Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

lady_S - kochana kremiki są cudowne wczoraj odpaliłam wieczorem seriale i cały czas masowałam brzuch i wcierałam w uda . ten pomarańczowy ma efekt chłodzący .naprawdę polecam a na jakieś pierwsze efekty mogę liczyć po 2 - 3 tygodniach reguralnego stosowania z dietą i ćwiczeniami.. tak pisze hehe czerwonym fat burner posmarowałam ramiona tu jest efekt rozgrzewający już jak dla mnie mniej przyjemny musiałam się drapać kama 12- kurcze też bym sobie sprawiła taką grę .. tylko narazie brak funduszy:(więc skaczę na skakance:) Zdeterminowana27- nie ma co się facetem tak przejmować mój też krytykuje każdą głupotę a jak jedziemy samochodem to już wogóle jest odlot ekspert i znawca ciągle musi mi dogryzać :) ja odpuszczam ..hehe ćma ćme goni- napewno sobie poradzisz!!głowa do góry:) ten topik jest cudowny i chyba nigdy nie umrze! ja trwam wczoraj wypiłam 2,5 litra wody jakoś sobie poradziłam zajęłam się tymi kremami i serialem jestem już po śniadanku muszę jeszcze wyskoczyć i załatwić kilka rzeczy na mieście Macie już jakiś pomysł na obiad??:) bo ja nie.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka- Twoje zaproszenie na kawkę przyjete tymbardziej ze ja jzu po sniadanku jestem :)Zjadlam przygotowany szpinak z kawałkami chrupkiego pieczywa ... jakies takei dziwne polaczenie ale nie mialam ochoty na kanapki:) Cma Cme Goni - no to juz zrobissz jak uwazasz.ja aurat pracuje w innym miescie no ale ja nie mam dzieci i w sumie nic mnie nie trzyma ;/ wiec zdaje sobie sprawe ze to co innego.No i jeszcze kwestai finansowa .Bo jesli mnostwo kasy to mysle ze warto sie zastanowic , jesli tylko grosze to moze nie warte to szystko zachodu Zaraz napisze wiecej tylko ide po te kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poczytałąm:) ale tak szybko czytałam ze połowe przeoczyłam:) hehe paseczkiwkropeczki wróciłas, my sie chyba jeszcze nie znamy, jak ty wyjechalas to ja sie wtrąbiłam do waszego wątku, bardzo mi milo. bedziesz miala co czytac:) witam nową kolezankę:) pierwszy dzien bez grzeszkow zaliczony. jeszcze tylko 29, masakra, jak ja to wytrzymam:( na wagę wejdę w sobotę, musi byc 62kg, poprostu musi. ale mi jakos zimno, cala się telepie. tez wczoraj zakupilam serum na cellulit, z perfecty pomaranczowa tubka, efekty podobno po tygodnia, acha juz to widzę. rozgladalam sie za tym z eveline ale niestety nie bylo w rossmanie, tzn musial byc bo cenówka byla ale na półce go nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowa napisałas o szpinaku, i mozesz mi wierzyc lub nie ale normalnie mi sie nim odbiło, hahahaha, padnę zaraz, a nigdy szpinaku nie jadłam i nawet nie wiem jak smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulko to sprobu bo na serio bardzo dobry i nie trzeba takiej ciapy jesc tylko jest ju lisciasty wiec nie wyglada jak kupa hehe:p ja go zrobilam z mnostwem przypraw i jajkami ale za to bez sera zołtego o niestey ale za tlusty by byl. No i jak juz jestes to Ci sie pochwale ze mi troche zeszlo .teraz znow mam 58.60 wiec jakies pol kilo mi zlecialo ale nie zdziwie sie jak jutro znow bede miala wiecej ;/ No tak czy inaczej trzymam kciuki za Twoje wazenie zebybylo 6 lub nawet mniej:) A co do serum to chyba nawet jakeis mam ale z lenistwa nie chce mi sie smarowac wiec wole pisac z Toba popijac pycha kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, sprobuje tego szpinaku napewno, juz od dawna mnie korci. WIELKIE GRATULACJE no no kochana 58,6, cudownie, a kiedy ja tyle bede miała?? mam nadzieje ze jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka11111 -fajnie ,ze sie wtrynilas,a jesli chodzi o szpinak to bardzo dobre zielsko!:P.Pod warunkiem,ze jest dobrze zrobiony.U nas jest juz gotowy i naprwde pyszny!!!!!! Jednak zle zrobiony to nestety jest niedobry .Na jakims topiku podawalam przepis na pyszna rolade szpinakowo-lososiowa. setny brzuszek -witam cie tez:) moj pomysl na obiadek to: Rybka w papryce-uwilbiam wszystko co morskie!:D Do pozniej kobiecinki::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko dzielnie uzupelniam tabelke w ktorej zapisuje sobie wymiary , tak zeby