Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

Gość sfthbdfvafe
haha venge chyba urodziles sie wczoraj jesli uwazasz se sa to nowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 proponuje wstawic fotkę jednego z pomieszczeń stworzonych przez tego super architekta" Pisałam niewyraźnie wcześniej? W dodatku i tak napiszesz, że ściągnięte z netu. Nie widzę ani sensu, ani celowości tego. Poza tym jedno pomieszczenie niewiele mówi o całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
sfthbdfvafe haha venge chyba urodziles sie wczoraj jesli uwazasz se sa to nowinki." To pisał ekspert, może ci się śniło, że to już jest od dawna.... Taki ekspert z pewnością wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... No sama widzisz-wykłócasz się z nami,rozpisujesz na kilku stronach a udowodnić tego nie możesz - zatem po co się spierasz?Po co tak zawzięcie bronisz??? Wracaj do swojego świata bardzo cię proszę bo nie wiem czy zauważyłaś ale zaśmiecasz temat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 sfthbdfvafe dla niektórych tutaj nowinką jest ogrzewanie kominkowe" Jeśli pijesz do mnie, to poproszę o dowody po raz kolejny. Ciągle coś wypisujesz, a gdy nalegam o dowody, to piszesz nowe sensacje o mnie, lub moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
zastanawiam się nad tym projektem , jeden poziom, zero biegania po schodach! nie wiem czy garaż dobudować czy nie? mam duży pietrowy dom z garażem bez skosów, projekt indywidualny, wygodny, ale za duży i marzę o mniejszym ,bo latam po schodach za książką, za perfumami... http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-jarzabem-n/m4b55d7f604030,2658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo światła, mnóstwo wdzierającej się zieleni, mnóstwo sztucznego światła. Kominek ogrzewa dodatkowo - wyliczona nawet cyrkulacja powietrza, przy salonie bez stropu i inne sprawy techniczne, o których nie mam pojęcia. To o czym nie masz pojęcia funkcjonuje już od paru ładnych lat SPECJALISTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 My wzięliśmy 450 tys.... No sama widzisz-wykłócasz się z nami,rozpisujesz na kilku stronach a udowodnić tego nie możesz - zatem po co się spierasz?Po co tak zawzięcie bronisz???" To powiedz mi jaki sens w tym, że ty wiesz lepiej ode mnie, jaki mam dom? Jeden dowód na to, że wiesz lepiej że kłamię. Dlaczego zmuszacie mnie do kłótni na temat mojego domu, którego nigdy nie widzieliście, a niby wszystko wiecie? Czy ja żądam twoich fotek? Proszę zatem wkleić tu, to ocenię, a wtedy sama umieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam bo widze że troll zadomowił sie i bedzie tu koczował dalej rozbijając temat Wróce do niego wieczorem Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 Jest mnóstwo światła, mnóstwo wdzierającej się zieleni, mnóstwo sztucznego światła. Kominek ogrzewa dodatkowo - wyliczona nawet cyrkulacja powietrza, przy salonie bez stropu i inne sprawy techniczne, o których nie mam pojęcia. To o czym nie masz pojęcia funkcjonuje już od paru ładnych lat SPECJALISTKO" Ale nie miałaś dać dowód opisu mojego domu, tylko dowodu że ja twierdzę, że to takie nowinki. Bo ja nigdzie nie pisałam o nowinkach... nie ma takiej mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
mireczkaa adalis- pewnie po Euro spadną więc poczekam Wiem, że najgorzej się zabrać- budowa domu to nie kupno bułki w końcu A jeśli chodzi o zautomatyzowanie domu to dla mnie osobiście głupota. Rozumiem automatykę w kotle, czy w centrali. Ale znam przypadki, że ludzie przez komórkę odpalali sobie klimę z trasy, żeby po przyjeździe było chłodno dokładnie urodziłam sie wczoraj!!! bo mam co gazowe z automatyką i nie na komórkę... więc pomysł nowego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 Ja znikam bo widze że troll zadomowił sie i bedzie tu koczował dalej rozbijając temat Wróce do niego wieczorem Pozdrawiam dziewczyny" Od razu ucieka... Ty za to możesz umieścić, skoro wymagasz od innych z pewnością nie ma powodu dla którego sama nie umieścisz. Wieczorem z pewnością zatem obejrzę. W katalogu nie ma powodu aby podpisywać takie dokumenty, a twój mąż taki ekspert... to musi być bosko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
Nie mogę się doczekać waszych zdjęć tych cudnych domów... :D Mam nadzieję, że kafe nie padnie, od masowych wpisów z linkami waszych domów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
mireczkaa nas namawiano na pompę ciepła okazuje się, że jej koszt ok. 50 tys. + wysokie rachunki za prąd. bo coś te pompę musi napedzać i rezygnujemy, zostajemy przy gazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
I proszę jak sama ma wkleić, to uciekła aż się kurzyło. Czyżby kłamała????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
venge- słuchaj, trzasnij sobie dwa od razu. Jeden zrób w wersji "eko" a drugi industrialny- w pełni zautomatyzowany :) I daj znać, co lepsze i tańsze i bardziej przyjazne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie ja pisałam że ma wkleić?I przepraszam po co???Ja mam jak to nazwałaś"zwykły dom" a nie cudo stworzone przez architekta geniusza W mój dom nikt nie wątpi - w twój nowatorski projekt WSZYSCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę tematy dotyczce domów wywołują emocje niczym rozmowy o polityce albo religii :) a tak na marginesie - mam dom parterowy , 140 m i mam pompę ciepła .I rachunek z prąd - 213 zł :) czy to dużo ? kwestia spojrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 - ale ja chce obejrzeć. Chyba mam prawo tego wymagać, skoro wymaga się ode mnie. Co z tego, że przez geniusza tworzony, jak eksperci twierdzą, że masówka jest najlepsza. Chce zobaczyć jak wygląda coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt pompy prawie 3 lata temu to 16 tys . Nie wiem ska taka cena u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 Ale gdzie ja pisałam że ma wkleić?I przepraszam po co???Ja mam jak to nazwałaś"zwykły dom" a nie cudo stworzone przez architekta geniusza W mój dom nikt nie wątpi - w twój nowatorski projekt WSZYSCY" Ciekawe, że wszystkim wygodniej udawać, że mój nie może istnieć. Bo mieć dom jak każdy, to już nikomu nie przeszkadza i bez dowodów jest pewne. I pospolity można sobie wymyśleć, chyba nawet łatwiej, bo każdy taki widział, to trudniej się posypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... A że tak zapytam z ciekawości A Ty co w życiu robisz?Oprócz chwalenia się na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
venge. ot, moje skromne marmury http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/bb/uc/jsf4 /WFubenrGEx9cT1huZB.jpg " Cóż nie lubię pstrokacizny... ale jak wiadomo nie znam się i jarmarkowy to też styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
venge. - jako ekspert nie wiesz, że teraz dobiera się fugi do płytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×