonicznych - wpisała jakąś mądra nazwę z google i się cieszy A elektryka to dla niej oświetlenie ogrzewanie kominkowe niesamowita innowacja:DPogrążaj się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 My wzięliśmy 450 tys.... A Ty co masz swojego? Dom na kredyt więc własnośc banku Firma męża nie twoja ty pewnie szkoły nie skonczyłaś i chwalisz się cudzym nie swoim Taaa SPEcJALISTKO" Specjalistka od kredytów i architektury.,,, hahahaha,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
"elektryka to dla niej oświetlenie ogrzewanie kominkowe" Gdzie ja pisałam o jakiejś elektryce, proszę zacytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
no musimy to przemyśleć gruntownie - gdzie, jak i w ogóle. Mój mąż ma pracę, w której nie ma bezrobocia - jest pilotem (wolałaym inżyniera dyrektora fabryki, ale inżynier pilot też daje radę). Ja też pracuję, ale z tym może być różnie. Ale przede wszystkim nie chcę się pakować w kredyt na niewiadomo ile kasy, bo zależy mi na tym, żeby jeszcze pojeździć po świecie (po europie w zasadzie, bo lubię), machnąć ze 2 dzieci, a nie pakować wszystko w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
Ja ani słowa o żadnej elektryce nie pisałam. :O Co za idiotka. Pewnie mąż jest elektrykiem i mi wpiera te niedorzeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód - inżynier dyrektor I słusznie - nie sztuka się wpakowac w kredyt który potem trudno spłacić - też jestem za takim podejściem do sprawy My też długo myśleliśmy - porównywaliśmy ceny I udało się Od marca rusza budowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
adalis a jak duży dom? Na kiedy planujecie zakończenie budowy? Na ile wyceniacie urządzenie domu (podłogi, ściany, meble)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
zawód - inżynier dyrektor no musimy to przemyśleć gruntownie - gdzie, jak i w ogóle. Mój mąż ma pracę, w której nie ma bezrobocia - jest pilotem (wolałaym inżyniera dyrektora fabryki, ale inżynier pilot też daje radę). Ja też pracuję, ale z tym może być różnie. Ale przede wszystkim nie chcę się pakować w kredyt na niewiadomo ile kasy, bo zależy mi na tym, żeby jeszcze pojeździć po świecie (po europie w zasadzie, bo lubię), machnąć ze 2 dzieci, a nie pakować wszystko w dom." Właśnie dlatego tępa pisze, że wzięłam kredyt. Nie da się jednocześnie budować domu (dobrego) w młodym wieku i żyć pełnią życia. Dlatego, że jeździmy po świecie i niczego nie chcemy sobie odbierać w życiu, wzięliśmy kredyt. Aby nasza jakość życia nie zmalała. Chciałaś napisać coś błyskotliwego, ale nie wyszlo. A od kiedy to pilot zna się na domach? :D Ja pisałam o mężu w związku z tym, że i konstrukcją się zajmował, więc potrafi wyliczyć i wytrzymałość i wszelkie inne współczynniki. Nikt mu nic nie weprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
oj, nerwy puszczają błyskotliwej graficzce znawczyni stylu, kreatorce gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
Na ile wyceniacie urządzenie domu (podłogi, ściany, meble)? - a co nie masz katalogu Ikea i Leroy Merlin? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
zawód - inżynier dyrektor oj, nerwy puszczają błyskotliwej graficzce znawczyni stylu, kreatorce gustu" Slicznie mnie cytujesz, widzę zrobiło wrażenie moje słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
nie zrozumiałaś mojego postu, zresztą nie musiałaś, bo on nie był do ciebie. To by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfthbdfvafe
my wzielismy... ta pani ma racje , jak mozna brac kredyt i kupowac gotowy projekt z katalogu, t o tak jak cos kupic doslowanie w ikei. dom jest przewaznie na cale zycie wiec musi byc wyjatkowy. sprawa druga ze kredyt bierze osoba ktora jest w stanie go splacic. ja z zona mamy 580tys oszczednosci w gotowce i bierzymy kredyt na mieszkanie dla corki. kasa w skarbonce jest na czarna godzine a kredyt splacimy z dochodow bieżących. nieiwem poco spiera sie pani z idiotami ktrzy maja petle na szyji na 30 lat z mozliwoscia niesplacenia kredytu (strata pracy) i domek identyczny jak tysiace polakow. albo co lepsze mieszkanie w bloku tj kołchozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód - inżynier dyrektor Dom około 130m2 Mamy łatwiej bo materiały budowlane darmowe,hydraulika za darmo i wykończeniówka taniej Myślę że zmieścimy się spokojnie w 150tys stan surowy Działka też była swoja Tak się złożyło że mam w najbliższej rodzinie niemal wszystkich z branzy budowlanej:) W gruncie rzeczy zapłacimy za budowę,pokrycie i materiały na wykończenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
zawód - inżynier dyrektor - pewnie chciałaś napisać, że pilot jest ekspertem od dachów. hehheehe... Tak to bardzo istotne... hahha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
nudno tu...się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... Dziecko już pisałam Wróc do szkoły -skoncz ją apotem mędrkuj A teraz idz zrób mężowi inżynierowi dyrektorowi fabryki vel prawnikowi kawy czy coś bo jeszcze Ci złote karty zabierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawód - inżynier dyrektor
adalis, jesteś jeszcze? Daj znać, wpadnę tu wieczorem, teraz idę, szkoda mi czasu na bezsensowne przepychanki z jakąś frustratką. Niedługo jej się znudzi, wtedy wrócę do tematu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×