sie motywowac i przy okazji widziec postepy bo wiadomo ze jak po silowni mi miesni przybedzie to wtedy juz nie bede miala tyle na wadze:) A szpinaku to moge Co nawet troche zostawic bo mowie Ci pychotkowy mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki :) buziak dla ciebie:) zdeterminowana zostaw zostaw, wieczorkiem podjade i na kolacje zjem:) tez mam tabelke z wymiarami, ale nie mierze sie do soboty ani nie warzę, a od dzisiaj zaczynam skakac na skakance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setny Brzuszku_ fajnie ze tyle pijesz ja jakos nie umiem zimą.Ja za to kocham herbate czerwona ale ponoc nie mozna jej duzo bo ona jakas odchudzajaca wiec musze wrocic do zielonej , ktorej jednak tyle sie opilam , ze juz jakos nie moge ;/; Paseczkikropeczki- gdzies Ty Gwiazdo wybyla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie chodze, mam zamiar od tego tygodnia chociaz raz w tygodniu na aerobik, raz w tygodniu na basen i ta skakankę wyciągnać i na niej smigac, bo inne cwiczenia w domu nie przynosza mi wogole przyjemnosci a bez sensu zebym robila cos na co nie mam wogole ochoty i sie tylko wkurzala, wiec wybralam skakankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... no to jak najbardziej , tylko uwazaj zeby sobie lydek zbytnio nie rozbudoac:) ja juz swoich nawet nie cwicze specjalnie bo i tak mam w nich obwod jak hipopatamica:) No i odlicam wolne do ferii bo u nas sa od 30 wiec i ja bede miec wolne od ajec z uczniami:)Tzn. beda chodzili tylko niesktorzy ale nawet jesli to zbije ich sobie jakos sensowanie i to z rana zeby w koncu sie zalapac na fajne zajecia bo mnie to akurat wkurza to ze praktycznie codziennie koncze o 20 a o tej porze to juz zadnych zajec nie ma i tylko silownia mi zostaje i bieznia na deser ;/ bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćma możesz nas zamęczać. Przecież nie samą dietą człowiek żyje. Główka do góry. Przesyłam dużego buziaka! Też uwielbiam szpinak, ale koniecznie z czosnkiem. Zdeterminowana gratuluję spadku wagi! Kiedy ja dojdę do takiego poziomu... ho ho i jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć ;) Jestem w pracy, ale sobię Was co chwila podczytuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Hej laseczki Melduję posłusznie GRA PRZYSZŁA!!!!!!!!!!!!!!! Włączyłam ją na chwile żeby zobaczyć co i jak,bo na razie jestem zawalona papierami i obiecałam sobie dzisiaj to zrobić. Gra jak dla mnie super,kamera do niej w zestawie tak na prawdę pokazuje ciebie na telewizorze i widzisz jak ćwiczysz.Pilota tam używasz tylko do zmieniania ćwiczeń,a potem ćwiczysz już bez niczego.Jest chyba 100 opcji,różne ćwiczenia do wyboru,na płaski brzuch,spalanie tłuszczu,pilates,praktycznie są tam zestawy ćwiczeń na wszystko.Może uda mi się dzisiaj godzinkę poćwiczyć,jak sie wyrobie z papierkami do 2 ,to mam jeszcze godzinę dla siebie,bo o 3 odbieram pociechy ze szkoły,a z nimi to już na pewno nic nie zrobię,a może będą ze mną ćwiczyć zobaczymy. A pomysł na niskokaloryczny obiad ,ktoś tam się wcześniej pytał: Jest to dla mnie zastępczy kebab: pierś z kurczaka,ja akurat używam pół,smażysz na patelni teflonowej bez tłuszczu,albo z 1 łyżeczką oliwy z oliwek,może być też cebulka,jak ktoś lubi,do tego 2 chude kromeczki pelnoziarnistego chleba(mój chleb ma 55kalorii w jednej kromce) i razem to podsmażmy ,aż sie zarumieni.Na talerzu układamy liście sałaty,pomdory,papryke pokrojoną w paski,ogórek w plasterki.Na te warzywa wylewamy sos czosnkowy,zrobiony z pół ząbka czosnku i jogurtu naturalnego,albo greckiego,ja używam ok.3 łyżki stołowe,razem miksujemy w blenderze.Ma warzywa kładziemy mięsko z ala grzankami i na to troche keczupu i reszta sosiku czosnkowego. jak liczyłam to taki obiad ma ok 300kalorii,a jak użyjesz dużo warzyw to naprawdę można sie porządnie najeść. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady S - no ja jeszcze przed telewizorem i z kawka ale zbieram sie zaraz na spacer z moim kochanym psiurkiem :) szpinak of course z czosnkiem ... i to nawet dua iloscia wiec porzadne szorowanie zebow mnie czeka i chyba powinnam pokusic sie o zaieszeni kostki zapachowej w buzi hehehe Dzieki za gratulacje , choc boje sie zapeszac bo juz przeciez tyle bylo a otem cholerne 59 sie pojawilo :)No ale w sumie zlecialo mi 3.1 kg wec jakis postep od stycznia jest:) A Ty wazyłas sie i co???? Nadal ani drgnie???Moze Ty ubita jestes czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana, u mnie w tej chwili 75 kg. Szału nie ma, ale startowałam z 80 więc pomału do przodu. Spodnie i spódnice się zrobiły luźne w pasie, a biust malutki (to akurat bardzo źle!). Nie wyobrażasz sobie nawet jak chciałabym mieć już taki wynik jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - ale mi zrobilas smaka na tego trenera . no to skoro tak to nie wiem czy sie nie skusze tylko kurcze czy ja to chociaz odfoliuje???Ale jakbysmy mialy ten sam typ to mozna by porównywac co korej pasuje a co nie i byloby super bo to znow motywacja . Obiad rewelka ale chyba nie dla takiego lenia jak ja ... ale jutro bede miala zajecia w domu wiec mimo ogromu lenistwa skusze sie .Dzisiaj mam kasze gryczana z piersia z kurczaka usmazona na oliwie z pieczarkami i papryka :)Wiec o dziwo smakuje mi .Potem wsune jakis twaróg z sosem vinegrette i serek wiejski moze z jakimis owocami bo lekcje mam wszystkie pod rzad bez grama przerwy wiec na dzisiaj tylko takie jedzenie mi zostaej . Ale jutro robie to Twoje danie a w piatek dorsza bo juz mnie wola z tego zamrazalnika :p a teraz marsza na spacer i do potem jak wroce zeby sie rozmrazac pewnie przy kolejnej kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady S- nie podlamuj sie tylko kochana , bo te 5 kilo to bardzo duzo .jedz tylko regularnie co te 3-4 godziny i zleci napewno :) Ale jak bedzie Ci smutno to przypomnij sobie te jaja z wagami - gdzie be odchudzania wazysz az ....17 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. tak apropos . ja kiedys wlasnie takim regularnym jedzeniem co 3-4 godziny bez grama cwicen schudłam 18 kilo wiec mozna i to nawet szybko bo w pol roku a Ty masz o wiele wiel mniej do zrucenia wiec to bedzie pikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama12-napisz cos jak juz dojdziesz z ta gra do ladu i pocwiczysz.Ja kiedys tak okazjonalnie gralam w te gre.Fajowa rzecz i naprawde mozna sie poruszac i zmeczyc. Nie pomyslalam,zeby natym zrzucic pare kilo,a moze blad.Mam okazje pozyczyc to cudo!:D wiec moze???????? :D:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jestem dzis w pracy, ale staram sie nadrobic, tyle piszecie...Jakas senna jestem i nawet kawa nie pomaga. Kama-chyba tez wieczorem zakupie gre:) A co tam...nowy nabytek to na pewno zaczne cwiczyc:) Bedziemy konsultowac postepy... Zrobilas mi smaka na ten ala kebab...tylko, ze ja na razie chleba nie jem...a szkoda...zjadlabym, mniam. a dzis salatka grecka na lunch:( Ja chce twoj kebab!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdfeterminowana27
Wrocilam ze spaceru i mysle ze warto bylo bo od razu lepiej :)ubralam sie na celbulke tyle warst ze szok i teraz mam ambitny plan by rozmrozic sie przy pycha kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie pseudo walnełam :)Chyba jednak mozg i palce mam jeszcze zamrozone heheh a o jedzeniu to juz nie mowcie bo ja nie mam takich pychotkowych rzeczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Marhewa,przecież możesz zjeść to danie w formie sałatki bez chleba. Jestem mokra jak szczur,bo oczywiście nie mogłam wytrzymać i zamiast pracować to ćwiczyłam z moim nowym osobistym trenerem. Wpisujesz swoje dane(wiek,waga)zaznaczasz swój GOAL(cel) i od razu ci pokazuje ile musisz zdobyć punktów by tego dokonac,każde ćwiczenie ma ilość punktów,opisuje tak w skrócie,bo na prawde nie mam teraz czasu ,aby dokładnie to opisać.Jest też kalendarz system zapamiętuje ile punktów zdobyłaś ,każdego dnia.Sa taż klasy taneczne,latynowskie,dance itd.Naprawdę mnóstwo tego.Nawet możesz wybrać swój cel,jako zlikwidowanie celullitu i tez są ćwiczenia,jakaś joga i tak dale,można by pisać godzinę,zeby wszystko dokładnie wytłumaczyć.Na razie jestem mega zadowolona,szczególnie ,że u mnie nie kosztowało to aż tak dużo,w porównaniu z Polską. Dobra ide pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×